Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) banhammer


banhammer
veterán

Van még iWiW?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Tedd azt, amit én. Meguntam és töröltem magam.

(#3) banhammer válasza juliabrilke (#2) üzenetére


banhammer
veterán

Évek óta nincs iWiW-em.
A facséról is töröltem magam.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Együttérzek. Engem is nagyon idegesít, és szerintem ez a jelenség szándékos. Olyan _nincs_ hogy ne lehessen beállítani, hogy pl. csak ismerőstől kaphassak üzenetet.

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

del

(#6) Gergosz2


Gergosz2
veterán

anno amikor népszerű volt akkor regeltem de még aznap töröltem is magam.
Teljesen katyvasz volt az egész, átláthatatlan valami.

Facebookra is a szükség vitt rá(szak csoportja) , de el nem tudom képzelni , hogy valaki órákig előtte ül és még örömet is lel bene.

Amúgy múlkor ilyen reklámot dobott:

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#7) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Nekem nem jön iwiw spam...nem vagyok regisztrálva. ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#8) Geller72


Geller72
veterán

"Az iwiwen csak ilyen beállítási lehetőség van: "Engedélyezed, hogy a hirdetések és más tartalmak személyre szabottan jelenjenek meg az iWiW használata közben.". tehát nem azt tudom engedélyezni, hogy kapjak-e szemetet vagy sem, hanem azt, hogy a szemét jön, tuttira, de személyre szabott szemét jön vagy átlagos. Miközben sehol semmiféle leiratkozási lehetőség sincs."

1.) -Mondanám, hogy megnyugtatlak, de nem igazán megnyugvás, miszerint minden "közösségi" oldalon, így például a Facebookon is. Sőt.
2.) - Még nem láttalak morgolódni, vagyis erre utaló nyomokat..:).

(#9) bambano válasza Geller72 (#8) üzenetére


bambano
titán

itt láthatsz :)

fészbukra sajnos nem önszántamból regisztráltam, de néhány súlyosabb fenyegetés hatására lekerültem a szemétről.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#10) bambano válasza juliabrilke (#2) üzenetére


bambano
titán

az iwiw annyival jobb, mint az fb, hogy legalább magyar törvények vonatkoznak rá.

persze, logikus lépés lenne törölni magam, de valahol meg kell találni az ismerősöket.

a másik bajom, amitől elkap a tikkelés, hogy egyik nagy magyar internet szolgáltató (hogy ne találgassunk: az invitel nevű szemétdombról van szó) mindig megtalál, ha valaki az általam üzemeltetett netről spammelni merészel. Volt már rá példa, hogy törvénytelenül szüneteltették a szolgáltatást is. Most tőlük jön a spam és hiába irogatok nekik, tojnak rá.

De ezt a harcot meg fogom vívni, ha addig élnek is. :) A legutóbbi panaszom, a 4. már az nmhh-nak ment. És csúful rá fognak faragni, mert munkaköri kötelességem tudni azokat a jogszabályokat, amikről ők azt hiszik, hogy átlag user nem ismeri.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Jó hogy eszembe juttattad. Szerintem egy éve nem is voltam rajta (el is felejtettem), gyors ránézek már hátha valaki írt :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#12) Alborosie válasza bambano (#10) üzenetére


Alborosie
aktív tag

Anno Én az adatvédelmi biztosnak jeleztem igen kellemetlen hibákat.
Az ABI-tól megkaptam a választ, amiben leírta, hogy felszólította az Iwiw-et a hiba elhárítására. Szerinted az Iwiw javított bármit is? :U
Elárulom. Nem! A mai napig tátong egy rakás backdoor jellegű hiba.

S mivel az ABI-tól nem várhatom el, hogy állandóan ilyen trágyadomb oldallal foglalkozzon, így inkább likvidáltam magam az Iwiw-ről.
Aztán most pár idősebb ismerős miatt vissza kellett menni. Oh shit...

Most jön a SPAM. Írhatnék az ABI-nak de Ő hiába borítana asztalt ennél a díszes társaságnál, azok tosznak tenni érdemben az emberekért... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.