Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picike8


Picike8
aktív tag

:W ;] :DDD

(#2) Armahun


Armahun
addikt

Hasonló sztori, kértem a barkácsboltban pz2-es csavarhúzó hegyet.
Az eladó ad ph2-est, hogy az is jó, csak kicsit jobban rá kell nyomni. :U
:DDD

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#3) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Kínából hozattam CR2032-est. Sony-t, nem akarok hazudni 10db-ot 1000ért. Csak ki kell várni.

[ Szerkesztve ]

(#4) kmisi99 válasza Kolondrum (#3) üzenetére


kmisi99
addikt

Én is kínából vettem CR2025 öst. 1 db ra volt szükségem de 5db került annyiba mint itthon egy. Így most itt rohad mert úgyse fog kelleni még jó darabig.

(#5) Kolondrum válasza kmisi99 (#4) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekünk elég sok kell. A kapu távirányító zabálja. 4db van és fél évet sem bír ki 1 elemmel.

(#6) kmisi99 válasza Kolondrum (#5) üzenetére


kmisi99
addikt

Nekem meg kiderült, hogy nem az elem volt a szar hanem a kapcsoló vagy épp a vevő kezdi megadni magát. Telefon kamerájával nézve erősen világít az infra ledje. Mégse nagyon akarja a hangfalat hangosítani csak néha.

[ Szerkesztve ]

(#7) Kolondrum válasza kmisi99 (#6) üzenetére


Kolondrum
félisten

Itt ez nem áll fent, kezdetek óta ilyen. Rádión kommunikál. Jó elemmel a szomszéd utcából nyílik a kapu. Ez ilyen.

(#8) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Pont a minap rendeltem 2032-őt. Ez volt 5db 230-ért. Alaplapba, szobamérleg, számológépbe bőven elég lesz.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#9) Eastman


Eastman
őstag

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.