Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Thunderzolee

Indexen sok komment van..
Biztos megoldódik ezek után, fészbúkon is szépen terjed a video.

Egyem a szívét, hála Istennek, hogy ilyen egészségnek örvendve és élettel telinek láthatom újra!!!!! Nagyon sokat köszönhetek nekik, mert gyerekként sokat tanultam tőlük tisztességből, szorgalomból, munka szeretetből, és még sorolhatnám! Jó pár éven keresztül együtt árultunk a baromfi piacon minden vasárnap jöttek a lányával (már 60 felett jár), biciklivel hozták be a sok baromfit. A piacot is az óta tönkre tették, mert egy pár tyúk értékesítéséhez 1500Ft-os A/8-as állatorvosi igazolást kell felmutatni, ami 3 napig érvényes. Már akkor ez az áldatlan állapot volt, de hitegették őket, hogy lesz áram nem kell félni. Olyan pozitív a gondolkodása, hogy az hihetetlen!!! A Cegléden, a Törteli úton van a tanyájuk a laktanya után. Két nagyon szorgos ember!!! Imádom őt is és a lányát is! Olyan igazi szabad szájú asszonyok rögtön kimondják, amit gondolnak, nem hagyják magukat! Annyit nevettem nekik a piacon, mindig megfeleztük a helypénzt vagy nem is kértem amikor az én asztalomhoz pakolták a portékát és átsétáltak a vevő oldalra, nehogy a helypénzszedő megsarcolja őket. :) Az áramot nem tudom bevezetni nekik, de a napokban jó pár csomag gyertyával meglátogatom őket!

Itt is írnak még róla:
http://www.infocegled.hu/gyertyafeny-mellett-a-xxi-szazadban

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.