Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3953) bullseye


bullseye
addikt

Hellóka Feri!

Megkaptam üzenetedet és természetesen megis írom neked,hogy melyek azok a programok,ami a számítógépnek szükséges.
A legjobb vírusírtó,CD és DVD író és valóban egyébb más olyan programok,ami gépnek kell és szükségesek is és azok a programok,amik nekem megvannak,azok korlátlanok és azon belül nem kell sem licencet fizetni,sem érvényesíteni és sem pedig fizetni sem kell azokért a programokért.
Csakis az operációs rendszeren kívül telepítem fel azokat a jó programokat reális és jó áron is és mind összesen 32 000 Ft-ért,de az is megoldható,hogy akkor pár ezer forinttal olcsóbban is megcsinálom neked,mondjuk a 32 000 Ft helyett mondjuk 28 000 Ft-ért megoldható,ha neked is jó és hogy megfelel neked.
Feri,ha érdekelnek komolyan ezek a programok,akkor a mobilon elérhető vagyok és feltudsz hívni engemet a mobilon.
Írd meg,hogy helyileg hol laksz és akkor megtudjuk beszélni a pontos időpontot és hogy mikorra feleljen meg azaz időpont,amikor kitudjak menni hozzád megcsinálni reális áron.
Budapesten lakom és szeretném neked megadni a mobilszámom és hogy ezen a számon eltudsz érni.
A mobilszámom:xxxxxxxx

Szeretettel várom üzeneted és hívásodat is és szeretnék neked kellemes pihenést és jó hétvégét kívánni,üdv:Sándor

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3985) bullseye


bullseye
addikt

És a saga folytatódik:

"Hellóka Feri!

Megkaptam üzenetedet és nem az időmről és sem pedig szakértelmemről van,hanem hogy a számítógépen belüli problémák megoldásával kapcsolatban és véglegesen megtudom oldani azokkal a programokkal,ami a számítógépnek kell vagyis hogy szükséges is,operációs rendszert nem telepítek vagyis hogy azzal nem foglalkozom,csakis amint az operációs rendszer felvan telepítve,akkor utána feltudom neked telepíteni reális áron vagyis hogy jó áron azok a jó programokat a számítógépedre és az ilyenek hogy Vírusírtót,Webbőngészőt,Total Commandert,Nero CD és DVD írót,Recuvát és végül a Revo Uninstaller Pro-t is.
Természetesen ingyenes programok és természetesen az én segítségem által megtudom oldani Önnek reális összegért vagyis hogy jó pénzért.
Mivel hogy 32 000 Ft-ért megcsinálom neked,de ezzel szemben enged le belőle egy kis árat olyan 30 vagy akár 28 000-ra vagyis hogy annyiért is megoldható,ha Önnek megfelel.
Ha ezek a komoly programok érdekli Önt,akkor nyugodtan feltud hívni a mobilon és megtudjuk beszélni a dolgokat és árban is megtudunk egyezni is.
A mobilszámom:xxxxxxxxxxx

Szeretnék Önnek boldog új évet kívánni és várom üzenetét és hívását is,üdvözlettel:Sándor"

Leaglább most már tudom mely programokért fizetek. Mellesleg TC és WinRAR csak legálisnak látszik, de valójában a 30 nap után már szabálytalanul használják, csak a céget nem zavarja. Nero viszont nem fizetős? Meg az Uninstaller Pro is?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4003) bullseye


bullseye
addikt

And the hits keep on coming...
Vajon mi a halál náthásról beszél mint korlátlan szériaszám?

"Hellóka Feri!

Megkaptam üzenetét.
A következőket szeretném elmesélni a freewareval kapcsolatbna,hogy igen valóban vannak olyan programok,amik freeware program,de az nem jelenti azt,hogy az olyan programok,mint például a Nero CD és DVD író,az Revo uninstaller pro,a vírusírtó és egyébb más olyan program ne legyen ingyenes,és dehogyis nem ingyenes,mert a telepítés során a korlátlan széria számot belehet írni és utána már teljesen korlátlanul ingyenes és használhatóak azok a programok,de viszont a Total Commander az sajnos nem ingyenes,de viszont a Total Commanderen kívül tudok egy olyan kicsomagoló ingyenes programot,ami hasonló és az teljesen ingyenes és úgy hívják,hogy Nexusfile program.
Most ennyit,amit megtudtam írni neked konkrétan ezekkel kapcsolat és nagyon szivesen megcsinálom a számítógépedre reális áron a 32 000 Ft helyet megoldható 30 000 vagy esetleg 28 000 Ft ért azok a programok feltelepítéssel kapcsolatban,amiket valóban és komolyan érdemes megcsinálni a számítógépére és hogy ami szükséges az Ön számítógépére.

Szeretettel várom válasz levelét,üzenetét és nygodtan jelezz nekem üzenetben,amint felvan telepítve az operációs rendszere és akkor tudunk egyeztetni időpontot és megcsinálom Önnek azokkal a programokkal kapcsolatban és hogy sikeresen tudjad használni egész életben azokat a programokat és hasznosan is,üdv:Sándor"

Szerk: előzmény
"Kedves Sándor,

Az említett programok egy része vélhetően freeware, azaz ingyenes. Ilyenekből a megfelelő csomagot 3-7 000 forint között telepítik boltos/szervizes szakemberek idegen gépre, ott vásároltra általában ingyen.

Még nagyobb probléma, hogy a Nero, a TC és a Revo Pro nem ingyenes program (bár mindnek van freeware alternatívája), hanem fizetős vagy időlimites próbaverzió. Vagyis vagy lejárnak egy idő után, vagy bűncselekmény a használatuk és telepítésük is.

Feri"

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4029) bullseye


bullseye
addikt

Ha még valaki nem unná Sándort. Szerintem ez már a vége, ezek szerint tudja mit művel, csak nem érdekli...

"Hellóka Feri!

Megkaptam üzenetedet.
Egyértelmüen egyet értek veled és tudom is,hogy igazad van.
Maradjunk annyiban,hogy amiket eddig megírtam neked azokkal a programokkal kapcsolatban,hogy akkor majd írj nekem itt az OLX-en,hogy mikor tudjunk találkozni személyesen és mikor tudjam majd neked megcsinálni a számítógépedet jó áron.

Szeretettel várom üzenetedet és hívásodat is,üdv:Sándor."

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5185) djculture


djculture
félisten

Ez nem ugyanaz az ember akivel már levelezett itt más is?

[link]

Számítógép programok telepítése,komoly programok feltelepítése,beállít

Sanyi vagyok és csakis itt Budapesten reális áron komplett asztali számítógépekkel és Laptopokkal kapcsolatban is csakis sima rendes programok feltelepítése komoly programok telepítése és teljesen megbízható komoly programokkal és teljes komplett beállításokkal együtt operációs rendszert nem telepítek és csak sima rendes komoly programok feltelepítésével kapcsolatban mind összesen reális áron 32 000 ft ért és a lehető legkomolyabban megoldható és teljesen megbízható szoftverekkel ellátott akár windows 7-re vagy akár windows xp-re is programok telepítése. És a mobilon elérhető vagyok a mobilon.
Nagyon szeretném Önöket kérni,hogy valóban és komolyan is hívjanak fel a mobilon ezen a számon vagy pedig írjanak nekem üzenetet itt az olx.hu oldalon és a számítógép programok feltelepítésekkel kapcsolatban egészen teljesen nyugodtan meglehet bennem bízzni és a lehető legjobb programokkal kapcsolatban.
Szeretettel várom hívásukat és érdeklődésüket is,üdvözlettel Sándor.

Üdv!
A 32000 forintban milyen programok telepítése/licence van benne?
Feri

Nagyon jó vírusírtó,CD és DVD Író és még egyébb olyan más komoly programok,ami a számítógépnek kell.
Várom válaszod,üdv:Sanyi

Rendben de konkrétan melyik programok és milyen licenccel? Jó ajánlatnak tűnik, de szeretném tudni mit kapok a pénzemért.
Feri

Hellóka Feri!
Megkaptam üzenetedet és természetesen megis írom neked,hogy melyek azok a programok,ami a számítógépnek szükséges.
A legjobb vírusírtó,CD és DVD író és valóban egyébb más olyan programok,ami gépnek kell és szükségesek is és azok a programok,amik nekem megvannak,azok korlátlanok és azon belül nem kell sem licencet fizetni,sem érvényesíteni és sem pedig fizetni sem kell azokért a programokért.
Csakis az operációs rendszeren kívül telepítem fel azokat a jó programokat reális és jó áron is és mind összesen 32 000 Ft-ért,de az is megoldható,hogy akkor pár ezer forinttal olcsóbban is megcsinálom neked,mondjuk a 32 000 Ft helyett mondjuk 28 000 Ft-ért megoldható,ha neked is jó és hogy megfelel neked.
Feri,ha érdekelnek komolyan ezek a programok,akkor a mobilon elérhető vagyok és feltudsz hívni engemet a mobilon.
Írd meg,hogy helyileg hol laksz és akkor megtudjuk beszélni a pontos időpontot és hogy mikorra feleljen meg azaz időpont,amikor kitudjak menni hozzád megcsinálni reális áron.
Budapesten lakom és szeretném neked megadni a mobilszámom és hogy ezen a számon eltudsz érni.
A mobilszámom:XXXXXXX
Szeretettel várom üzeneted és hívásodat is és szeretnék neked kellemes pihenést és jó hétvégét kívánni,üdv:Sándor

Ezek szerinte ingyenes programokat telepítesz és az idődet meg a szakértelmedet fizetem meg?
Feri

Hellóka Feri!
Megkaptam üzenetedet és nem az időmről és sem pedig szakértelmemről van,hanem hogy a számítógépen belüli problémák megoldásával kapcsolatban és véglegesen megtudom oldani azokkal a programokkal,ami a számítógépnek kell vagyis hogy szükséges is,operációs rendszert nem telepítek vagyis hogy azzal nem foglalkozom,csakis amint az operációs rendszer felvan telepítve,akkor utána feltudom neked telepíteni reális áron vagyis hogy jó áron azok a jó programokat a számítógépedre és az ilyenek hogy Vírusírtót,Webbőngészőt,Total Commandert,Nero CD és DVD írót,Recuvát és végül a Revo Uninstaller Pro-t is.
Természetesen ingyenes programok és természetesen az én segítségem által megtudom oldani Önnek reális összegért vagyis hogy jó pénzért.
Mivel hogy 32 000 Ft-ért megcsinálom neked,de ezzel szemben enged le belőle egy kis árat olyan 30 vagy akár 28 000-ra vagyis hogy annyiért is megoldható,ha Önnek megfelel.
Ha ezek a komoly programok érdekli Önt,akkor nyugodtan feltud hívni a mobilon és megtudjuk beszélni a dolgokat és árban is megtudunk egyezni is.
A mobilszámom:XXXXXXX
Szeretnék Önnek boldog új évet kívánni és várom üzenetét és hívását is,üdvözlettel:Sándor

Kedves Sándor,
Az említett programok egy része vélhetően freeware, azaz ingyenes. Ilyenekből a megfelelő csomagot 3-7 000 forint között telepítik boltos/szervizes szakemberek idegen gépre, ott vásároltra általában ingyen.
Még nagyobb probléma, hogy a Nero, a TC és a Revo Pro nem ingyenes program (bár mindnek van freeware alternatívája), hanem fizetős vagy időlimites próbaverzió. Vagyis vagy lejárnak egy idő után, vagy bűncselekmény a használatuk és telepítésük is.
Feri

Hellóka Feri!
Megkaptam üzenetét.
A következőket szeretném elmesélni a freewareval kapcsolatbna,hogy igen valóban vannak olyan programok,amik freeware program,de az nem jelenti azt,hogy az olyan programok,mint például a Nero CD és DVD író,az Revo uninstaller pro,a vírusírtó és egyébb más olyan program ne legyen ingyenes,és dehogyis nem ingyenes,mert a telepítés során a korlátlan széria számot belehet írni és utána már teljesen korlátlanul ingyenes és használhatóak azok a programok,de viszont a Total Commander az sajnos nem ingyenes,de viszont a Total Commanderen kívül tudok egy olyan kicsomagoló ingyenes programot,ami hasonló és az teljesen ingyenes és úgy hívják,hogy Nexusfile program.
Most ennyit,amit megtudtam írni neked konkrétan ezekkel kapcsolat és nagyon szivesen megcsinálom a számítógépedre reális áron a 32 000 Ft helyet megoldható 30 000 vagy esetleg 28 000 Ft ért azok a programok feltelepítéssel kapcsolatban,amiket valóban és komolyan érdemes megcsinálni a számítógépére és hogy ami szükséges az Ön számítógépére.
Szeretettel várom válasz levelét,üzenetét és nygodtan jelezz nekem üzenetben,amint felvan telepítve az operációs rendszere és akkor tudunk egyeztetni időpontot és megcsinálom Önnek azokkal a programokkal kapcsolatban és hogy sikeresen tudjad használni egész életben azokat a programokat és hasznosan is,üdv:Sándor

Kedves Sándor,
Nem léteznek korlátlan szériaszámok fizetős szoftverekhez. Létezik ugyan mennyiségi licenc, amit egy nagy cég vásárolhat, és bizonyos keretek között “korlátlanul” használható – de cégen kívül használni minimum a belső IT szabályzat megsértése, és könnyen lehet, hogy szabálysértés is. Valamint léteznek illegális crackek és ezekből kinyert szériaszámok, amelyek használata, de még ajánlása is egyértelműen bűncselekmény.
Feri

Hellóka Feri!
Megkaptam üzenetedet.
Egyértelmüen egyet értek veled és tudom is,hogy igazad van.
Maradjunk annyiban,hogy amiket eddig megírtam neked azokkal a programokkal kapcsolatban,hogy akkor majd írj nekem itt az OLX-en,hogy mikor tudjunk találkozni személyesen és mikor tudjam majd neked megcsinálni a számítógépedet jó áron.
Szeretettel várom üzenetedet és hívásodat is,üdv:Sándor.

Kedves Sándor.
Attól tartok nem fogom igénybe venni a szolgáltatását. A számítógépem ugyanis jól elvan az eddig telepített programok sokaságával, amelyek vagy ingyenesen használhatóak, vagy fizettem értük. Nem szeretném megbolygatni ezt az idilli állapotot.
Leginkább azért érdeklődtem a részletek után, mert egy szakmai oldalon felhívták a figyelmemet a hirdetésére, leginkább a megfogalmazása és részben a homályos tartalma miatt. Én viszont az ártatlanság vélelmével előbb ki akartam deríteni, pontosan mi is ez a tartalom, hogy egy rövidebb cikket készíthessek az eset tanulságaiból. Természetesen a cikk (vagy inkább blogbejegyzés) név nélküli lesz, ennek ellenére azt javaslom fehérítse ki a programkínálatot a jövőben, ettől függetlenül is.
Üdvözlettel:
Győri Ferenc

[ Szerkesztve ]

(#5209) Dany007 válasza patomi (#5208) üzenetére


Dany007
veterán

Áh én ezeket már észre se veszem... :) Ezeknél a hirdetéseknél - amiket többnyire itt linkelnek - már teljesen alap, hogy fogalmazni nem tudó, primitív tanulatlan emberek írásait olvashatjuk.

Szerk.:

Egyébként az egész érthetetlen számomra. Itt ez a Sándoros, "komoly programos" bohócság is. Én se tudok jól, szépen fogalmazni. Ezért van az általában, hogy nagyon hosszú hsz-eket írok...
De ezek a hirdetések annyira trágyán vannak megfogalmazva, hogy egy 5.-es kisiskolás is szebben ír. Ezért is érthetetlen számomra, hogy kik lehetnek a hirdetések mögött. Vajon tényleg nem végezték el a 8 általánost sem? Nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#13697) TaaT válasza MK VII (#13693) üzenetére


TaaT
veterán

Ez kb ugyanaz (az értelmi szint) mint a like-old a bejegyzést és kisorsolok egy iphone6ot. :)

A különbség csak annyi hogy a facén ezzel nem károsítják meg a sok birkát, max csak kihasználják.

Sajnálni nem tudom egyiket sem. :B

De hogy legyen valami témába vágó, jóáron van a lófogáson egy számítógép, felhívom Sándort, Sándorné veszi fel a telefont, kérdezem Sándorral mikor tudnék beszélni a géppel kapcsolatban. Azt mondja nyugodtan kérdezzek tőle. Oké, hibátlanul működik, doboz, garancia? A válasz felvágósan csak annyi, ha garancia és doboz kell mennyek el a számtech bótba, ott kapok majd. :U Mondom oké, a gép működéséről mit lehet tudni? Válasz: Semmit, külföldről van a számítógép.

Mondom akkor jó, majd még gondolkozok rajta. :o

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#31805) Tomasz72 válasza Samus (#31804) üzenetére


Tomasz72
tag

A6, audi, bármit...
Ezt a 3 szót sikerült leírnia helyesen...
Kemény! :W

De alul az a Vízhányó Sándor...! :DDD

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#36499) snecy20 válasza Astroboy (#36498) üzenetére


snecy20
veterán

És még még vissza is kérdez a *Sándor Balogh* hogy melyik gyógyfaszra gondol! :DDD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#46712) koko52 válasza Chaser (#46710) üzenetére


koko52
veterán

Van nekem is jó pár ismerősöm és a versengés része a minél több pénz befizetése is. Németh Sándor azt hiszem benne is van a top 100 leggazdagabb listán...

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#63750) KROK640 válasza konikan (#63737) üzenetére


KROK640
veterán

A 2.5K-t lehúzó ember neve is jól ki lett moderálva, csak a hülye nem jön rá, hogy Szabó Sándor :D
Egyébként szerintem az ilyen úgy van vele, hogy begyűjt pár 2500ft-ot, majd eladja a cuccát személyesen, ha egyáltalán létezik. Na meg, hogy 2500ft-ért a rendőrség sem vegzálja, a fél országon átmenni se éri meg, per se lesz belőle, szóval "ingyen" van.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#85761) KROK640 válasza Silverboy (#85733) üzenetére


KROK640
veterán

kedves Sándor!

Én a youtubenál dolgozom, és emiatt megtehetem, hogy az ön által kért videókat pendriveon kihozom önnek. Az ár videónként 1000ft, ami nyilvánvalóan elenyésző összeg ahhoz képest, hogy az állásomat kockáztatom. A Covid 19-re való tekinetttel kérem, hogy előre utaljon a következő bankszámlára : XXXXX

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#86593) Chaser válasza Gyuri27 (#86591) üzenetére


Chaser
titán

sándor, józsef? benedek meg a ráadás?
;]

hcl
kicsit sok filmet nézhetett a napok_bann
karácsony van és b+ rambos gifet rak be :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#86594) hcl válasza Chaser (#86593) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"sándor, józsef? "
Szájer? :D

"karácsony van és b+ rambos gifet rak be :d"
Eladni úgysem ad semmit, ráér :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#90768) Airedhyal válasza Ciccuka (#90767) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

- Mi a közös Vágó István -ban és Petőfi Sándor -ban?
- ?
- Mind a kettőröl neveztek el hidat.....

Bocs.... ;]

(#103549) Alusky válasza KROK640 (#103512) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Kettős érzéseim vannak az ilyen zenékkel kapcsolatban, mert bevallom szoktam hallgatni, bár nem a konkrét linkelt számot, mert ez Lil G Petőfi Sándorával van majdnem egy szinten, meg még 100 másik ilyen elóadót lehetne sorolni. :D Egyrészt nyilván minőségileg trash, egyszerű alap, sokszor előregyártott ingyenes megoldások, egyszerű és semmitmondó buta szöveg, olykor még a rímekkel sem vesződnek illeszkedjenek normálisan vagy a jelentése meglegyen a szövegnek, szóismétlések, fahangú agyonjavított énekesek, sokakon azt autotune sem tud segíteni nekik minden számuk torzítva van stb. Ehhez társul az ennek megfelelő hallgatóréteg max 20 éves korig jobb esetben, a vibe, flow életérzés aminek jelentését nem is tudja, a fél órája kint lévő zenét már a legjobbnak tartja világon de csak a következőig, a 40 éves vagyok de mégis hallgatom kaliberű userek, meg az ez művészet beszólások. :U

Kicsit félelmetes belegondolni, hogy 10-20 év múlva ezek a javarészt fiatalok lesznek maga a társadalom magja, hogy az ember ezek után mit várjon el az akkori élettől, mikor az értelmi szint idáig terjed. Aztán jobban belegondolva '90-ben is megvoltak már a csupaszmellkas mutogatós ugráló cicafiúk félrezselézett hajjal, mégis itt vagyunk mi is 30-40 évesen értelmesen, hiába mondták ránk is az öregek, pusztán megvolt egy réteg akinek csak annyira tellett. Ahogyan most is és a jövőben is így lesz. Attól, hogy az ilyen trash zenére ennyien nyáladzanak még nem párhuzam azzal, hogy mindenki buta lesz, csak most mi léptünk az öregeink helyébe és magyarázunk. :D
Érdemes is erre figyelni, mert sokkal boldogabb az ember élete, ha befogadóbb, széleslátókörűbb és nem mindenre csak valami hülye mantrát nyom, mint az öregek, saját magát teszi tönkre vele az ember. :D

Másik bosszantó dolog ebben, hogy lehet a trasht is jól csinálni pl. (Little Big, Die Antwoord), egyszerűen ezek az előadók mint a linkeltek is vagy trehányak mert így is meghallgatják az emberek vagy egyszerűen buták, iskolázatlanok jobb produkálásához. A stúdióban dolgozók fejében nem tudom mi járhat amikor egy pl. említett Petőfi Sándor számot felvesznek. :D

A kettős érzések másik fele, hogy erre igény van méghozzá nagy, ráadásul relatív, hogy mi mihez képest milyenebb és tagadhatatlanul vannak ebben a trash kategóriában is hallgatható számok, illetve olyanok amik elmennek szódával, nem esik rosszul néha meghallgatni, ha a hangulat adja. A zene elvégre ez lenne, érzések, hangulatok, érzelmek kifejezése, társítása. Citromos sört is megisszuk, mert jól esik, meg a fröccsöt is, nem csak elit kézműves termékeket. Ugyanígy zenéből is.

Ez a konkrét linkelt Desh szám, illetve az előadó összes többi száma kb. ugyanaz, szövegre, stílusra, tartalomra, mindenre. Ráadásul a modoros, agyonartikulált, erőltetett angol/raszta akcentus még irritálóvá is teszi, mint a Szirmai Gergőt. A félig angol, mondatokban is kevert szöveg csak hab a tortán. Nem üt meg valami nagy szintet őszintén szólva, nem is értem hogyan sikerült az Azahriah mellé kerülnie, mert ő azért egy szinttel feljebb van, egy kicsit minőségibb tartalmat ad, van egy kevés hangja is, tett egy kis stílust abba amit előad, mégha csak egy pár évre felkapott valami mainstream pop lett/lesz ahogy általában lenni szokott, de egy kicsit kilóg a többitől. Nekem a Figyelj rám száma tetszik pl., meg még 1-2.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#107825) Pikari válasza cidalain (#107824) üzenetére


Pikari
őstag

Ne vegye senki magára, biztosan vannak kivételek. De egy magyartanár (történelemtanár, stb) nem más, mint egy szinte már-már fotografikus memóriával rendelkező évszámmagoló/életrajztanulógép. Nem hasznos a társadalom számára egy mérnöki, műszaki, vagy más különleges tudással rendelkező emberhez képest egy olyan, aki max Petőfi Sándor születésének évszámát tudja fejből levágni.

Én sokat ismerek, egyetemről, akkora egójuk és arcuk volt, hatalmas nagy lenézéssel viseltettek a műszakisok iránt (létező idézetek ezektől: nézd már, hogy néz ki! / ide ilyen emberek is járnak, bazdmeg?! / meddig ülsz itt, menj már innen ), szinte kizárólag valakinek a valakije, okos szülők gazdag hülyegyerekei, valóságtól elszeparált elit leányiskolák tanulói fotografikus memóriával, és hasonló kaliberű egyedek választották maguknak ezt a szakmát.

Mondom, vannak kivételek. Végülis mindegyik visszateker az arcából a tanulmányai után, miután nem jön a tenyészhím (megvan a diplomám, hol van a számomra kijelölt megtermékenyítő egység?) de sokat mondó, hogy bár elvileg ekörül forog az életük, egy épkézláb blogbejegyzést szinte egyikük sem képes megírni, nemhogy egy cikket, egy értekezést. Hiszen általában nem értenek semmihez, csak az általuk ismert információkat ismétlik papagáj módjára.

Akinek nem inge, nem veszi magára.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#107828) hcl válasza cidalain (#107824) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Áh
Bármilyen adminisztratív akármire felveszik a bölcsészeket is.

@Pikari : "Nem hasznos a társadalom számára egy mérnöki, műszaki, vagy más különleges tudással rendelkező emberhez képest egy olyan, aki max Petőfi Sándor születésének évszámát tudja fejből levágni."
:D :D :D :D :D :D Ez marhaság sry.

"Én sokat ismerek, egyetemről, akkora egójuk és arcuk volt, hatalmas nagy lenézéssel viseltettek a műszakisok iránt "
Én meg sokat, akik nem ilyenek voltak. Mondjuk ők a szakmájukban sikeresek - pl. filmkritikusok, újságírók, rendezvényszervezők, történészek...

(Nyilván sok szak van, ami tele van az általad leírt egyedekkel, de nem érdemes általánosítani; és azok nem azért olyanok, mert ****** szakosok, amúgy is hülyék lennének.)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#113082) BiP válasza Top cat (#113081) üzenetére


BiP
nagyúr

Mi a bajod Sándorral? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.