Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Erasmus


Erasmus
őstag

192 kbit/s wma. lásd pl. [link]

(#2) cucka


cucka
addikt

kedves björn, márbocs hogy belepofázok, de a helyedben nem erőltetném a publikálást, főleg nem főoldalra :U
egyébként az ''írásod'' csakis arról tesz tanúbizonyságot, hogy lusta voltál utánanézni a válasznak az egyetlen, fél oldalba sűrített kérdésedre. (gyk. hány kbit/sec?)

[Szerkesztve]

(#3) björn válasza cucka (#2) üzenetére


björn
csendes tag

hát, hallod, vmit nagyon félreérthettél.. nem kéne ennyire leegyszerűsíteni a dolgokat, érted, még a végén a szivárvány is monokróm lesz. :Y

[Szerkesztve]

u 'ill b buzzimilated.. :D

(#4) Protezis


Protezis
őstag

Jo latni, hogy egyesek megertik, mire kivancsi a melyen tisztelt szerzo.

(#5) björn válasza Erasmus (#1) üzenetére


björn
csendes tag

köcc, de ennek ellenére tény, h az ászfből ez nem derül ki, és nehogymár it.news-t kelljen olvasni mindenkinek, akit ez érdekel. :R (persze, olvasson, de nem olvas úccse. :DDD)

[Szerkesztve]

u 'ill b buzzimilated.. :D

(#6) eddie303


eddie303
őstag

Mi a gond a prodigyvel? 14 eves korom ota azt hallgatom, kisse lekesve... :)

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#7) björn válasza eddie303 (#6) üzenetére


björn
csendes tag

hát, az idei szigetes fellépésükből kiindulva ([link], de a hszeket tessék..), van legalább egy konténernyi para, de a post nem erről szólt. :P mellesleg egy the trick után felőlem a salgótarjáni művházban is lehetnek eztán rezidensek, én akkoris fejet hajtok nekik - persze csendben azért röhigcsélek magamban, de azt úgyse hallja senki.. :DDD

vonatkozó idézetünk: ''Az ember hajlamos gimnázium után a zenei ízlését kiforrottnak tekinteni, ezért a többség a mai napig azt hallgatja, amire először hányt a tekilától. Nekem is könnyes a szemem, ha felidézem milyen érzés volt először hallani David Bowie-t vagy a Prodigyt''

[Szerkesztve]

u 'ill b buzzimilated.. :D

(#8) cucka válasza björn (#7) üzenetére


cucka
addikt

egyébként miről szól? nekem annyit sikerült kivennem belőle, hogy nem tudod az illető webáruház letölthető zenéinek bitrate-jét. a többi rész azért elég homályos, félmondatok a prodigy-s arc életrajzából.

(#9) björn válasza cucka (#8) üzenetére


björn
csendes tag

pl. arról (is), amiről az utolsó két kép kissé ellentmondásos honi fizetőeszköz vonatkozású kitétele tanúskodik.. :Y

u 'ill b buzzimilated.. :D

(#10) divot


divot
veterán

Jómagam a hagyományos iskola híve vagyok, ezért azt tartom, hogy aki mások figyelmére számítva bármilyen irománnyal a nyilvánosság elé áll, az tisztelje már meg azzal a közönséget, hogy legalább érthetően fogalmaz.
Persze mondom: én maradi csóka vagyok.
Mindenesetre ha a gyermekem egyszer majd kamaszkorba cseperedik, és letesz egy ilyen összehányt izét az asztalra, hát nagyot csapok a kezére, pedig áldott békés ember vagyok.

A témához meg annyit, hogy ez a PÁCSÓ engem egyszer már jól összekavart, méghozzá egy szakácskönyvben, mert órákig tanakodtam, hogy miféle fűszer lehet ez a bizonyos pácsó, amit a húsra kellene szórnon.
Aztán végül is rájöttem, hogy itten félreértés esete forog fennen, és a PÁCSÓ, az valójában a pác só, s mint ilyen, már nem is annyira rikta készítmény.

Hasonló félreértés volt az is, amikor a cimborám kereszrejtvényfejtés közben már a fejét verte a falba, mivel nem bírt az istennek se rájönni, hogy mi a bánat az a SZOPOTTLÓ SZÓ, és egyáltalán miért kell szopott lovakat szerepeltetni a Füles magazinban. De aztán csak akkor verte a fejét a falba végül, amikor elárultam neki, hogy a tagolás a lényeg, és a kedves rejtvénykészítő tulajdonképpen egy szópótló szóra kiváncsi.

(#11) björn válasza divot (#10) üzenetére


björn
csendes tag

kedves divot,

nem számítok mások figyelmére, blogot írok. szerencsére a fiad már nem lehetek, ami csöppet azért vigasztal, ezután a hsz után. píííííísz. :C

u 'ill b buzzimilated.. :D

(#12) divot válasza björn (#11) üzenetére


divot
veterán

''nem számítok mások figyelmére, blogot írok''

Így már mindent értek. :D

(#13) PazsitZ válasza cucka (#8) üzenetére


PazsitZ
addikt

Lehet most bunkó leszek (vagy én vagyok a hülye :F ). De nem sok mindent értettemn meg abból amit leírtál. Most vagy írj egy normális cikket -lehetőleg érthetően és olvashatóan-, vagy tegyél fel a megfelelő topicban egy kérdést.
Plusz ha cikket akarsz írni, eressz már rá egy helyesírásellenőrzést is esetleg.
(Bár, pl., hogy egy mondat nagybetűvel kezdődik, nem hiszem, hogy különleges,ritkán használatos nyelvtanszabály lenne)
De ez így...
Kész káosz. :O

Mindezt ne vedd flame-nek, inkább építőjellegű kritikának [kép]


[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#14) björn válasza PazsitZ (#13) üzenetére


björn
csendes tag

kedves te!

szívesen adok egy morphologicos mail-címet, mert elírás a postomban nem igazán volt - szerintük. ami mégis, az meg direkt. heló.

u 'ill b buzzimilated.. :D

(#15) Erasmus


Erasmus
őstag

azt azért áruld el, ha már vásároltál, hogy itt is olyan zenéket lehet-e venni, amelyekben előre-hátra ugrani windoze médiajáccóval nem lehet, csak az elejétől a végéig lejátszani őket. a t-online-nál futottam bele ilyenbe - akkor is csak kupont költeni mentem oda, de azóta se. eszem megállt, amikor le akartam szedni a gitárszólamot, mer így lehet ám...

(#16) björn válasza Erasmus (#15) üzenetére


björn
csendes tag

szóval, 199ft-ot még adtam volna ezért a csodagyerek cuccért, de 700ad vhogy már nem.. és mert a kedvenceimtől (nanáááááááhogynem..) semmit se találtam, nem vettem semmit. asszem, nem is fogok. :P

de ha itt is igaz, amit írsz, az kész röhej, olyan lesz*pom magam kaliber..

u 'ill b buzzimilated.. :D

(#17) lesaux


lesaux
veterán

Hát hallod. :) Van egy stílusod. A dallista, pácsó, csellista trión jót röhögtem. Meg a monokróm szivárványon. :)
Jó az írás, csak nem bírtam végigolvasni. :D

(#18) björn válasza lesaux (#17) üzenetére


björn
csendes tag

navégre! meg lettem nyugtatva.. ;) :B :R

u 'ill b buzzimilated.. :D

(#19) dabadab


dabadab
titán

Az elejen, amikor a kazis mixekrol volt szo, az jutott az eszembe, hogy az ilyen WMA-s mokaknal meg is halt az egesz, azokat ne mixelje senki, le lehet oket jatszani (mar ahol), punktum.

DRM is theft

(#20) #95590400


#95590400
törölt tag

ehe, nem volt ez rossz bejegyzés... annyira. az a baj az emberekkel, h dobálóznak itten nyelvtani szabályokkal meg helyesírás ellenőrzővel, de a szövegértésük meg a béka segge alatt csúszkál. funkcionális analfabétizmus rulez.

(#21) Yutani válasza #95590400 (#20) üzenetére


Yutani
nagyúr

Érthető a szöveg, az nem probléma. Hanem a külalak és fogalmazás! Öregem, ez olyan nyeglén, jópofiskodóan, lazán van fogalmazva, hogy lelki szemeim előtt megjelenik a ''szerző'': csávókám olyan laza, hogy a felületes szemlélődőnek úgy tűnik, mintha gumiszalagokkal lennének rögzítve törzséhez a végtagjai, laza higanymozgással közlekedik, már amikor nem a deszkáján gördülészik.

Olyat már meg sem említek, hogy mondatot nagybetűvel kezdünk, mert azt a mai fiataloknak nehéz megérteni, nem veszi be a gyomruk. Kisbetűvel, mert hát miért is ne, meg a helyesírás manapság nemecseki szinten van, azaz lefokozzák az árulót: a helyesírás árulkodik arról, hogy a delikvensnek nem sikerült maradéktalanul elsajátítani a kultúrembertől elvárható szintű tudást. Meg egyébként is, nehogy már a nyeglének megmondják, hogyan írjon, amikor ez a személyiségéhez tartozik, és jogában van összehányni az írásait meg saját magát is... :U

Gratula! :C

#tarcsad

(#22) McPie


McPie
tag

Mit mondjak: nem vagyok diszlexiás, de írásodnak hála sikerült megtapasztalnom, milyen lenne ha az lennék!

Gy.k.: Björn, ezt a stílust inkább felejtsd el, ha publikálsz! :) Kivéve, ha az a cél, hogy ne sokan olvassanak.

A sagittis Hungarorum libera nos Domine

(#23) cucka válasza #95590400 (#20) üzenetére


cucka
addikt

kérdés, hogy beszélhetünk-e szövegértési kérdésekről itt, ahol a cikk övön aluli ütéssel küldi padlóra a magyar nyelv mondatszerkesztési szabályait? :)

(#24) #95590400 válasza cucka (#23) üzenetére


#95590400
törölt tag

szövegkohézió rendben, anaforikus és kataforikus elemek rendben, tételmondat rendben. nincs nagybetű. és? ez nem egy doktori disszertáció, hanem egy blogbejegyzés. ezt vizualite lehetett volna ellensúlyozni tagolással. aki értette, az tudja mire akart kilyukadni, és nem kezd el beugatni, hanem nyerít rajt mert kellően vitriolos. inkább jópofizzon valaki, mint nagyképűsködjön, főleg ha nincs is mire.

(#25) Yutani válasza #95590400 (#24) üzenetére


Yutani
nagyúr

Rendben, védd csak! Látom, te is a nemecseki mondatkezdésre szavaztál... :))

#tarcsad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.