Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) concret_hp


concret_hp
addikt

nos? :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2) Alexios


Alexios
veterán

sztem, ha engem zavar, akkor majd leszedem. vagy ha van asszony akit zavar akkor azér. nem? :U

Én is így vagyok vele:) Eddig a leghosszabb mondjuk kb fél-1 cm volt, akörül már zavart, de eleve utálok borotválkozni, próbálom kinyújtani az időt két borotválkozás között:D

(#3) lezso6 válasza Alexios (#2) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szintén. :))

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4) Thunderzolee

http://logout.hu/bejegyzes/zolaash/utalok_borotvalkozni/friss.html#rel_msgs ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) Móci válasza Alexios (#2) üzenetére


Móci
addikt

Dettó. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#6) ollie


ollie
MODERÁTOR

Én mindig borostás vagyok, kivéve, ha éppen frissen borotválkoztam (hetente kb 1 alkalommal :D ). Szerencsére nekem nagyon lassan nő, és még másnap is úgy néz ki, mintha borotválkoztam volna. Nade, azt hittem már rég túl van a társadalom azon az "illetlenség nem borotválkozni" dolgon.

***

(#7) concret_hp válasza ollie (#6) üzenetére


concret_hp
addikt

hát pedig nincs túl rajta...
bár még mindig nem tudom mitől lenne illetlenség :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8) Samus


Samus
addikt

Áh, én is utálok borotválkozni. Viszont szőrösen nem indulok el "nagyobb" helyekre (a sarki kisboltnál tovább :D). A férfiélet átka. Van aki szeretni, van, aki nem. Én nem.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) Lenry


Lenry
félisten

sztem, ha engem zavar, akkor majd leszedem. vagy ha van asszony akit zavar akkor azér. nem?

pontosan :K
van asszony... zavarja, ha szúrom :)

Samus: "A férfiélet átka" - szerintem még mindig jobb, mint menstruálni (bár utóbbit még nem próbáltam :D )

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) concret_hp válasza Samus (#8) üzenetére


concret_hp
addikt

de mér nem mész el "nagyobb" helyekre ?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#11) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Nekem volt asszony, akinek pont úgy tetszett, ha nem frissen borotvált volt az arcszőrzetem.

- http://pazsitz.hu -

(#12) concret_hp


concret_hp
addikt

na up még senki nem mondta meg a frankót, miért illetlenség ha nem borotválkozik az ember :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#13) mephi666 válasza concret_hp (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem ugyanazért, amiért mondjuk retkesen/büdösen is illetlenség megjelenni alkalmakkor :) habár a borosta az végülis más... kb 3-4 naponta szoktam borotválkozni, mert akkor már elég hosszú... viszonylag gyorsan növekedik a pofaszőröm...

na, a megfejtés a következő lehet: ha frissen borotváltan/arcszesszel bekenve jelensz meg valahol, ez látszódik... akikkel találkozol, azok megtisztelve érezhetik magukat, hogy a kedvükért vetted a fáradtságot és átestél ezen a "tortúrán"... kb erről lehet szó... szerintem nem feltételez igénytelenséget az 1-2 napos borosta/később szakáll, mert van akinek jól áll és "divatos" lehet... viszont bizonyos esetekben ki lehet mutatni ezzel a tiszteletet...
olyan dolog ez, minthogy nem illik késni: nem szoktam késni és ezt elvárom általában a másiktól is, mert szerintem illetlenség a másik idejével játszani és aki megrögzött késő, az tiszteletlen a másikkal szemben... nem tudom ennél jobban kifejezni, de ez a véleményem... ha x emberrel bizonyos időre megbeszélek valamit, akkor azzal garantálom, hogy ott is leszek és tőle is elvárom ugyanezt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) NoLF válasza concret_hp (#12) üzenetére


NoLF
addikt

mert igénytelen, rendezetlen az ábrázatod és nem igazán ildomos megjelenni egy hivatalos tárgyaláson/állásinterjún/vizsgán, ha úgy nézel ki, mint egy ősember.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#15) Dany007 válasza concret_hp (#12) üzenetére


Dany007
veterán

Utálok borotválkozni...
Azért illetlenség mert van egy berögzült szokás, aminek a rabjai vagyunk... :D
Meg mert ápolatlannak tartja a közvélemény...

(#16) Thunderzolee válasza concret_hp (#12) üzenetére

Keresztes hadjáratot hirdetsz?
Te tönkre akarod tenni a borotva-penge gyártókat? :N

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#17) concret_hp válasza mephi666 (#13) üzenetére


concret_hp
addikt

ilyen alapon a hajunkat miért nem kell kopaszra borotválni ? :U

nemtom valahogy inkább 20 borotválatlan emberrel zárjanak össze mint 20 mosdatlannal :U (jó, persze leginkább 20 kiéhezett amazonnal, de most nem erről beszélünk :D)

Thunderzolee: ja :))

vagy fullba vagy sehogy :D

(#18) boba6


boba6
aktív tag

én nem izgatom magam miatta, borotválkozok mikor kedvem tartja
jó ritkán :DDD vagy asszony mikor rámszól :B de már beletörődött
gyorsan nő ráadásul nem egy irányba, erős, a bőröm meg érzékeny
amikor tényleg ILLIK: esküvő, temetés, állásinterjú, vagy akinek olyan jellegű a munkája annak akár tényleg minden nap

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#19) concret_hp válasza boba6 (#18) üzenetére


concret_hp
addikt

"olyan jellegű" --> konkrétan? :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#20) NoLF válasza concret_hp (#19) üzenetére


NoLF
addikt

direkt kérdezel hülyéket, vagy ez zsigerből jön?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#21) concret_hp válasza NoLF (#20) üzenetére


concret_hp
addikt

:U

nemtom mi az "olyan jellegű" bocs. bunkó vagyok :U

diplomata meg ilyen egyéb húdefontos személy borotválkozzon (meg rohadjon öltönyben a 40 fokban is) a kalap pénzér amit a semmittevésér / jópofizásér kap. egyéb? :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#22) Brent


Brent
aktív tag

Én nem szeretek borotválkozni. Szeretem ha szőrös a pofázmányom valahogy jobban tetszem magamnak borostásan. Szerintem a csajoknak is jobban bejön.

+ mivel még csak 18 vagyok, így sokkal idősebbnek látszom, tehát nagyobb a hatótáv, az idősebb nőknél is van esélyem. :) :D

(#23) Thunderzolee válasza concret_hp (#21) üzenetére

A diplomatának klímás a munkahelye, tehát nem r×had rá az öltöny.. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#24) ftc


ftc
nagyúr

Borotválkozni akor jó ha kicsit hosszabb a szőr..előtte tuti metélem magam:D

De,hogy miért mert bnőm jobban szereti simán...ami szerintem max 2 óra :U
Ha lehetne olyat,hogy legalább pár hónapra eltüntetnék jelentkeznék rá :))

(#25) mephi666 válasza ftc (#24) üzenetére


mephi666
nagyúr

barátnődet? jól néz ki? tedd fel apróra :DD ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26) ftc válasza mephi666 (#25) üzenetére


ftc
nagyúr

tess nem félreérteni aszőrről megy a téma meg a borotválkozásról:D

(#27) kételkedem


kételkedem
addikt

Azért, hogy ápoltnak, frissnek és üdének tünj embertársaid szemében.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#28) puttputt válasza kételkedem (#27) üzenetére


puttputt
őstag

"Tűnj". :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#29) Xirtam


Xirtam
veterán

Én is utálok borotválkozni de 3 naponta muszály, mert olyan hülye fejem lesz! :DDD

(#30) Crystalheart válasza Xirtam (#29) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Szegény. :D Nekem jó, alapból hülye fejem van, mindegy, hogy borotválkozom-e vagy sem.

(#32) csibe1


csibe1
addikt

Azért, hogy az ellenkező nem ne féltse annyira a combjait amikor átmész nyaligátorba. ;] :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#33) bhonti


bhonti
tag

Nem kell... Amúgy 2 dolog van amit nem szeretek: borotválkozni, meg ha szőrös vagyok:) Úgyhogy mikor melyik nyer...

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.