Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spawn21


spawn21
veterán

Szerintem valami rohadt szép.

Lehet, hogy kirpóbálom. Meglepem magam karácsonyra egy ilyennel

iPhone 13p

(#2) KraX válasza spawn21 (#1) üzenetére


KraX
őstag

Bizzink benne, hogy kelenfo porteka lesz :)

For the God Emperor!

(#3) galaxys80 válasza spawn21 (#1) üzenetére


galaxys80
veterán

Szerintem meg valami iszonyat ronda. :)
De, mint tudjuk a szépség relatív. ;)

(#2) KraX v
Fél év múlva polcsöpréskor fele áron biztos el tudnak, majd adni párat. (aka Z10) :DD

[ Szerkesztve ]

(#4) sys25


sys25
aktív tag

Egy tömegeket megosztó külsejű telót,főleg ilyen hardverrel,elég merész húzás közel 200K-s kezdő árral piacra dobni!Ez a hardver pl a G2ben 100-110 körül mozog...
A Blackberry sorra osztja saját magának a pofonokat.
Ha az ára beesik olyan 120körülre akkor talán megérheti,de 200ért felejtős!

(#5) burriebonz


burriebonz
tag

Elég fura szerzet! :)
Magamnak nehezen tudnám elképzelni de azért biztos akadnak páran akiknek fekszik ez a kialakítás!

(Nem durrogás de ez a bevezető mondat kicsit szerencsétlenre sikeredett ezúttal! :) )

(#6) eventus


eventus
veterán

Kedves MA: itt miért nincs kint a trollkodni meg langolni tilos?!

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#7) HKorn


HKorn
addikt

90mm széles :Y

elég kényelmetlen lehet ezt markolászni szerintem

Run&Ride

(#8) Prof_Entel


Prof_Entel
csendes tag

Nem semmi milyen hosszú és minőségi cikket sikerült róla írni...

(#9) spawn21 válasza sys25 (#4) üzenetére


spawn21
veterán

De biztos lehetsz benne, hogy olyan felhasznalói élmenyt fog nyújtani, amit sokan nem tudnak.

Ideje lenne leszakadni a processzorokról.

iPhone 13p

(#10) eventus válasza HKorn (#7) üzenetére


eventus
veterán

Akkora, mint egy igazi útlevél. Ha van, próbáld ki :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#11) lezerpiramis válasza eventus (#10) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Már csak emiatt is bizakodó lehet az ember :D

(#12) jacis


jacis
nagyúr

Ez a teló váltja majd a G3-at nálam :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13) sys25 válasza spawn21 (#9) üzenetére


sys25
aktív tag

Itt most nem a processzor teljesítményéről van szó,tudom hogy a bb beéri kevesebbel,nem is vonom kétségbe azt hogy gyengébb hardveren gyorsabb mint az android az erősebben! :)
Azért írtam amit írtam,mert 2x annyiért akarják eladni a fele annyit érő hardvert!
Ez olyan mintha lenne gyári linuxus gép amit ivy bridge i3 procival akarnának neked eladni,holott fele áron már Haswell i5-öt kapsz win-nel!Hiába éri be a linux kevesebbel,de azt a pénzt akkor se éri meg!
Itt hasonló a helyzet.
(Szigorúan a szubjektív véleményem! :) )

[ Szerkesztve ]

(#14) Parci válasza eventus (#6) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hol? egy pár hozzászólásos, vadonat új topikból hiányolsz valami topik összefoglalót és plusz infós mezőket? na szerinted miért nincs kint?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#15) joelke HU


joelke HU
senior tag

Érdekes egy szerzet. Mondjuk az én fantáziámat jobban izgatja az a másik három készülék. Remélem lesz valami méltó utódja a z10/30 párosnak. Bár az én igényeimet a z10 is kielégíti még legalább egy évig.

Motorola G51

(#16) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Tegnap megnéztem a bemutató lényegi részét. Nos, ez a telefon szerintem fantasztikus - munkához. Nem a tartalomfogyasztó nagyközönség számára készült, hanem az útközben is dolgozó üzletembereknek, vállalkozóknak, stb. Ennek fényében kell nézni a dolgokat, én pl nem értem, hogy miért feküdtek rá ennyire a hangszóró hangerejére. A billentyűzet viszont 10/11-es, egyedül a formatervet érzem kicsit csúnyának, bár a funkcionalitás miatt érthető a kialakítása.

eventus: Ha kint lenne a jel, te egyből el is hasaltál volna ezzel a kommenttel. :) Felesleges hangulatot kelteni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) Borosz


Borosz
senior tag

"A kanadaiak hosszú, legalább másfél napos üzemidőt ígérnek, köszönhetően a 3450 mAh kapacitású akkumulátornak.."
Most :O vagy :DD..?

(#18) Gabó75


Gabó75
senior tag

Nekem tetszik. Bár lehetne egy kicsit nagyobb a képernyő. Az ára magas, ez az ami akadályozhatja a sikerét.

(#19) KraX válasza galaxys80 (#3) üzenetére


KraX
őstag

Meglatjuk. Nem lenne jo ha egy ujabb szereplo eltunne a piacrol. Szerintem a qnx alapu mobil oprendszeruk nagyon jo.

For the God Emperor!

(#20) spawn21 válasza sys25 (#13) üzenetére


spawn21
veterán

Milyen teljesítmnyre gomdolsz? Jézusom.

Alig különbözik a 801-től. Vagy csak dirret beszélsz zagyvaságokat?

iPhone 13p

(#21) margithid


margithid
veterán

Na ebben van innováció, még ha nekem ez a készülék használhatatlan is lenne a szélessége végett.
Az érintésérzékeny bill eszméletlen, elfogadnám a Q5ben is:)
Azért nem ártana kicsit rágyúrni a marketingre is bb-nél. Az ár kicsit magas, de szerintem 1-2 hónap és mérséklődni fog.
Milyen 3 készülék jön még? Én csak Classicról hallottam.

(#22) Plazmacucci válasza jacis (#12) üzenetére


Plazmacucci
félisten

ja ciki is lenne egy telefont 2 hónapnál tovább használni :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#23) Márko88


Márko88
aktív tag

Nem bejövő nekem.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#24) Probber


Probber
őstag

Igen komoly, egyben elegáns cucc lett, alig várom, hogy találkozzak eggyel.
Muszáj lesz kipróbálnom, hogy a méretéből adódóan milyen a használhatósága.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#25) burriebonz válasza Csapoati (#16) üzenetére


burriebonz
tag

Lehet azért hogy zajosabb környezetben is tudj beszélni, előző munkahelyemen nekem is mindig kihangosítva kellet beszélni mert máshogy egy kukkot nem hallottam volna arra meg nem igazán volt idő hogy minden hívásnál valami relatív zajmentes környékre futkorásszak! :) Persze lehet mondani hogy ott a headset, na de akkor meg a környezetemet nem hallottam ugye.

(#26) Totheground


Totheground
addikt

A nem direkt BBs oldalak azert rendesen lehúzzák a teszteken.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#27) sanyijedi


sanyijedi
őstag

ez a video.. borzasztó.

hardveresen amúgy szerintem rendben van.. az akksi viszont érdekes.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#28) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Én abszolút nem szimpatizalok a blacberryvel de ez most nekem is tetszik nagyon.

(#29) saelin


saelin
veterán

El sem tudom dönteni, hogy tetszik-e vagy sem! Ezt élőben meg kellene tapogatni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#30) BrianDK


BrianDK
tag

Nekem nem jön be, főleg ezen az áron. Inkább a Z3 mellé tenném le a voksomat az új BB-k közül, de természetesen Magyarországon majdnem 2x annyiba kerül, mint azokban az országokban, ahol eredetileg nyitott.

iPhone 7, Redmi Note 9

(#31) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Ez a gyorsabb-lassabb proci dolog teljesen értelmetlen, a szifonban sincs 5 giga ram, és 4k-s kijelző mégis veszik mert jó! Amúgy azt venném ha ki is használnám, nagyon szép telefon.

(#32) burriebonz válasza BrianDK (#30) üzenetére


burriebonz
tag

Hát igen az ára az nem túl baráti itthon, engem is ez tántorított el a vasárlástól pedig alapvetően tetszene a bb. Használtat meg én nem szívesen veszek, nyilván ez az én egyéni hülyeségem de egy-két rossz élmény miatt már csak újat veszek.

(#33) lum520 válasza sys25 (#13) üzenetére


lum520
csendes tag

Autót is motorteljesítmény, kerékátmérő és csomagtér űrtartalom alapján veszel csak? A kényelme, külseje nem számít? Esetleg az, hogy a te felhasználásodra mennyire megfelelő? Öltönyt is úgy veszel, mint Sheldon hogy, ha már ennyibe kerül legyen benne több szín, mert ennyi sok egyetlen színért?

Nekem egyébként nem tetszik a telefon, de ez tényleg szubjektív. Bár a legjobban az nem tetszik, hogy ők is belemennek ebbe a péniszhossz versenybe.

Szerk.: Nem tudom ti hogy vagytok vele, de sikerült nekik összehozni egy olyan videót, ami belőlem pl. semmit nem vált ki. Kicsit sem érzem azt, hogy szeretnék egy ilyen telefont... Végül is egy autó képét és tervét egy iPhone-on vagy egy androidos telón is meg lehet nézni, de még wp-n is. Ugyan így van a röntgen felvétellel is. Írni is lehet mindegyiken, persze ritkán qwerty-n.

[ Szerkesztve ]

(#34) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

...ez annyira ''csúnya'',hogy már szép...egyedi az biztos..

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#35) tresh válasza BazsiBazsi (#31) üzenetére


tresh
addikt

+1 pont ezt akartam írni hogy a szifonnál miért nem téma az hogy csak 1gb ram van benne és 3 db LG G2 veszek az árából? Hihetetlen.. nem tudom hogy mit várnak egyesek de ez még mindig üzleti telefon üzleti szolgáltatásokra kihegyezve e-mail,net,sms,telefonálás stb... nem pedig kinek milyen színű a telefonja és hogy futtatja az új játékokat...nem mellesleg itt most van ínováció pl a billentyűzet terén szerintem zseniális ez a megoldásuk, vagy hogy ennyire rámentek a hang minőségre..egy dolgot sajnálok hogy nem lett hosszabb cikk róla.. :(

(#36) feddel


feddel
senior tag

Mindig tetszett a qwerty és a BB is, de mindig elriasztott, hogy akkor ér valamit a dolog, ha előfizetek a BB szolgáltatásra. Úgy értékeltem, hogy nem nagyon kapok többet azért (magánemberként, nem céges) hogy többet fizetek. Ez gondolom most is így van. Ajándékba persze szívesen elfogadnám, ha valaki úgy gondolja :)

(#37) daniel909


daniel909
addikt

Különleges cucc de nem én vagyok a célközönség. Viszont nagyon menő.
Mindenképp ki próbálom majd.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#38) culas25


culas25
tag

Szerintem nagyon szép telefon. Státusz szimbólumnak született :) még a vízállóságot megoldhatták volna, bár nyilván a gombsor miatt nehezebb.
Egyébként aki inkább kommunikációra használja a telefont, nem multimédia fogyasztásra, annak ez tökéletes telefon lesz.

Amúgy az a 1,5 napos üzemidő nekem elég kevésnek tűnik. Ekkora akksival azt gondoltam, hogy 2 nap alsóhangon meg lesz

(#39) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Jöhet jöhet! Végre valami ami mutat külsőben egy kis egyediséget.

(#40) lum520 válasza tresh (#35) üzenetére


lum520
csendes tag

Most komolyan a gesztusvezérlés ennyire innovatív a fizikai billentyűzeten? Ha már üzleti telefon és hangminőség. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nem sok üzletembert látok a fején headsettel zenét hallgatni vagy kézben bömböltetni, mint főleg szerecsen polgártársaink.

[ Szerkesztve ]

(#41) Totheground válasza tresh (#35) üzenetére


Totheground
addikt

Nem olvasod eleget az iPhone topikokat. :)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#42) Ricardo823 válasza Skorpio.59 (#34) üzenetére


Ricardo823
tag

+1 Valahogy nekem is ez jutott eszembe elöször. :) Sokba kerül,de szívesen kipróbálnám.

(#43) tresh válasza lum520 (#40) üzenetére


tresh
addikt

Hát nagyobb fejlődés és újítás mint pl "más" cégek egymás copyzása....nem mellesleg más csinált már ilyet ? nem akkor ennyi...
Hang minőség nem csak zenehallgatással egyenlő én pl z10-el még az életbe nem hallgattam zenét, de beszéd hangminőségbe volt pár készülékem a motorolám után ez tudja azt a szintet amit anno.. szifon csamsung és társai sehol sincsenek.. és én erről beszéltem hogy igenis dicséretes hogy valaki még foglalkozik avval hogy az alap funkciókat is javítja fejleszti pl beszéd hangminőség..

Totheground: hála isten, azt a részt nem látom mert szelektív a látásom nem szeretem az elvakult embereket :)

[ Szerkesztve ]

(#44) burriebonz válasza lum520 (#40) üzenetére


burriebonz
tag

Szerintem itt nem a multimédiás hangminőségen van a hangsúly. De üzleti szférában azért fontos lehet a jó hangminőség, érthetőség. Azért én is jártam úgy ócskább hangszóróval szerelt telefonnal hogy háromszor kellett egy dolgot elismételtetnem a másik féllel ami egyrészt nekem volt kellemetlen plusz a másik oldalon nézhettek valami csökött képességűnek hogy három szót nem vagyok képes megérteni! :))

(#45) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Nagyon jól néz ki ez a Passport. :)

(#46) kárátékutyá válasza sys25 (#13) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Az iPhone 6plust 16 gb-os belső memóriával meg 395e-ért adják itthon frissiben, 1Gb memóriával. Persze itt ezt Android felhasználóknak nehezebb megérteni, de stabilitásban, laggmentességben, reakcióidőben felette állnak a nyílt forráskódnak, aminek gyakorlatilag semmilyen vas nem elég, hiszen az nem a vasra van reszelve. Mindamellett komoly feature van ebben a vasban, de az bizonyos, nem lesz könnyű feladata a BB-nek. Bitang jó a fényképezője is, 60FPS megy a FullHD-n, ami bár manapság már túlszárnyalt, de egy mobil eszköznek a mindennapokban szvsz elég bőven.

(#47) Látnok válasza feddel (#36) üzenetére


Látnok
aktív tag

Szervusz! Már csak a T-mobilenál kell előfizu, a többinél nem. Az előfizu 690 Ft/hó, amiért kapsz 1G adatforgalmat, amit ráadásul (ha elfogy) nem korlátoznak vissza, még sebességben sem. Szóval szerintem megéri. :)

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#48) Látnok válasza sys25 (#4) üzenetére


Látnok
aktív tag

Nem csak a proci a hardver... ez a billentyűzet olyan innovatív, amit mostanában nem láthattunk a mobil piacon. És ennek bizony ára van. Reméljük lehet majd előfizuval venni és bizonyára lesz olcsóbb is.

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#49) macskea válasza lum520 (#40) üzenetére


macskea
őstag

Ez a baj, hogy csak ez jut róla az eszedbe, mert csak ezeket a dolgokat látod magad körül. A kihangosító nem arra lett kitalálva, hogy bömböltesd rajta a zenét, hanem hogy többedmagaddal fel tudj hívni valakit. Ebben a telefonban ez erre való. Egy HTC-nél meg amarra. Más kérdés, hogy ha az egyiket tudja, akkor nagy valószínűséggel a másikat is.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#50) kárátékutyá válasza turbulencia8 (#45) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Arra lennék kíváncsi, farzsebbe mennyire könnyen csúszik bele. Ha erre cserélném le a Z10-et, gyakorlatilag a BB Playbook is értelmét vesztené.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.