Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Ennek moonman is örülni fog.
Látom, ez már fél éve megoldott dolog, csak nekem új.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#2) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Atomra fagyott tőle a HD7-es készülékem.
Azért köszi......
Úgyhogy be lehet linkelni a kis ablakos bill lovereknek,hogy csak saját felelőségre. ;]

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3) Blindmouse válasza Brutális eb (#2) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Szerinted valaha is vállaltam felelősséget azért amit itt leírtam?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#4) darál0w válasza Blindmouse (#3) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nesze nektek mass storage. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#5) Samus


Samus
addikt

SwiFTP. USB kábelt csak töltésre használom...Valószínű soha nem fogok rájönni, egy gyártó miért próbálja meg mindenképp ráerőszakolni a saját "nagyszerű" programját a felhasználóra, anélkül, hogy megkérdezné: 'öcsém, kell ez neked? Miért nem lehet úgy, mint a "nyílt" rendszereknél? Van az alap módszer, igen, ódivatú, de mindenféle program nélkül megy, bárhol, ahol egy épkézláb nagyjából mai oprendszer fut. Igaz, nem csili-vili, meg katalogizált, meg életérzés, de a célját tökéletesen ellátja. Ha pedig nem tetszik, használhat a user mást. De nem kötelező.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) Blindmouse válasza Samus (#5) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Valószínű a zune szerves része lesz a win8-nak. ugyanúgy mint a telefon nagyobb integrációja. Szóval nem kell itt sírni, a desktop oprendszernek kell beérnie a mobilt.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#7) Karma


Karma
félisten

Izé, az MTPZ mióta is Mass Storage?
Hogy is használod ezt Zune nélkül, neadjisten Linuxon, OSX-en?

“All nothings are not equal.”

(#8) Воланд


Воланд
titán

Szvsz maradjunk annyiban, hogy ezen a platformon nincs mass storage.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.