Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) huskydog17 válasza joysefke (#24) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

+1

A 7870 2012-ben piszok jó vétel volt, de ma már nagyon ciki és gáz ez a GPU. A GF GTX 950 ellen semmi esélye. Úgy értem, hogy lehet ,hogy valamivel gyorsabb annál, na de minden más szempontból a GTX 950 csúnyán helyben hagyja ezt a sok éves GPU-t.

Multimédia és fogyasztás téren a GM206 fényévekkel a Pitcairn előtt jár. Úgy tűnik túl sok Pitcairn GPU maradt még az AMD-nek.

Az AMD hogy akarja majd megmagyarázni sok vásárlónak/játékosnak, hogy a korábban oly lelkesen reklámozott TrueAudio-t és a Freesync-et elfelejthetik? Merthogy a Pitcairn egyiket sem támogatja. Ráadásul ekkor még nem beszéltünk a jó régi UVD 3-ról, ami a 4K-t még csak hallásból sem ismeri. Az ellenfelének szánt GTX 950 eközben röhögve viszi a 4K videókat, sőt még a HEVC sem probléma neki.

Ez a lehető legrosszabb, amikor régi technológiát adnak jó drágán, saját magának csinálja a sz*rt ezzel az AMD, mert nem fogják tudni kimagyarázni a súlyos technológiai hátrányt. Sokkal több értelme lenne a Tonga GPU-ra építkezni. Én nem tudom mi a sz*rt szívtak az AMD fejesei, de az ilyen lépésekkel a saját felhasználóit szivatja.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.