Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28051) Sethdobaloah válasza oriic (#28049) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

ez is szocializációs kérdés, mint oly sok minden más :) Nekem gyerekkoromban bőrbetegség miatt kifejezetten tiltott volt naponta fürdeni. Nekem nincs is kényszerem a napi teljes testes zuhanyra / fürdésre, a társadalmunk nagyobb részének meg van. Én akkor zuhanyzom ha kell, nem mert eltelt 24 óra. (mondjuk a feleségem miatt minden nap kell ;] )

...csak én vagyok helikopter?

(#28052) TaaT


TaaT
veterán

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#28053) lezso6 válasza TaaT (#28052) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Magyarul:

PÉNZ! INGYEN PÉNZ! SOKKAL TÖBB MINT SOK! SOKKAL ELŐBB MINT MOST!

Aszondja "nem fiktív piramisrendszer". Tehát igazi piramisrendszer. Amúgy piramisjáték...

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#28054) TaaT válasza lezso6 (#28053) üzenetére


TaaT
veterán

:D

Give them hell Ukraine!

(#28055) Ispy válasza lezso6 (#28053) üzenetére


Ispy
veterán

És csak annyi a dolgod, hogy a képzés részét képező igen tartalmas és magasröptű kiadvány kell gondolom megvenned, most csak 69.999 19.999 forintért. Aztán te is hintsed az igét, és szervezd be a többi birkát a semmire :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#28056) patomi válasza Chaser (#28040) üzenetére


patomi
őstag

Varázslónál már van, 23K ... lesz ez még olcsóbb is.
Típus: Intel Pentium G4560 ("Kaby tó") :D Merlinék is tudnak ám.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#28057) MK VII válasza Chaser (#28047) üzenetére


MK VII
veterán

Ki vagy Te, Batman? :D

[ Szerkesztve ]

(#28058) MK VII válasza TaaT (#28052) üzenetére


MK VII
veterán

Emőke be is jelentkezett.. Mindegy neki csak dolgozni ne kelljen a pénzért...

Ilyeneket soha..
Azóta rabosítva vagyok a rendőrségen amióta bátyó egyik haverja belevitt egy ilyen MLM rendszerű biztosításos dologba...

(#28059) oriic válasza Sethdobaloah (#28051) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Én akkor zuhanyzom ha kell, nem mert eltelt 24 óra. (mondjuk a feleségem miatt minden nap kell ;] )"

Szóval ott vagyunk ahonnan indultunk, kell, mert a zasszony rádszól. :DDD

Live-Die-Respawn

(#28060) Chaser válasza MK VII (#28057) üzenetére


Chaser
titán

nemdudomkiazs szupperhös atévéböl lehetakor énvatyokaz malydmekérdezzemanutámat kivatyokén háthaötugya : )

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28061) Balinov válasza Chaser (#28060) üzenetére


Balinov
félisten

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28062) Laraxior


Laraxior
titán

Nem apró, de:

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#28063) TaaT válasza Laraxior (#28062) üzenetére


TaaT
veterán

szocialkat :DDD

Give them hell Ukraine!

(#28064) gozso válasza TaaT (#28063) üzenetére


gozso
senior tag

szöszmötölni.... :D

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#28065) MK VII válasza gozso (#28064) üzenetére


MK VII
veterán

Pepecselni.. :D

(#28066) Chaser válasza Balinov (#28061) üzenetére


Chaser
titán

ketvenckönnyvemesz lyokbeneakepek meksokapetüis tizsenhuszonharmincadik zsületésnappokrakabtam

fárasztóbb helytelenül írni mint helyesen, néha rendesen megizzadok ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28067) unravel


unravel
őstag

Keresek minimum 15 méteres WiFi kábelt!

¯\_(ツ)_/¯

(#28068) oriic válasza unravel (#28067) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindjárt megkeresem az oldalt ahol le tudod tölteni. ;]

Live-Die-Respawn

(#28069) cbmfan válasza unravel (#28067) üzenetére


cbmfan
senior tag

tessék

kicsit drága, de van :D

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#28070) customer114


customer114
senior tag

(#28071) Vakegérke válasza customer114 (#28070) üzenetére


Vakegérke
veterán

Értem. Free, de meg kell beszélni az árat. :D
Vagy nem ez a poén?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28072) quailstorm válasza Vakegérke (#28071) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szerintem inkább az a poén, hogy ezek 10 éves budget EVM játékok, amik újonnan kerültek 1000Ft-ba, és jó eséllyel kompatibilitási gondokba fut mai géppel, mai oprendszerrel.
Orient Expressen kívül nem hiszem hogy ér pénzt akármelyik is.
Mondjuk a Panzers Phase One se volt rossz, 92%-os értékelés, 2004-ben :DDD
A két "szimulátor" viszont csak mazochistáknak így 2017-ben.

[ Szerkesztve ]

(#28073) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Na miért, az időnként vidéken hirdetett vérmes gamer P4-eken mi más futna jól, mint egy-egy 2004-es játék? ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#28074) quailstorm válasza Trailblazer (#28073) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Windows 10 meg GTA V. Vagy nem?
Te tényleg azt akarod mondani, hogy egy olyan gép tulaja elkezdene józanul logikusan gondolkozni, és nem a FIFA16-ot meg a Crysis3-at rakni rá? Há beteg vagy te?
Különben nem azt olvasnám a számtech boltos topicban, hogy beviszik a DX7-es gépeket, hogy a kettőből rakjál össze valamit és errort ír a gyerek FIFÁja csinálj neki valamit, de 10 ezer Ft-ból jöjjön ki.

(#28075) Laraxior


Laraxior
titán

Most komolyan kérdezem...
Írtam az egyik telefonos topikba, hogy a telefonomon elhasználódott a gumitakaró, nincs-e valakinek elfekvőben.
Se árat se semmit nem írtam rá, csak ennyit kérdeztem.

Erre jön a mindentudó, [moderálva] topikgazda, [moderálva], hogy törölte a hirdetésem, bár ilyen ranggal illene tudnom, hogy topikba nem hirdetünk :W

Mégis mi a faszom megy itt pH!-n? :W
Egyre fosabb ez az oldal, lassan már éppenhogy hozzászólást lehet írni :(

Azt hiszem lassan itt az ideje, hogy átcuccoljak egy másik fórumra, megköszönve hogy itt lehettem.. :(

[ Módosította: radi8tor ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#28076) Kasya válasza Laraxior (#28075) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mégis, melyik topik volt ez? Sajnos több ilyen topikgazda is van amúgy...

(#28077) SUPREME7 válasza Laraxior (#28075) üzenetére


SUPREME7
őstag

Jelentsd a moderációval kapcsolatos topikba, sajnos nem lehet tudni kiből mit hoz ki egy kis hatalom :) Meg már egy csomó topikot mocskosul túlmoderálnak (nem kell túl messzire menni.... :U)

(#28078) Laraxior válasza Kasya (#28076) üzenetére


Laraxior
titán

[moderálva]

Pontosan ennyit írtam, visszamásolta privátba, hogy mit törölt. Sony Z2.
Most vadásszak neten, aztán ha nem jó akkor cserélgessem össze-vissza. Nehogy meg lehessen kérdezni bárkit is, hogy ki honnan, vagy mennyiért vette, ááá.
Az egészből az volt a lényeg, mert azt szajkózza, hogy nem ismerem az alapelveket.
Az már csak hab a tortán, ha megvétózom, akkor megy a modkerbe, és még pihenőt is kaphatok...
Hujjujj..

(#28077) supreme7: Nem tudom, ténylegesen mennyire minősül hirdetésnek. :B Tény, hogy nem szoktam olvasgatni az alapelveket. De nem is azt vártam, hogy XY azt írja, hogy ezeöccá-ért adok kettőt.

[ Módosította: radi8tor ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#28079) patomi válasza Laraxior (#28078) üzenetére


patomi
őstag

Ez simán maradhatott volna.. Szvsz belefér a segítsük egymást fogalomkörbe. Nem is egy ilyen helyi terminátor van.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#28080) Laraxior válasza patomi (#28079) üzenetére


Laraxior
titán

"A vételi szándék is hirdetésnek minősül nem csak az eladás."

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#28081) quailstorm válasza Laraxior (#28080) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Gratulálni tudok nekik. Kár hogy nem lehet könnyen szabotálni az egészet a piaci monopolhelyzet miatt.

Anno a Tronsmart TS7-hez volt alkatrészem, jópár embernek segítettem topicon belül, igaz HA!-n is meg volt hirdetve. (hangerőgomb, bekapcsgomb átültetése döglött lapról pl)
Hol a fenébe keresnél máshol ilyen apróságot mint a topicjában?

Szerencsére a Tronsmart topicnak a közelében se járt hatalommániás moderátor. Se más idióta.

[ Szerkesztve ]

(#28082) Depression válasza Laraxior (#28078) üzenetére


Depression
veterán

Fogalmam sincs, hogy mit írtál, mert innen is azonnal törölték, na de :
ilyesmi volt?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#28083) quailstorm válasza Depression (#28082) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem, ő egy konkrét alkatrészt keresett, ami lehet bontott maradványból tulajnak/volt tulajnak, de netes beszerzése nem annyira evidens, mint egy LCD-nek.

Amúgy nem biztos, hogy itt kéne beszélni a témáról, mert nagyon rá vannak szállva erre a topicra a nagybetűsök, nincs jobb dolguk.

(#28084) Laraxior válasza Depression (#28082) üzenetére


Laraxior
titán

Hát azt, hogy nincs-e valakinek pluszban usb takaró gumija.

(#28083) quailstorm: Legalább nem unatkoznak ;]
Gondolom azért nem raknak ki órákra, mert akkor nem tudna mit csinálni így hétvégén :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#28085) quailstorm válasza Laraxior (#28084) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha kellően kitartóak vagyunk, akkor ráizgulnak a banhammerre ne aggódj. :DDD

(#28086) Depression válasza Laraxior (#28084) üzenetére


Depression
veterán

Egyszerűen úgy tedd fel a kérdést, hogy hol lehet kapni, ami tuti jó hozzá.
Aztán vagy kapsz egy linket, vagy valaki rád ír privátban, hogy épp van neki.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#28087) Gyuri27 válasza Laraxior (#28075) üzenetére


Gyuri27
félisten

Most mit csodálkozol? De tényleg. Amúgy meg úgy látom az ide kritikusabban író embereket valahogy a balsors mindig utoléri. Biztosan valami rossz kozmikus együttállás lehet. csak az. Mert másra nem tudok gondolni. :DDD ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#28088) Laraxior válasza quailstorm (#28085) üzenetére


Laraxior
titán

12 óra belefér, úgyis megyek dolgozni ;] :DDD
Na de befejeztem. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#28089) quailstorm válasza Depression (#28086) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Degradálónak érezném ilyen módon kikerülni a szabályozást. Akkor inkább elmegyek, ha normálisan nem lehet.

Ekkora méretű alkatrészt adtam vettem és postán kapott készülékbe raktam már bele a fórumon, a telefon saját szakmai topicjában, mert egyszerűen hol a rákban legyenek jelen a tulajdonosok mint ott.
Ennek semmi köze a spamhez meg az önreklámhoz, ráadásul csupa olyan dolog volt, amit nehéz beszerezni.
Pl a forrasztós bekapcsológomb a Tronsmarthoz...
Túlkapás, aljasság, ennyi a véleményem az ügyről.

Nem előre viszi a fórumot az biztos. Az értelmesebbje majd otthagyja ha így halad, a többinek meg jó lesz úgy is.

[ Szerkesztve ]

(#28090) fogtunder válasza Laraxior (#28078) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Technikailag hirdetésnek minősül, ha bármit keresel szakmai topikban, az más kérdés, hogy most egy filléres valamiről volt szó. Lehet, hogy maradhatott volna, de hol és mi alapján húzzuk meg a vonalat? Én se vagyok nagy híve a túlmoderálásnak, de a nekünk adott utasítások és ajánlások elég egyértelműek ebben a témában.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#28091) Laraxior válasza fogtunder (#28090) üzenetére


Laraxior
titán

...és had kérdezzem meg, hogy az aláírásba beírt hirdetés akkor miért nem minősül a topikban való hirdetésnek?
Technikailag lehet, hogy nem, de etikailag? :DDD
Gyakorlatilag az egyik szabály üti a másikat.
Értem én, hogy nincsen szabályban...és kiskapu. Ezzel meg is van válaszolva.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#28092) quailstorm válasza fogtunder (#28090) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ez kétségkívül így van. Itt az elsődleges szempont a fórumozó részéről, hogy ő szeretné minél több potenciális "eladó" számára eljuttatni az infót, hogy neki kellene egy alkatrész.
Namost HA!-n keresek típusú hirdetéssel sokra nem menne. Nekem az a tapasztalatom, hogy amit csinált az jó. Vagy nincs válasz, vagy valami őrült nem kukázta ki otthon a roncsot és van neki.

Tronsmart cuccokat én fele-fele arányban adtam el topicon keresztül, meg HA!-n. Volt aki kb Laraxior stílusban beírta mi a gondja, én meg írtam a privátot hogy hogy és mennyi.
Nem csak tronsmart volt meg nem csak én csináltam, de mivel abból volt vagy 3 robbantott telóm egy baleset miatt, ezért tetemes mennyiségű alkatrészt eladtam. a posta kereste a legtöbbet az egészen, azért csináltam hogy segítsek, nem a pár száz forintért...

Magyarul a szabály alkalmazása a hasonló értékű és méretű alkatrészekre azon kívül nem jó, hogy jól megszopatsz valakit és felidegesíted, meg vered a melledet hogy te most mekkora moderátor/topicgazda vagy és megszabadítod a topicot a mocskos gonosztevőktől.

[ Szerkesztve ]

(#28093) SUPREME7 válasza fogtunder (#28090) üzenetére


SUPREME7
őstag

De KERESNI miért nem lehet? Mert ha bezuhan valaki egy szakmai topikba,hogy eladja a cuccát az legyen nyakonbaszva (bár ha már szóba került, akkor az aláírásba beleírom nagy betűkkel, hogy eladó X cucc, és beírok a szakmai topikba bármilyen kérdést, akkor ugyanazt csináltam, csak utólag el tudom tüntetni... )

De ha keresek valamit akkor nem hirdetek, magyarul nem is értem mire ugrál bárki is, ha valakinek van akkor meg privátban megkeres és mindenki boldog.

[ Szerkesztve ]

(#28094) fogtunder válasza SUPREME7 (#28093) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Srácok, úgy érzem, hogy összekevertek valami nagybetűs rangú emberrel. Nincs beleszólásom a szabályok kialakításába, de ezek a jelenleg életben lévő szabályok, amikhez igazodni kell, nekem is többek között, még ha nem is mindig értek egyet velük. Én csak arra próbáltam rávilágítani, hogy nem a TG-t kell ekézni azért, mert azt csinálta, amit elvárnak tőle. A szabályozással kapcsolatos kritika és mások ilyen jelzőkkel illetése azért két külön dolog.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#28095) SUPREME7 válasza fogtunder (#28094) üzenetére


SUPREME7
őstag

Senki nem kevert szerintem össze, de ha mint TG-k mentek a baromság után, akkor persze, hogy nincs változás. Nektek adnak a szavatokra, de legalábbis több modival álltok kapcsolatban a TG topikban mint mi, akik csak munkát adunk nekik itt ;] :D Lassan már csak a TG-k moderálnak, mert a moderátorok ide vannak vezényelve.

Egyébként meg küldjön már valaki a 0 napos újoncnak egy telefont ingyen, mert az övé elromlott.

[ Szerkesztve ]

(#28096) fogtunder válasza SUPREME7 (#28095) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ezzel tényleg csak az a baj, hogy ha bármilyen jellegű hirdetést engedélyeznének, akkor az egy Pandora szelencéje lenne. Legalábbis ez az én személyes véleményem, azt gondolom senki nem akarná, hogy bolhapiac legyen a szakmai topikokból. Ahogy látom, ez nem egy olyan része a szabályzatnak amit esélyes lenne, hogy megváltoztatnak, mi pedig inkább hasznosak vagyunk, de komolyabb beleszólásunk nincs a fórum dolgaiba.

A modiknak meg azért marad munka bőven, nem kell őket félteni :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#28097) Chaser válasza fogtunder (#28094) üzenetére


Chaser
titán

jobb helyeken a tg megoldja annyival h offba rakja, ha offban volt figyelmeztet h nem kéne de hagyja, a segítségadás lenne a fő cél, 1-2 topikban azért működik ez

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28098) fogtunder válasza Chaser (#28097) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a hirdetésnek minősülő hsz-ek sorsa default módban törlés. ha a moderátorok nem értenének egyet ezzel a konkrét döntéssel, szerintem már vissza lenne állítva.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#28099) Chaser válasza fogtunder (#28098) üzenetére


Chaser
titán

az a default mód, hg is keresett már sza_g_maiban, ha vannak szabályok vonatkozzanak mindenkire:)

szerk: ha vulgárisabban fejezném ki magam, úgy mondanám, nem katonaság ez b+ ( : még ott is sokszor kerülnek/kerültek default módok padló alá

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28100) fogtunder válasza Chaser (#28099) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a szabályok mindenkire vonatkoznak, ha valamelyik illetékes észrevette, akkor nyilván meg is kapta érte a del+privát kombót. amelyik tg rendszeresen ilyet csinál, az nem lesz sokáig tg, különösen elvárt tőlük, hogy betartsák a szabályokat, amiket be is kell tartatniuk. de részemről ennyi volt, teljesen elmentünk más irányba, én pusztán azért írtam, mert a szabályzat szerint teljesen jogos volt a törlés, nem a kollegát kell utálni ezért.

I hate morning people. And mornings. And People.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.