Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #53246592 válasza Иван (#49) üzenetére


#53246592
törölt tag

Egy érdekes élmény látni az Észtországból Helsinkibe megérkező kompot: szinte mindenki nagy mennyiségben cipeli az alkoholt. A Stockholm-Finnország vonalon is megvan ez, csak kevésbé feltünő.

A már említett dolgok közül: a finnek krákognak, köpködnek az utcán (ez akkor érdekes pl. amikor egy szőke fiatal csaj jön veled szemben és elereszt egy jó nagyot), szipognak. Buli előtt általános az hogy otthon igyuk le magunkat előtte (ha van hol, akkor szaunázzunk is), a szórakozóhelyen már csak szintentartás megy. Fürdőkádat szerintem sehol sem láttam, csak zuhanyzó van, tehát nem fürdenek ők sem :)

(#52) Иван válasza #53246592 (#51) üzenetére


Иван
őstag

Az, hogy otthon iszank, a buliban csak szintentartás megy, nem külföldi szokás. Gyak. itthon is minden egyetemista így tolja. Vagy ha nem otthon, akkor valami olcsó romkocsmában alapozik.

Diszkóban inni mindenhol drága, és millercsemetéken kívül nem sokan csinálják. Max vesz még egy pohárkával vagy egy koktélt vagy valami.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#53) Eastman


Eastman
őstag

Én úgy hallottam, hogy Finnországban a csajok pasiznak. Tehát ha egyedül beülsz pl. egy bárba, simán felszednek. Barna hajúak előnyben.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#54) Pala válasza Eastman (#53) üzenetére


Pala
veterán

Hmm, barna hajú vagyok és szeretek egyedül bárba járni.....megyek Finnországba! :D

(#55) localhost


localhost
Közösségépítő

Az összes külföldi országban érthetetlen nyelveken beszélnek - nem furcsa?
De miért csinálják?
Nem hinném, hogy így megértik egymást!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#56) Eastman válasza localhost (#55) üzenetére


Eastman
őstag

Volt valami balhé anno egy Bábel nevű helyen a'szem. ;)

Pala ...mire is vársz még? :)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#57) Pala válasza Eastman (#56) üzenetére


Pala
veterán

Ohh, hát én "megvendégeltem" egy finn lányt még szeptemberben....elmentünk iszogatni (mondom mindezt úgy, hogy alapból mindenféle alkoholt utálok, és csak nagy ritkán iszok bármit is), aztán miután kiütötte magát, még ő mászott rám egy bokros környéken. :D Ha akartam volna, se tudtam volna tiltakozni, olyan bivalyerősek ezek a finn leányzók, hogy ihaj. :D

[ Szerkesztve ]

(#58) localhost válasza Pala (#57) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mondtad: FinnUgorj ! :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#59) Eastman válasza Pala (#57) üzenetére


Eastman
őstag

Akkor mi a kérdés? Igaz lehet a mende-monda...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#60) Pala válasza localhost (#58) üzenetére


Pala
veterán

Ugrott ő magától is, nem kellett mondani. :D

Eastman: Csak annyi, hogy én lusta vagyok elutazni oda. :D Maga az ország nem vonz...de ideutazó finn lányokkal továbbra is szívesen találkozom. :) (Igazából ezt megszervezni sem olyan nehéz)

[ Szerkesztve ]

(#61) Иван válasza localhost (#55) üzenetére


Иван
őstag

Még az a szerencse, hogy nem Kínába születtem. Egy mukkot se tudok mandarinul...

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#62) bullseye


bullseye
addikt

Hát qrvára nem vicces, de épp ezt találtam, offkorz USA...

Number of states in which rapists can sue for custody and visitation: 31

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#63) Thome válasza bullseye (#62) üzenetére


Thome
addikt

Magyarul?

(#64) Crystalheart válasza Thome (#63) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Azaz 31 amerikai államban indíthatnak pert a (gyermekük?) felügyeleti és láthatási jogaiért - az erőszakolók... Más kérdés, hogy milyen esélyekkel nyerik meg, de indíthatnak. :D

[ Szerkesztve ]

(#65) bullseye válasza Crystalheart (#64) üzenetére


bullseye
addikt

Miért ne nyernék meg? A DNS teszt bizonyítja, hogy a gyerek az övé.
És van ahol már 5-8 év alatt elévül maga a bűntény.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#66) Crystalheart válasza bullseye (#65) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Esküdtszék dönt, egy ilyen előzmény pedig elég erősen a NEM irányába dönti a mérlegük karját, pláne egy főként fundamentalista keresztény társadalomban... Valami extrém helyzetnek kellene ahhoz történnie, hogy megnyerje. Persze ezt csak kikövetkeztettem.

[ Szerkesztve ]

(#67) bullseye válasza Crystalheart (#66) üzenetére


bullseye
addikt

Ha nem ítélték el az erőszakért, akkor simán állíthatja, hogy közös megegyezéssel történt, sőt ő az áldozat,mert most nem láthatja a gyerekét. Ráadásul nem minden ügyben kell esküdtszék.
Ettől függetlenül valószínűtlen, hogy tízezrek akarnák kihasználni ezt a lehetőséget, de 1-2 igazi pszichopata megteheti, csak, hogy még többet ártson.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#68) Crystalheart válasza bullseye (#67) üzenetére


Crystalheart
senior tag

De ha nem ítélték el, akkor elvileg nem is nevezhető joggal erőszakolónak, tehát... Bár a helyzet erőszak nélkül is abszurd számomra, de hát ez van.

(#69) bullseye


bullseye
addikt

Attól még megerőszakolta a nőt, hogy nem ítélték el, max. jogilag tiszta. De mint írtam, némely államban akár be is vallhatja, hogy megerőszakolt valakit, ha elmúlt pár év.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#70) dangerzone válasza bullseye (#69) üzenetére


dangerzone
addikt

Hát mondjuk ezt lehet azért majd kihagyom a prezentációból . :D

(#71) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Felénk sokan mezítláb mászkálnak, vagy simán cipő nélkül zokniban. De a tél közepén is :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#72) dangerzone válasza kraftxld (#71) üzenetére


dangerzone
addikt

De Új -Zélandon nem is szokás fűteni, nem?

(#73) kraftxld válasza dangerzone (#72) üzenetére


kraftxld
nagyúr

De, szokás, azért tud itt is cidri lenni :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#74) dangerzone válasza kraftxld (#73) üzenetére


dangerzone
addikt

Barátnőm volt ott kinn pár éve októberben. Aztán panaszkodott, hogy 13 fok volt a szobában, ahol aludtak. :DDD
A zoknis témát ő is megemlítette.

[ Szerkesztve ]

(#75) Crystalheart válasza dangerzone (#74) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Lehet, hogy Új-Zélandon még tudják, mire való a vastag takaró. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.