Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ncc1701


ncc1701
veterán

Egy nő az első 5 perc alatt simán eldönti, h bejössz-e neki, vagy sem. Ha nem, akkor bármeddíg kaparhatsz, az nem fog összejönni.

(#2) Bird


Bird
addikt

Ami nem öl meg csak erősebbé tesz. Legközelebb nem kaparsz olyan nő után aki busz után fut. Most tanultál belőle! :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#3) petipetya


petipetya
nagyúr

Azt lehet tudni, hogy mit vettél neki karácsonyra?

"nincs rá lezsóidő"

(#4) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Sajnos nagyon hamar a friendzone-ba kerültél, amiről nem voltál hajlandó tudomást venni. Ez a tanulópénz sajnos. :( Nehéz dolog ez, de az első után már könnyebben megy a dolog. Szerintem senki sem szeret csak lelki szemetesláda lenni, márpedig sok lány szeret ilyet tartani, akár nem is egyet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) albert8


albert8
addikt

Az emberi test egyik nagy csodája, hogy a dühöt haragot és irigységet képes átalakitani szeretetté:) Tedd ezt és oszd szét azoknak akik érdemesek rá. :K De elősször el kell fogadnod a helyzetet.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#7) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Kérdés: ki szerint mi a legrosszabb dolog, amit egy nő tehet egy férfival? :)

(#8) Csapoati válasza Peter Kiss (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha lehajtva hagyja a wc-ülőkét.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog (1)

Én voltam fordított helyzetben (is) Az se sokkal jobb. Nagyon jó barátom volt a lány éveken keresztül, de én nem akartam tőle többet. Tudta is, csak nem fogadta el. Nehéz volt leválni róla.

(#11) Clown-corp


Clown-corp
tag

Sziasztok! Nekem is volt ,hasonló helyzet csak ott a lány nem értette meg ,hogy nekem nem kell..Ragadt rám mint légy a légy papira . Elmentek egy házibuliba , megjelent az se zavarta , hogy egy másik lányt szinte előtte fektetem meg..Könyörgött ,sírt-rit, mindent megígérd de hiányzott a kémia . :) ÉS ha nincs meg akkor sajna nincs mit tenni

(#12) Peter Kiss válasza #45553408 (#10) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Naw...

Összejöttök, összeköltöztök, házasság, gyerek, aztán 10 év után kidob a picsába, és aludhatsz a kocsidban. :DDD
Minden más csak játék. :)

(#13) codmester válasza #45553408 (#10) üzenetére


codmester
tag

Nos igen;engem is az visel meg legjobban bármikor,amikor be tartottam ezt csak haver dolgot akkor is úgy bánt velem mint a kutyával!

(#14) ncc1701 válasza Peter Kiss (#7) üzenetére


ncc1701
veterán

Otromba fogazás...

(#15) bambano válasza Peter Kiss (#7) üzenetére


bambano
titán

hozzámegy feleségül :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#16) Chaser válasza Peter Kiss (#7) üzenetére


Chaser
titán

Ha levágná a golyóimat..azt se mondhatnám utána ezért szétb_szlak...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#17) etejedu válasza Peter Kiss (#7) üzenetére


etejedu
őstag

Ha előbb elélvez és otthagy a kakiba, majd rágyújt és közli: "Mindenkinek ugyanannyi ideje volt rá, és most tipli...!"

(#18) Matada2.3 válasza #45553408 (#5) üzenetére


Matada2.3
veterán

Egyet értek, szerintem ilyenkor az a legjobb ha szétversz valamit legyen az egy bögre vagy valami más tárgy kiengeded a dühödet és elgondolkozol azon, hogy az a másfél év milyen boldogan telt már amikor beszélgettetek. :) Fogd fel úgy az esetet, hogy hozzá járult a személyiségedhez, ahhoz az emberhez aki ezeket a sorokat írta! Legközelebb nagyobb tapasztalattal és megfontoltabban tudsz belekezdeni egy új kapcsolat kutatásába!

Heads up! :)

Finn the human

(#19) saelin válasza potyautas (#9) üzenetére


saelin
veterán

A mostani elmúlt fél évben én is átéltem ezt... Barátnőm Pesten dolgozott (hál' az égnek már nem) egészen december 24-ig, fél éven át! Szvsz k*rva kemény volt nélküle, mert nekem egyben a barátom is, a hobbink is közös - anime és egy két online játék. Volt - sajnos - egy közös lány barátunk, aki a fene sem tudja miért, de hogy most elment a párom elkezdett nyomulni rám. Először az tűnt fel, hogy többet jár át, mint előtte, ami nem is zavart, mert elég magányos voltam... Beszélgettünk, segített főzni vagy ő maga hozott kaját, majd ment ez így egy darabig, amíg egyszer meg nem próbált csókolni. Komolyan mondom, amikor elkezdett felém hajolni, akkor úgy megijedtem, hogy felugrottam a fotelből és elejtettem a sörömet is! :W
Bevallotta hogy szerelmes belém, és egészen eddig nem mert közeledni... Mérges voltam rá és elzavartam. Ez volt január 2-án, azóta nem is keres és fel sem tudom hívni, mert állandóan kinyomja. Nem is mertem elmondani a páromnak, mert tuti kiakadna... Persze ez úgyis ki fog derülni, csak nem akarom hogy még jobban elfajuljanak a dolgok. Ilyenkor gondolkodok el azon, hogy megéri-e ellenkező nemű barátokat tartani, mert ha valaki beleszeret a másikba, az jobban fájhat, mert egy barátot is veszíthet az ember. :(

Persze voltam már fordított helyzetben, hogy olyan lány után loholtam akinél esélyem sem volt, tudjátok "csak barát", de azért szex volt... Mái napig nem értem ezt, talán csak örült a kenyeztetésnek, pont mint én.

A bloghoz:
Legyél erős! Máskor vedd előbb észre a jeleket és ha csak barátságot akar, akkor vegyél vissza vagy hagyd ott, ahogy érzed. Egy lány/nő ha szeret, akkor nem várja el az ajándékokat (annyira :U) , hozzád bújik és nem rest csókot adni sem, és a legfontosabb: kimondja amit érez! Ha ez nincs meg úgy max 2 hónap alatt, akkor az már reménytelen. Legalábbis ez az én tapasztalatom. A jelenlegi páromnak majdnem 2 hónapig csaptam a szelet és már 6. éve vagyunk együtt. :)

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#20) codmester


codmester
tag

Na igen,de úgy k*rva nehéz ha mindennap láttom

(#21) Csapoati válasza saelin (#19) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem ellenkező nemű barát csak akkor lehetséges, ha mindketten kapcsolatban vagytok (normálisban). Haver persze lehet, de több nemigen. Vannak ösztönök, amiket nem igazán tud az ember leküzdeni. Meg hát nyilván olyanokkal barátkozunk, aki valamilyen szempontból tetszik nekünk.

codmester: Nem tudod úgy intézni, hogy ne lásd?

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#22) codmester válasza Csapoati (#21) üzenetére


codmester
tag

Sajnos nem,mivel egy osztályba járunk

(#23) saelin válasza codmester (#22) üzenetére


saelin
veterán

Esetleg próbálj vele beszélni. Neked meg csak annyit tudok tanácsolni, hogy próbáld túltenni rajta magad. Hidd el, a szerelem mulandó dolog, csak időt kell neki adni... A legjobb megoldás, hogy ne folyton rá gondolj, hogy elfoglalod magad valamivel. Mondjuk a te helyzeted annyiban tényleg rosszabb, hogy minden nap látod, de ez is az élet része: nem lehet mindig elfutni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24) bambano válasza saelin (#19) üzenetére


bambano
titán

a legtutibb módszer a balhéra, ha megvárod, amíg a barátnőd mástól tudja meg az esetet :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25) Csapoati válasza codmester (#22) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na az mondjuk szar, de muszáj lesz levegőnek nézni sajnos. Hidd el, magadat kíméled meg ezzel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) ABee


ABee
tag

Hát öregem ne haragudj hogy ilyet mondok, de ilyenkor nem árt ha fősz egy kicsit a saját levedben.
Főleg mivel az alapján amit leírtál a lány már az elejétől fogva tiszta vizet öntött a pohárba és bunkó is esetleg csak azért volt veled, hogy tudatosítsa amit mondott.
Persze tudom, hogy nehéz parancsolni a szívnek meg hogy ez most egy idejig rohadtul fog fájni, sőt lehet hogy egészen addig amíg a csaj kikerül a látóteredből, de inkább abba gondolj bele, hogy ez az élmény esetleg egy sokkal nagyobb pofáraeséstől ment meg a jövőben.

Amit tanácsolni tudnék neked az az hogy ne csinálj magadból nagyobb hülyét és ne próbáld meg magad visszaédesgetni a lány kegyeibe. Egy ideig kerüld a kapcsolatot a csajjal. Ha beszélsz is vele csak annyit mondj neki, hogy megértetted a szitut és nem fogod eröltetni a dolgot, de akkot tegyél is úgy!

[ Szerkesztve ]

(#27) bcbeci


bcbeci
csendes tag

Na igen, én is voltam fiatal. Elkövettem hasonló hibákat. Aztán változtattam az életemen.
Milyen tulajdonságok jönnek be a nőknél? Magabiztosság, lazaság, humor...
Ezeket a tulajdonságokat erősítettem magamban és a hatás nem maradt el.
Ha az ember nem is mindig magabiztos, de viselkedjen úgy! A saját taknyukban csúszó csigákat egyik csaj sem találja vonzónak!
Fel a fejjel, ki a mellel és előre, tovább kell lépni nagyon gyorsan!

(#28) Peter Kiss válasza codmester (#22) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Az ivást próbáltad már? :|

(#29) Csapoati válasza Peter Kiss (#28) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Lóf..t, eszébe se jusson ezért inni!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) codmester válasza ABee (#26) üzenetére


codmester
tag

A kapcsolat nem lesz soha olyan mint régen
Mert nem tudom és sosem fogom elfogadni csak haver dolgot. Ez nálam teljesen kizárt! Ennyi.

(#31) saelin válasza bambano (#24) üzenetére


saelin
veterán

Edzett ember vagyok! :) De el fogom neki mondani, csak előbb beszélni szeretnék a lánnyal, mert ő nem csak az én barátom "volt", hanem a páromé is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32) Csapoati válasza codmester (#30) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor viszont el kell felejteni, zéró kontaktus lehet köztetek ezentúl. Nem lesz egyszeű, de ne gyengülj el.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#33) potyautas válasza Csapoati (#32) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog (1)

Szerintem nem olyan nehéz ezt betartani. Én úgy emlékszem, hogy hiába voltunk évekig barátok, de miután szakítottunk, a legközelebbi találkozáskor egyszerűen nem tudtam neki mit mondani. Ezt úgy értsd, hogy semmit. Még teljesen közömbös dolgot se. Álltunk egymás mögött az ABC pénztáránál, és a köszönésen túl nem tudtunk mit mondani. Kínos volt, de semmi nem jutott eszembe. Viszont sok évvel később összejártunk családi barátság okán, mivel a feleségemmel is barátok voltak.

[ Szerkesztve ]

(#34) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Én is amondó vagyok, rövid idő alatt vagy van valami, vagy nem lesz semmi már soha. Titkon reménykedhet még az ember, de felesleges.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#35) varga.tamas


varga.tamas
tag

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#36) Chaser válasza E.Kaufmann (#34) üzenetére


Chaser
titán

"Az idő minden kaput kinyit"...:) Csak ahhoz más hozzáállás kell. Mondjuk egy suli pont megfelelő hely hozzá. Viszont nem feltétlen éri meg minden kapu kinyitásával próbálkozni:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37) Dhampir válasza saelin (#19) üzenetére


Dhampir
félisten

Érdemes animeval foglalkozni. :DDD

(#38) codmester


codmester
tag

nem tudom mi legyen
ha a szívemre hallgatok akkor elfogadom csak haver dolgot
ha az eszemre nem :O :(

(#39) saelin válasza Dhampir (#37) üzenetére


saelin
veterán

Hmm? :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#40) varga.tamas válasza codmester (#38) üzenetére


varga.tamas
tag

Sőt, a haver dolgot sem kell elfogadni. Ezek után már nem lesztek "egyenlő" haverok. Ennek innen kampó, bepróbáltad, gratulálok, legalább volt merszed hozzá (komolyan).

A friendzone a világon a legszörnyűbb találmány...

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#41) Chaser válasza codmester (#38) üzenetére


Chaser
titán

Ha meg rám hallgatsz úgy csinálsz mintha nem is létezne semmilyen szinten. Elfogadod amit kért, ő meg elfogadja azt hogy tökös vagy. Ha meg nem az magadat szívatod. Mondjuk pont a te bajod, nem az enyém:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42) Csapoati válasza codmester (#38) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem fogadod el havernak, mert az meg nem megy. Hagyd, de tényleg. Van még pár lány a világon, mindig lehet másikat találni. Tudom, hogy az épp aktuális a top, de utólag belátja az ember, hogy mégsem.

Chaser & varga.tamas: Úgy. :K

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.