Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) DeFranco válasza Viszlát (#6) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mit nem lehet ezen érteni? A kiskanál töltöttsége a vertikális vektoron a pozitív tartományban van, de nem éri el a vektor maximumának 75%-át. :DDD

A cipóval egy a bajom. Sajnálom a belét kidobni.

@lapa: Kidobjuk a fokhagymat oszt men?

Mer' a taliánok is így csinálják :D Lássuk be a fokhagyma a legritkább esetben finom, nagyon zsíros cupák mellett kell ahhoz nagyon sokáig sülnie, hogy ráharapva jót érezz. Az aromájára van rend szerint szükség, az pedig akkor optimális, ha nem vágod fel, csak összenyomod lazán. Ha van rá dolcse gusztus, benne is hagyhatod.

Hogye leszen a piritos?

Kismókusok pirítóban is süthetik, nagymókusok "platnyira" is tehetik a szelet. Utóbbi finomabb. Ha van platnyi a sparhelton.

Nem reszelodik le - nagyjabol itt csapott meg as oszton, hogy nem ken. Elso es utolso olajsajt.

Decoding error. Pls. xplain.

Kezdo hobbiszakacsok - she punci, she intelamd fever, ez a konyhai szopas maradt. Amugy pont as a lenyeg, high elolvasod es aztan less valahogy. Kiolvas as ember egyket szakacskonyvet es sokminden megragad. Nem mintha en igy tettem volna de son ilyen receipt osszeall szepen egyfajta kollekti tudattalanna.

Ez nálam úgy néz ki, hogy van kb. 10 alapmozdulat, aztán ezeket variálod/kombinálod/permutálod. Széll barátunk is így dolgozik. Jobbra kettő - balra kettő - csa - csa - csa - fordul,

Mingya kibokom a wtf szofelismero rencort.

Upd ez teccik make helyettesitem neduddkit

Senior advanced expert C2 level vagyok neduddkiból.

Ja, gazdasszonyt csorbaval fogtam otthonrol jot bodonben he he.

Mármint hogy az asszonyka került a bödönbe, vagy te voltál egy szál bödönyben?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.