Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

a hó kicsit dzsuvás már, de szerintem tök szép ahogy tényleg a hó alól bújt ki a hóvirág :)

(#2) szablya


szablya
tag

Első! hóvirág :DDD

Második :(((

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) ollie


ollie
MODERÁTOR

Vigyázz rá, mert védett.

[link]

[ Szerkesztve ]

***

(#4) nesa válasza ollie (#3) üzenetére


nesa
veterán

Ez a vedett dolog kicsit furcsa mert nekem az udvarba kb 100nm-en van minden evbe es bizony a hovirag ahogy elkezd novogetni utanna felhajt a gaz is ,mindig szolok elso funyiraskor hogy huzzak ossze magukat ......

Olyan ez mint a cselo pok tegnap mar ezrevel rohangasztak :K azis vedett....

[ Szerkesztve ]

(#5) bacsis válasza ollie (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jahh vágom, már egy pár éve büntetik a leszedését

(#6) localhost


localhost
Közösségépítő

"MA kislányommal elmentünk a Dédimamához, hazajövet, a kertben mit láttunk? na mit?!" - tippelnék: a Dédimamát ??

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Jaj de aranyosak vagytok! :DD
Nagy kedvencem a hóvirág... :K
Köszi, hogy lefotóztátok nekünk! :R
A kislányodat meg puszilgasd meg a nevemben is...;) :B

localhost:[/I] De bolond vagy... :DDD
De van benne igazság... a Dédimamát is biztos látták :DDD :))

[ Szerkesztve ]

(#8) bacsis válasza localhost (#6) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

neeem, nem találta mert a Dédimama bent maradt a házban :P
művésznő4! Örülünk Zsófival, hogy tetszett :R

[ Szerkesztve ]

(#9) művésznő4 válasza bacsis (#8) üzenetére


művésznő4
csendes tag

:B :R

(#10) forras2


forras2
őstag

Bacsis, ha nem lett volna ott a Zsófi, akkor azt hittem volna, hogy procit találtál a hóban, mert a virágnak nem szoktál ennyire örülni! :DD

(#11) Lenry válasza bacsis (#5) üzenetére


Lenry
félisten

asszem 10k szálanként
anyu kapott névnapjára egy 30ezres csokrot :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) Móci válasza Lenry (#11) üzenetére


Móci
addikt

Megy a kommandó, vigyázz! :DDD
Szerintem nálunk is nyílik már, majd meglesem, ha hazaértem.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#13) bacsis válasza forras2 (#10) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

kb 6-as koromig kertész akartam lenni, a virágokat máig szeretem, nem is gondoltad volna mi :P

(#14) mephi666 válasza bacsis (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

kutyatej-hűtésen nem gondolkoztál még? :P vagy, hogy milyen módon lehetne a kertészetet ötvözni a tuninggal?

ui: filóztam egyébként, hogy buli lenne még pár végzettséget összeszedni a meglévő mérnök-infós diploma mellé -> pl. mesterszakács (imádok főzni), festő (én festettem ki a lakásom és szvsz. első munkához képest hivatásos festő szerint is szép munkát végeztem) :) jól mutatna az önéletrajz

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) Zolaash válasza bacsis (#13) üzenetére


Zolaash
aktív tag

És a nagy diókkal hogy állsz? ;]

Rip and tear

(#16) Móci válasza bacsis (#13) üzenetére


Móci
addikt

Elég hülyén jönne ki, ha elültetnéd a processzort... :D
Vagy virágcserepes-földes hűtés nem lesz? Esetleg gép elásva? Ki kellene próbálni, lehet egyszer el fogok egyet ásni, bár a nedvesség az bizony elronthatja a mókát.

Kertész... nem semmi, mik derülnek itt ki! :Y :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#17) D1Rect válasza ollie (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Már védett? :F

(#18) szablya válasza Móci (#16) üzenetére


szablya
tag

Fóliába rakod. Vagy koporsóba, hangulatos lenne :D

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#19) bacsis válasza Zolaash (#15) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

diók? mire gondolsz? :DDD

(#20) localhost válasza D1Rect (#17) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Igen...

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21) localhost válasza Móci (#16) üzenetére


localhost
Közösségépítő

A föld alatt honnan kapna TÁP-ot? Kiszívná a földbül ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#22) Móci válasza localhost (#21) üzenetére


Móci
addikt

Meg lehet hosszabbítani a kábelt/kábeleket... :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#23) Mr.Csizmás válasza bacsis (#19) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vagy paradicsomok :DDD

esetleg cserepes növény tuning. csinálhatnál egy mütyürt, ami jelzi hogy mikor kell locsolni. a plusz mínusz drótok a földbe, és rákapcsolni egy öööö mit is? ami méri hogy mikor növekszik meg az ellenállás -> nem vizes a föld GOTO 20 locsolókanna

remélem ötletet adtam :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24) localhost válasza Mr.Csizmás (#23) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"láttam egy csigát... elneveztem Csigusznak" :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#25) máyköl válasza localhost (#6) üzenetére


máyköl
veterán

:D
Ezjó. ;]

(#26) D1Rect válasza localhost (#20) üzenetére


D1Rect
félisten

Közben megnéztem, de az a furcsa, hogy gyerekkoromban még mentünk hóvirágot szedni....

(#27) Boxi88 válasza localhost (#6) üzenetére


Boxi88
őstag

:DD :DD :DD

(#28) talmida válasza bacsis (#19) üzenetére


talmida
Közösségépítő

No name-re gondolt :DDD (remélem nem jár ban a neve kiejtéséért!) Ha föltennél még pár virágos képet, mindenki rá gondolna,:D s, még az is lehet, hogy a nyomdokaiba is léphetnél ;]

Egyébként tényleg szép a hóvirág, a tavasz elsô jele.. :)) Köszönjük ezt a bejegyzést! :R Megmondom ôszintén, én is nosztalgiáztam egy kicsit...aki érti, érti :DDD

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#29) bacsis válasza talmida (#28) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nézd meg az első írásaim, foglamazásilag, meg még mindíg sok benne a hiba... és most itt van a virágos képem... mi van ha én voltam ,,no name" :))

[ Szerkesztve ]

(#30) Zolaash válasza talmida (#28) üzenetére


Zolaash
aktív tag

:K :DD

Rip and tear

(#31) talmida válasza bacsis (#29) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ja, és csak kitört belőled a virágos éned. :DDDAz biztos, hogy no name örülne ennek a "konstelláció"nak. Nehogy visszafogd magad! Jöhetnek ám a tulipánok is, meg az muskátlik. :K

Zolaash :D ;)

IN GOD WE TRUST!

(#32) puttputt válasza localhost (#6) üzenetére


puttputt
őstag

Nekem is volna egy tippem: a kertet ? ;]
Zsófika egyébként bizonnyal bánatos volt, hogy fűszálat és ibolyát találtatok tápcsati (~hajcsat) helyett, nemde? :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#33) Ipse89


Ipse89
tag

Vasárnap én is néztem, Öregynyunál( Dédinek a nagy spanja+szomszédja :)) , régen együtt tuningoltak pörköltet meg töltöttkáposztát) Ebben az időben a hangulatom is kezd jobb lenni, szabályosan boldogsággal tölt el, ha kapok valami szaftos beadandót a suliban :(( :)) Jön a tavasz :DD igaz, ezt más téren is észreveszem... :B :U ;]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#34) művésznő4 válasza Ipse89 (#33) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Ipseeee de bolond vagy!!! :DD :DD :DD

5 percen keresztül röhögtem a hozzászólásodon... :DDD (nem igaz...még a könnyem is kicsordult :N :DDD)
régen együtt tuningoltak pörköltet meg töltöttkáposztát --->
Ez a mondat mindent visz.... :DD :C :R

(#35) localhost


localhost
Közösségépítő

A Hóvirág (Galanthus) az amarilliszfélék talán legismertebb növénynemzetsége.
Tehát ezek itt vagy emezek itt valójában hóvirágok, csak tunningolva ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#36) bacsis válasza localhost (#35) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hát ha ezek tuningolt hóvirágok, nem gyengén túl kellett nyomatni egy kis tápanyaggal, mert a "mezei" hóvirág tápanyaggal tuti nem bírná :(
vagy csak ezek ilyen válogatott példányok :DDD

(#37) forras2 válasza localhost (#35) üzenetére


forras2
őstag

Az, hogy valami abba a családba tartozik, az nem azt jelenti, hogy úgy is hívják az összes növényt abban a családban :R
Ha van, vagy lesz feleséged, Ő is csak a vezeték nevedet vette/veszi fel, a keresztnevedet nem :K :C

(#38) localhost válasza forras2 (#37) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hogy ezt nem vettem eddig észre, tényleg a feleségem csak a vezetéknevemet viseli - pedig észrevehettem volna az elmúlt 25 évben! :)- (amióta nős vagyok) Köszönöm, hogy rávilágítottál erre, ezek után más semmiképpen nem mernék a Hóvirággal tréfálkozni, viccelni. Bocs! :R

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#39) Ipse89 válasza művésznő4 (#34) üzenetére


Ipse89
tag

:U :R Köszi :)

De tényleg, "barátnők" , azt hiszem ' 71-ben költöztek, Bacsis-dédi mellé :))

Valahol otthon van is egy pikcsör, amin a Mester és nővérem van( talán játszanak :F ) mind ketten ~4-6 évesek lehetnek :)) Csak az a baj, hogy nem találom odahaza,pedig dobnám be egyből a scannerbe ;]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#40) bacsis válasza Ipse89 (#39) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

na arra én is kíváncsi lennék, mert kajak nem emléxek rá :DDD
arra viszont igen, mikor érett a mamádnál a cserkó, jártunk mindennap kopasztani a fát :DD

(#41) Ipse89 válasza bacsis (#40) üzenetére


Ipse89
tag

majd mondom anyámnak, hogy keresse meg ;]
Sajnos a cseresznyefát kicsapták, belül el volt teljesen korhadva :(

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.