Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) raziel01


raziel01
veterán

"Ugyan kevés olyan kapitális baromság van benne, mint amiben a Modern Warfare 2 bővelkedik"

Például? MW2 ezerszer jobb volt, szereplők kiválóak, sztori is jó. Sokkal értelmesebb mint ez a valami.

Itt ami hülyeség, hogy ha rossz helyre mész akkor számol vissza. Rontja az élményt.

[ Szerkesztve ]

(#2) clayman


clayman
aktív tag

Ez a "fedezék mögött lőnek" bug nem ugyanaz, mint BC2-ben? Ott egyszerűen amiatt volt, hogy a fél-egy másodperces lagban mikor beértél a fal mögé, az enemy még kint látott, és ő döntötte el, hogy eltalál-e.

(#3) Integra


Integra
titán

no, úgy tűnik a cikk szerzőjének kimaradtak a doom lan bulik meg a quake1 dm4 deathmatch éjszakák.... persze 33-as modemen keresztül..
amikor már a cikk író sem emlékszik az első lépésekre, ehhhh... :))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4) slynevem válasza Integra (#3) üzenetére


slynevem
tag

Az én időmben Red Alert 2 és Quake 3 lanpartyk voltak. Azok a régi szép idők : :O

(#5) Löncsi


Löncsi
őstag

Viszont a hagyományos AA hiánya igen nagy hátrány

Pontosan miért? Nálam is ki van kapcsolva (csak POST van High-on), ennek ellenére semmi recefice nincs a játékban.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#6) KAMELOT válasza slynevem (#4) üzenetére


KAMELOT
titán

Az én időmben QUAKE 1 és Commander and conquer lan partyk voltak. :) :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#7) Alexios válasza raziel01 (#1) üzenetére


Alexios
veterán

Azért annyira szerintem nem könnyű kimenni a pályáról, akkor már eléggé elkell hagynod a helyszínt, én úgy tapasztaltam. De ez amúgy még a bf1942.ben is így volt, ez ilyen.

(#8) jaja1981


jaja1981
addikt

Duke Nukem 3D

Ezzel mennyit toltunk.

(#9) Pöttön válasza KAMELOT (#6) üzenetére


Pöttön
őstag

Nekem régen StarCraft 1 , Quake 2 ezek voltak a királyok lan partikon ;)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#10) haddent válasza raziel01 (#1) üzenetére


haddent
addikt

CoD fanboyok is megérkeztek... Az MW2 egy rakás **** volt. Grafikailag 0 újítás, a motorban ugyancsak semmi új nem volt, és még rendes szerók sem voltak. Ez egy vadonatúj motoron alapszik, fantasztikus grafika. A mapok 20x akkorák, és igen, számol vissza. CoD ban meg ott 1 fakerítés és nem lehet átugrani az a map vége, az jobb? ... A CoD sorozat a CoD2 - CoD 4 óta sz.rt se ér, évente kiadják, hogy zsebeljék a sok lóvét, utánna meg havonta még ezrekért 1-1 mappot kiadnak, ennyi. Gusztustalan

[ Módosította: KrAt ]

(#11) Def26 válasza raziel01 (#1) üzenetére


Def26
félisten

Istenem. :U Mert szerinted sokkal értelmesebb egy olyan multi játék amiben futás közben ugrándozva sniper fegyverrel sorozatosan osztod a headshotokat?

"Itt ami hülyeség, hogy ha rossz helyre mész akkor számol vissza. Rontja az élményt."

Ezt eddig csak qrva nagy camperektől hallottam akik a pálya széléről szeretnek lövöldözni, és közben kínosan ügyelnek arra nehogy szembe találkozzanak egy ellenséggel. :U Nem a pálya szélén kell bóklászni.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) @rglaaf válasza haddent (#10) üzenetére


@rglaaf
veterán

ez egy sz@r post nem gondolod?

PSN:BiZzare_0 ️

(#13) raziel01 válasza Def26 (#11) üzenetére


raziel01
veterán

Single playerről volt szó. Nem multizok se ezzel se mással, régen multiztam COD4-el.
Én konkrétan ha már multi, nem szeretem a nagy pályákat, ezért nem tetszett a BF2 sem.
Történetközpontú vagyok és abban az MW sorozat jobban teljesít, bár tudom, hogy senki nem játszik single-ben.

(#14) LackoMester


LackoMester
addikt

Érdekes irás.
Nem értem miért ugrik, támad ( szinte ) minden BF3 játékos a COD- sokra, miért nem lehet elfogadni, h. másnak az tetszik.
Nekem speciel a BF3 nagyon nem, mégsem kiabálok. ;)

haddent Köszi azt a sok sz@rt. :U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15) Def26 válasza raziel01 (#13) üzenetére


Def26
félisten

Hát, single playert ne akarj Te egy Battlefieldel játszani. :DDD

Én azt mondom, hogy a single rész csak a konzolok miatt került bele (van boxom, mielőtt valaki leszól), és ez a sorozat mindig is multiban volt erős. Persze biztos jóra sikerült a single is, legalábbis a visszajelzések szerint, de én magam nem próbáltam ki, még az előző epizódban sem (bc2).

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17) DonDennis


DonDennis
senior tag

Aki a BF3-ban leszólja az SP modót az teljesen hülye. Ez nem egy SP játék senki nem szánta annak bele rakták mert ha 10.000 Ft ba kerül egy játék legyen benne de semmi többért. A MP része és a grafika illetve főként a hanghatások viszont olyan szintekkel vannak bármilyen a most piacon lévő játékok fölött ami hihetetlen. A MW vel pedig kész vicc összehasonlítani a játékot. A BF3 ban a tengerparton építészt Homokvárat a MWbe pedig egy 1mx1m eres Homokozóban próbálkozol...

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#18) ViZion


ViZion
félisten

Hááát, engem az "sértett", hogy az Unreal Tournament kimarad a korszakalkotó FPS-ek felsorolásából. Azóta sem láttam senkit rakétavetővel ugráskombókat produkálni... :D

CoD és BF összehasonlítható, de felesleges. Más a két játék. (pont.)
BF erőssége a 64 fős multi, ami erősen csapatra, squadra épít. Ennél több csapatmunkát talán csak Quake Wars-ban kell mutatni, ahol nem lehet nyerni jó csapat nélkül akkor sem, ha már az összes ellenséget kiírtottuk még a szomszédos szerverekről is...

A kérdés csak az, hogy a csalókat kordában lehet-e tartani, mert ebben bizony nem jeleskednek EA-ék.
Magyarországon is van ranked server? Ez nekem új, de ha van, akkor az jó.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19) @rglaaf válasza ViZion (#18) üzenetére


@rglaaf
veterán

pedig állandóan neki feszül egymásnak a két rajongó tábor csak tudnám mi értelme?, én nem emlékszem hogy ennyire utálták volna egymást régen a quake, cs, ut-s gémerek
quakewars hmmm kill the human food :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#20) ViZion válasza @rglaaf (#19) üzenetére


ViZion
félisten

:R For the Macron!
Jah, fiatal korunkban ilyesmi nem volt :)
Magam inkább BF fan vagyok, de ha őszinték akarunk lenni, akkor azért nincs az a hihetetlen újdonság egyik játékban sem. Oké, a látvány odabaß, 64 játékos hatalmas buli, nem vitás. De a QW történetéhez, a feladatok összetettségéhez ez sehol nincs. Lehetne team survivor mód, ami halom ingyenesben is van. Kellenének feladatok, több mapból álló pályák, mint QW-ben volt -ami már nem mai game. Így belegondolva Frostbyte II enginre írt Quake Wars 2 kellene... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#21) DonDennis válasza ViZion (#18) üzenetére


DonDennis
senior tag

van magyar r. szerver és a csalókat is igen jól üldözik. PB rendesen szórja az embereket péntek óta vagy 300 embert úgy olvastam és állítólag BF ban = össze online játékod az EA accodon bann...

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#22) M3Ny3'T válasza LackoMester (#14) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

"Nekem speciel a BF3 nagyon nem..."
Jaj de izé vagy...ja, hogy kiabálva:
JAJ TE ANNYIRA IZÉ VAGY!!!
(Szarkazmus, magas labda volt, bocsi :DDD )

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#23) ViZion válasza DonDennis (#21) üzenetére


ViZion
félisten

Ha jól emlékszem ~ötmillió példányt adtak el. Ha párszáz embert bannoltak, akkor az semmi. Mondjuk olvastam, h twitteren is fenyegették a csalókat, meg letiltják a BF3 kulcsukat (többihez semmi közük, teljes EA bann-t nem adhatnak az tuti).
Remélem nem teszik tönkre a csalók, és tényleg takarítanak majd folyamatosan.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24) Polllen


Polllen
nagyúr

Szerintem túl sokat vársz a patch-ktől... bc2-ben is kb. eltelt vagy 1 év, mire sikerült valamit kezdeniük a hitbox-sal :( Nálam egyébként ez meg is ölte a játékot.

Hogy lehet úgy normálisan játszani, ha "elvesznek" a golyók vagy húzom magam után a hitbox-t... a W:ET-ben még elnéztük, de az se tegnap volt ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#25) raziel01 válasza DonDennis (#17) üzenetére


raziel01
veterán

"Aki a BF3-ban leszólja az SP modót az teljesen hülye. Ez nem egy SP játék senki nem szánta annak bele rakták mert ha 10.000 Ft ba kerül egy játék legyen benne de semmi többért. "

Ezt ugye te sem gondolhatod komolyan. Nem az a lényeg, hogy minek van benne hanem már ha benne van akkor jogosan mondhatok véleményt róla. Azt én tudom, hogy főleg a multira van kihegyezve de attól még tény marad, hogy az SP nem annyira jó, 1-2 küldetést leszámítva. Bár az is tény, hogy a szutyok Bad Company 2-nél jobb lett single-ben. Viszont érdekes, hogy MW2-ben sztori is jó volt meg a multit is dicsérték, csak nem voltak dedikált szerverek.

(#26) gyigyoo


gyigyoo
csendes tag

Látom megy a vita COD fanok és a BF3 fanok közt
nos akkor én is elmondanám a véleményemet és én nemvagyok EGYIKNEK SEM a fanja de viszont végig vittem mindegyiket

BF3: A HANGZÁS ami igazán megfogott benne nagyon élethű még soha nem hallottam ilyet 1 játékban sem!

grafika, hát, szép de az álam nem esik le. még ULTRÁN is vannak gyatra texturák némelyik effekus is gagyi lett.

STORY:= gyenge fos, főleg a vége, karakterek érdektelenek 1-ik sem fogja meg az embert... a nevek über hülyék... néha altató a játék.
Blackburn a főhős egy szuperkatona aki alig sérül meg a storyban (néha kap 1-2 pofont azt kész.) ;] :(((

nemtudtam rávenni magamat hogy ismét neki kezdjek a játéknak hiába szép.

Gépigény: jól van optimalizáva! :C :C :C :C :)) :)) :)) nekem 60+ fps-el ment ultrán.

COD MW széria:
Hangzás: semmi egyéb amolyan COD-os :)
Grafika: elavult, de azért elég jó néz ki néha a kis Q3 motor :) :C
STORY: na ez, az ami itt jobb sokkal a karakterek über cool-ak mint PL: cpt price (ár kapitány lol) vagy szappan bácsi.. vagy szellem bácsi, vagy csótány bácsi. :) :)
valahogy a játék menet is jobb volt a storyt kifejezetten élvezni lehetett!
néha lehetett izgulni benne.
:)) :DD :D

Gépigény: pofátlanul nagy :C :C

(#27) simonlaci55


simonlaci55
tag

lehet hogy a single része nem jó, de a multi kárpotol :)

Simon László

(#28) Recon666 válasza gyigyoo (#26) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Grafikáért az MW részeknél az IW engine felel nem a Q3 motorja, elég messzi áll a jól kinézéstől mostanában, story jobb volt, viszont a játékmenetet inkába hagyjuk, hangzás a garfika szintjén mozog. Nem elhanyagolható az sem, hogy a tavalyi Cod 10-12k még mindig, míg a BF3 9k.

[ Szerkesztve ]

(#29) ViZion válasza gyigyoo (#26) üzenetére


ViZion
félisten

Talán néhány tucat animált giffel feldobhatnád a hsz-ed... ;]
link

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#30) Recon666 válasza ViZion (#29) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

[ Szerkesztve ]

(#31) cbr688


cbr688
senior tag

1. jó kis írás,élvezettel olvastam!
teljesen egyet értek vele.
2.ha már van benne rombolhatóság miért nem csinálták meg rendesen?
megyek a tankkal a város szívében át kell mennem egy felhő krcoló alján és beleakadok egy asztalba!!!!!!!!!!!! :Y és még szétlőni sem tudom!!!
másik meg ki bújik be egy asztal vagy szupermarketbe mondjuk üveg korlát mögé fedezékbe???
nekem csak az ai-val volt bajom

más:mw2-t megvettem megjelenéskor mert előtte 1 évig szinte folyamatosan toltam az mw-t,de 2 órát nem bírtam multizni...pedig annak legalább a sp verziója király volt csak rövid,bár a story elég lineáris,mondjuk itt is, ki sem szálhatok a sivatagban a tankból ha nem kötelező...

(#32) M3Ny3'T válasza ViZion (#29) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Ez nagyon jó! :C

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#33) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

(#34) KillHates válasza Integra (#3) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ziggurat Vertigo mekkora pálya volt az anno :

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#35) 3g3ri


3g3ri
csendes tag

Volt egy hangulata a lan partyknak.Gépek össze szerelése.Kábelek hiányoztak. Gyakran nem is a saját monitorunkat figyeltük...
Nekem a descent 3-4 jutott eszembe. :D
Mostanában meg ----> connect to server.
Internetnek is megvannak a hátrányai szerintem.

(#36) ViZion válasza 3g3ri (#35) üzenetére


ViZion
félisten

"Internetnek is megvannak a hátrányai szerintem."
Például inni sokkal kiábrándítóbb így, mint a régi lan partykon...
Mi még PS 1-el Tekken esteket is tartottunk, Medal of Honor és Half-Life osztott képernyőn, meg hatalmas Worms meccseket... Ma már osztott képernyő sincs BF3-ban... :O

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#37) andras87


andras87
tag

Starcraft, Age of empires 2, c.s. 1,0-1.1 (de még játszottunk lanon a 6.6-al is!!!) És bár nem közvetlenül ide kapcsolódik, de talán a legnagyobb függést a heroes2 hot seat okozta(még miko a lan fogalmát se nagyon ismerték! :)) )

Szerk: A mai játékoknak már egész más a hangulata, de nálam pillanatnyila a sorrend: BF3, MW2(szülinapomon jön a 3...), és csak utána a black ops... és még mindig versenyképes a cs is ha sima lövöldözésről van szó!

[ Szerkesztve ]

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#38) NEISSE


NEISSE
tag

BF3 csak annyi hogy most vittem végig de nem voltam elájulva. Sajnos azt kell mondjad hogy ha még grafikailag is nagyon rendben van de az hogy játék 50% video meg nyomkodós marhaság főleg mikor verekednek hát azért ott igazán lehetett volna vmi komolyabb verekedés mód is :((( . Ha hosszabb lenne és nem adnák aranyáron boltokban akkor talán egy jó game lehetett volna nem is beszélve a rengeteg hibáról amit észre sem vett a gyártó. Utólag persze nekik könnyű beszélni hogy majd javítják de azok az emberek aki fejlesztik egésznap csak zabálnak?:D meg várják lóvét hogy az ölükbe essen? :B
Nekem nagyon selejtnek tűnik így a dolog meg megint ez az egy irányba mehetsz game single playerben kicsit több mozgás teret adhattak volna a főhősnek ne mindig csak egy lehetőség legyen ez kicsit néha már unalmas tudd lenni.
Mondjuk multi biztos szép és jó nah de nem mindenki szeretne interneten játszani ;)

[ Szerkesztve ]

(#39) Recon666 válasza NEISSE (#38) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Aranyáron? Te miről beszélsz? 9k újonnan, a tavalyi cod meg 10k :N

(#40) NEISSE válasza Recon666 (#39) üzenetére


NEISSE
tag

9000ft... egy játékért áhhh:D esetleg egy nyugati szomszédunknak nem sok de idehaza szerintem rablás. Annyi pénzért inkább veszek vmit gépbe aminek van értelme :R

(#41) Recon666 válasza NEISSE (#40) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Értem, de itt jogtiszta játékokról beszélünk és azok áráról.

[ Szerkesztve ]

(#42) NEISSE válasza Recon666 (#41) üzenetére


NEISSE
tag

Persze de azért lehetne olcsóbb is vissza térve a játék gyártókra ha 20éve kiadták volna úgy a mario első részét hogy elindítod és visszafele megy figura másnap ráborították volna az eladóra az asztalt(Anno biztos azt is nehéz volt megtervezni :DD ). Manapság már megszokott egy játékhiba sokasága ezért is látszik az hogy kapkodnak a tervezők nem egy nyugodt és megfontolt játékgyártásba kezdenek.
Kapkodó ez mai világ nem lesz ez így jó... :N
További szép estét mindenkinek
Sziasztok :R

(#43) h.adam.92 válasza gyigyoo (#26) üzenetére


h.adam.92
őstag

jóhogy volt 60+ FPS-ed, mivel te nem kapcsoltad be a vsync-et, ami frajántosan korlátozza az fps-t a monitor függőleges frissítéséhez. szval az író ne lepődjön meg, ha nem lesz 60-nál több fps-e :)

(#44) Z10N válasza Integra (#3) üzenetére


Z10N
veterán

Azok voltak a szep idok :R

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#45) albert8


albert8
addikt

Én azt a kiváló multit kicsit kritizálnám.....

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#46) DonDennis válasza albert8 (#45) üzenetére


DonDennis
senior tag

Lehet kritizálni de még egy olyan játékot nem tudsz mutatni ami jelenleg ilyen kidolgozott és ekkora játékteret biztosít ennyi embernek (64) egy időben valamint ilyen széles érdeklődési kört lefed(repülő,tank,hajó,gyalogság...)
Tele van még buggal de spec ezek nekem nem zavaróak mert a látvány és az egyedülálló BF érzés kárpótol.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#47) DonDennis válasza Polllen (#24) üzenetére


DonDennis
senior tag

Nem kell a hitboxal törődni én idestova 5éve CS:S zek az eddigi összes BECUPot megjártam játékosként szóval számomra a hitbox egyenlő lett a lélegzetvétellel:DD hidd el meglehet ezt szokni nem mondom hogy nem viselném el ha nem lenne...

[ Szerkesztve ]

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#48) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Áhhh, a régi gamer idők soha nem fognak már visszajönni. Nem arra megy a világ, hogy fantasztikus órákat tölthessünk játékkal :( A lanozáshoz később lett gépünk, Q3 Arena, HL, CS idején jöttünk össze egy-két alkalommal 4-en, felejthetetlen volt. Annyit játszottunk, hogy utána lefekvéskor becsukott szemmel láttam magam előtt a de_aztec pályát, annyira beégett. A legszebb idők viszont a c64-es és 386-os évek voltak, még akkor is ha nagyon sokáig nem volt jó gépem. A 386-ot PII 233 mmx váltotta, na az bitang volt akkor viszont. Játékfejlesztést sajnos nem igazán lehet tanulni itthon, legalábbis a BME-n csak agyonnyomják az embert a képzés során. Próbálok még kötődni a gamer-séghez mert szeretem, de egyre nehezebb időt szakítani és egyre kevesebb a gamer lelkű ember ismeretségi körömben. Érdekes, hogy a CS-t teljesen meguntam.

A BF3 multiját magasabb szintű dolognak tartom mint a COD-ot. MW2 bizonyos részeit már untam, darálás megy ezerrel és semmi nem rombolható a világban. MOndjuk eddig csak a beta-val játszottam PC-n és PS3-on. Abban is biztos vagyok, hogy jobb csapatban játszani, lehet emiatt untam meg teljesen a CS-t is.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#49) csongi


csongi
veterán

A single egy nagy csőjáték. Hajaz a mohára, meg a Codra.

(#50) Kakaduku válasza DonDennis (#46) üzenetére


Kakaduku
senior tag

DonDennis: És azt is tegyük hozzá, hogy nagyon jól optimalizált a játék.

Nagyon jó írás. Mintha én írtam volna :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.