Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ABal


ABal
őstag

Ismerős érzés. Én ezeket a vitákat eleve kihagyom, mert nem szeretnék mások hülyesége miatt ideges lenni. Inkább bele sem kezdek, és nyugodtan alszom éjjel.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#2) blade zte


blade zte
őstag

Úgy van. A fórum manapság egy hely, ahol az emberek vagy leírják fél sorban, hogy "Ezaz várjuk!", vagy végtelenbe nyúló vitákat folytatnak valamiről, mert a másik mindig fel tud hozni valamit.

Soha egy társalgást nem lehet "megnyerni", mert szerintem nincs minden tény megadva sohasem. Ha pl. a képernyő, akkor nem vizsgálják meg, mindenki csak random irogat, hogy ő látja a 900ppi-t, közben a másik már 100ppi felett sem lát külömbséget, a 3. meg leírja, hogy elvileg 320ppi-től nem tud külömbséget tenni a szem.És hogy ki mond igazat egyáltalán, vagy alapoznak valaha is egy ilyen vita tárgya állítást igazi tényekre, amit az utolsó atomig megvizsgáltak? Nem tudni.

Egy másik jelenség a szimpla válasz, hogy "Te hülyeséget írsz!". Ezek a kedvenceim, hogy egy fórumra azért jön, hogy ideírjon fél sort, amivel sokszor nem is mond semmit. Pfú de megérte ezt ideírni. Ez csak a kulturált változata a youtube videók alá kommentelők "k**** a*****!" kijelentéseinek. Ezeket is bannolni kéne, mivel mind tudjuk, hogy ezt gondolja másokról.

Oppo find 7 astro black

(#3) greenity


greenity
aktív tag

Át tudom érezni a dolgot :)

Az mondjuk kifejezetten dühít, hogy ha valaki csak azért vitázik, mert élvezi. Élvezi, hogy néhányakat kínos helyzetbe hoz.
S ilyenkor szeretem a saját fegyverüket ellenük fordítani :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#4) Cyberpunk válasza greenity (#3) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ők a trollok.

Lehet kéne egyet írni a kommentelők fajtáiról is. Szépen csoportosítani lehetne őket. :D

blade zte: talán az ilyen egyszerű kötekedős pár szavas benyögések ingerelnek a legjobban. Semmit nem tesz hozzá a témához. :U

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5) greenity válasza Cyberpunk (#4) üzenetére


greenity
aktív tag

:)

Mondjuk én most nem konkrétan fórumozókra gondoltam...

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6) Cyberpunk válasza greenity (#5) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem csak a fórumozókra lehet ezt rásütni sajnos. :(

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7) Neszójábe válasza Cyberpunk (#6) üzenetére


Neszójábe
senior tag

Én is nagy szabadságharcos vagyok... (néha kiderül, hogy nincs igazam, akkor elnézést kérek) :)
Kérdés, hogy egy ember változtatja meg a világot, vagy a kritikus tömeg? Szerintem a kettő összefügg, sokat kell dolgozni egy-egy emberen, hogy elérjük a kritikus tömeget. Utána megy minden magától.

[ Szerkesztve ]

Peace

(#8) Cyberpunk válasza Neszójábe (#7) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én is elismerem, ha nincs igazam. Ez egy lényeges különbség. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.