Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Látnok válasza Totheground (#26) üzenetére


Látnok
aktív tag

Sajnos a "nem direkt BlackBerrys oldalak" sok esetben máshova vannak elkötelezve. Pedig ez nem hajlik, nem kell speciálisan fogni, hogy az antenna működjön, nem kellene még ekkora hardver sem ahhoz, hogy gördülékeny legyen... Viszont a versenynek jóga tesz, ha több platform és több gyártó is van a piacon.
Egy bizonyos a BlackBerrynek sokkal többet kellene szentelni a marketingre.

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#52) eventus


eventus
veterán


Hjajjjjj... :B

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#53) batai15


batai15
félisten

Huha ez valami mese szép.

(#54) Csapoati válasza lum520 (#40) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Elegge innovativ, ja. Fizikai billentyuzet + olyan erintos felulet, ami nem a kepernyobol takar ki.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#55) pit stop válasza Csapoati (#16) üzenetére


pit stop
addikt

Már van aki részben leírta, de a hangszóró hangereje a konferenciabeszélgetések miatt lett kiemelve. Beülsz egy terembe, és telefonon keresztül lehet intézni konferenciatárgyalást.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#56) Látnok válasza kárátékutyá (#50) üzenetére


Látnok
aktív tag

Egy biztos nekünk kell ilyen. A sok levélhez ez tökéletes lenne. De BBM-et használni is jó lehet.

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#57) #43960832


#43960832
törölt tag

Az én útlevelem nem ekkora.

(#58) kárátékutyá válasza Látnok (#56) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Én azért jöttem vissza BB-hez az ájfonról, mert valódi teljes rendszer/netezés szöveg méretének nagyítását tudja a rendszer tördeléssel kombinálva. Ez a telefon ezt 'agyonűbereli, a kérdés, tudom e majd hova tenni. Rövidebb mint a Z10, de 2 cm-el szélesebb.

(#59) Látnok válasza pit stop (#55) üzenetére


Látnok
aktív tag

Na ja. :) csak sokan vannak olyanok akik még nem voltak ilyennek részesei, így azt hiszik minden a zene hallgatásról szól. Persze azt is lehet vele, van benne tárhely elég. :D

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#60) kárátékutyá válasza Látnok (#59) üzenetére


kárátékutyá
őstag

..és beleteszel egy 64 Gb-os class 10-es karit 'tízezeré.RT, és van 100Gb tárhelyed. :)

(#61) Látnok válasza kárátékutyá (#58) üzenetére


Látnok
aktív tag

Zakó/kabát zseb. De, hogy nyáron hová?? Viszont mire lesz rá keret addig kitaláljuk. :) Meg most az asszonynak sem tudnám beadni, hogy ez fontos a 7 hónapos Z10 mellé/helyett. :D

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#62) pit stop válasza Látnok (#61) üzenetére


pit stop
addikt

Phableteket nyáron hova rakod :F Én is úgy veszek nadrágot, hogy telefon-próba kell - ha tetszik de nem fér be akkor sem veszem meg.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#63) Polllen válasza spawn21 (#9) üzenetére


Polllen
nagyúr

Jaja, az egy az egyben feltöltött apk file-k a BB world-n amazing élmény lesz... :N

Amúgy érdekes formaterv. Meg kellene nézni élőben, hogy ez most milyen is, mert képek alapján simán csak fura.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#64) kárátékutyá válasza pit stop (#62) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Nők mennyivel könnyebb helyzetben vannak a ritikülökkel... Ez diszkrimináció!

(#65) munnergep


munnergep
senior tag

Zseniális. Végre valaki alkotott valami különlegeset.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#66) joey04


joey04
titán

érdekes készülék, de szerintem ezzel is bukni fognak.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#67) Csapoati válasza pit stop (#55) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Erre nem gondoltam, igazatok van. Azt azért sejtettem, hogy nem a cigányhifit akarták propagálni. :D

#66: 10 milliós volumenekre biztos ők sem számítanak. Sanszos, hogy a nem túl nagy darabszám miatt is kerül ilyen sokba.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#68) Látnok válasza kárátékutyá (#64) üzenetére


Látnok
aktív tag

:) :)

Phabletem még nem volt.. valahogy azok nem jöttek be, de ez a billentyűzetel igen.

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#69) kárátékutyá válasza Látnok (#68) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Nagyobbik Lányomnak Nokia 1320 van, nah az Phablet...borzasztóan nagy...szvsz.

(#70) eventus válasza Látnok (#61) üzenetére


eventus
veterán

Vannak megfelelő nyári ruházatok is. Nem a kis macska jancsiknak való a szűk rövid nacikájukkal.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#71) larryking válasza sys25 (#13) üzenetére


larryking
senior tag

Apple nem ezt teszi osx vonalon?
Ez a telefon kell. Nagyon jól néz ki, és innovatív a billentyűzet kialakítás szempontjából a kapacitív gombokkal.

[ Szerkesztve ]

"We'll meet you where the lights are...."

(#72) Erik8898


Erik8898
újonc

pofás kis gép. kíváncsi lennék az árára :) nekem bejön 5*

(#73) kárátékutyá válasza joey04 (#66) üzenetére


kárátékutyá
őstag

(#74) eventus válasza kárátékutyá (#73) üzenetére


eventus
veterán

Több tiszteletet a szakértőknek :P Nem a teljes piac lerohanása a cél, hanem a saját kategóriájában való visszatérés.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#75) eventus


eventus
veterán

Tetején is hangszóró, harmadik.

Gyári tok hozzá:

Méretek, szélesség jobban kezelhető.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#76) hemaka


hemaka
nagyúr

Elég jól néz ki, megnézném élőben is, hogy milyenek a méretei. :)

(#77) HKorn válasza Borosz (#17) üzenetére


HKorn
addikt

Ez a mondat nekem is furcsa.

Egyrészt a 1,5 napos üzemidő szerintem még egyáltalán nem nevezhető hosszúnak, másrészt a 3450mAh-os akksitól többet várna az ember.

Pl nekem a másfél napot még erősebb használat mellett is hozza a 930 2420mAh-s akksival.

Run&Ride

(#78) ak76 válasza eventus (#74) üzenetére


ak76
senior tag

Szakértő?
Mondj csak egyetlen BB készüléket a 10-es platformból ami nem volt bukás az elmúlt egy másfél évben!
Ettől függetlenül persze megveszem, mert tetszik a koncepció, csak nem most hanem majd féláron.

[ Szerkesztve ]

(#79) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Tetszik a telefon, végre valami újdonság!
Összefoglaló adatlap: [BlackBerry Passport]
Felbontást elírtátok: 1440 x 1440 pixel

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#80) Polllen válasza ak76 (#78) üzenetére


Polllen
nagyúr

Van aki szerint, ha már ő megvette, nem bukás, hiszen valaki veszi.

Amúgy ha megtérül, már nem bukás - sztem. Na most egy folyamatosan veszteséget termelő cégnél megfelelő adatok híján kijelenti, hogy siker-e vagy bukás valami. :N

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#81) tresh válasza ak76 (#78) üzenetére


tresh
addikt

Mi volt rajta a bukás? Hogy nem minden "nincstelen" rohant hitelre venni mint az ájphont? :U

(#82) pit stop válasza HKorn (#77) üzenetére


pit stop
addikt

Gondolom azzal a minimumra gondoltak. Nem a maximumot adják meg mint a gyártók többsége :D

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#83) QwErTy42 válasza tresh (#81) üzenetére


QwErTy42
addikt

Itt biztos nincsen 70% fölötti haszonkulcs. :)

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#84) Csapoati válasza tresh (#81) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem, onnan latszik a bukas, hogy millioszamra alltak a Z10-ek a raktarakban, mig le nem vittek az arukat (ahol mar sanszos, hogy buko volt a telefonon). Az okat en sem ertem, de ez van.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#85) kárátékutyá válasza Csapoati (#84) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Ebben természetesen van igazság tartalom, de azért a világ az durva, ugye mi itt csak a magyar T-Mobile akciójáról tudunk. Engem speciel az jó érzéssel tölt el, hogy itt is eléggé pozitív a visszajelzése a készüléknek, károgni egyenlőre semmi értelme. Nem vagyok személy szerint BB fan, csak elégedett felhasználó.

(#86) tresh válasza Csapoati (#84) üzenetére


tresh
addikt

Ez így ebben a formában lehetséges csak kb evvel együtt elvan könyvelve maga a rendszer is bukásnak..ami szerintem nem igazán helyén való hisz maga rendszer nagyon rendbe van :B

(#87) burriebonz válasza Polllen (#80) üzenetére


burriebonz
tag

Na most a RIM tipikusan nem a nemzetközi piacra alapoz, saját tapasztalatom ugyan nincs, viszont egy érintett ismerősöm elmondása alapján usa-ban nagyon is sok cégnél ezeket osztják céges telónak a középvezetésnél pölö és senki nem hajítja élből a fiók mélyére!

Talán az a bb rákfenéje hogy egy relatív szűk és specializált piacra épít amihez viszont nincs akkora piaci ereje hogy fenntartsa hosszú távon. Mert azt azért láthatja mindenki hogy alapvetően ez egy munkaeszköz nem egy konzumer cucc!

[ Szerkesztve ]

(#88) kristof83


kristof83
aktív tag

NAGYON SZÉP még mindig és a tudása is szuper!!!
Le a kalappal a Blackberry előtt :R

(#89) blash válasza culas25 (#38) üzenetére


blash
tag

"még a vízállóságot megoldhatták volna, bár nyilván a gombsor miatt nehezebb."

megoldhattak volna, hisz a tavaly megjelent candybar NEC Terrain is a vizallo:

gsmarena.com/nec_terrain-5553.php

(#90) Lasliegrand válasza blash (#89) üzenetére


Lasliegrand
tag

Ilyeneket MIÉRT NEM LEHET ITTHON KAPNI??? Úgy hiányzik már nekem egy normális alkalmazás ellátottsággal rendelkező, tűrhető tudású Androidos QWERTY mint egy falat kenyér. :P

(#91) burriebonz válasza Lasliegrand (#90) üzenetére


burriebonz
tag

Ha elég sokat írsz a samsungra lehet csinálnak egy olyat is! Most az a +1 készülék a palettán már nem számít! :))

[ Szerkesztve ]

(#92) Janez0085


Janez0085
tag

És az a szövegkijelölés...hmm nagyon fincsi. Én a Blend-től vagyok elájulva. Nesze neked "az iOS sosem volt ilyen jó barátságban Mac gépekkel"

A Passport mostantól mindennel jó barátságban van. Ez egy nagyon jó út amin halad a BB. Nem tömegcikket alkotnak hanem valóban hasznos úttörő funkciókat. A 2000-es évek elején push mail-eztek a Blackberryken az USA-ban nem, hogy iPhone de semmi nem volt még, ma már nehéz egyedülállót alkotni, de ez mindenképp az. Még ha a külseje nem is olyan trendi. Nem tudom, hogy egy SGS5 mitől szép biztos a fémnek látszó bóvli műanyagtól. Azok a hsz-k amik temetik a BB-t csak röhögni lehet. Aki BlackBerry-t használ az nem fog mást amíg aktív a cég.nyugodtan legyen csak drága ez egy különleges prémium termék, ha egy Galaxy S5 Mini 150.000ftról indul akkor ne legyen már sok a 200.000-s nyitóár.

Eredeti gyártói Samsung, Google Pixel, Realme, Xiaomi,Motorola alkatrésze/szervizelés - Áfás számlával

(#93) embe


embe
nagyúr

Nagyon megosztó készülék az már tuti!
Viszont a BB védelmében, jelenleg egy BB Z10-es telót használok. Elmondhatom, hogy nagyon stabil az op. rendszere. Hihetetlenül stabil, mondom ezt majd 5 év droidozás után. Nem mellesleg lehet rajta droidos alkalmazásokat is futtatni.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#94) Janez0085


Janez0085
tag

Pontosan azért fogok Passport-ot venni amiért annó az első BB-met a 9000-t: más mint a többi és hatékony. A BB-ről egy nagyon jó asszem Toyota Pick UP plakát jut eszembe: mocsár tiszta sár az autó semmi csillogás és a cím: " nem pózol, dolgozik" :)

Eredeti gyártói Samsung, Google Pixel, Realme, Xiaomi,Motorola alkatrésze/szervizelés - Áfás számlával

(#95) Polllen válasza burriebonz (#87) üzenetére


Polllen
nagyúr

A piaci részesedés jól mutatja, hogy mennyire rétegtermék és a visszaesés annyira drasztikus, hogy még mindig nem tudtak nyereségessé válni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#96) lugosi válasza Látnok (#47) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez így nem pontos. A telekomnál is csak a bbm-hez kell bis előfizetés. A 690 Ft-oshoz viszont nem kapsz 1 gb netet, csak a csomagodban foglalt adatforgalmat forgalmazhatod le legfeljebb 1 gb mértékig a bb apn-en keresztül. A többi stimmel.

(#97) eventus válasza Janez0085 (#94) üzenetére


eventus
veterán

"mocsár tiszta sár az autó semmi csillogás és a cím: " nem pózol, dolgozik" " Pontosan :K

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#98) lugosi válasza HKorn (#77) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az akkuidőt úgy mondták 1.5 napra a bemutatón, hogy ezt jelentős mindennapi használat mellett értik. Tehát ez nem készenléti idő.

(#99) Forest48


Forest48
aktív tag

Szerintem jóféle lehet, viszont ezt esélytelen egy kézzel kezelni. Azért akárhogy nézzük, van az a helyzet, amikor nem tudod két kézzel kezelni a telefont. Azért 1 hétre szívesen kipróbálnám h mit tud.

(#100) Látnok válasza lugosi (#96) üzenetére


Látnok
aktív tag

Szervusz, ezt már kibeszéltük. :)

a csomagomban 200 Mb adatforgalom van..... az nem elég egy havi Waze használathoz.. :), meg ahhoz a levélmelléklet mennyiséghez amit olvasok rajta.

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.