Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) #56573440 válasza trafoka (#21) üzenetére


#56573440
törölt tag

"égy szíves oszd meg a tudásod azokkal is, akik az adott kommunikációs platform legfőbb használó, ők ugyanis nem képeek erre. "

és ez mégis miért az én bajom? és mégis miért a tiéd? szabad országban élünk, ha neki az jó akkor csinálja... majd rájön hogy baromság ahogy az emók is rájöttek hogy nem jó az nekik... miért akarod megváltani a világot?

"Ja, hogy ezt nem teszed meg? Akkor viszont ne is papolj magas rólór hogy "bezzeg én!!!""

ha leírom hogy lehet ezt normálisan is csinálni és alapvetően a nyígás tárgyát ezzel el lehet kerülni csak megint azt játszogatjátok mint a többi droid a tv előtt aki nézi a sorozatokat trashreality szemetet majd veri az asztalt hogy ez keeeelll a magyarnak mert hülye nézd meg a szemetet itt tolják le a torkunkon nem hiszem el hogy ennyire mélyre jutunk... de azért nézi...

"Ja, értem! Neked csak az az ismerősöd, aki a BARTÁTOD is. Mész a picsába. Vagy nagyon jól elvagytok hárman. Kizárt, hogy nincs olyan rokon, haver gyekere, stb. aki ne posztolna ki ilyan baromságokat úgy, hogy azt te is lásd. Ha tévedek, akkor légy szíves és tényleg menj el oktatni a mai degenerációt. Mindenkinek ez lenne az érdeke."

azt hittem ez egy it fórum. akkor legyél első tanítványom: igen barátok, haverok, cimborák, vannak vegyesen vagy 50. de ezekkel havi kéthavi szinten összeülünk, régi csoporttársak akikkel együtt lógtam, stb, még véletlenül se degeneráltak és osztják a szart. haver gyerekét elvből nem jelölöm vissza mert minek? hogy lássam amit oszt meg ő amit én? mi köze hozzá? és nekem az övéhez? rokon dettó. mi köze hozzá hogy pl pénteken térképen szépen bejelölve itt és itt sör.

de hogy legyen számodra is valami tanulság: jobb felső sarok xy követésének befejezése. nagyon egyszerű, és abban a pillanatban többet a feedben meg se jelenik a szófosása. nem idegesít, nem zavar, használhatod tovább az egészet amire számodra kell. ezt a hároms sort szemináriumon kéne előadni úgy érzed?

"Nem lenyomják, hanem le akarják nyomni, nagy különbség. Ettől viszont nem lesz semmivel sem jobb. Ugyanis amíg Te és Én tudjuk, hogy ez hígfos, addig a 12 éves kislány aki nézi az éjjelnappalbudapestet és a vlóvilág185-öt nem tudja. Ebből lesz az eltorzult világkép, ugyanis ezen nő fö"

úgy van igazad hogy nincs is. nem azért lesz ilyen mert nézi, hanem mert hagyják nézni. nem a gyerek a hibás és nem is a tv vagy más csatorna. a szülő az hogy hagyja, az nevelje. tény. nekem még olvastak mesét, most már nem divat. én fogok azt garantálom...

"Igen ez így van. Gyönyörű tüneti kezelés, személyesen nekem, jupíí. Attól még a fos ott marad hogy nem látod."

és az is idegesít hogy a rokonod akit nem tudsz megválogatni és évente egyszer látod vagy a haverod gyereke aki fullba nyomja a kretént az mit művel? miért? a te bajod? majd kinövi, rájön, pofánverik érte, vagy boldogítja a hülyék táborát. hiába veri bárki a mellét az fb előtt az iwiw-en is ez ment. a myvip-en is ez ment... előtte fórumokon, irc-n, irl a suliban, a kocsmában, a faluban a padokon...

"Támogathatod, de nekem úgy tűnik nem eléggé."

jah nem elég radikális neked? azt hiszed hogy ha az fb bezárna akkor nem lenne más alternatíva ahol a retardok nyomják? előtte hol voltak? hellószia mi... kapcsoljuk ki a netet is? és aztán? net előtt nem voltak? dehogynem. nalátja...

"Biztos, hogy belőlük is normális ember lesz, de az is biztos hogy lényegesen kisebb százalékban mint pl belőlünk. A normális alatt pedig nem az iq-ra célzok, hanem az érzelmi intelligenciára, ami legalább ugyanolyan fontos."

a normális az maximum egy társadalom által közösen elfogadott valami semmi több mindenkinek más a normális neked is nekem is. én karcolom a 30-at személy szerint, de képes vagyok belátni hogy nem a cicafiúktól meg a cicalányoktól kell majd féltenem a gyerekemet és nem is a kommunikációs csatornáktól. a saját lustaságomtól, felelőtlenségemtől, nemtörődömségemtől... az a gyerek akit nem neveltek anno is paraszt köcsög lett általában és kevésbé hasznos tagja társadalmunknak. az arányok mindig változnak ahogy a normális fogalma is. tetszik nem tetszik ez van. ez olyan mint nézni a parlamenti közvetítést és verni az asztalt hogy ez nem normális. segít? nem. változtat valamit? nem. felbasz? mint állat. jobb így neked? nem. akkor? el lehet magyarázni ötvenszer hogy igen sok a hülye mindenfele folyik a szenny és a népbutítás. attól megoldódik? nem. ha valaki magára ismer az írásban leteszi a viselkedésformát? aha persze... mit old meg? semmit. szépen le kell tiltani a feedről a parasztokat és korlátozni a hozzáféréseket. onnantól nem oldódik meg globálisan a probléma viszont sokkal sokkal boldogabb tudsz lenni és még használhatsz is egy egyébként közepesen hatékony csatornát arra amire jónak látod ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.