Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rt06


rt06
veterán

"Az uTorrent fejlesztői azzal védekeznek, hogy remek bevételi forrást jelent számukra ez a megoldás, ezzel pedig továbbra is jó minőségű klienst tudnak fejleszteni, megőrizve ingyenességüket."
ezt igy honnan?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#2) -szp- válasza rt06 (#1) üzenetére


-szp-
aktív tag

innen

Szerk: Ja, látom mi a problémád. Köszi!

[ Szerkesztve ]

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#3) rt06 válasza -szp- (#2) üzenetére


rt06
veterán

igen, olvastam az itt megjelolt forrast, es meg delelott a µTorrent forumot is, viszont szo nincs vedekezesrol, vagy jo minosegu kliensrol

sot, N4TE_B (µTorrent forum admin, senior maganer, customer support) siman elbeszel mindenki mellett, csak annyit ir, hogy az epicscale tok jo, mert jon belole egy valag penz (ok, o ugy fogalmaz, hogy bevetelt termel nekik, es jotekony celokra is)

en szemely szerint meg nem tudtam kiprobalni, majd csak este, de a forumon tobben is ugy velik, hogy N4TE_B azon allitasai sem igazak, melyek szerint:
- a µTorrent nem telepit semmit a felhasznalo engedelye nelkul (tobben irjak, hogy nem csak kerdes, de informacio sem volt a telepitessel kapcsolatban)
- az epicscale eltavolitasa utan csak az uuid-et tartalmazo file marad a rendszeren (az egyik forumozo tobb futtathato binarisra es dll file-okra hivatkozik)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4) -szp- válasza rt06 (#3) üzenetére


-szp-
aktív tag

Igen, azt a részét javítottam, a jó minőségű klienst csúnyán benéztem.

Azt, hogy nem volt kérdés, és lehetőség, a hírben is írtam, az UUID-t szintén. Én kipróbáltam, tényleg így működik. Törlés után csak annyit találtam a registryben, amit a hírben is írtam. (fájlok újraindításig maradnak, utána eltűnnek)

[ Szerkesztve ]

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#5) Narxis


Narxis
nagyúr

Én már a környezetemben ahol csak tudtam hónapokkal ezelőtt lecseréltettem a uTorrentet Tixati-ra és még nem szóltak, hogy nem jó. Remélem valamilyen büntetést kap ez a brigád mert ez így felháborító.

Thanos was right.

(#6) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Nálam friss az uTorrent, de nem telepített semmit. :F (3.4.2, build 32126)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#7) Dany007


Dany007
veterán

Az azért durva... Nekem mondjuk u.a. a kliens van fent, amit anno 3-4 éve Win7 telepítéssel felraktam. És soha nem frissítettem azóta se. És igazából nincs is bajom vele, teszi a dolgát azóta is. Akkor meg minek frissítsem? Biztonsági okokból? Ugyanmár... 1-2 havonta szól hogy jött egy frissítés és hiába ikszelem ki, hogy ne szóljon, akkor is szól. :D
Na mindegy. De mivel elég érzékeny vagyok a megmagyarázhatatlan(nak tűnő) processzorhasználatra, valószínűleg az első 10 percben feltűnt volna a dolog és repült volna a kukába az egész szoftver mindenestül.

(#8) #79621120 válasza Narxis (#5) üzenetére


#79621120
törölt tag

Én jelenleg a qBittorrent v3.1.12-es verzíóját használom .

[ Szerkesztve ]

(#9) myckie2


myckie2
őstag

Bittorrent frissítésével is jött az EpicScale. Akkor itt is kliens csere lesz.

(#10) anulu


anulu
félisten

2.2.1. az összes újabbal volt valami bajom.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) Vole válasza Agyzuzo (#6) üzenetére


Vole
tag

Erdekes, en is a napokban telepitettem ujra az egesz gepet es persze a uTorrentet is, es nalam sincs nyoma az emlitett banyaszprogramnak.

A verzio szinten 3.4.2 ( build 38913 ).

[ Szerkesztve ]

(#12) Zola007


Zola007
veterán

Nálam 3.4.2 build 38913, de nem látok ilyesmit telepítve.
epicscale exe-je után is megnéztem a műveleti memóriát és a vinyót, de nem találom.
Nem települne mindenkinek?

viszont korábban az volt beállítva, hogy tájékoztasson frissítés előtt, most megnéztem és az utolsó build automata frissítésre átállította. :(((

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#13) #85552128 válasza Zola007 (#12) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nálam is ez van.
Valószínűleg az a "gond" hogy az egyébként évek óta bugos frissítő nem látja az újabb verziót és szerencsére nem frissített - nem ez a legújabb build ebben (38913) még nincs benne.
Mondjuk a 3.x óta csak a gondok vannak ezzel a programmal.

[ Szerkesztve ]

(#14) Lenry válasza anulu (#10) üzenetére


Lenry
félisten

így van.
évekkel ezelőtt leszoktam a uTorrent frissítgetéséről, mert csak egyre rosszabb és rosszabb lett.

amióta meg összeraktam magamnak néhányezerből egy seedszervert, azóta pedig az asztali torrentkliensekről is leszoktam

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) rt06 válasza -szp- (#4) üzenetére


rt06
veterán

igen, lattam hogy irtad, az allitasok egymassal szembenallasara kivantam felhivni a figyelmet

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#16) Zola007 válasza #85552128 (#13) üzenetére


Zola007
veterán

nekem azzal tud még tele lenni a to:ko:m, hogy a win7 is mikor az update service-t frissíti, akkor utána átállítja magát automatára. a "rosszindulatú szoftverek blablalba" dolgot nem szoktam felrakni, mert összeakad a Comodo+Nod comboval, de ilyenkor mindig települne magától

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#17) #52815360


#52815360
törölt tag

Már a fórumuk sem tölt be :D

(#18) -szp- válasza Zola007 (#12) üzenetére


-szp-
aktív tag

64 bit? a 32-es laptopomra simán felkúszott a mocsok

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#19) TigerCat


TigerCat
nagyúr

OS X-en nem jött semmi mellette...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#20) Hakuoro


Hakuoro
aktív tag

Oh... Nem baj, már rég áttértem Tixati-ra. :))
Csak nehogy lekövessék a konkurenciát...

[ Szerkesztve ]

(#21) Zola007 válasza -szp- (#18) üzenetére


Zola007
veterán

win7 64 bit
utorrent 32 bit

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#22) -szp- válasza Zola007 (#21) üzenetére


-szp-
aktív tag

Meg akartam mutatni, nálam milyen, ezért újratelepítettem. Menet közben bekerült az opt-in.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#23) -szp- válasza myckie2 (#9) üzenetére


-szp-
aktív tag

Opt-innel, vagy sunyiban?

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#24) saelin


saelin
veterán

Mekkora suttyó parasztok ezek... már elnézést, de jobb szót nem találtam.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25) anulu


anulu
félisten

ezt a hülye dumát, ami a screenshoton van! lol!

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#26) freestailo


freestailo
őstag

Főcímben hiba, nem bitcoint bányász az hanem bitcoin bányász, annyira báncsa a szemem...

(#27) shiftac


shiftac
aktív tag

Régen még μtorrentet használtam, de már rég átváltottam Bittorrentre. Sokkal jobb.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#28) Rimuru válasza shiftac (#27) üzenetére


Rimuru
veterán

A kettő kliens egy és ugyanaz, csak más a név és az ikon.

Vigyázat, csalok!

(#29) FiachraBán


FiachraBán
tag

Én qBittorrentre váltottam nagy szerencsémre még tavaly, mikor elegem lett a uTorrent f.szságaiból. Legalább hasonló kliens találtam, csak 100% gyorsabb és nincs tele sz..al.

(#30) rt06 válasza -szp- (#22) üzenetére


rt06
veterán

"Menet közben bekerült az opt-in."

meg torlodott kozben a µTorrent forumrol a thread, amit fentebb te is linkeltel

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#31) -szp- válasza freestailo (#26) üzenetére


-szp-
aktív tag

Köszi! úgy tűnik ma nagyon péntek van :)

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#32) -szp- válasza rt06 (#30) üzenetére


-szp-
aktív tag

Igazán "korrekt hozzáállás", csudaszép.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#33) Pálinka


Pálinka
csendes tag

Aki telepítésnél csak a next gombot tudja nyomogatni az meg is érdemli. Ettől még nem rossz kliens program. Másrészről meg a reklámokat is el lehet tüntetni belőle.

[ Szerkesztve ]

(#34) lionhearted válasza Pálinka (#33) üzenetére


lionhearted
őstag

De, rossz kliens. A szutykos reklámjai, a "plus" verzió, meg minden marhaságával együtt.
Amíg nem GPL, addig annyit is ér. ;]

Tegnap még működött...

(#35) tatararpad


tatararpad
őstag

A uTorrent azóta egy gagyi bloatware amióta átvette a Bittorrent, értelmes ember már szvsz évek óta kerüli, ha más miatt nem a hótgagyi uTP miatt.

(#36) hemaka


hemaka
nagyúr

Program eltávolítása...

(#37) rt06 válasza Pálinka (#33) üzenetére


rt06
veterán

olvasni-e tudsz?
eredetileg nem volt next gomb, es emelle nem volt semmilyen mas egyeb gomb, ahol valaszthattad volna, hogy nem kered a szert a gepedre
sot, megcsak informacio sem volt, hogy feltelepitettek, csak par embernek feltunt, hogy mi a fene fut ott, es miert

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#38) zizi7229 válasza lionhearted (#34) üzenetére


zizi7229
tag

ki lehet utorrentet teljesen pucolni, még a plus logo-t is elngedélyezni tudod, ha erre áll(ezt nem neked szánom, csak ugy általánosan), szóval ilyen téren nincs gond a programmal, ha ezt nem lehetne megcsinálni, már nagyon idegesítő lenne....más: a program nekem feldobta tegnap a frissítést, felraktam, és rá ugy 5 percére a feladatkezelőt megnyitottam és észrevettem ezt a francot, nem sejtettem hogy innen jön, mivel pár napja beszoptam valami programkombót, mivel egyszer az életben csak végigkattintgattam egy installert, azt hittem abból maradhatott fennt, igy hát leszedtem, máma látom a hírt...ne bányásszanak semmit az engedélyem nélkül, az én gépemet pörgetik és nekik lesz pénzük belőle... :N

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#39) lionhearted válasza tatararpad (#35) üzenetére


lionhearted
őstag

Én is akartam mondani, hogy 1.6 óta ótvaros az egész, de hát annyi "elégedett" felhasználóval mit tehet az ember... Mindenhol kerülöm, de ez így lett megannyi régen jó win termékkel (winrar, nero, adobe akármi, daemon tools, etc) bloatware/adware rakás... az egész.

@zizi7229: 1.7MB a telepítő. Az 1.6 ~600kB volt. Most is azt írják rá, hogy light meg tiny. Nem a kitakarításával van gondom. Még azzal sem, hogy megannyi "hozzáértő" lett hozzá, aki hasznosabbnál hasznosabb beállításokkal kecsegtet, meg "gyorsítással". Aztán utána meg szétdarálja a HDD-t.
Nem értek vele egyet, így nem is használom, volt sok alternatíva.

[ Szerkesztve ]

Tegnap még működött...

(#40) rt06 válasza lionhearted (#39) üzenetére


rt06
veterán

winrar meg nero volt valaha jo?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#41) lionhearted válasza rt06 (#40) üzenetére


lionhearted
őstag

nero 6 egész használható volt, persze, nem az express.
winrar meg winzippel szemben, 7zip viszont winen is simán veri. De régen nem volt túl sok opció, a zipeknél a rar jobban tömörített. No meg elég megnézni, hogy a cikkben említett kliens felhasználótábora, illetve célközönsége milyen tömörítési formátummal találja szembe magát használat közben.

[ Szerkesztve ]

Tegnap még működött...

(#42) zizi7229 válasza #85552128 (#13) üzenetére


zizi7229
tag

nekem a 38913-al települt

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#43) zizi7229 válasza lionhearted (#39) üzenetére


zizi7229
tag

varázslatok nincsnek, a neted akkor is csak annyi amennyi(vagy kevesebb, ha a környékeden a "pirosT" az egyeduralkodó), hiába trükközöl, mondjuk én alap beállításokkal is láttam már olyant, hogy ugy belassult a gépem, mert utorrent szétterhelte a vinyót, és még a leállítása sem segített, futott háttérbe tovább, ez mostanában nem fordult elő, de utálom, és mivel ez a rendszervinyóm is(még enm hódoltam be az ssd-nek) ezért ha levan terhelve, akkor setőlem-sehozzád.

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#44) aram01


aram01
nagyúr

kár hogy nem én találtam ki ezt ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#45) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

A kis sumák köcsögök... Legközelebb majd trójait telepítenek, vagy rootkitet, és "elfelejtenek" szólni róla.

[ Szerkesztve ]

(#46) Dr. Akula válasza rt06 (#40) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Miért ne lenne jó?

(#47) galocza


galocza
aktív tag

nekem 2.01 van. ha vki tud javasolni egy klienst, ami ugyanilyen kicsi és rendelkezik hasonló funkciókkal, örömmel váltanék.

(#48) Immy


Immy
őstag

Tudjuk azt, hogy melyik verziótól került bele?

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#49) westlake válasza Immy (#48) üzenetére


westlake
félisten

µTorrent 3.4.2 Stable (Build38913)

De már megkérdezi ez a telepítő is, hogy akarod-e telepíteni.

Play nice!

(#50) aerosmith


aerosmith
őstag

Sziasztok,

felraktam a qbittorrentet e helyett a sunyi fos helyett, (amugy is bannolva lett már jópár trackeren).
Viszont nem találok benne olyan viewt ahol mutatná a letöltési sebességek visszamenőleges alakulását, tudjátok az a sebességgrafikon ami alul szokott lenni.
Nincs ilyen a qbittorentben?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.