Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Depression


Depression
veterán

Köszike.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2) _Scythe_


_Scythe_
aktív tag

:DDD
Köszi, jól fog jönni!

(#3) zeoos válasza _Scythe_ (#2) üzenetére


zeoos
tag

Ennek reményében született :DD .... és reményeim szerint itt a fórumban még bővülni fog a kínálat :))

[ Szerkesztve ]

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

(#4) luw2win


luw2win
őstag

Ezaz ezek kellettek
köszke :R

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#5) Kasza08


Kasza08
őstag

Köszönet, már meg is van, hogy mit kinek ;]

(#6) joshua7


joshua7
veterán

:R

Semper Fi

(#7) NoLF


NoLF
addikt

Itt van a szilveszter vége az évnek, kell a zsíros kocsonya, vörösbor a bélnek. Hopp, ott egy kismalac, rálép egy kekszre, Vegyél rá valakit az orális sexre.!! BUÉK

ez kétszer van

"a felyek kékek" ez meg kicsit erős, egy word helyesírás-ellenőrzőt érdemes átfuttatni egy postolás előtt.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Szép írás gratula!
:C

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#9) mcsabee


mcsabee
senior tag

Vannak benne, khm... érdekes is :-D. Bár én nem élek ilyenekkel, általában éjfél környékén már nem nagyon vagyok képes ilyeneket írni :-D.

Stay a while and listen...

(#10) dragonfx


dragonfx
veterán

Na ezta topikot elrakom magamnak, igaz első volt szíves engedelmeddel hogy ki kontrolcéztem :C
amint találok olyat ami nem szerepel rakom be ide.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11) zeoos válasza NoLF (#7) üzenetére


zeoos
tag

Természetesen fejet hajtok és próbáltam javítani a dolgon. Bár törekvéseim szerint (cenzúrázatlanul) csak próbáltam csokorba fűzni az elmúlt időben szokásos üzeneteket, megtartva benne a valós szerzők eredeti szavait is. De ami jogos, az jogos.

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

(#12) 64b0r


64b0r
aktív tag

Köszönet érte!
Eddig minden évben úgy vadászgattam ezeket a netről,meg haveroktól, meg emailekből. Most legalább megvan egy helyen az egész. :C :R

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#13) Zolaash


Zolaash
aktív tag

"Sül a malac, zsírja fröcsög,
Boldog Új Évet, te köcsög!"

Ezt elküldöm a testvéremnek! ;]

Rip and tear

(#14) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

"Disznó visít, petárda robban, részeg feje a padlón koppan. Róka család a vécében, Lagzi Lajcsi a tévében. Több rímet ide nem írok: Boldog Új Évet Kívánok!" - Több rímet ide nem vágok: Boldog Új Évet Kívánok! Én így ismertem...

"1-én, mikor kialusznak a fények, a detoxban akkor kezdődik az élet.
Kancsal szemek, a fejek kékek és kómásan köszönnek Boldog Új Évet!"
- 1-jén

Jól fognak jönni... Köszönet érte! :R

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#15) infectedmann


infectedmann
őstag

Köszi.

Már mazsoláztam is párat :D :C

(#16) K Nándor


K Nándor
tag

:R

(#17) Viszlát


Viszlát
addikt

Hihetetlen mik megmaradnak címlapon mostanában... :(

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#18) LLKobe válasza Viszlát (#17) üzenetére


LLKobe
veterán

Naigen.... :( És ez miért szakmai? És miért címlapos? :F :(

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#19) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Helyretettem. :U

Samsung Galaxy A54

(#20) zeoos válasza Viszlát (#17) üzenetére


zeoos
tag

savanyúuborka :Y

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

(#21) zeoos válasza LLKobe (#18) üzenetére


zeoos
tag

biztos vagyok benne, hogy veled sem buliznék :(((

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

(#22) LLKobe válasza zeoos (#21) üzenetére


LLKobe
veterán

Semmi bajom vele, és is csípem az ilyesmiket, csak nem odavaló ahol volt.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#23) zeoos válasza LLKobe (#22) üzenetére


zeoos
tag

Értem én, hogy benzin ... de mi hajtja? :DD

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

(#24) mcsabee válasza zeoos (#23) üzenetére


mcsabee
senior tag

Értem én, hogy benzines motor, de mi hajtja. Így talán értelme is lesz, mert a benzint semmi sem hajtja, mivel az a hajtóanyag :-P.

Stay a while and listen...

(#25) zeoos válasza mcsabee (#24) üzenetére


zeoos
tag

Ez benne a lényeg! Amúgy amikor egy poént meg kell magyarázni, akkor az már régen rossz.
A párbeszéd szatírikusan így hangzik:
- és mit tankolsz?
- benzint.
- értem én, hogy benzin ... de mi hajtja (?!) - ez egy vicc :W

látom van humorérzéked :DDD

[ Szerkesztve ]

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

(#26) mcsabee válasza zeoos (#25) üzenetére


mcsabee
senior tag

Van humorérzékem, de ennek imo nem sok értelme van így :-P. Én amúgy ilyen kis szösszenetként ismerem: "Értem én hogy gőzgép, de mi hajtja?". Egy viccből kiragadni a poént nem okos dolog, mert aki nem halotta a viccet (ahogy esetünkben én ezt a verziót), annak nem lesz túl nevetséges, amit írsz :-).

Először nem is értettem a vicced, de aztán átolvastam még egyszer, a poén az lenne benne, hogy autót tankol, csak a kérdező azt hiszi, hogy a benzin = autó? ^^ Hasonló akkor ehhez:

- Megetetem a papagályt.
- Mivel?
- A macskával.

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#27) zeoos válasza mcsabee (#26) üzenetére


zeoos
tag

Figyuzz! Ez az okoskodás engem egyáltalán nem érdekel. Ha vitatkozni akarsz, fáradj át mondjuk a "szófosásom van" topicba. Sokmindent mondhatsz (szíved joga) az Internet szabadsága mögé bújva, csak azt nem, hogy ki/mit/hogyan tegye ugyan azt.
Két dolgot tehetsz:
-már olvasás közben észreveheted, hogy nem a szád íze szinti dolgok vannak leírva és elnavigálhatsz,
-vagy ha már végigolvastad, akkor is leginkább a témához szólj hozzá, ne pedig keresd a lehetőséget a kötözködésre.
Téma: B.Ú.É.K. "szösszenetek sms-ben"
Próbálj meg ennél maradni, vagy elménckedni jobban eltudlak képzelni egy chat-ízű kommunikációs csatornán, mondjuk a "Lőrincze" szobában.
Én nem azért járok ide, hogy egyes tagok hülyeségeire reagáljak, amit éppen nekem címeztek ... így hát ezt a veled folytatott beszélgetést a részemről lezártam.
Pápás :R

[ Szerkesztve ]

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

(#28) mcsabee válasza zeoos (#27) üzenetére


mcsabee
senior tag

Elnézésedet kérem! Látom neked az összes hozzászólásod szorosan a témához kötődik :-(. Máskor figyelmesebb leszek!

Amúgy nem véletlen van off topic kapcsoló, használni nem hátrány :-(.

/e: Jah és 2 hozzászólás alapján már esettanulmányt tudnál írni rólam? Egy hozzászólás után rájöttél, hogy nincs humorérzékem, kettő után, már az interneten számomra legideálisabb helyet is megtaláltad.

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#29) zeoos válasza mcsabee (#28) üzenetére


zeoos
tag

Harmadik hozzászólásod után meg tisztán látom, hogy nem értesz a szóból. Közben megállapítom azt is, hogy figyelmetlen vagy ... nem vetted észre, hogy ez a topic miért jött létre (arról már nem is beszélve, hogy szándékom szerint csak a nemsokára eljövendő szilveszteri sms üzenetekhez szeretten volna segítséget nyújtani - ha nem vetted volna észre a saját blogoutomban ízetlenkedsz)
Ha nem lenne világos, itt nem is mindenről van mit beszélni, mert a TÉMA-t az élet írta, én csak közzétettem és a legtöbb normális hozzászóló eddig csak megköszönte azt. Levonom tehát a végső és egyben valóban hozzád utolsó megjegyzésemet: az intelligenciádban is egyre jobban kételkedem. Elnézést ... köszönd magadnak!
Nyugodtan rákontrázhatsz, lehet tiéd az utolsó szó: én hozzád többet nem szólok. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

(#30) Thunderzolee

Huhh, egyszer kaptam egy sms-t Karácsonykor...
"Kellemes Húsvéti ünnepeket!"

Aztán pár percre rá mégegyet:
"Jajj, bocs, nem.. nem azt.. " :U

Szóval ez akkor nagy poén volt, mert a csávó ezt küldte mindnekinek. (Két sms-t.) És hát egy elég nagy baráti kört szívatott be.. Nagy poén volt, mikor összetalálkozva kiderült.. :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#31) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Gratulálok. Látom jól megy a Ctrl+C és a Ctrl+V...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#32) zeoos válasza TazLeacher (#31) üzenetére


zeoos
tag

Senki nem állította, hogy ennyi hülyeség egy fejben is megszülethetne,de valójában én a kijelölés-másolás-beillesztést használom :))
Amúgy pedig ha rámutatsz, hogy honnan lett kiollózva, akkor kérhetsz tőlem akármit (megkapod)
Annyira azért vettem a fáradtságot, hogy kicsit kijavítottam a hibákat, amik eredetileg benne voltak ebben az egészben.
De azért jó kis beszólás volt, gratulálok :DDD

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

(#33) cizoe


cizoe
őstag

Szvsz nincs gázabb a sablon karácsonyi meg szilveszteri smseknél. Ha már annyira nem tud kitalálni nekem semmi személyeset, esetleg vicceset, ne is írjon - amúgy is rühellem az üdvözlő smseket, mintha kötelező lenne küldeni. Hál istennek sose voltam az a típus.

"Amúgy pedig ha rámutatsz, hogy honnan lett kiollózva, akkor kérhetsz tőlem akármit (megkapod)"

[link]

Egy Gainward Rampage700 2048MB GS jöhet karácsonyra... ;)

[ Szerkesztve ]

(#34) zeoos válasza cizoe (#33) üzenetére


zeoos
tag

Szerencsére nem vagyunk egyformák, hiszen az is sablonos lenne - "kinek a pap ..."

Amúgy is a szilveszteri sms-küldés időpontjára már a legtöbb ember olyan állapotban van, hogy vagy nem is jutna eszébe semmi, vagy esetleg a túlfűtött hangulatban egy valami nem helyénvaló megfogalmazás jutna csak eszébe ... ezek csak segítségül szolgálnak és mindenki kiválaszthatja a neki éppen legmegfelelőbbet. Használhatóak nem csak szamárvezetőként, hanem sablonként is (picit átszerkesztve)

Viszont ajándék nem jár, hiszen csak hasonlít, de ha alaposan elolvastad volna amit írtam ... esetleg összehasonlítod a kettőt, akkor rájösz miért nem jár a jutalom :DD

[ Szerkesztve ]

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

(#35) cizoe válasza zeoos (#34) üzenetére


cizoe
őstag

Ja és ha ott jársz hozhatsz egy batár monitort is a kártya mellé... ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#36) zeoos válasza cizoe (#35) üzenetére


zeoos
tag

Már úton is vagyok ... (csak nehogy eltévedjek) :))

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.