Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Szép-szép, de térjünk a lényegi részre:
Mi lett végül a Sonic gondjára a megoldás? :)

(#2) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

az volt a vicces benne anno, hogy mediumon szépen szaladgált korabeli karikon és úgy is elvert mindent.....
mégis fikázták.

Ez ilyen divat lett. Crysist, Nokia, Applet divat fikázni.

ha majd veszek újra vmi brutál VGAt (7300al tolom) újra kipörgetem, megéri rohanni a beachen.... :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Szép lett, arra nincs is panasz.
Viszont sokmindenben alulmúlta a sok hypeot ami körbevette.
Engem csak ez idegesített benne.
Jó beállításokkal, kis konzol trükközéssel "simán" futott. Az első pályákon 35-45-körül. A jeges pályáktól már csak 25-30 esetleg 20 körül.

Az emberek agyát azért baszta fel nagyon, mert nemcsak, hogy a sok beígért extra kamu volt, hanem hiába vett akkor az ember egy csúcsgépet iszonyatos összegekért, akkor se tudott játszani rajta normálisan. Egy fps játéknál 50-60-tól nevezem teljes mértékben élvezhetőnek.

A nagy hypok, amikből szerintem semmi nem jött össze :

- korlátlan mozgástér, nem lineáris cselekmény, szabad mozgás stb...
- minden épület, környezeti elem, rombolható, darabokra / szétlőhető
- videóban látott csapatjáték, nem rambo módjára egyedül vinni az egész játékot. (ezt mondjuk a Call of 4 kompenzálta, de ugye nem egy játékról van szó :)
- AI

Na így hajnal 4 körül ennyi jutott eszembe hirtelen. A fentieket, mindent elég rendesen hypolták a híradásokban és előzetesekben. A valóságban pedig egyik se valósult meg. Az Ai meg különösen katasztrofális lett.

Az egyetlen dolog, ami tényleg iszonyat jó benne, az a grafika, de az nagyon! Meg mondjuk az eljegesedésig többször is végigvittem, az faxa lett. Az Alienes dolog is szépen meg volt csinálva, de már messze nem volt élethű hogy 76db szuper alient is egyedül gyilkolok le...

na léptem aludni, mert 6:30-kor kelek :D

(#4) Dare2Live válasza Dany007 (#3) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

komolyan mondom mindha nem uarrol a játékról beszélnénk.

pl szvsz a 2éves Crysis AIja minden bugjával egyetemben is a mai napig a legjobb. Persze nem játszok mindennel, mondasz vmit ami megközelíti azonnal megnézem, én most 20009ben is 90%+ban full scriptelt AIt látok csak.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#5) Dany007 válasza Dare2Live (#4) üzenetére


Dany007
veterán

Mondom, grafikailag ott volt a toppon. A többi ígéret nem jött be...
Ott a TimeShift, abban úgy kirobbantották a házat előttem, hogy megugrottam a monitor előtt, mert abszolút nem számítottam rá, hogy az is rombolható elem. De persze az a játék se tökéletes, csak a Crysist direktbe úgy hypolták!
Direkt nyomatták ezerrel, hogy itt aztán minden törhető zúzható apró darabokra... Ezzel szemben a kis bádogházak és néhány fán kívül semmi más. 30 perc játék után meg messziről megmondod, hogy melyik fák azok, amik darabokra lőhetők. A bádogházak is csak darabjaira esnek szét, lemezekre meg ilyenek. A rendes épületek meg a rakétavetőt se érzik meg. Ez már a 4 évvel ezelőtti Half-Life2 ben is benne volt. Mármint a bádoglemezes rombolás.

De mondom, nincs ezzel baj, csak akkor ne ígérjék be mint iszonyatos újítást... És engem zavart a Rambo mód. Call of 4 szerű csapatmunka jobban tetszett volna.

(#6) 7 válasza Dare2Live (#4) üzenetére


7
addikt

Bazzeg, hogy elrepült 18ezer év! :Y

(#7) joey04


joey04
titán

szép. de szerintem továbbra is unalmas, gyenge játék.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) Drenadar


Drenadar
veterán

nekem az volt hatalmas csalódás, hogy scriptelt, illetve hogy túl lineáris, és nagyon rövid. ettől függetlenül élveztem nagyon, és végig is vittem vagy 2x mindkettő részt.

Én nem értek egyet azzal hogy 60 fps kellene egy FPS játékhoz. legyen folyamatos, ne akadjon, stabil fps legyen. A COD-ot ne keverjük ide, mert ott hiába mutatja hogy 60fps az sem folyamatos :D Én multiztam crysissal hackelt cfg-vel ami állítólag ultra volt, megvolt a 30 fpsem, és sose káromkodtam lagok miatt mint cod1ben mikor "csak" 110 fpsem volt és úgyis beakadt :) Ezzel a hackelt cfg-vel a robbanások gyönyörüek voltak :) meg a víz. óóó jaj de hiányzik!

(#9) bacsis válasza D1Rect (#1) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Hallod sokat szívtam vele! Kérlekszépen a Palit 4850-en a memóriák túl melegednek 10perc után, s azért dob kékhalált, ha 900MHz fölött vannak! Annyit kell csinálni, ha 1000en akarom használni a VGA ramját, hogy a ventijét (mert még azon nincs víz) manuálisan kell feltekernem olyan 70%-ra :DDD

Amúgy én úgy látom, hogy az AI is hihhhhetetlenül el van találva, far cry2 höz képest főleg :DDD a romolható környezet, hát jahh, a bádoglemez nem szakad széjjel, de még mindíg jobb mint a rainbow sixvegas-ban :U
és sztem az az egészben a legjobb hogy rambo stílusu egyedül mászkálós... s most övezzetek meg, a COD4-nek 3X álltam neki, de 3perc után megúntam, förtelmesen unalmas játék SZERINTEM!!!
szóval én nekem akkor is az a véleményem hogy ez egy tökéletes játék na jó maradjunk annyiba hogy számomra közel áll a tökéleteshez :B :R

(#10) D1Rect válasza bacsis (#9) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor ennyit a békáról... Marad a békacomb. ;] Egyébként valami átok ülhet azon a kártyán, annyit szívtál már vele...
Egyébként csak így személyes bejegyzésben írogathatnád, ha CFX gondod van valami játékkal.
Imádom, hogy annyira okosak az emberek többkártyás rendszer ügyében, mert bugos-szar-rosszul skálázódik. Sztem nem, de be is bizonyíthatnád. :)

Nekem meg pont a COD4 single tetszik nagyon. ;)

(#6) yetike:
Engem meg behúztak 18K szülinapi, és 18K karácsonyi ajándékkal. :(

[ Szerkesztve ]

(#11) mephi666 válasza D1Rect (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

szvsz: meg kellene csókolni a kártyán a békát, hogy megtörjön az átok :D ...aztán a végén nem királlyá változna, hanem királyul lehetne húzni :))

#9: én a cod-okat élből nem próbáltam, mert valahogy a háborús téma nem vonz... multifüggő meg nem vagyok... de a crysis is nekem olyan, hogy többször belekezdtem, sétálgattam, csilivili volt minden és már bele is untam párperc alatt :( pedig ha rám jön, tudok kockulni ezerrel, de ez a játék nem győzött meg... inkább stalker-ezgetek mostanában... régen kimaradt, most meg nekiültem és tetszik :K ez sem néz ki olyan rosszul dx10-ben 1280ban fullon... habár nem egy crysis... (igaz nem a grafika számít nálam)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) bacsis válasza D1Rect (#10) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jahh tényleg szívtam vele, de mostmár úgy tűnik jó... szórakázgattam a ventivel 75%-os fordulat kell neki hogy ne resetelgessen...
amúgy akarok csinálni egy CF megatesztet, ami nem arról szól hogy hű de jó a 2kdb 4850, hanem megnézek qrva sok játékot, régit újat, ami játékom csak van, hogy milyen hatásfokú a CF.. mert én eddig nem találkoztam olyannal, hogy 80% ALATTI!!!! lett volna a gyorsulás :N bugok.. hmmm erről annyit tuodk, hogy ez a crysis CF esetén bugos, bizonyos objektumok vibrálnak, DE!!! az 1.2-es patch telepítése után minden hibátlan :C :R

(#13) D1Rect válasza bacsis (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Na ezt a hozzászólásodat fogom linkelgetni. :DDD
Egyébként a szívás nagy részét a "Palitsága" okozta a kártyának nem? :)

(#14) bacsis válasza D1Rect (#13) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jahh többek közt igen.. meg a cruical ramok, amiket nem evett az alaplap.. de mostmár úgy tűnik a memória probléma is el hárítva... végre 1 év után TALÁN lesz egy megbízható gépem :DDD

(#15) Dany007 válasza bacsis (#9) üzenetére


Dany007
veterán

Huh, hát nem szívesen beszélnék pont ellened, de szerintem az AI gyötrelmes lett.
Vagy én játszottam ennyire bénán?
Okés, volt talán 2 eset, szitu, amikor megleptek és tényleg bekerítettek, legalábbis azt akarták. És ennyi. A legtöbb esetben semmi extra. Sokszor röhögtem is mennyire bénák...
Amikor észrevesznek, akkor jön a riadó, meg az alarm, egy ideig futkoznak, aztán elfelejtenek, és újra mászkálnak mintha mise történt volna. Jó, ilyen azért ritkán volt, de volt ilyen is.
Próbáltam legerősebb nehézségi fokon, talán veterán volt a neve nemtom. Ott se volt semmi különbség. Annyi, hogy előbb meghalsz a lövésektől és kész. Ennél azért lehettek volna kreatívabbak.

(#16) D1Rect válasza bacsis (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

Mushkin Redline, X48-DS5-ben 800 4-4-4-9 1.8V :)

(#17) Olcsi


Olcsi
senior tag

Huhúú...ha lenne 50e Ft-om fölösben. Pfff. ráadásul bércsökkentés rulez! :W

[ Szerkesztve ]

(#18) Oliverda


Oliverda
félisten

A baloldali fa törzse elég szögletes. A Far Cry 2 nekem jobban bejön.

A CryENGINE 3 viszont már brutál lesz.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19) pechman8


pechman8
aktív tag

Szerintem ez a ma elérhető egyik legjobb, ha nem a legjobb játék!
Hardverigényes? Igen , ez az a játék amiért sokaknak hardvert kell cserélni. De a számítástechnika nem HI-FI, hogy egyszer megveszed azt mindig jól szól...

Saját korlátaimból nem léphetek ki, mások adottságaiba nem léphetek be.

(#20) bacsis válasza Dany007 (#15) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

semmi gond beszéljél ellenem ;)
szóval te így látod... akkor hadd kérdezzem meg, hogy szerinted melyik játékba jobb az AI? ;) Én még talán a Far Cry első részét tudnám ide hozni, mert abba is hihetetlen jó volt már...
De a far cry2 katasztrófális, a call of juarez2 sem hű de kimagasló, COD meg szimplán nem jön be, nagyon nem köt le, arról nincs véleményem :B a Rainbow six vegas meg az egész semmit nem érő fizikája miatt pocsék :U

(#21) Dare2Live válasza Dany007 (#5) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Mondom AI. És ténleg mutass nekem játékot amiben jobb. Mert én amit látok az így 2év elmultával mind a közelébe nem ér.

Grafikában szó incs róla most is az egyik ha nma legjobb. Azért egy 2éves játéktól ez nem rossz.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#22) Dany007 válasza Dare2Live (#21) üzenetére


Dany007
veterán

Egy szóval nem mondtam, hogy van jobb játék.
Pusztán azt, hogy nem olyan nagyon jó, mint ahogy behirdették. Erre hoztam fel a példákat is.
Btw, nekem például a Call of 4 jobban bejött. Természetesen a single. Hangulatosabb. Jó, hogy csapatban lehet menni. Ami tény és való, hogy scriptelt, de legalább a látszatát kelti annak, aminek lennie kéne.

A crysis szintén scriptelt. De ott még csapatjáték se nagyon van. Menj egyedül írts ki mindenkit... Stb...
A call of legalább visszaadja egy igazi háború hangulatát. Főleg veterán fokozaton ;] mivel a valóságban is kb 3 perc után leszednének... De persze ott is annyi az össz. kül. a nehézségek között, hogy gyorsabban meghalsz. Jobban sérülsz.

Összességében jobb játékot tehát nem tudok mondani. De ha gyurmázni kéne, akkor lenne miből választani. Ott a TimeShift. Ott nem látod meg, hogy melyik fal rombolható, és melyik pályaelem. Főként, hogy van amikor 1-1 egész házat le lehet rombolni. Az AI sehol se jó. A grafikában a Crysis vezet, ez eddigi is egyértelmű volt. Hangulatban Call of 4. Btw a farcry 2 is szép volt. Ott a legjobban a napszakok váltakozása tetszett. Iszonyat jól megvolt csinálva. Jóformán észre se vettem, hogy este lett. És ott ez folyamatos keringésű, nem úgy, mint a Crysisban. Ott az is scriptelt... :U Persze szépnek szép ott is.

(#23) bacsis válasza Dany007 (#22) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Na ja de nekem meg pont a CAll Of Duty féle csapatos játék nem jön be :(
Igaziból mondjuk nem tudom miért nem kapnak a játékok jobb AI-t mert mondom, az 5éves Far Cry is parádés dolgokat tud művelni sokszor, ahogy kommandóznak benne az emberek :R
Sőt már a 2001-es Project I.G.I-ben is egész jó volt az AI, tetszett hogy járőröznek az ellenek, csak azt baszták el hogy mindíg egy fix helyre futott a fószer, s ezt sokszor úg ytette hogy tőled 2cm-re rohangászott, mégse' lőtt :DDD

(#24) Gergő_


Gergő_
őstag

szvsz a far cry a maga idejében sokkal nagyobb lépés volt( mint pl a mafia)

szerk.: @bacsis egyre gondoltunk

[ Szerkesztve ]

(#25) Dare2Live válasza Dany007 (#22) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Mondtam AI.
Nem azt mondtam, hogy jobb. Olyan nincs mert izlések pofonok.
script meg mindenütt van de azért véletlen se hasonltsunk egy COD4et egy Crysishoz AI tekintetében. (COD4 egyébként nagyon jó játék.)

jut eszembe tudod mi az AI? Lehet azért érted félre...?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#26) Dare2Live válasza Gergő_ (#24) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Naja az 4-5?éves FarCry AIja még mindig az egyik legjobb, tippre messze veri pl azlöbb emlegetett COD4et. Crysisban meg mégegyet léptek előre, mai napig etalon ennek a 2éves játéknak az AIje.
(De épp grafban se kell még mindig szégyenkeznie)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#27) bacsis válasza Dare2Live (#26) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

sokan még panaszkodnak a gyenge sztorira/körítésre... Te hogy látod?
Sztem az is rendbe van, mégis miylen sztorija legyen egy ilyen játéknak? :))

(#29) Psychonaut válasza ,,no name" (#28) üzenetére


Psychonaut
addikt

Attól, hogy gyenge a GMA4500M, nem fagy le a játék a menüben. Vagy nem indul el, de ha már elindult, baromira szaggatva, de fut. :K

COD4 multi részével játszottál? Mindig az a legnagyobb fun... :U

(#30) Dany007 válasza Dare2Live (#25) üzenetére


Dany007
veterán

A.I. = Artificial intelligence Mesterséges Intelligencia. Erre gondoltál nem? Persze lehet csúnyán félreértem :)

(#31) bacsis válasza Psychonaut (#29) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

az én laposomba Quadro135M van, azaz egy geforce8400GS.. elszaggat rajta a crysis csuma minimumön.. de egyszer felraktam 1280X800-ba, minden max... kb 10percig töltött a gép, pedig volt benne 2giga ram, ha jól emléxem, s miután beadta újra a játékot, hát én is elgondolkodtam rajta, hogy lefagyott-e a gép, mert fél perc alatt egy fél FPS-t sem tudott kupumpálni magából a vas :DDD lehet a GMA4500 is így járt csak már a menüvel sem bírt el ;]

(#32) puttputt


puttputt
őstag

Nálad szerettem meg ezt a játékot és a Far Cryt... :)) :R
Akkor, legközelebb...! :K

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#33) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem a Crysis mai napig a második abszolút kedvenc.

Engem a sztorija fogott meg, bár itt elfogult vagyok mert élek-halok a Scy-Fi-ért. Az első rész jobban bejött mint a kieg, utóbbi már közelebb állt a "henteljlemindenkittucatfps"-ekhez, voltak pályarészek, ahol nem lehetett megválasztani a harcmodort, csak lőni kellett, lőni, lőni lőni, és lőni. (Pl a vonaton)

Mikor először végigtoltam, 8600GT volt a gépben és minimumon volt minden. Nem volt szép, én mégis élveztem. Nem is olyan rég előkotortam az első részt, és újra felraktam. Ezúttal Very High-on indítottam, (természetesen ezúttal is Delta fokozaton). Hát én a parton majd lepisáltam a bokámat. Csóri 512-es 4870-es csak 32 FPS-t préselt ki magából, de a látvány magáért beszélt. Aztán elértem oda, ahol élyszaka van és a légvédelmet kell kiiktatni, és elfogyott a kártya. 25-30FPS, de akad minden egérmozdításkor. Itt hagytam abba.

Azóta itt van elöttem egy 23"-os Full-HD monitor, és várja, mikor kerül egy HD58x0-as a gépbe, hogy 2 MegaPixelen tolja képembe Very High-on a "krájzisz"-t.

sz: Bevallom, én jobban várom mint ő... ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35) bacsis válasza TESCO-Zsömle (#33) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

És akkro mi az első kedvenc? :B Mondd hogy a Settlers3 lécci :DDD :R
Mikor kijött a Crysis, 3,4es prescottom volt ati x1950pro-val 2g rammal stb... Szal a S478as platform igen csak teteje volt.. semmi nem akasztotta meg 1440ben.. akkor volt menő a TDU a COD4 az NFS most wanted, stb... a DIRT volt amihez kevés volt a 4GHz-re tornázott proci.. mondom sok játékról mondták a hatalmas gépigényt, az én elavuló félben lévő konfigomon akkor is ment szépen, ez is fog.. feltoltam szokás szerint mindent plafonra, csuma élsimítás stb.. jahh kaptam vagy 8FPS-t :DDD uhh ez tényleg kemény. na akkor vissza az élsimítást.. még mindíg csak 10-12FPS, na akkor a max részletességet HIGH-ba akkor már volt 15-17FPS, is végül MEdium/HIGH kevert felbontásal vittem végig 18-20FPS-el :DDD volt hogy 12re lement de lesz*rtam úgy toltam... akkor határoztam el, hogy csinálok egy gépet, egy LGA775-öt amiből szintén amaxot fogom kihozni persze apránként, elterveztem bele a 4magos procit 3870CF-et stb, de ez már egy másik sztori... szal meglett az új gép, s 2008 tavaszán a HD3870... na most adok én a pofályának, tuti el fog menni maxon... hát a nagy francokat, HIGH részletességgel be kellett érnem :O aztán okosan beszereztem egy nem tervezett 4850et ami máig megvan, de persze az is kevés ahhoz hogy max élsimításssal élvezhessem a játékot, sőt a maximális részletességhez is sokszor kevés... most hogy meglett a CF, és a 2 szénné hajtott 4850 már bírja a tempót, maximális részletességgel...
Én valahogy úgy fogom fel ezt a játékot, hogy egy 2009/2010-es jűtékot adtak ki 2,5évvel korábban ,hogy bele kóstolhassunk, hogy miylen játék is lesz pár év múlva... hisz a grafikája máig a legjobb, szóval egy idei/jövőre megjelenő játékkal is fel tudja venni grafikai szinten a versenyt :R
,,no name"! Win7 alatt 20FPS is megvolt, de mivel csak 128MB saját memóriája van a VGA-nak így elég hiányos a textúra :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Mi a kedvenc? Deus Ex! 120-órás RPG-FPS hibrid. Annyi olvasnivalóval, amiből könyvet is lehetne fűzni. Egyszerűen überbrutál sztorija van. Döntéseket kell hoznod. Olyan döntéseket, amik végérvényesen és visszavonhatatlanul változtatják meg a játék menetét. sz: ezen döntések összessége határozza meg, hogy az 5 ending közül melyiket láthatod.

Nekem akkor volt asszem D930-am meg 8600GT. Aztán lett D930@3,9GHz és HD4870x2. Na ezzel megvolt 1600x1200-ba fullon a 35 FPS. Az egyetlen játék volt, amivel nem volt procilimitem. ;] TDU-ba proci 100%-on VGA 70%-on.

Én ma megnéztem a CryEngine 3 bemutatót, és érzem, hogy ez lesz az a játék, ahol a HD5870-es nem lesz procilimites. :P

sz: GTA 4-hez annyit, hogy nincs annak nagyobb VRAM igénye, mint másnak... Nekem az 512-es HD4870-en vígan rohant (még D930-al is) 25-30FPS-t. Aztán Q6600-al ugyanez olyan beállítások mellett, ahol már 1GB ramot "kért". De az a ram-kijelző az hülyeség, mert nem veszi figyelembe a memória sebességét.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38) bacsis válasza TESCO-Zsömle (#37) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Nekem valahogy az kimaradt, helyette a Fallout3-ba sikerült még beleszeretnem, igaz 3szor kellett neki esnem hogy elkapjon a varázsa de utána nagyon rákattantam :DDD
De most hogy végig toltam, nincs kedvem mégegyszer, viszont a Crysis-t nem tudom megúnni, eddig 3X vittem végig, az első pályát meg vagy 20X és mégse' untam meg, remélem a folytatás is hozza ezt a hangulatot :R

(#39) TESCO-Zsömle válasza bacsis (#38) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak ajánlani tudom, bár tény, hogy embertelen hosszú.

DeusEx @ Wiki: HU ENG

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#40) lezso6 válasza bacsis (#31) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Menü szempontjából az Age of Empires 3 volt érdekes. A játék jól ment, de a menü b@szottul szaggatott... :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#41) bacsis válasza lezso6 (#40) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

amikor először meghalt az x48as giga lapom, szal kb 1 éve, akkor újra elővettem a S478-as p4emet, amit csak ritkán használtam, gondoltam akkor most végig tolom rajta az age of 3-at.. fel is raktam rá, s mikor megláttam hogy akadt a 4GHz-re húzott p4-en a menü :Y na mondom nem játzok ezzel mégse' de a játék meg szinte maxon ment egy 6800ultrán :))

(#42) #19617792


#19617792
törölt tag

Egy dolgot sajnálok a Crysisban (meg ezen kívűl még néhányban), hogy nem gondoltak azokra, akiknek CRT-jük van (jó persze lehet mondani, hogy cserélj LCD-re, 30-ért utánad vágnak egy 19"-osat. Nem úszok a pénzben...), így mindig 60 Hz-en megy a játék, bármilyen szép, élvezetes, kifolyik a szemem tőle.

(#43) bacsis válasza #19617792 (#42) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Amikor a tesztjeimben szerepel a Crysis, mármint hogy azzal is tesztelek, akkor mindíg egy 15éves CRT-n szoktam tesztelni/játszani, s valahogy nekem soha nem volt ez az érzésem.. úgy látszik nekem annyira nem finnyás a szemem... vagy megszokta a "quadracheck4000"-et a szemem :DDD

(#44) #19617792 válasza bacsis (#43) üzenetére


#19617792
törölt tag

Én még a 90-100 Hz-nél is látom, hogy vibrál a kép, sokan már ott nem látnak vibrálást.

(#45) bacsis válasza #19617792 (#44) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

mibl van neked a szemed? biológiai lézerből? :DDD :R

(#46) blokad válasza #19617792 (#44) üzenetére


blokad
senior tag

Én az lcd-n is látom vibrálni a 60 Hz-t. Persze csak nagy egybefüggő ugyan olyan területen. Fene eszi, hogy a tv frissitési idejét nem tudom feljebb venni,

[ Szerkesztve ]

(#47) lezso6 válasza blokad (#46) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ott valami más bibi lehet, mert az LCD aktív mátrixos, ergo nem villog. Villogni max a háttérvilágítás tud. :)

Amúgy vicces mód én is észreveszem már CRT-n a 85-100 Hz-t, miután már egy éve notim van. :U

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#48) bacsis


bacsis
Közösségépítő

raktam fel még 2szép képet, tessék azokat is megnézni :C

(#49) D1Rect válasza bacsis (#48) üzenetére


D1Rect
félisten

Tessék már bekapcsolni pár kép erejéig a FRAPS-ot :)

(#50) Drenadar válasza D1Rect (#49) üzenetére


Drenadar
veterán

Nekem szerencsém van a szememmel nagyon igénytelen, de van stabilan 30 fps-em, akkor én azt folyamatosnak látom, de a 27-et is. de csak crysisban. codban nem.
Nekem a vidkarim nem engedi a fullHD-t, csak a HD-t, kevés a ram. ÉN amit lejjebb szoktam venni(nem minimumra) az az árnyék részletessége és máris van egy csomó fps. olyan 80?

Bocsi D1Rect ez nem neked akart menni hanem csak úgy bele az éterbe :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.