Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Rossi válasza Daneeka (#49) üzenetére


Rossi
addikt

"azért az mégiscsak eggyel több doboz, anyjuk"

:C

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#52) Yany válasza Daneeka (#49) üzenetére


Yany
addikt

Daneeka, köszi a minirivjút. :R Örömmel veszem más T20 tulajok élményét is...

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#53) Alyens válasza kiki22 (#6) üzenetére


Alyens
aktív tag

Én ma vettem át ezt a cuccot, és maximálisan elégedett vagyok vele. Nekem szempont főleg a rock zene volt; Az általam hallgatott 2.1-eknél sokkal jobb (Logitech x-230, Creative P380, Altec Lansing VS4121). És a tuc-tuc :D zene is meglepöen jól szól rajta. Ha a minőség a fontos akkor ilyet kell venni. :R

http://shrimpland.hu

(#54) Yany válasza Alyens (#53) üzenetére


Yany
addikt

Én már használom egy ideje és egyre és egyre csak jobban szeretem. Filmet nézni nem csak nagyon jó vele, de mindig felfigyelek rá, hogy amikor nagyon élvezek egy jelenetet, akkor a hangfalak legalább 80%-ot vállalnak ebből az élvezeti faktorból. Kis szobáról van szó, mindössze ~10m2-es. Szunya előtti filnézéskor nagyon bevált. Én is a zene miatt vettem, de szerencsére többmindenre tudom használni. :C

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#55) Bordoi


Bordoi
őstag

Ma én is beálltam a csapatba :)
Tényleg szépen szól, mondjuk én majdnem teljesen odatekertem neki a bass-t .
Ami engem nagyon zavar, illetve szokatlan, a hangerő gomb jobboldali léte, de gondolom idővel ezt is megszokom .

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#56) Zsiguli


Zsiguli
tag

Kedves t20 tulajok!

Meg tudnátok mondani a kábelek hosszát:

- 2 hangfal egymástól milyen messze tehető?

- a 3,5 jack-től milyen messze van az egy hangfal, és a másik?

(#57) Bordoi válasza Zsiguli (#56) üzenetére


Bordoi
őstag

Amennyiben nem késő, holnap megmérem.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#58) Bordoi válasza Bordoi (#57) üzenetére


Bordoi
őstag

Mindkét kábel 2 méter környékén van. :R

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#59) Zsiguli válasza Bordoi (#58) üzenetére


Zsiguli
tag

köszi!!! :R én is benevezek egyre :K

(#60) Yany


Yany
addikt

A mai napig ámulok a hangján, amikor zenét hallgatok, vagy filmet nézünk... Egyszerűen hihetetlenül szól! :R

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#61) Yany


Yany
addikt

Hoppá: [Teszt]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#62) vince


vince
őstag

Ilyen hangszórót szerettem volna venni én is, de sehol sem kaptam rendes áron (15000 Ft a lélektani határ) Végül első szériás T40-t vettem, szépen szól :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#63) Yany


Yany
addikt

Na, bevittem a munkahelyemre a T20-asaim, hogy kipróbáljam nagy térben is. :Y Hát vazeg!!! Nem kicsit lepődtem meg, hogy mennyire durván kitölti azt a hatalmas irodahelyiséget is. A konklúzióm annyival pontosítanám, hogy legfeljebb halkabban megszólaló AC 5.1-es filmek esetén lehet kevés a hangereje, zenét hallgatni és egyéb filmekhez tökéletes még nagyobb szobában, nappaliban is. :R

(igen, a T20-asaimról beszélek, nem T40-esről ;) egy kb. 50 nm-es egy légterű irodában)

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#64) g@bo


g@bo
nagyúr

hi

azóta vett ilyet valaki?

(#65) g@bo válasza g@bo (#64) üzenetére


g@bo
nagyúr

nem?

(#66) Zippair válasza g@bo (#65) üzenetére


Zippair
aktív tag

bocs, hogy kicsit későn írok, de én tegnap vettem.
Először nem voltam lelkes a hangja alapján, de aztán jött az este, a csönd... és a székben ülve elmosolyodtam!

Nagyon szép hangja van, időnként a mélyben hallok egy kis "doboz" hangot, de csak ritkán.
Valóban, a ma kapható x.1-es hasonló áru rendszerek mély "ládájában" maximum hörcsögöt tartanék, mert annyira nincs közük a mély hangokhoz, amit meg tudnak szólaltatni, az meg kong, szenved!
Ajánlom mindenkinek, aki inkább a tiszta hangokat szereti, mint a sok hangszórót millió kábellel!

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSsssssssumaher...

(#67) geolang


geolang
tag

Jó kis írás egy jó kis cuccosról. :C

Már vagy 5 éve nyúzok egy párat, úgy szólnak mint új korukban. Nincsenek ugyan napi használatban már mivel száműzve lettek a teraszra, de tavasztól késő őszig szinte mindennap mennek valamennyit. Elég gyakran meg is küldöm őket rendesen. 1x az egyik (nem amelyikben az elektronika van) leesett kőre másfél méterről, egy kis felületi sérüléstől eltekintve meg se kottyant neki.
Elég magas igényeim vannak zene minőség terén, ezért bátran ajánlom bárkinek. Talán legjobban úgy lehetne jellemezni hogy nagyon jól és részletesen szólnak (persze a méreteikhez képest). Egy 15nm-es szobát símán megtölt minőségi zenével. Persze mega basszust ne várjatok tőle, de még akár egy kissebb házibuliban is tökéletesen megállja a helyét (ha nem a hangerő a legfontosabb).
Nem a legolcsóbb választás ugyan, de minden fillért megér.

(#68) Minstrel


Minstrel
senior tag

Ha valakinek tönkrement volna a hangerő poti akkor itt vehet hozzá [link]

Nekem valamikor decemberben makkant meg, hangosítás közben volt két nagy pattanás és azóta nem szólt a jobb oldali, de szerencsére csak a poti ment tönkre, most újra olyan, mint az új :) Kicsit több, mint 4 éve van meg, igaz lehet valami hibás poti volt benne, mert már régóta sistergett tekerés közben.

(#69) Yany


Yany
addikt

Nekem még mindig hibátlanul teszi a dolgát. :D Imádom!

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#70) szaszlaci


szaszlaci
addikt

A következőt szeretném megkérdezni.
PC-hez használnám, és oprendszer alól állítanám a hangerőt. Tehát a bemenő jel szintje sokszor kifejezetten halk lenne.
Ilyenkor kikapcsol 15 perc után, mert úgy érzékeli, hogy csönd van? Mik a tapasztalatok? Úgye ez így eléggé használhatatlanná tenné.

Aztán ha a PC-t kikapcsolom, akkor ugye megjelenik egy pici statikus zaj a hangkártyából. Ilyenkor mi van, sose kapcsol ki, mert azt hiszi, épp jelet kap?

Fontos lenne, mert vásároltam már egy Tribit MaxSound Plus BT hangszórót, aminek relatíve meglepően jó hangja van, de analóg bekötésnél elnémul, ha nagyon halk a bemenő jel. Tehát PC-hez így AUX-on használhatatlan. Szóval mégegyszer nem akarok mellélőni. :)

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#71) Yany válasza szaszlaci (#70) üzenetére


Yany
addikt

Üdv, szerintem valamivel összekeverheted a cikk alanyát, ez nem kapcsol ki amíg fizikailag ki nem kapcsolod. Nem is tud, semmi szoftveres nincs benne.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#72) szaszlaci válasza Yany (#71) üzenetére


szaszlaci
addikt

De, az egész T-sorozat kikapcsol, ez egészen biztos. :) Pontosabban lehet, hogy az amerikai nem, az európai igen, de az zsákbamacska, melyiket kapja az ember.
Lehet, neked még a Series 1 van, az tényleg nem kapcsol ki, de jó pár éve csak a Series 2 kapható.

Mindenesetre közben találtam választ a kérdésemre egy fórumon, és sajnos másnál is kikapcsol energiatakarákos módba vált, ha halkan hallgat valamit 15 percig.

Csak hogy más ne fusson bele ebbe.
Azért kösz. :)

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#73) default.


default.
őstag

Szervusztok!

Egy Gigaworks T20 II jelenleg nem túl boldog tulajdonosaként kérném a segítségeteket :)
A jelenség az, hogy a magassugárzó egyik oldalon sem jár. Ebből arra következtetek, hogy esetleg nem magukkal a hangszórókkal van a baj, hanem az őket meghajtó "erősítő" résszel? Ha jól tudom, a frekvencia váltótól jön a jel, de sajnos egyelőre nem értek annyira a témához.
Hogyan tudnék fényt deríteni a jelenség okára?

Köszönöm szépen előre is!
Üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.