Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) proci985 válasza Wictor (#23) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nézd, legalább a master nem übergáz.

igaz, hogy az alapok lejártak, mint a háromhónapos tej, dehát picit savanyú, picit sárga, dehát legalább kereskedelmi. most amíg a groovehouse hajnal lemegy ötvenmilliószor naponta, addig mégis mit kéne várni?

kísérletezést? bevállalós alapokat? újdonságot?

azért, mert valami popzene, még nem biztos, hogy zeneileg is gyenge (ld Timberlake Timbaland alapokkal, vagy Madonna Ray of Lightja, vagy amikor Puff Daddy Dj Hellt importálta producernek).

másság meg... kit érdekel kb. az, hogy a stylistek milyen ámokfutást rendeznek, az a célcsoporttól függ. csak az a gáz, hogy ha ez a produkció, akkor ez célcsoportnak készült. tehát valaki ezt még hallgatja is.

másrészt: last.fmen van 83 hallgatója és 957 lejátszása. ez kb a senkit nem érdekel kategória. értsd: a kovbojok féle barka palinak -vigyázat, 18+- több hallgatója van (azért ezt linkeltem, hogy szemléltessem a különbséget). namost utóbbi inkább csak szájhagyomány útján terjedt, és minőségében... hát minimálpunkot nem minősít az ember. viszont, SP elvileg celeb. bár hallgatási adatokat elnézve... előadó szerinti összesítést nem néztem mivel eléggé sok zenész fut ilyen néven (pl van egy SP néven zenélő magyad dnb dj is... néztem, hogy mit keresne a médiában először). persze, last.fm nem reprezentatív, de azért valamit elmond arról, hogy mégis mekkora sztárokról van szó.

szerk: megnéztem a hajnalt is: 187 listener, 1652 scrobbles, az elmúlt fél év alatt 21:DDD zseniális, annyi a leghalgatottabb Alvin számoknak (megint "rétegzene") egy hét alatt jön össze. kispál ennek kb dupláján áll.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.