Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

UP a legtutibb pólónak :DD

(#2) osztraksajt válasza bacsis (#1) üzenetére


osztraksajt
őstag

Király :DD

[ Szerkesztve ]

(#3) Sanyi19 válasza bacsis (#1) üzenetére


Sanyi19
őstag

Hát ez a póló nagyon jó :D

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#4) talmida


talmida
Közösségépítő

Szép! :R Gratulálok! Kicsit több képet is elnézegettem volna. :D

IN GOD WE TRUST!

(#5) NemesTom


NemesTom
tag

Must have :DD

[ Szerkesztve ]

(#6) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Elegáns darab ! Azért mindenhol megtalálni a számtech nyomait :)

(#7) lehella


lehella
senior tag

Grat a pólóhoz :DDD Nekem szerdán tűnt fel tűzijáték nézés előtt Bp-n, hogy kb. 5 embert láttam különféle GTAV pólóban :)

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#8) Lauda


Lauda
félisten

Jo kis hely, mondjuk elegge fel van azert fujva szerintem, bar ilyen talan csak ez az egy van a vilagon, nem tudom. Szent mark ter, fasz tudja. Ha nem olyan hires es nem tudom, hogy az, siman atsetalok rajta, semmi kulonleges nincs benne szerintem. Most itt arra gondolok, hogy ha odaallsz mondjuk a kolni dom ele, vagy bemesz, akkor is tatva marad a szad, ha elotte semmit sem olvastal/hallottal rola. Sohajok hidja, nagy semmi konkretan, csak a mese teszi azza, meg amit az emberek belekepzelnek. Dozse palota nagyon szep, kivulrol lattam csak, meg a canal grande menten vannak csodas epuletek. Amugy igencsak lehuzos hely, hallottam, hogy a napi latogatoktol is valami belepot terveznek szedni, mert sok a szemet meg a lepusztulas utanuk. Egyebkent tenyleg kulonleges, egyszer latni kell. :)

talmida Ha erdekel, van egy csomo sajat kepem, tudok kuldeni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#9) talmida válasza Lauda (#8) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Előre is köszi! Én egyszer voltam Olaszországban, és akkor is csak az északi részeket láttuk. A macskákon kívül minden tetszett. :D

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.