Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59) twine válasza nikilauda (#55) üzenetére


twine
addikt

Hogy ki mondja meg mi a normális?
A természet rendje...és az élet rendje...az, ahogyan utódokat nemzünk,és a fajunkat fenntartjuk....
Ez egy "picit több", mint politika, és egyház,,,, :U

Cyber:

Hidd el azért mert hetero vagyok és nem akarom elfogadni természetesnek a szexualitásodat, attól még világosan tudom miről van szó...
Volt napi kapcsolatom meleg felsővezetővel,aki úgy tudott viselkedni "mint egy ember", és sajnos láttam a "legrosszabb" igénytelen kcsögöket is....(ugye érezzük hogy nem általánosítottam, és a "csoport" egészét degradáltam le....remélem érti mindenki a különbséget....)
úgy érzem eleget beszélgettem ezekkel az emberekkel a nyíltságomból fakadóan normálisan,hogy tudjam, miről van szó, és kialakuljon egy (majdnem) tökéletes kép erről a világról...

Ami a gyermekeket illeti,,,,lehet ezzel viccelődni, hogy "nem fertőző betegség,,,"
de sajnos "az",,,tudod Szocializáció.....javaslom az utánzás bekezdést....

Nem szeretném azt a világot látni, ahol ezt, mint lehetséges követendő példát, tárják a gyermekek elé....

olyat meg főleg nem, ahol örökbe fogadhatnak gyermeket ilyen szülök....lsd. szocializáció témakör :U

(#58) dabadab:

Azt szerinted én találtam ki unalmamban, hogy nőnem és hímnem kell ahhoz hogy a fajunkat fenntartsuk? :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.