Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) caizzz válasza CséZé (#2) üzenetére


caizzz
aktív tag

az offline mód: alapvetően ugyebár streameli a kívánt zenét neked, de a premium tud offline módot, így a kedvenc zenét letárolja a hdd-re, és net nélkül is hallgathatod.

320k: a free és unlimited spotifyban valami 200 körüli VBR mp3 a formátum, itt konstans 320.

unlimited travel: az ingyenes spotify a Spotify országaiban (Anglia, Svédo, Franciao., stb) kívül max 14 napig működik (travel). - így itthonról is de angol proxyval kiküszöbölhető. Viszont a premiummal akárhol vagy a bolygón, nem érdekli - szól a zene.

no ad: a free verzióban félóránként 3-4 reklámspot megy le a számok között, illetve banner van a kliensben. a fizetős verziókban ez nincs.

mobil hozzáférés: a premium előfizuval a mobilos (iphone, android, winmo, wp7) klienssel ugyanazt eléred, mint a pc-s vagy maces kliensből.

kb ennyi a plusz. ha maga a szolgáltatás érdekel, az hosszú story, de a lényeg, hogy kis trükközéssel itthonról is használható az ingyenes verzió (Open). Sajnos ez havi 20 órára korlátoz, utána várnod kell. Nekem eddig Free (meghívós) volt eddig , ez nem korlátoz 20 órára, viszont ezen kívül ugyanaz a hátránya megvan mint az opennek. Eddig, ha lejárt a travel 14 nap után angol socks4 és https proxyt ütöttem be neki, amin keresztül szépen ment, azt hitte ott vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.