Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) puttputt válasza Ranagol_5 (#400) üzenetére


puttputt
őstag

Szlovákiában ittak (én csak néztem) olyan kólát, aminek konkrétan ki volt cenzúrázva a "Tartalmaz" része. Egy nagy fekete sáv. A nevére sajnos már nem emlékszem.
Páran belekóstoltak (minden mindegy alapon)..., de utána borították is a tartalmakat az aszfaltra.
Ja, igen. Ez olyan 4-5 éve történt, akkor volt 90Ft./2 liter ebből a csodából.
Rendesen, boltban lehetett vásárolni. Csak betiltották azóta. :DDD

bacsis: Légy szíves, küldj majd egy privátot egy nappal a buli előtt! :D ... Illetve szurkolj, hogy addig ne szóljon rám a munkahely, hogy: "irány külföldre". ;)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#402) Sweet Lou 6 válasza Ranagol_5 (#400) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

,,a jófajta pálinkára vevő vagyok én is" - én is :D

Én szerintem valami jóféle borocskát hozok, esetleg ha tágabb lesz a keret, akkor valami komolyabb. Persze csak addig, amíg jól esik, ismertek :)

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#403) bacsis válasza puttputt (#401) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Mindenkit fogok még privátban értesíteni, de nem csak egy nappal előtte, hanem először egy héttel előtte azaz szombat magasságába...
Addigra jó volna, hogy ha a résztvevők listája végleges lenne :B

(#404) puttputt válasza bacsis (#403) üzenetére


puttputt
őstag

Egy nappal előtte is, ha lehet! :DDD (Ki tudja...)
A magam részéről legkésőbb jövő hét kedden már biztosra tudom mondani.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#405) Ipse89 válasza Ranagol_5 (#393) üzenetére


Ipse89
tag

Hát az nem Zetor, kicsit kisebb változat... ;] Habo2 büszkén villog is majd vele :DD :DD :DDD :D :))

Jah és a LaFi+Cola kombót ne szóld le :(( :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD ;]

szerk: (#402) Sweet Lou 6 ameddig jólesik... nálad a jólesik-nek is tágak a határai mint utcalánynál az extrák listája :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#406) Sweet Lou 6 válasza Ipse89 (#405) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

,,nálad a jólesik-nek is tágak a határai mint utcalánynál az extrák listája" - ez tetszik, elkérhetem aláírásnak? :D

sweetlou6.wordpress.com

(#407) bacsis válasza Ipse89 (#405) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Ipse89!
Amint tudod hozd át nekem az 1nasne telepítőt.. mert játszanánk azzal jövő héten.. csak épp nincs működő példányom, szét rohadt a lemez :(

(#408) Ipse89 válasza bacsis (#407) üzenetére


Ipse89
tag

Hát Mester az a helyzet, hogy átnéztem 2szer is még tegnap az összes diszkemet, de sajnos nem találom :( :(( Majd még körülnézek, ha nem leszek beteg, de most megint ágynak vagyok kényszerítve. Nah szóval nem ígérhetek semmi jót... Pedig jó lenne Insane-zni föleg, hogy ilyen sokan leszünk... egy viszi a zászlót, másik 7 meg utána a NASA autóval ;]

szerk.: Szét rohadt a lemez? :Y tele van kis feketep pöttyökkel? Be sem olvassa 1általán?

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#409) bacsis válasza Ipse89 (#408) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

a NASA autót tilos lesz használni :P
Banyek....remélem meglesz valahogy

(#410) Ipse89 válasza bacsis (#409) üzenetére


Ipse89
tag

Jah majd ha meggyógyulok, akkor feltúrom a szobámat... :R

Biztos, hogy tudsz szerválni nekem fülest? Azt mondtad, hogy csak egy van, de az is kell neked. :U :R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#411) Daemon09


Daemon09
őstag

Rég jártem erre. Hogy állunk? Hétvégén már tudok biztosat mondani, hogy tudok-e menni.

(#412) Ipse89 válasza Daemon09 (#411) üzenetére


Ipse89
tag

Sok változás nem történt, 14-en vagyunk állandón jelenleg... A banzáj helye és ideje nem változott, de sztem nem is fog :DDD
Ha valamit kihagytam, Bacsis pótolj ki :R

(#406) Sweet Lou 6 Persze, hogy elkérheted, ez számomra megtiszteltetés, ráadásul, hogy ezt pont erre a kissé irónikus hasonlatra vetetted ki a hálódat. Vagyis: ORBITÁLIS RESPECT!!!! :R x15 db ( kitennék annyit, de a moderátorok megesznek érte ;] )

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#413) Daemon09 válasza Ipse89 (#412) üzenetére


Daemon09
őstag

Eddig képben vagyok én is. :D Azért még nőhetne a létszám.

(#414) ZoZ77


ZoZ77
csendes tag

Egy vadi új jelentkezőhöz mit szólnátok? Ha jól látom még nyitott a buli. Bár a notinak kell egy kisgenerál (új vinyó, op rsz). Biztosra akkor tudnám magam mondani ha az előbbit megoldom (kb vasárnap tájékán).

Üdv: ZoZ

(#415) Daemon09 válasza ZoZ77 (#414) üzenetére


Daemon09
őstag

Örülünk az új jelentkezőknek! Akkor hajrá, generálozd a notit és gyerünk. :D

(#416) Ipse89 válasza ZoZ77 (#414) üzenetére


Ipse89
tag

Ennek örülünk, hogy eljönnél :R Ha nincs fuvarod, és budapesti vagy, még az is megoldható hogy elhozzanak. Az lenne a legjobb, ha írnál egy privit Bacsis-nak, hiszen ő a site-admin-ja ;] a banzájnak... és azért is, nem-e tud neked segíteni hardver ügyben. Az infók jelentős része a bejegyzésben bennvan, egyéb kérdéssel pedig fordulhatsz hozzánk :R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#417) bacsis válasza ZoZ77 (#414) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Örülök, hogy jelentkeznél, már írlak is fel a listára! Honnan jönnél?
Változás nem sok van, bő 1 hét múlva kezdődik az agggyneki :C

[ Szerkesztve ]

(#418) bacsis válasza fekeandras (#100) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Far Cry 1000000% :DDD de lesz még valszeg Call Of Duty x része meg Unrela Tournament, szintén az x része...

(#419) ZoZ77


ZoZ77
csendes tag

Üdv mindenkinek, Bacsisnak ment privi de azért itt is megjelenek. Budapest-Káposztásmegyer-ről jönnék, ha volna fuvar az jó lenne, mert ha a noti nemcsak vinyó tekintetében mondta be az unalmast, akkor a desktop is szóba jöhet cuccolástanilag :)

Üdv: ZoZ

(#420) Ipse89 válasza ZoZ77 (#419) üzenetére


Ipse89
tag

Nah ennek örülünk, mármint hogy írtál Bacsis-nak is, reméljük jössz is. A bejegyzés szerint Winner_hun tud hozni embert, de ezt sztem beszéld meg vele és/vagy kérd a "szervező" segítségét :R

Bacsis: Sajnos még mindig nemtalálom az 1sane lemezt, nem tom így mi a túró lesz :(

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#421) fekeandras válasza bacsis (#418) üzenetére


fekeandras
őstag

Megvolt a reakcióidő nem mondom... :DDD

(#422) forras2 válasza Ranagol_5 (#400) üzenetére


forras2
őstag

3 éves házi cseresznye nedű? :DD

Habo2 nem coca-zunk, megmaradunk a szokásos kólánál, azzal van kispécízve az összeállítás! :DD

Sweet Lou 6 hozz és játsz kategória lesz a lanparty.... de ahogy ismerlek, előre szólok, a piával is így lesz! ;) :P ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#423) Ipse89 válasza forras2 (#422) üzenetére


Ipse89
tag

frescho-t megitatjuk, aztán megheckeli nekünk még az OTP szervereket is ;] :DDD

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#424) puttputt válasza Ipse89 (#423) üzenetére


puttputt
őstag

Valamiből úgyis kell finanszírozni a következő bacsis-bulit (tavasz); egy ottalvósat (Wellness-party), medencével és szerény luxus felhőkarcolóval a hátsó kertjében. :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#425) Ipse89 válasza puttputt (#424) üzenetére


Ipse89
tag

Jah nekem sem ártana egy "picit" erősebb desktop gép, örülnék egy Phenomnak mellé 2 bivaly kártya CF ben meg egy SSD HDD... Most ért hozzá a seggem a hideg falhoz, és felébredtem :O :DD

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#426) mephi666 válasza Ipse89 (#425) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem elég lenne az is, ha az otp-s számlámon az egyenleg előjelét valaki megfordítaná "-"-ról "+"-ra :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#427) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Hali! Sajnos a partyt le kell mondjam Keldor Papával együtt, az autó amivel mentünk volna bedöglött, és biztosan nem lesz kész addig. Buszozni nem tudok, nagyon rossz a közlekedés, és nem könnyű a cucc sem.

Sajnálom, nagyon el akartam menni, és ha van fuvar, el is megyek. Esetleg valaki Dunaújváros?

Azt is meg lehetne dumálni, ha valaki benne van erre kanyarodik, és kifizetjük a költségeket.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#428) puttputt válasza gamerkiller (#427) üzenetére


puttputt
őstag

Hogyhogy rossz a közlekedés? Dunaújváros->Fehérvár->Füle... circa 1,5-2h max.
Vagy tévedek? Lehet.
Mindegy, remélhetőleg lesz fuvarotok.

mephi666: Vagy hozzáírna néhány 0-t. (persze, csak optimális esetben :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#429) gamerkiller válasza puttputt (#428) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Előszállás - Dunaújváros - Fehérvár - Füle.. Ez kb 4 óra. Én is nagyon remélem.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#430) Ipse89 válasza gamerkiller (#427) üzenetére


Ipse89
tag

Hát ezt szomorúan hallom, de szerintem mások is :((( :O Nincs semmi lehetőség a buszon kívül?
Puttputt( busszal télleg sz-r lenne, késöbb érnének ide, meg előbb is mennének, hosszabb, talán drágább is, meg kényelmetlenebb is minht verdával jönnének)

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#431) gamerkiller válasza Ipse89 (#430) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Keresem, de egyenlőre még nem látom a megoldást.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#432) Ipse89 válasza gamerkiller (#431) üzenetére


Ipse89
tag

Nagyon remélem(jük), hoyg szerencsével jársz!!! :R

Meg szabad kérdezni, hogy mi történt az autóval? :U

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#433) puttputt válasza gamerkiller (#429) üzenetére


puttputt
őstag

Ja, azt nem sejtettem, hogy Előszállás is benne van a pakliban.
Sorry.
Csak lesz valaki...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#434) gamerkiller válasza Ipse89 (#432) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Úgy néz ki hogy nullkerékhajtás, bár én még nem láttam. Szerintem valami tört, mert ha elindul, akkor nem ad le erőt, (nem tudsz elindulni vele, csak pörög), hiba ledek világítanak mint a karácsonyfaégő.. Egyszer már csinált hasonlót akkor amikor kiruccantunk Keldor-al Bécsbe, de akkor haza lehetett jönni vele, volt szervizben, de azt mondták csak a computer hülyült meg.. Jetta 3 amúgy.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#435) Ipse89 válasza gamerkiller (#434) üzenetére


Ipse89
tag

Remélem csak a computer hülyült meg... habár az sem lehet olcsó mulatság...

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#436) bacsis


bacsis
Közösségépítő

remélem akkor gamerkiller kollégával sikerült megoldanunk a problémát, s mostmár nem lesznek senkivel sem további gondok :R

(#437) ZoZ77


ZoZ77
csendes tag

Napsütéses jó éjszakát mindenkinek kollégák ;)
Úgy néz ki hogy notim szolgálatra kész, innentől 99%-ban biztosnak tűnik a részvételem :K,
még meginterjúvolom Winner_hun-t meg-e van-e a 2 lap-topos hely közül az egyik, mert ha igen foglalóznám.

Üdv: ZoZ

(#438) Ipse89 válasza ZoZ77 (#437) üzenetére


Ipse89
tag

helyes, helyes :K :C

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#439) ZoZ77


ZoZ77
csendes tag

Bocsánat, megint én vagyok, bár elolvastam az összes hsz-t a 137-es valahogy nem ragadt meg, pedig sajna aszerint ez már nem aktuális:
"Winner_hun Göd, Budapest, 1 embert Desktop géppel vagy 2 embert laptoppal el tud hozni! Kinek kell még fuvar BP-ről?" és akkor itt akkor szólnék is hogy nekem jól jönne 1 fuvar (ZoZ77 Budapest)
Jut eszembe : nuke7, frescho, capulet75 kollégák hogy oldják meg? Autó, busz, vonat, sárga atomtengeralattjáró?
Hátha van valami jobb tippjük, mert fuvar nélkül a Volán tűnik a legjobb alternativának... eddig.
Na Áve mindenkinek :R

[ Szerkesztve ]

Üdv: ZoZ

(#440) bacsis válasza ZoZ77 (#439) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Winner_hun el tud hozni téged :R
nuke7 is ő vele jön..
frescho kocsival jön, de nem tud elhozni, mert később fog jönni, capulet75 is kocsival jön elvileg..

(#441) bacsis


bacsis
Közösségépítő

kűűűűdtem mindenkinek( na jó csak majdnem mindenkinek) "körüzit" hogy ne felejtsétek el a szombatot ;)

(#442) gamerkiller válasza bacsis (#441) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Válaszoltam.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#443) habo2 válasza gamerkiller (#442) üzenetére


habo2
csendes tag

én nem is kaptam :DDD , de hála istennek tudom mi a dörgés :K :))

bacsis: tegnap volt szombat... :DDD

[ Szerkesztve ]

"ha nem változik, akkor így marad!" ||| értem én... csak leszarom! :D ||| Logout függő és megrögzött Vakegérke-olvasó! ||| "nem kell a szépség, nem kell a jóó..."

(#444) Winner_hun válasza ZoZ77 (#439) üzenetére


Winner_hun
félisten

Összesen tudok 2 embert nagy géppel vagy 1 embert nagy géppel és kettőt laptoppal hozni:) Eddig egy ember van nagy géppel, szóval még 2 laptopos (ha jössz akkor már csak egy) még befér:)
Viszont a jövő hét végére jelenleg havat mondanak, ha lesz hó akkor részemről lefújva, nyári gumival nem megyek hóba:)
Illetve még a holnapi nap folyamán kiderül hogy időjárástól függetlenül tudok-e majd menni

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#445) ZoZ77 válasza Winner_hun (#444) üzenetére


ZoZ77
csendes tag

Akkor laptoposként foglalnék egy helyet a Winner_hun féle fülei járaton, és remélem jó lesz az idő is. Apropó, részletekről priviben vagy telefonon? Már ha jó még az a telószám amit a személyes adatlapodon látok.

Üdv: ZoZ

(#446) Winner_hun válasza ZoZ77 (#445) üzenetére


Winner_hun
félisten

Persze hogy jó, azért van kint:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#447) Ipse89 válasza Winner_hun (#444) üzenetére


Ipse89
tag

Nyugodtság van, nem lesz hó max szálingózás ;)
www.idokep.hu jó előrejelzést szokott adni, kb 4 éve látogatom, és ha nem lesz valami extra légköri változás, akkor kb ugyanolyan idő lesz, mint kb ma :B
Ha meg hó lesz, akkor felteszel egy tolólapot a kocsi elé, és már is nem mész hóban :DDD

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#448) puttputt válasza Ipse89 (#447) üzenetére


puttputt
őstag

Remélem, lesz egy piciny szállingózás. Az nagyon hangulatos.
Persze, elképzelhető, hogy úgy a 20-25 perces Fehérvár->Füle vonatút 2-3 óra 25 perc lesz... ;] :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#449) bacsis válasza puttputt (#448) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Amint ideért a Winner járat felőlem olyan hószakadás lehet mint még soha :))
HA
1: A kultúrházba el tudunk jutni gépestől gond nélkül, és a pizzás ki tudja hozni a kajánkat
2: elfelejtettem :B
de akkor is... amint itt van mindenki.. eshet nyugodtan, amx itt szunyáltok.
Még a kád üres ;]

(#450) Ipse89 válasza bacsis (#449) üzenetére


Ipse89
tag

Nálunk van egy szabad ágy ;]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.