Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Nem rossz, angol humor. Nekem egy-két rész nem jött be, de aránylag jó. Bár a TBBT-hez képest nagyon steril. De a Roy pólói vitték a prímet. Anno sokat kerestem Amazonon és J!NX-en őket :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) greenity


greenity
aktív tag

Én nagyon szeretem ezt a sorozatot is, jókat lehet rajta derülni, eléggé jól mintázza némely kocka kolléga viselkedését :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) Drenadar válasza greenity (#2) üzenetére


Drenadar
veterán

Ugye nem csak 4 évad van belőle? :-(

(#4) petipetya válasza Samus (#1) üzenetére


petipetya
nagyúr

A sorozat alap, a humora egyedülálló. :C

Én most vagyok így Sheldon Cooper által viselt pólókkal. Rendeltem is egy ilyet tavaly, de annyira szar a minősége, hogy nem vettem fel. A minta valami ősrégi módszerrel van felvasalva, baromi gusztustalan:

Ha jobban állok majd, akkor tervezem valami minőségi darab beszerzését, amely nem ezzel a módszerrel készül.

"nincs rá lezsóidő"

(#5) Apollyon válasza Drenadar (#3) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Sajnos de, csak négy évad van, évadonként 6 résszel. Én ajánlom inkább eredeti nyelven, felirattal, úgy sokkal ütősebbek a poénok, és így igazi sírva röhögős az összes rész :D
A Roy-t alakító színész már komolyabb amerikai filmekben is volt, szóval nem hinném hogy nagyon visszatérne már UK-ba

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6) BITBOYS válasza Samus (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

Még nem tudtam elkezdeni, de ez a részlet valami zseniális, azóta ezen vigyorgok mikor eszembe jut :D
Nagyon szeretem az angol humort, főleg ha témába vág :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#7) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Nagyon kemény mikor emailben hívja ki a tűzoltókat :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8) Samus válasza BITBOYS (#7) üzenetére


Samus
addikt

Ezt akartam írni először, csak lelőttem volna a poént :D

-Miért nem működik?
"Made in England." - Jellemző :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) _BOZONT_ válasza greenity (#2) üzenetére


_BOZONT_
tag

"eléggé jól mintázza némely kocka kolléga viselkedését"

Mondja ezt a kocka lédy :)

am eleg popec sorozat votl :)

(#10) greenity válasza _BOZONT_ (#9) üzenetére


greenity
aktív tag

Azért akik ismernek tudják, hogy nem vagyok igazi kocka, csak első közelítésben :)
A kocka kollégákkal sincs semmi gond :) aranyosak, kedvesek, szeretem őket :) de én még mindig az enyhén kockák közé tartozom :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#11) Hintalow válasza petipetya (#4) üzenetére


Hintalow
senior tag

Pólóra dtg nyomtatással tetess ábrát, az ilyen vasalható transzferfóliák valóban hagynak maguk után kívánnivalót.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#12) proci985 válasza Drenadar (#3) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

van egy extra resz is, egy oraban.

szerk: negy evad, plusz osszel jott meg egy egy oras extra (last byte)

---

Ladies and Gentleman, I like to present to you, the INTERNET

"hello IT, have you tried to turn it off and on again?"
es amikor ezt egyszer cisco essentials laboron hallottam az egyik labveztol:DDD.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#13) Drenadar válasza proci985 (#12) üzenetére


Drenadar
veterán

azt hiszem láttam már minden részt... kár hogy csak ennyi rész van...

milyen elmebeteg angol sorozat van még? Én kb csak ezt meg a mysfits-et ismerem, bár utóbbi teljesen más világ...

https://www.youtube.com/watch?v=MJXww8aizAM

ez a legjobb rész benne :D ááááá

[ Szerkesztve ]

(#14) proci985 válasza Drenadar (#13) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Coupling,, zsenialis. plusz Little Britain is hasonloan elmebeteg.

illetve a regebbiek kozul a Monty Python's Flying Circus es a Black Adder.

angoloknal egyebkent annyira nem baj, hogy nincs tul sok resz, altalaban tudjak a csucson abbahagyni.

---

o istenem a franszhia accent

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#15) Drenadar válasza proci985 (#14) üzenetére


Drenadar
veterán

érdekesen hangzik :D

ahhoz képest hogy tök hülye vagyok az angolhoz ezt megértem :D

(általában kellenek a feliratok hozzá hogy megértsem... angol vagy magyar mindegy de felirat legyen :D )

a régi monthy -t nem nagyon csípem...

(#16) proci985 válasza Drenadar (#15) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Couplingot probald ki, zsenialis. lassan epitkezos poenokra megy ra, de iszonyatosakat ut. plusz szeles angol kiejtesuk van, jol erthetoek. sitcom, de szerintem sokkal jobb volt a how i metnel.

Montyhoz kell akkor felirat, de azokhoz jellemzoen az abszurd humor szeretete is kell. es neha tenyleg farasztoak:)

---

es ha mar IT Crowd
Goth2Boss

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17) greenity válasza proci985 (#12) üzenetére


greenity
aktív tag

"hello IT, have you tried to turn it off and on again?" :D :D és amikor egy support cég helyi embereket segítő emberkéje ezzel a szöveggel látogat meg... azért az is finom dolog szokott lenni :P

"Egy mosolynál jobb a több"

(#18) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Mióta halogatom már ezt is. Lassan több sorozatot akarok (meg)nézni, mint amennyit nézek vagy láttam már. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.