Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Az utolsó mondatod utolsó szavaiban a lényeg... "jó meleg cellában" :DDD

(Szerintem azért az annyira nem jó)

(#2) biker válasza KaiotEch (#1) üzenetére


biker
nagyúr

nem "úgy" meleg... :)
de tök jó, hogy fizetem havi bruttó 130 után a TB-t, amiért kapok durván nettó 50.000 táppénzt, amiből 21-et fizessek vissza.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3) KaiotEch válasza biker (#2) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Olvastam ez előző bejegyzésedet, és ismerős, mert apám vállalkozó... hát fizet is rendesen a bevétel meg hát nem jó. És a vicc az egészben, hogy így sincs pénz az országban... A nagycirkuszban negyed annyit nem dolgoznak, mint mi és 10x annyit keresnek, ez itt a baj. Amiket mi befizetünk adót nem az országban marad, hanem abból lesz jövőre az új Audi, mert évente cserélni kell, mert úgy elhasználódik...

[ Szerkesztve ]

(#4) Иван


Иван
őstag

Az egész országban a kis és középvállalkozásokat üldözik a legjobban, róluk húzzanak le annyi pénzt amennyit lehet, pedig elvileg minden egészséges gazdaságnak ezekre kéne épülniük.

Persze, egy országot iszonyatosan meghúz és gazdaggá tehet a fejlett ipar vagy bankszektor, de a felemelkedést és jólétet nem CSUPÁN ezektől kéne várni.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#5) tkazmer


tkazmer
addikt

jah, ha már támogatás, azt hittem Új Széchenyi Terves cuccokról lesz szó, én éppen azokkal szívok, mint a torkosborz...:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#6) biker válasza tkazmer (#5) üzenetére


biker
nagyúr

Azt ertelmesen nem lehet kihasznalni :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.