Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szupermacs


szupermacs
veterán

Mennyire élnek még a multik az előző részeknél? Jó lenne azokat kipróbálnom még ez előtt.

(#2) jozefgucci1 válasza szupermacs (#1) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Simán játszanak még velük . A BO még a gépemen maradt és van rengeteg szerver. Elég vicces amúgy , hogy storiról beszélünk ! A Cod és a story :O

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#3) szupermacs válasza jozefgucci1 (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor lehet, hogy megnézem magamnak őket. Köszi az infót!

(#4) Puma K


Puma K
veterán

"Ha új év, akkor új Call of Duty..."

Félelmetes ez a mondatrész :DDD

COD UO óta -amivel masszívan multiztunk haverokkal- nem tud semmilyen szinten megfogni a COD világa.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#5) Jhonny06 válasza Puma K (#4) üzenetére


Jhonny06
veterán

Milyen büszkék rá :DDD Pedig nem éppen a minőséget támasztja alá ez a mondat.

[ Szerkesztve ]

(#6) jozefgucci1 válasza Jhonny06 (#5) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A fogyasztói társadalomnak szüksége van ezekre az évenként megjelenő címekre.Régen milyen sokági elvoltunk egy játékkal .Most pedig szinte ki sem tudom pörgetni jön az újabb . Ami hozzáteszem semmi újat nem tartalmaz. Az MW2 óta volt amúgy valami jelentős változás ?

Szupermacs .: Most nézem a mondatom első fele gyakorlatilag az amit odaát az Ubis posztban írtál ;]

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#7) szupermacs válasza jozefgucci1 (#6) üzenetére


szupermacs
veterán

Megtisztelő, hogy engem idézel! :D ;]

(#8) Dilikutya válasza jozefgucci1 (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

A CoD-nak az első Modern Warfare óta van igazi sztorija is, nem csak szimpla hadi eseményeket kísérhetsz végig. Semmivel sem rosszabb szerintem, mint bármelyik single FPS-nek a múltban. A világháborús részeknél a küldetéseket csak a történelem köti össze, de ott nem is nagyon kellett más. Hogy a multi miben változik vagy stagnál, egészen konkrétan lesza***, a BO 1-2 és a két utolsó kivételével mind ott van a Steam-en, de multit még egyszer se indítottam el. Se ezeknél, se az origin-es Battlefield 3-nál.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) gabor7th


gabor7th
addikt

A singleplayer mindig zseniális. Most is tetszik. A "bázist" úgy látom a Spinder Cellből koppinthatták, meg sok butasággal tömik majd az emberek fejét, de nagyon szórakoztató lesz.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#10) oriic válasza Puma K (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Próbáltam az iróniát átéreztetni ezzel a mondattal. :DDD

Live-Die-Respawn

(#11) gabor7th válasza Dilikutya (#8) üzenetére


gabor7th
addikt

A Battlefield-nek a multi a lényege, az ami igazán szórakoztat.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#12) szupermacs válasza gabor7th (#11) üzenetére


szupermacs
veterán

De létezik olyan multis játék ami egyedül is teljes mértékben le tudja kötni a embert és több száz vagy ezer órán keresztül is szórakoztatja, nem csak haverokkal? Én eddig nem nagyon találkoztam ilyennel. Talán a Diablo 3 az ami számomra ilyen. De lehet, hogy azt is meg fogom unni.

(#13) gabor7th válasza szupermacs (#12) üzenetére


gabor7th
addikt

Battlefield 2... Ott lehet bot ellen is menni és kellően intelligens, hogy ne unjad meg. Nekem nagyon hiányzik ez az új részekből. Ha továbbfejlesztették volna nem tudom most hol tartana a mesterséges intelligenciája... Úgyhogy marad a szerencse, hogy kikkel kerülsz össze... Lehet, hogy majd a hegyrol fog majd a csapat nyolcvan százaléka spinerkedni, te meg még egy valaki pedig elfoglalhatja a pontokat.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#14) szupermacs válasza gabor7th (#13) üzenetére


szupermacs
veterán

BF2? Engem már a BF2142 sem enged belépni, mert lekapcsolták a szervereket és csak külsős progival lehet megoldani a játékot. BF2-nél még élnek? Egyébként Battlefront 2 is jó volt, sokat játszottam egyedül azt is. De most olyan multira gondolok, hogy idegenekkel/ellen. Nem pedig AI. Legyen az FPS, RPG, TPS, RTS, bármi.

(#15) Shing válasza szupermacs (#14) üzenetére


Shing
őstag

Még BF1942-nél is van 1 szerver.

(#16) szupermacs válasza Shing (#15) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor lehet, hogy ezért volt tavaly ennyire olcsó a BF2142? :W Egyébként jó játék lenne, de talán 2-szer ha játszottam vele. Nem jöttek be a pályák. Inkább ET:QW. Szebb és jobb. :DDD

(#17) gabor7th válasza szupermacs (#14) üzenetére


gabor7th
addikt

Akkor Titanfall?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18) szupermacs válasza gabor7th (#17) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem hiszem, hogy menne a gépemen. Szemeztem vele pedig.

(#19) Dilikutya válasza gabor7th (#11) üzenetére


Dilikutya
félisten

De nem engem. Semmi vonzó nincs abban, hogy esténként vadidegenekkel lődözzük egymást. A régi LAN-világ más volt, abban volt buli. Ez a világhálós játék pont olyan, mint általában az egyre nyomorékabb társadalom, a fiatalok már a Facebook-on csajoznak, és a gyakorikerdesek.hu-n sírnak, ha imádottjuk, akivel sose találkoztak, nem ír vissza. Egy jó LAN-party 15 éve hasonló volt, mint elmenni kocsmázni, mondjuk itt is volt szesz, meg ugyanúgy lehetett beszélgetni, jó közös program volt videójátékok iránt érdeklődő baráti társaságoknak. Ez a netes játék egy rakás kaki.

A Battlefield 3-nak amúgy épkézláb egyjátékos története van, CoD koppintás, de megállná a helyét - a küldetések, pályák viszont messze elmaradnak, akár csak az izgalom.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#20) szupermacs válasza Dilikutya (#19) üzenetére


szupermacs
veterán

Én pont ezért szoktam találkozni inkább a legjobb barátommal. Mindketten kockák vagyunk, de együtt nem olyan móka játszani bármivel is (D2, D3) mint összefutni és iszogatni meg beszélgetni. De ha egyedül van otthon az ember akkor néha jó dolog multizni. Mondjuk nekem erre nem az FPS-ek vannak.

(#21) gabor7th válasza Dilikutya (#19) üzenetére


gabor7th
addikt

Hogy ne csak vadidegenekkel fuss össze megcsinálták a klán rendszert...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#22) szupermacs válasza gabor7th (#21) üzenetére


szupermacs
veterán

De ha a saját ismerősök közül nincs aki játszik vele akkor cseszheted. Az én ismerőseim nem különösebben szoktak leülni játékok elé, így tényleg tök egyedül "lődöznék" mindenkit. :D Egy MMORPG-ben lehet ismerkedni küldetésezés és instázás közben, de egy lövöldében ez szerintem ki van zárva a pörgős meccsek és játékmenet miatt.

(#23) gabor7th


gabor7th
addikt

A gépigényről van már valami konkrét infó?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#24) Dilikutya válasza gabor7th (#21) üzenetére


Dilikutya
félisten

És ha én nem akarok idegenekkel neten ismerkedni? Mert nem akarok. A klánból meg egyből kidobnak, mert nem napi szinten játszok, sokra nem mennek velem. :)
Nem, ez a rendszer úgy szar,a hogy van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#25) gabor7th válasza Dilikutya (#24) üzenetére


gabor7th
addikt

Nekem is jobban tetszene, ha nem csak zsákbamacska lenne.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#26) tailor74


tailor74
őstag

Az előző Black ops szerintem jó volt, én várom ezt is, bízom benne..aztán majd kiderül.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#27) sz.atesz89 válasza szupermacs (#1) üzenetére


sz.atesz89
tag

Amúgy ha pc-re gondolsz multiban akkor az aw jóformán halott dlc-n szinte nem találsz ellenfelet. De az alapon is ritkán.

PSN: szuhi

(#28) #10691584 válasza sz.atesz89 (#27) üzenetére


#10691584
törölt tag

Magyarul :F

(#29) nonsen5e válasza #10691584 (#28) üzenetére


nonsen5e
addikt

A Call of Duty: Advanced Warfare (Kötelesség Hívása: Fejlettebb Hadviselés) című játékot ne vedd meg, mert nem lesz kire lőnöd, üresek a szerverek. Ezen nem változtat az sem, ha megveszed az összes elérhető DLC-t (downloadable content / letölthető tartalmat).

;]

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#30) gabor7th válasza nonsen5e (#29) üzenetére


gabor7th
addikt

Miért lett ilyen sikertelen ez a rész?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#31) nonsen5e válasza gabor7th (#30) üzenetére


nonsen5e
addikt

Passz, amúgy konzolon jóval többen játszanak vele (meg úgy általában az előző CoD részekkel is).

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#32) gabor7th válasza nonsen5e (#31) üzenetére


gabor7th
addikt

Ennek ellenére az új rész is future-ös. Már előbb el kezdték fejleszteni mint kiderült a bukta?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#33) jozefgucci1 válasza nonsen5e (#31) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A BO-hoz még elég sok szerver elérhető és vannak is rajta bőven . Ott hozták vissza a szerverbérlés lehetőségét és talán ezért is volt sikere .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34) Dilikutya válasza nonsen5e (#29) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egyjátékosban is játszhatja, én is úgy játszom a CoD részeket. Mondjuk nem 9990-ért, amennyibe kerül még mindig az AW... :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#35) nonsen5e válasza Dilikutya (#34) üzenetére


nonsen5e
addikt

Persze, persze, én kimondottan a multira értettem, hogy amennyiben multizni szeretne akkor nem annyira ajánlott.
És ezt sajnálom is, mert nekem az összes mai lövölde közül a CoD jön be a legjobban. :((

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#36) #10691584 válasza nonsen5e (#29) üzenetére


#10691584
törölt tag

Köszi, igy már érthető :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.