Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) DeFranco válasza BalaNce87 (#3) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Bár nem én állítom fel a szabályokat, hanem Bluerainbow, de nem hiszem, hogy itt a játékok dollárban kifejezett értéke lenne a feltétlenül lényeges.

Ha megnézed, akkor amiből dömping van, azok a "pay as you want" bundle kulcsok, főleg azok ahol minden játékhoz külön kulcs van, így sokszorosítható a felajánlás. Ezekből rengeteg van, és felajánlani is csak korlátozottan van értelme, mert aki akarta, az megvette magának akár egy dollárcentért is. Nem baj, ha van ilyen, de visszaélésekre adhat okot, így ezeket én erősen elválasztanám.

Ettől még lehet olyan játék, amit az ember olcsón vett (egy-két-három dollárért akár) de "teljes értékű" játék, csak épp egy nagyon jó akcióban volt. Ennek lehet valaki nagyon örülne. Ott van példának a Wolfenstein 3D, most épp <2 EUR-ért meg lehetett venni, de valaki nagyon örült neki mégis. Mégsem egy bundle kulcs.

Az szerintem hosszú távon irreális (és senki nem várja el) hogy 10-20-30 EUR értékben vegyen valaki játékokat csak úgy felajánlásra, lehet hogy van egy-két ilyen de elenyésző. Nem is kell, talán nem is erről szól a dolog. Egészséges mértéket kell tartani, de szerencsére van egy Level Boss-unk, aki teljesen diktatórikusan oda tud csapni az asztalra, hogy ez jöhet, ez nem jöhet. Ez jó, mert itt nem működik a demokrácia.

A fentiek a magánvéleményem egyébként, csak gondoltam kifejtem ha már...

Ez az 5-6 fős lista meg koránt sem teljes ha nézegeted egy kicsit a statisztikát, látni fogod, hogy lehet itt 20-40-60-100 fős köröket is képezni, attól függ, hogy te hogy határozod meg a kritériumot, vagy Bluerainbow mit mond, mi legyen. Részemről 40. (De ennél többet nem árulhatok el :D)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.