Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vicze


vicze
félisten

Nincs rajta notch? Pfff sikít róla az alsó kategória... ;]

(#2) Segal válasza vicze (#1) üzenetére


Segal
veterán

:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Unisoc és 7.5W töltö?! Kenjék a hajukra.... :((

B.Cs.

(#4) this is life válasza vicze (#1) üzenetére


this is life
Ármester

A pórnépnek nem jár a notch a kijelző tetejére , de szoftveresen ez orvosolható a feeling kedvéért. :DDD

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Hat. Sajnos a kiherelt tablet kategoriaban ez meg egy jobb vetel lehet. Sajnos.

(#6) 1dude válasza janeszgol (#5) üzenetére


1dude
aktív tag

Nekem a P11 jobb vételnek tűnik.

(#7) bazsy01


bazsy01
csendes tag

Elgondolkodtam rajta, hogy média fogyasztásra és egyszerű böngészésre talán jó is lenne. Ideje lenne lecserélni a Sony Z3-as tabletet.
Utána akartam nézni az Unisoc T618 SoC-nek, de nem találtam meggyőző forrást néhány részletről: a VP9-es videó kodeket hiányoltam leginkább.

Ha támogatná, akkor elfogadhatónak tartanám a szerény teljesítményt. Bár egy Realme Pad jobban tetszene, ha lehetne kapni.

(#8) joelke HU


joelke HU
senior tag

Nem nevezi meg a chipsetet a gyártó, de állításuk szerint 10%-kal nagyobb számítási és grafikus teljesítményre kell készülni...

Azért az nem semmi, hogy a Samsung szégyenli megnevezni a chipsetet.
Pedig amúgy elég pofás. De se jack se dex, ami legalább az unisoc-ot kompenzálná. Így felejtős.

Motorola G51

(#9) blueMerle


blueMerle
veterán

Mindezek tükrében azt hiszem nem bántam meg az A7-et (úgy kaptam a telefon mellé). És hiába húzták le pár helyen a tesztelők, nem laggol, egyáltalán, pedig különösen érzékeny vagyok erre (egy S21 Ultra a társa, van viszonyítási alapom) ;)

[ Szerkesztve ]

(#10) vlevi


vlevi
nagyúr

Nekem egy 2018-as Tab-A van, ami szinte hajszálpontosan ugyanez.
Alap dolgokra, böngészésre jó meg az is.
Ez nem hozott lázba, nem rohanok azonnal cserélni.

(#11) yuing válasza bazsy01 (#7) üzenetére


yuing
őstag

Gondolom előbb-utóbb lehet majd nálunk is vásárolni. Alin már van spanyol store-ban, szóval pár nap alatt le is szállítják.
De mondjuk az a helyzet, hogy Goboon 110k környékén elhozható a Xiaomi Pad 5, annak viszont az ár-érték aránya nagyságrendekkel jobb.

(#12) Timer


Timer
veterán

Unisoc? Ne szórakozzunk már. Csak elérik, hogy XIAOMI-t vegyek, pedig rühellem. A korábbi T580 pedig egész jó Samsung létére, csak már koros. Egy nyamvadt Snapdragon 6XX miért nem fért bele?!

(#13) darkarthur


darkarthur
senior tag

95 és 105 ezres árakon fog a boltokba kerülni.

Uraim. Egy oka van, hogy nem fért bele a Snap. Nincs elég.

MInd tablet, mind készülék fronton komoly gondok vannak sajnos. NIncs elég chip. VAlószínűleg az A szériás mobilok is hasonló megoldásokkal fognak érkezni.

A felhasználói élmény kétlem, hogy csorbulna, azt nem engedheti meg a gyártó! ;)

Samsung S23 Ultra 5G

(#14) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Régesrég vettem egy 2016-os modellt, anno LTE-vel volt 200EUR. Nemigazán találok azóta olyasmit, amire érdemes lenne lecserélni, de még ez se tűnik érdemes upgradenek.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#15) joey04


joey04
titán

Azért az nem semmi, hogy a Samsung szégyenli megnevezni a chipsetet.
+1

(#16) Timer válasza t72killer (#14) üzenetére


Timer
veterán

Ha jól emlékszem, T585, igaz? Nekem az LTE nélküli van, amit "ütök", kéne valami helyettes, mert a Huawei Mediapad 10.5 túl drága volt mondjuk terepre. Plusz, az akku idő a régi Samsungban brutális. Tartok tőle, hogy az Unisoc vonal szívás lesz, de ne legyen igazam.

(#17) erahurka


erahurka
félisten

HD Netflix vajon van ezekkel az Unisoc izékkel? Elvileg a Nokia T20-ban lévő lapka nem támogatott, Widevine szint ide vagy oda.

(#18) t72killer válasza Timer (#16) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

pontosan :R . Eltelt 4 év mióta vettem, de azonos árban egyenesen rosszabbat (no lte/sim, nem értelmezhető "hardverfejlődés" /2->3GB/) kapnék. Elképesztő, mintha bányászhardver lenne.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#19) vicze válasza erahurka (#17) üzenetére


vicze
félisten

Semmi köze a HW-hoz. Samsung vagy fizet Netflixnek, hogy engedélyezzék vagy nem. Az eszközöket egyesével engedélyezteti a Netflix csakis kizárólag rajtuk múlik.
A gyártó fizet azért, hogy HD legyen, fizet azért hogy 4K legyen, fizet azért hogy HDR legyen és fizet azért hogy DV legyen.

(#20) blueMerle válasza t72killer (#14) üzenetére


blueMerle
veterán

Ajaj, szerintem azok az emlékek kicsit megszépültek annyira rég voltak :) 10"-os Samsungot LTE-vel biztos hogy újonnan nem vettél 200 euróért 2016-ban ;) Esetleg egy tipus?

A Tab A10.1 LTE pl. 330 euró volt a legolcsóbb helyeken is.

[ Szerkesztve ]

(#21) Timer válasza blueMerle (#20) üzenetére


Timer
veterán

A nem LTE verzió hazai garival és forrásból 82 ezer forint volt, szerintem is kevés a 200 eur, vagy valami nagyon akció lehetett.

(#22) t72killer válasza blueMerle (#20) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem '16-ban vettem, hanem '17-ben, újonnan egy svájci út során, ennyi a "trükk". Azóta ebből a forrásból sem látok hasonló áron értelmes LTE tabot :( (igaz, nem is fogok arrafelé járni még egy darabig, de nézem az áraikat).

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#23) blueMerle válasza t72killer (#22) üzenetére


blueMerle
veterán

Értem. 2017-ben mi, úgy hogy EU-szinten is nagyon olcsók vagyunk (és euróval rendelkezünk, szóval nincs kurzus miatti eltérés) adtuk 270-280 eurós átlagáron (visszakerestem). Szóval akkor az ott az év biznisze volt, de semmiképp egy példának felhozható normális piaci ár. Mert nem a megjelenésekor vetted, hanem bőven rá egy évre és olyan akcióban ami konkrétan a hivatalos beszerzési ár alatt volt ;) Úgyhogy ezt skippeljük.

[ Szerkesztve ]

(#24) t72killer válasza blueMerle (#23) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R. Annyi különbség, hogy akkor nem volt másik modell! Akkoriban nem adott ki évente új tabletet a samu, bár nem új modell volt, de a helyén egyszerűen nem volt másik. Egyébként ha most megnézem, és esetleg hozatnék valamelyik arra járó haverral, akciósan kb 200EUR-nak megfelelő CHF-ért ugyanannyi 32GB háttértárral (nuku adoptable storage samunál...), 3GB RAM-mal kapnék lte-s tabletet.

Az első értelmes 4GB-os modellek jóval drágábban kezdődnek.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#25) blueMerle válasza t72killer (#24) üzenetére


blueMerle
veterán

Nálunk ezek olcsóbbak :D

(#26) t72killer válasza blueMerle (#25) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

nno, updatelem magam, anno fordítva volt :R

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#27) blueMerle válasza t72killer (#26) üzenetére


blueMerle
veterán

Nálunk (vagyis ahol élek) azaz Szlovákiában :))

(#28) t72killer válasza blueMerle (#27) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

á, értem :R. Mondjuk megoldható az is :))

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.