Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [biker:] Meglepi

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Linkre kattintva nekem nem jön be csak pár kép.. Nincs köztük bogár a katicán kívül.

(#2) Gergő_


Gergő_
őstag

Nem nagy dolog.(legalábbis úgy, hogya képet még én sem látom)
A színes televízióból éjjel előmászó skorpió viszont már durvább. :D

(#3) biker


biker
nagyúr

A kepet a picasawebrol illesztettem be
[link]
https://picasaweb.google.com/m/viewer?fgl=true&pli=1#photo/gerisoft.studio/5552436466180169793/5594012267280716274

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4) koshmar


koshmar
őstag

Én ott helyben szörnyet haltam volna. Komolyan.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#5) darál0w válasza biker (#3) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nekem a saját képem jön be, ami fel sincs rakva picasara, mivel életemben nem használtam. ilyenkor mi van? :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6) sp@rtan válasza darál0w (#5) üzenetére


sp@rtan
senior tag

Kérem kapcsojja ki :DDD

(#7) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én olyat hallottam, hogy valami növényt (nem jut eszembe a neve) nem szabad venni a baumaxban, mert madárpók lehet benne, és sípol, ha megöntözöd. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8) koshmar válasza lezso6 (#7) üzenetére


koshmar
őstag

Sípol. :DDD xd

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#9) darál0w válasza sp@rtan (#6) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de most komolyan...ez aggaszto. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#10) albert8 válasza lezso6 (#7) üzenetére


albert8
addikt

Még sipol is :DDD
sirvaröhögés :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#11) Winner_hun válasza koshmar (#4) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mese habbal.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12) biker


biker
nagyúr

cseréltem a képet :)

most már látható?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#13) darál0w válasza biker (#12) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

én már látom :K

durva kis állatka...őshonos ez itt? :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14) albert8 válasza darál0w (#13) üzenetére


albert8
addikt

Dehogy is
nem látod hogy a nagy Magyarországon kivül van :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#15) darál0w válasza albert8 (#14) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#16) lsebestyen válasza albert8 (#14) üzenetére


lsebestyen
addikt

:Y

(#17) gamek!ller válasza biker (#12) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Tuti kirohantam volna a világból.

[ Szerkesztve ]

(#18) biker válasza albert8 (#14) üzenetére


biker
nagyúr

Loool :)
Ez jo volt

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#19) sp@rtan válasza albert8 (#14) üzenetére


sp@rtan
senior tag

:DDD :C

Ez mehet az aranyköpések közé! :C

(#20) danih


danih
addikt

Durva, instant szívroham.

(#21) Lenry


Lenry
félisten

HOOOLY SH!T :Y
én valószínűleg ott helyben síkítófrászt kaptam volna és a házba nem mernék visszamenni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22) biker válasza Lenry (#21) üzenetére


biker
nagyúr

Az nem jo. Te kint, pok bent.
Nalunk mi vagyunk bent, pok kint a szelben :) persze nem volt egyszeru, de lavorral megoldottuk

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#23) danih válasza biker (#22) üzenetére


danih
addikt

Lavórral? :))

(#24) bubi92


bubi92
őstag

fhuuu de utálom az összes rovart. a fő ellenségeim a darazsak és méhek, de ha egy ilyen vérszomjas dög halálra rémítene lehet előre lépne a kiirtandó fajok listáján:D:D

(#25) Lenry válasza bubi92 (#24) üzenetére


Lenry
félisten

nálam minden faj a kiirtandók közt szerepel, amelynek nem pontosan kettő vagy négy lába van (mínusz a méhek)

(#22) biker tudom, hogy nem a legjobb megoldás, de van egy diszkrét arachnofóbiám, ami ennyit enged :)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#26) vans?


vans?
őstag

Minden tiszteletem a tied, brrr.

hábm bábm

(#27) Viktor77 válasza Lenry (#25) üzenetére


Viktor77
titán

Erre szokták mondani, hogy a tolerálható lábak száma 3, plusz-mínusz 1.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#28) hNp88 válasza biker (#12) üzenetére


hNp88
aktív tag

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#29) biker válasza danih (#23) üzenetére


biker
nagyúr

igen, lavórral.
Egyikbe beledob az egész cucc, másikkal lefed. Majd goto terasz. ott open lavór, majd return spider to environment :)
aztán banán return to kitchen :)
majd eat=>banana() :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#30) biker


biker
nagyúr

UPDATE!
Pók meghatározva a cikkben :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#31) EczkE


EczkE
addikt

Szép fogás. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#32) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

banánpók :D kis aranyos, fav

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#33) mephi666


mephi666
nagyúr

vissza kellett volna vinni a spárba és leméretni, majd sztornóztatni a kifizetett banán árából ;] nem tudom, mit szóltak volna a pultos lányok

ui: én szerintem agybajt kaptam volna, ha ilyennel találkozok... gyorsan áttelepítettem volna a jószágot a porszívóba :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#34) danih


danih
addikt

B+ tudtam, hogy valami nem őshonos szarság lesz amit a bannánal hoztak...
Tiszta para, leközelebb megnézem ha mangót veszek, van-e közötte skorpió vagy kígyó, ez tarthatatlan :DDD

(#35) eddie17 válasza Mr.Csizmás (#32) üzenetére


eddie17
addikt

Nem, a banán pók más bár ahogy nézem ennek sem ez a teljesen hivatalos neve. :)

KATT

[ Szerkesztve ]

(#36) Mr.Csizmás válasza eddie17 (#35) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

úgytudom azért banánpók, mert a banánon/levélen élősködő atkákat, vagy miket eszi meg.

lényeg hogy pókocska :)) :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#37) biker válasza Mr.Csizmás (#36) üzenetére


biker
nagyúr

a banánpók teljesen más. sokkal nagyobb, és kellemetlenebb

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#38) darál0w válasza biker (#30) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

remélem talál magának egy valoban toxikus nőstény példányt , elszaporodnak az egész országban és kiírtják az élővilágot. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#39) danih válasza darál0w (#38) üzenetére


danih
addikt

Our goal: world domination! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40) koshmar


koshmar
őstag

Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy egy ekkora pók volt a banánok között.
De mégis.

A múlt heti volt az utolsó, amit megettem. :DD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#41) hNp88 válasza koshmar (#40) üzenetére


hNp88
aktív tag

pók, vagy banán? :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#42) Eagl3


Eagl3
veterán

Ejjj, mekkora dög.
Azért egy arachnofóbiás banánszedőnek sem lehet kellemese élete.

(#43) madgie válasza mephi666 (#33) üzenetére


madgie
titán

Aztán berakod a porszívót a helyére a szekrénybe, ott kimászik a pók és szépen belakja a szekrényt. Esténként esetleg meglátogat titeket egy-egy csípés idejére, hónapokig nézitek a barátnőddel egymás hátát, hogy mik ezek a viszkető izék, míg tök véletlenül rá nem akadtok a pókra a szekrényben, ki nem nyírjátok és hirtelen eltűnnek a viszkető bigyók.

Igaz történet alapján :)

(#44) mephi666 válasza madgie (#43) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem fordult még elő, hogy kimászott volna a porszívóból a dög :) igaz, ilyenkor még jó sok port is be szoktam szippantatni, hogy a zsákban szépen belepje és mozdulni se bírjon... (esetleg be is tömöm a következő porszívózásig a cső lyukát, hogy véletlenül se szabaduljon ki) szerencsére nagyobb pókkal még nem találkoztunk panelban, 2. emeleten :K ami kisebb példány volt, azt szépen kidobtam mindig az ablakon, vagy elküldtem a lefolyóba...
ilyen szempontból nagyon jó a panel: maximum csak kisebb rovarok jönnek be nyáron (muslincák, szúnyogok), de ezeknek meg kifejlesztettem egy keveréket... vb ideje alatt kevertem be jó nagy adag limonádét és megfeledkeztem róla (cukor+rendes citrom került bele bőséggel): először volt pár kisebb rovar a lakásban, de pár nap alatt teljesen eltűntek... amikor észrevettem ezt a löttyöt, már kezdett megbuggyanni és tele volt mindenféle rovarral... jobban működött, mint a boltokban kapható "rovarcsapdák"

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#45) madgie válasza mephi666 (#44) üzenetére


madgie
titán

Nekünk bejön a bencepoloska is, hiába van szúnyogháló mindenütt. Meg van valami kis nyüves muslicaszerűség, ami csak a monitorom fényére izgul be, így állandóan az LCD-n szórakozik. Elzavarni nem lehet, elkapni bajos, annyira pici, ha rányomom a cuccra, olyan csíkot hagy, hogy alig lehet letörölni :D

(#46) mephi666 válasza madgie (#45) üzenetére


mephi666
nagyúr

megoldás: 3deci víz, fél citrom és 1-2 evőkanál cukor (ez még töményebb is, mint amit én használtam) :) citromot kinyomkodod és beledobot a héját is a cukros vízbe... ezt kirakod az ablakba melegedni/erjedni és garantáltan napok alatt az összes lakásban található rovar megtalálja és belefullad

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#47) madgie válasza mephi666 (#46) üzenetére


madgie
titán

Meglesz :)

Bár félő, hogy megiszom :D

(#48) Mr.Csizmás válasza madgie (#47) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tegyél rá egy ilyet, akkor biztos nem iszod meg ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49) madgie válasza Mr.Csizmás (#48) üzenetére


madgie
titán

Ott a pont!

Életem legrosszabb rókázási emléke az alkoholmentes sörhöz köthető, azóta még akkor sem innám meg, ha nem lenne ennyire pocsék, mosogatólé íze :D

(#50) lsebestyen


lsebestyen
addikt

nemtom, de én oviba pókokat gyűjtöttem:D
egyszer találtunk egy olyan brutál pókot, ami kb 7-8 centis volt, és egyik oldala fehér, másik fekete. lehet kereztezve volt egy zebrával. nah mikor azt a pókot elkaptuk, utána lett elegem a pókvadászatból, így hat évesen...mondjuk állítom, anno jobban bírtam a kiképzést. :K

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [biker:] Meglepi
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.