Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) mrbig25 válasza Simi2000 (#22) üzenetére


mrbig25
őstag

Elég fiatal márkáról van még szó, szóval van idejük fejlődni :)

"...nekem egyből szúrta a szemem az oldallap csavaros felfogatása ami elől van."
A Lian-Li se mindig használta a jelenlegi oldallap-rögzítő megoldást. Emlékszem, amikor a szeretett Lian-Li Q11-em oldallapjának leszedésekor 8db csavart kellett kiszednem. Ettől függetlenül tény és való, hogy a Lian-Li jelenlegi megoldása praktikusabb.

Az hogy az alja,-és a hátulja eredeti alu színű...ez eléggé szubjektív. Van aki szereti, van aki nem. Teljes feketében egységesebb lett volna, de szerintem így se rossz.

Az előlapi kivezetések elhelyezése szintén szubjektív, erre nem mondok semmit.
Azt viszont meg tudom mondani, hogy annyira nem könnyű összekarcolni, mivel már a birtokomban van egy, amit elkezdtem átalakítgatni a saját szájízem szerint és a munkafolyamat közbeni tapasztalat azt mutatja, hogy a hétköznapi használatnak elég jól ellenáll. Tehát ha egy kulcstartó véletlenül hozzáverődik egy kicsit, az nem fog jól látható sérülést okozni.
De ez nem a gyártó érdeme, hanem a szálcsiszolt alu festési eljárásának tudható be, mint a Lian-Li esetén. Emlékeim szerint arra se kellett úgy vigyázni, mint egy hímes tojásra.

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.