Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rsanyi18


rsanyi18
tag

Na ez már tényleg nem egykezes megoldás...:D Attól függetlenûl egész jól néz ki. :)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#2) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Ha sokat gépelnék biztosan jól jönne egy ilyen, de amikor csak lehet kerülöm a telefonon írogatást.
Amúgy ez már nem éppen zsebbarát méret... :)

Minden szavam magánvélemény!

(#3) adamfriday


adamfriday
senior tag

Instagram mobil. :)

(#4) hito


hito
nagyúr

Most komolyan gondolják ezt az árképzést? Nincs elég baja a BB-nek, hiányzik még egy nagy bukta? :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#5) sasa134 válasza hito (#4) üzenetére


sasa134
addikt

Ez nem hivatalos ár, felesleges vele foglalkozni. Majd ha a BlackBerry bejelenti, akkor megtudjuk az árát. Ilyen "Ali baba gsm"-ekben is volt ip5s 400k-ért a megjelenés közelében. Semmit se jelent..

Avanti Roma

(#6) blagolf


blagolf
senior tag

Valami normálisat is újíthatnának. 1. Ilyen szélességgel hogy fogod zsebre rakni? 2. Ilyen méretekkel mennyire lesz nevetséges, ha telefonálsz vele? 3. Ki fog érte adni 220000 forintot?

Üdv, Zoli

(#7) wortz


wortz
tag

Mikor az első képek megjelentek erről a telefonról, azt hittem, hogy ez valami vicc, urban legend. Nem hittem, hogy ezt komolyan gondolták. Nagyon gáz. Nem tudnának annyit fizetni, hogy ezt használjam.
De még ha fel is tesszük, hogy van olyan ember, akinek tetszik (miért ne lenne, ugye), akkor is vicces az ára a nagy semmihez képest.
Én eddig reménykedtem a BB feltámadásában, de most van az, hogy be kell álljak azok közé, akik temetik a vállalatot. Ha csak ki nem hoznak valami tényleg jót, ami ár/érték arányban is jól sikerül, akkor ezeknek annyi.

(#8) sasa134


sasa134
addikt

Hihetetlen, hogy emberek mennyire korlátoltak, amikor egy hírt ( az árra vonatkozóan) a helyén kell kezelni. EZ NEM HIVATALOS ÁR! Egy webshop a hasára csapott és felírt valamit az oldalára, ezt nyeli be mindenki.

Avanti Roma

(#9) kbyte1024


kbyte1024
veterán

Arrol nem is beszélve hogy ez üzletembereknek lett fejlesztve,és nem az átlag usernek. ha olcsó és jó BB kell akkor Z10.Most vitték lejebb az áraát 60 rugóra feltőltőkarisan.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#10) petipetya


petipetya
nagyúr

Mikor csak a kijelző volt látható az első kémfotókon, akkor is gáz volt. Ám így a valóságban még rondább. Nem is értem, hogy gondolták ezt... Szerencsére nem én vagyok a célközönség.

"nincs rá lezsóidő"

(#11) Tóni bácsi


Tóni bácsi
csendes tag

Ez nekem nagyon tetszik. Végre nem kell forgassam a telefont, mert azt bizony nagyon nem szeretem :C . Az árral meg nem kell foglalkozni amíg hivatalosan be nem jelentik (meg kell nézni mennyire mérvadó az a weboldal amelyiken ezt az árat írták).

Aki a legnagyobb közöttetek, az legyen a többi szolgája. (Mt23,11)

(#12) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Feherben egy fokkal jobb ez a torzszulott. Nem tudom amugy, ennyire sikeres lett volna az LG Optimus Vu, hogy kijonnek egy ilyennel? Tudom, itt van billentyuzet (ami jo is), de nagyon furak az aranyai. Am legyen sikeres, nem en vagyok a celkozonsege.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) eventus válasza blagolf (#6) üzenetére


eventus
veterán

5.X colos kijelzo kenyelmesebb zsebben? Ne legyen elfogultak a BB ellen. Barmit csinal, semmi nem jo..

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#14) Csapoati válasza eventus (#13) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A phabletek vannak ilyen szelesek? Szerintem nem. A paranoias nyüfi meg mar uncsi egy kicsit a BB hireknel (a temetese is az mondjuk, de nehogy mar ne erhesse kritika oket, amikor valamit latvanyosan rosszul csinalnak az eladasok alapjan).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) Májkülnájt


Májkülnájt
tag

Nekem nagyon adja fehérben.... Egy igazi egyedi kis megoldás, van helye a piacon szerintem... Csak majdokosan kell árazni és nem lesz gond;)

(#16) eventus válasza Csapoati (#14) üzenetére


eventus
veterán

Szelesseg baj, hosszusag miert nem? :) Nekem pl kenyelmesebb a szelesebb kijelzo. Ezert volt tobb regi blekim is. Volt 4, 4.3 collos kijelzos android telefonom, de keskenyek.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#17) jozso1989


jozso1989
őstag

Hát hogy néz már ez ki? Jézusom, de ronda... Én ezt nem bírom feldolgozni most. :( :O

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#18) Csapoati válasza eventus (#16) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A zseb szempontjabol jobb a hosszu de keskeny telo szerintem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) sasa134 válasza Csapoati (#14) üzenetére


sasa134
addikt

Ezt majd zakózsebben, laptop táskában kell/lehet hordani. Sok telefon nem fér farmer zsebbe, köztük majd ez sem. Na bumm. Nem való mindenkinek, na bumm. Ha most kijottek volna ezzel a beltartalommal egy Samu galakszi nemtommi formatervvel, mindenki azon sírna, hogy jó - jó, csak nem android.
Ha Android lenne, az lenne a baj, hogy nem Samsung.
Ez egy erős hardver (csúcs, ahogy a magszàmlàlòk szokták mondani), egyedi (ízlés szerint szép, csúnya, torz más stb) külsővel, egy remek, iszonyat jól használható OS-sel. Jó, hogy lesz ilyen a piacon, candy crushra van egy csomó más.

Avanti Roma

(#20) Ali G.


Ali G.
senior tag

nah ezt tegyétek zsebre :D a hordozhatósággal nem nagyon törődtek a blackberry-nél, kényelemmel meg végképp nem :D

(#21) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Nekem tetszik :)

(#22) bok92


bok92
addikt

Nagyon jól néz ki! Már alig várom, hogy megjelenjen. :))

(#23) Polarstar válasza blagolf (#6) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Valszeg nekem vagy 10 ismerősöm is fog venni. Van aki a megjelenés napján.
Ezen pl kár nyafogni.
Lesz aki megveszi. De természetesen ezt sem a magyar piacra árazták be.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#24) margithid


margithid
veterán

Szerintem ez vagy hatalmas siker lesz vagy nagy bukta.
Nem tudom minek hozták ki ezt a telot, inkább egy 5.5ös phabletet kellett volna.
Azzal nem kockáztattak volna nagyot.
Remélem z3 megjelenik végre!

(#25) eventus válasza margithid (#24) üzenetére


eventus
veterán

Mobil iparban sok minden hülyeségnek tűnt, még az a menőőőő. Pixel háború, minőség helyett - nagy kijelzők/ erős vas megfelelő akksi nélkül stb.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#26) ak76 válasza sasa134 (#5) üzenetére


ak76
senior tag

Mindegy mennyiért adják,ezzel a külsővel ez egy rétegkészülék,(kb mint amit én használok,csak éppen az Lg emellett vagy félszáz típust forgalmaz) hogy nem fog szembejönni egyik plázában,a metrón,vagy kb sehol sem,az száz százalék,az ára pedig csak rátromfol erre.
Márpedig a BB-nek most olyan cuccokat kéne ontania,ami helyrehozza mind anyagilag,mind ismertség,elismertség szempontjából.
Ezzel a készülék portfólióval megmaradnak marginális szinten,aztán előbb utóbb OFF.

(#27) bok92 válasza ak76 (#26) üzenetére


bok92
addikt

Ezért jön majd a Classic is... ;)

(#28) sasa134 válasza ak76 (#26) üzenetére


sasa134
addikt

Z10? Z3? Z30?

Avanti Roma

(#29) eventus válasza ak76 (#26) üzenetére


eventus
veterán

Üzleti életben van mit vissza erősödnie. Lakosságit nem erőltetnem.. De szerencsére nem csak a készlék eladásokból van pénze, DE ezt mindig mindenki elfelejti!

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#30) Enci1983


Enci1983
senior tag

Fehérben még inkább tetszik! De az ára na az nemnem, feléért kb már lenne egy potenciális vevőjük.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#31) ak76 válasza sasa134 (#28) üzenetére


ak76
senior tag

Mi van velük?
A Z10 bukás,a Z3 globálisan nem kapható,a Z30 rétegtelefon,tucatnyi készülék kellene olyanok mint a Z3,árban,tudásban.
A BB problémája hogy még mindig nem értik,az Apple kihúzta alóluk a "mi prémium gyártók vagyunk" c. szőnyeget,a piacuk 90%-át el bukták,mind az államokban,mind világviszonylatban,ha fel akarnak törni több típusra,komolyabb marketingre lesz szükségük,a Passport kaliberű vasak tech demónak nagyszerűek,de ettől még simán felkopik az álluk.
Én szurkolok nekik,design szempontjából imádtam a 9900-t és a 9780-ast is,sőt,volt Z10-es,és Q10-esem is,jó cuccok,de amíg a TV-ből meg a csapból is az android,meg az iOs folyik,esélyük annyi mint a trójai falónak az epsomi derbyn.

(#32) Schmidi


Schmidi
tag

Érdekes készülék. Azt nem tudom elképzelni, hogy minden nap használjam, de azért mindenképp megnyomkodnám egy kicsit. :)

(#33) sasa134 válasza ak76 (#31) üzenetére


sasa134
addikt

Van telefon választék? Van.
Olcsón megkapod már a BB10-et? Igen (lásd Z10 ára most).
Z3 jön Európába ősztől.
A többivel kapcsolatban mit kéne tennie a BB-nek? Gondolom ingyen adni a telefonokat, tudom.

Avanti Roma

(#34) margithid válasza ak76 (#31) üzenetére


margithid
veterán

Ezt én is igy látom!
Z3-at beharangozták februárban, globálisan még sehol sincs és előreláthatóan szeptemberig nem is lesz, de lehet még akkor se, ki tudja.
A bb-nek el kell felejteni, hogy üzleti modelleket csinál és megkérheti az árukat, ez az időszak lejárt.
Szvsz a legjobb az lenne ha a foxconnal gyártatna telefonokat, akár felső kategóriába is és a fő feladatnak az operációs rendszert tekintené, segítené az androidos alkalmazások portolhatóságát, mert azért vannak hibák abban is ahogy hallom.
Ettől függetlenül ha jó áron jön Z3, van egy vevőjük, ha addig tudok várni amig megjelenik:)

(#35) sasa134 válasza margithid (#34) üzenetére


sasa134
addikt

Az elején megmondták, hogy a Z3 nem globális launch lesz. Fokozatosan vezetik be piacokra, most D-Afrika, aztán Nigéria. Őszre eljut Európába.

Avanti Roma

(#36) phanze válasza bok92 (#22) üzenetére


phanze
aktív tag

+1 ez egy győnyörű telefon nagyon várom !:)(kár hogy nem az én pénztárcám de 2 év mulva bisztos ilyet veszek.:)

(#37) eventus válasza ak76 (#31) üzenetére


eventus
veterán

Z30 miert reteg? Mert kibir egy, netan ketto kemenyebb napot toltes nelkul? Mert olyan hangzasa van, hogy pislogsz?

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#38) eventus válasza sasa134 (#35) üzenetére


eventus
veterán

De mindenki mas jobban tudja.. Pontos infokat nem tudjak.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#39) kristof83


kristof83
aktív tag

Nagyon jól néz ki fehérbe is!!!
Az biztos hogy régóta az egyik legmegosztóbb telefon...
Élőbe biztos kényelmes a használata, kár néhány kép alapján ítélni, gondolom pár ezer órát tesztelték a véglegesítés előtt.

(#40) ak76 válasza eventus (#37) üzenetére


ak76
senior tag

Nyilván neked van igazad,ezt bizonyítják a Z30-as elképesztő eladási adatai is,10 emberből kilenc ilyennel járkál,a portfolió kihúzta a csőd széléről a BB-t,optimistán,nyílt,tiszta tekintettel nézhetnek a boldog jövőbe,a szárnyaló Z10-Q10 eladásokkal együtt...

[ Szerkesztve ]

(#41) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Végül tényleg 4.5'-es kijelzője lesz? Nem akartam elhinni, de már annyiszor írták, hogy biztosan igaz. :D

(#42) gebro


gebro
aktív tag

Jól néz ki fehérben, de nekem inkább a fekete jön be.

(#43) ak76 válasza sasa134 (#33) üzenetére


ak76
senior tag

Miért kéne ingyen adni a készülékeiket :F
Adják csak annyiért amennyiért akarják,a piac majd eldönti veszik e annyiért vagy sem,ami miatt nem megy a szekerük,azt sokan sok helyen kielemezték már,akit érdekel utánanéz,tehát csak kulcsszavakban:
-Marketing
-Portfólióbővítés
-Marketing
-Portfólióbővítés
-Marketing
-stb stb stb

(#44) kbyte1024 válasza ak76 (#40) üzenetére


kbyte1024
veterán

ez azért van mert sokan félnek kipróbálni egy új OS-t,mert csak a droid létezik nekik.Hidd el én amikor megvettem a Z30-at szintén így voltam vele.De oda nem adnám semmiért! és ezt mint aktiv felhasználó írom.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#45) eventus válasza kbyte1024 (#44) üzenetére


eventus
veterán

Ez is baj, sok a droid (es itt nem a rendszerre gondolok)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#46) macskea válasza Csapoati (#18) üzenetére


macskea
őstag

Egészen addig, amíg nem akarsz leülni. Feltéve hogy nem vagy rapper, mert azokon a farmereken van zseb bőven. ;)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#47) sasa134 válasza ak76 (#43) üzenetére


sasa134
addikt

Biztos hülyeséget beszéltek nekem az egyetemen, de egy csökkenő piaci részesedésű vállalat ritkán bővíti portólióját (erőforrás elaprózódás) épp ellenkezőleg: nyirbál és koncentrál. Portólió terén a BB pont ezt teszi: kiadta a telefon TERVEZÉST a Foxconnak ( erőforrást koncentrál fontosabb területekre), de továbbra is ott van a telefon (handset) piacon. Másfél év alatt (akkor jelent meg ugye az első BB10), kiadtak 5 telefont (q5,Q10, Z10,Z30,Z3), év végéig kijön még kettő (Passport, Classic). Ez 2 év alatt 7 különböző design, méret, ár, stb kategória. Nem rossz egy haldokló cégtől. És mindezt úgy, hogy az OS-t saját maguk fejlesztik, nem pedig veszik.
A BES licenszek csak nőnek és nőnek, és a vállalati biztonsági témakörben is élen járnak - még minding (épp most lesz NY-ban a BlackBerry Security Summit).

A marketinges részben igazad van, jogos a kritika, itt mindig lehetne többet és jobban tenni. Reméljük ez változik. De azért ha az ember jobban utánajár, látja, hogy azokban az országokban, ahol erős a BB (igen, van ilyen - UAE, Indonézia, D-Afrika, Mexikó) ott nagyon erősen jelen vannak, újságok, reklámok, stb terén (is). Magyarország most más téma, itt sosem volt erős a BB, ide minden később ér be alapon a múltban is USA-ban már a komolyabb vezetők blackberryztek, itthon meg nem, szóval ennek vannak hagyományai nálunk. De azért a dubai BB store, köszöni, jól van, a Z3-ért Jakartában szépen sorbaálltak és a hírek szerint most is nagyon jól fogy, nyilván ez nem menne jó marketing nélkül. Azon lehet vitázni, hogy most akkor arra a piacra kell koncentrálni és ütni a vasat, ahol hagyományosan erős(ebb) a BB helyzete, vagy az abszolút marginális piacokra (pl Mo.), ahol ha mondjuk megszakadnak (és beleölnek egy valag pénzt), eladnak teszem azt 3000 telefont, amúgy meg eladnának 2000-et. Semmi értelme.

Z3 launch, Jakarta: [link]

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#48) kbyte1024 válasza kbyte1024 (#44) üzenetére


kbyte1024
veterán

Persze,ezért írtam amit,de abban is van igazság,hogy kicsit több(olcsóbb) modellválasztékkal ,lehetne népszerűsíteni a BB-t. Persze ehhez az is kéne,hogy nem legyenek elfogultak a droidot használók. Ki kell próbálni és nem fognak csalódni.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#49) Crafter32


Crafter32
őstag

Formájában akár megosztó is lehet, de végre egy különleges csúcs kategóriás telefon! Minden téren a legjobbak között van néhány dologban pedig köröket verhet a konkurenciára. Az OS10 önmagában is nagyon gyors rendszer, el sem tudom képzelni mit produkálhat ilyen HW mellett.

(#50) DJosef


DJosef
őstag

Nekem személy szerint tetszik. És ne feledkezzünk meg az érintés érzékeny fizikai billentyűzetről, amit nyugodtan hívhatunk innovációnak (amit mostanában az Apple -nél hiányolnak).

[ Szerkesztve ]

Forget about it

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.