Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Nahát, ez tényleg megéri...

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2) ripla


ripla
őstag

olvastam erről, szerintem egyszerűbb lenne csak egy dobozt adni a vásárlóknak és külön pénzt kérni mindenért. a karakterekért, a fegyverekért, a helyszínekért, a történetért, mindenért.

komolyra fordítva a szót, már a legutóbbi játék is annyira kőbuta és ostoba volt, hogy talán 3 órát toltam vele összesen, a doboza azóta is ott porosodik valahol a polcon.
érted, észrevesznek a rendőrök, akik persze a semmiből teleportálnak elő, és amikor kiszúrnak, akkor megállnak a rejtekhelyedtől 3 méterre, és teljes tűzerővel elkezdik lőni a falat (!!!), ami mögött rejtőzöl.
aztán közelebb jönnek, mert annyira ostobák, hogy veled szemben állnak meg (!!!), és 15 lövésből egyik sem talál el (!!!), de legalább annyira sötétek, hogy szemrebbenés nélkül hátba lövik egymást!
ennél a pontnál nyomtam rá az uninstallt.

[ Szerkesztve ]

(#3) james001 válasza ripla (#2) üzenetére


james001
veterán

[link]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4) ripla válasza james001 (#3) üzenetére


ripla
őstag

így

(#5) wolfman válasza ripla (#2) üzenetére


wolfman
veterán

Szerintem csak pár hiba volt benne, de azok akkora fatális hibák, hogy el is vették sokszor a kedvem az egésztől.

De ezt hogy kell majd elképzelni?
1.: A 7 küldetés végigvezet a történeten, lesz lezárás is, csak majd idővel jönnek a mellékesebb küldetések, amik teljessé teszik?

2.: Megkapjuk az első 7 küldetést, ami után még jönnek darabjába a többi pályák és majd az utolsó DLC-ben lesz az utolsó küldetés és főcím?

3.: Baromira nem lesz semmi történet, csak különálló, egymáshoz egyáltalán nem kapcsolódó merényletek lesznek, így nem is kell nagyon sokat várni sztori szinten?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6) satz18


satz18
őstag

Hát ez elég szarul hangzik. És akkor a játék 60+40 euro lesz legalább?

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#7) Burki


Burki
aktív tag

Nyilvánvalóan túl utópisztikus elgondolás, de lehet,hogy csak egyszer kellene egy közelgő játék rajongói táborának bojkottot hirdetnie a hasonló "kapsz két pályát az alapjátékban a többi nyolcat meg vedd meg dlc-vel" típusú kiadásnál, és lehet,hogy kicsit változna a piac. Vagy nem.

Mindenesetre nekem a hátamon feláll a szőr attól, hogy ma már - nagyon kis kivétellel - erre a sémára épülnek a játékok. Értem én,hogy ezzel a trenddel a sok kockából több pénzt lehet kiszedni, de akkor sem tartom túl barátságos megoldásnak, bár az tény, hogy a tőlünk nyugatabbra lévő országokban nevetve kifizetik azt a kétszer, háromszor 60 USD-t vagy éppen eurót az alapjátékra meg a dlc tartalmakra.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#8) Televan74 válasza satz18 (#6) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nem, 60€+40€+40€+40€ !!! ;]

De nem értem hogy gondolják. Megcsinálom a 7 küldit, és fél évet várok a következő 7 küldetésre ? :U

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9) szupermacs válasza Burki (#7) üzenetére


szupermacs
veterán

Én is lehúznék mindenkit ha nagy cég lennék. Akinek annyi esze van, hogy megjelenés után veszi meg és nem pár év múlva egy csomagban az összeset az eredeti ár töredékéért az megérdemli. :D Aki hülye haljon meg alapon működik ez. És látod, hogy gyenge játékok valószínűleg gyenge folytatásaira is várnak és majd adnak ki érte pénzt. Nem sajnálom azokat akik megveszik.

(#10) #08052480 válasza wolfman (#5) üzenetére


#08052480
törölt tag

A masodik. Leszurkolod a teljes arat, majd darabokban megkapod a jatekot. Vagy varsz mig kijon az osszes es jovore megveszed az egeszet egy pakkban.Vagyis majdnem, focim nyilvan mindben lesz ha evadokrol beszelnek :)
Egyebkent az Absolution utan nem vesztenenk vele sokat ha a kozponti szal teljesen kimaradna, a regi reszekben is tobbe-kevesbe egymastol fuggetlen kuldetesek voltak amiknek a foszal csak a "keretet" adott.

@ripla: meg jo hogy a mesednek semmi koze a valosaghoz :U ahol nem eroltettek a fajoan linearis kuldeteseket ott az Absolution boven hozta a szintet, itt meg allitolag mar csak ilyen lesz.

@televan: 60+0+0+0+0

[ Szerkesztve ]

(#11) szupermacs válasza #08052480 (#10) üzenetére


szupermacs
veterán

Csoda, hogy bárkit is érdekel a sztori a játékban. Engem az első és második részben sem érdekelt, übergagyi klisés vacak volt. A harmadik részben csalódtam, a negyedikben is. Nem értem minek nyúzzák tovább a rókabőrt a sorozatról.

(#12) oriic válasza Televan74 (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, egyszer kell csak fizetni érte. Gondolj úgy rá, mint például egy epizodikus kalandjátékra, ahol kifizeted a teljes szezont, de a játékot csak részletekben kapod meg.

Live-Die-Respawn

(#13) szupermacs válasza oriic (#12) üzenetére


szupermacs
veterán

És ha bejelentik, hogy elfogyott a pénz? Vagy az érdeklődés hiányában már nem csinálják tovább a többi részt? Ahogy anno a Swordquest utolsó részét is félbehagyták. Most is megtörténhet bármi.
A másik, meg hogy fizetsz valamiért, amit még a kezedben sem tudhatsz. Ez így elég hülyén hangzik... :W

(#14) oriic válasza szupermacs (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ilyen részletekbe nem tudok belemenni, remélhetőleg ilyen nem fordul elő.

Live-Die-Respawn

(#15) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nagyszerű. Ezt sem vesszük meg akkor:) Persze nem is terveztem.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16) szupermacs válasza oriic (#14) üzenetére


szupermacs
veterán

Mindenki gondolkodás nélkül úgy tudja elszórni a pénzét, mintha nem is dolgozna érte hanem csak találná. :( És a remélhetőleg meg elég bizonytalan amikor pénzről van szó, de lehet, hogy csak nekem kell sokat dolgozni azért, hogy ilyenekre pénzt áldozzak.

(#17) Televan74 válasza Scholes9 (#15) üzenetére


Televan74
nagyúr

Megvárjuk a GOTY -t. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#18) #08052480 válasza szupermacs (#13) üzenetére


#08052480
törölt tag

És ha bejelentik, hogy elfogyott a pénz? Vagy az érdeklődés hiányában már nem csinálják tovább a többi részt?

Hogy fizetsz de kozben nincs garanciad, hogy kapsz vegul egy kesz es teljes jatekot mar egy ideje meno: ugy hivjak early access. Hitman lesz mondjuk az elso amit ezt ilyen idetlenul keveri az epizodikussaggal, ami valojaban nem is epizodikus, mert nincs eselyed nem fizetni a kesobbi reszekert ha az elsok nem tetszenenk. Bizzunk benne masok ezt nem veszik at.
Egyebkent SE-vel a hatuk mogott aligha kell attol felni, hogy nem lesz zse befejezni - ezert is erthetetlen szamomra, hogy ezt az utat valasztottak.

Csoda, hogy bárkit is érdekel a sztori a játékban

En mar nem lepodok meg semmin, az emberek a legbugyutabb jatektortenetekert kepesek oda-vissza lenni, ezzel ezen a forumon is tobbszor szembesultem. Mondjuk a Hitmaneknel tenyleg nehez tortenetrol beszelni, ha jol emlekszem valamelyikbol (talan a 3?) meg a cselekmenyt is kihagytak.

[ Szerkesztve ]

(#19) szupermacs válasza #08052480 (#18) üzenetére


szupermacs
veterán

Early access? Na ezért nem fizetek semmi digitális tartalomért és nem kész termékért soha. :D Mindig csak azért, amit a kezemhez kapok amint azt elhagyta a pénz. :))

(#20) Bj Brooklyn


Bj Brooklyn
aktív tag

Epizodikus megjelenés? :F Én azt hiszem, hogy ezt, már eljátszották a Sin és az Alone in the Dark esetében; ott sem jött össze ( meg ugye a Half- Life 2 esetében sem, hisz ott is mennyi idő volt az Ep1 és Ep2 között meg az Ep3... :DDD ). Nem tudom, hogy miből gondolják ( merítenek bátorságot ) , hogy ezt megint megcsinálják? Ez az aljasság és a kiszolgáltatottság netovábbja. ( Nem is beszélve, arról, hogy az ilyen nagy cégek fikázzák a kickstarter projekteket, hogy nem jelennek meg időben? Itt is ugyan ez folyik. ) Sajnálom, hogy egy ilyen névvel és múlttal fémjelzett produktummal akarják ezt meglépni.

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#21) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Ki kene egeszteni a hirt azzal, hogy INGYEN jon majd az osszes tobbi kuldetes es egyeb tartalom a kovetkezo ev soran folyamatosan adagolva, neha csak bizonyos ideig teljesitheto kuldetesekkel visszacsalogatva a jatekosokat.

/s

(#22) szupermacs válasza Bj Brooklyn (#20) üzenetére


szupermacs
veterán

Már nekem is rémlik a Sin. Ha jól tudom 9 részt terveztek és csak 1 lett belőle. :D Javítson ki valaki, ha tévedek.

(#23) oriic válasza wjbhbdux (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bővítettem a hírt, de talán senki nem gondolta azt remélem hogy minden évad majd 60 dodó lesz. :DDD

Live-Die-Respawn

(#24) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Ez ebben a formában röhej. Ennyire elkeseredetten kell a pénz? Talán ha 1 év múlva adnák ki egészben a játékot, addig annyira megcsappanna az érdeklődés, hogy a kutya se venné meg? Esetleg annyira fosnak, hogy egészben nem merik kiandi, mert akkor még anniy vásárlójuk se lenne, mint így, akik erre a félig lutrira beruháznak? Más indok nem jut hirtelen eszembe, ami miatt nem inkább várnak másfél-két évet és egészben adják ki a játékot. Ez nem egy kurv@ Telltale kalandjáték! :W

Ilyen jellegű megjelenési stratégia meg sem fordult a fejemben, amikor arról szóltak a hírek, hogy nem lezs teljes a játék. 7 küldetés nem "nem teljes játék" lesz, hanem egy vicc, ha egy küldetés itt is olyan hosszú lesz, mint mondjuk a HA-ben. :F

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#25) Bj Brooklyn válasza szupermacs (#22) üzenetére


Bj Brooklyn
aktív tag

Igen így volt. Én be is ruháztam rá és kinyomták a szemem pár pályával. Röhej; talán egy ingyenes Half-Life 2 mod-nak jó lett volna. :(((

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#26) wjbhbdux válasza [Prolixus] (#24) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ez egy uj generacioja a jatekfejlesztesnek. Nem varnak tobb evet hogy utana vakon kiadjanak egy jatekot ami vagy jo (blood money) vagy nem jo (absolution), hanem kiadnak egy bovitheto keretrendszert ami lehet jo vagy rossz is indulaskor, viszont egy ev alatt nagyobb valoszinuseggel jova alakithato a beerkezett velemenyek es statisztikak alapjan. Erdekesen hangzik, hogy egy single player jatekhoz idorol idore vissza lehet terni es uj dolgokat jatszani benne, VAGY lehet turelmesen varni es a "kesz" termeket fogyasztani kesobb :).

[ Szerkesztve ]

/s

(#27) [Prolixus] válasza wjbhbdux (#26) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Visszajelzést kaphattak az Absolution után bőven, úgyhogy erre azért nincs ekkora szükség. nameg ha a fejlesztőknek semmi határozott elképzelésük nincs, hanem mindig a rajongók véleménye alapján fogják csinálni a többi adagot, az már régen rossz. Eleve mindnekinek más a véleménye, úgyhogy mindnekit úgysem fognak tudni kiszolgálni, vagyis egy teljesen önkényes alapon kell választaniuk. Másrészt hallgatni kell a rajongókra persze, meg fontolni a visszajelzéseket, de ha mindig csak ez határozta volna meg egy játék fejlesztését, akkor soha nem született volna semmi innovatív vagy semmi rendhagyó. Persze kicsit sarkítók, de szerintem érted a lényeget.

Ez olyan va is játék meg nincs is szituáció, de azért fizesd csak ki a teljes árat érte. Hát kapják be, én egy vasat nem fogk áldozni erre a játékra. A felháborító itt nem ez a megjelenési stratégia, hanem az, hogy teljes árat kérnek érte! Ha 20 euróba kerülne, aszem sokkal kevesebb embernek szúrná ez a dolog a szemét. A módszerrel akkor is lehetne vitatkozni, de azár korrekt lenne a kapott tartalomért. De teljes áron ez így pofátlan, röhejes, és számomra egyenesen felháborító.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#28) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

na egy újabb szezonos fos a láthatáron. A kapzsi formájukat

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#29) Xelloss


Xelloss
aktív tag

Nem mintha megérné előrendeln látatlanba ,teljesen más lett a karakter kinézete. Ez egy elég intő jel volt számomra legalábbis. Most meg ez a pletyka... Az egész bundle megvan nekem még a gyengécske Absolution is. Reméltem ,hogy tanultak az Absolution-ös esetből... De ezt ők másként értelmezték.. Valszeg beállnak a lehúzos sorba..

[ Szerkesztve ]

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#30) k-adi


k-adi
nagyúr

Lehet ezt csűrni, csavarni, akkor is undorító egy megoldás. És ne jöjjön senki azzal, hogy majd a visszajelzések alapján majd változtatnak és ezért jó ez... a lóóófszt.

Van 21 küldetés előre letervezve, megcsinálva, aztán pár havonta jön 7 - 7 - 7.... :C

El sem tudom képzelni, hogy a történet - ami olyan amilyen - hogy végződik majd a 7. küldi után :U

(#31) szupermacs válasza k-adi (#30) üzenetére


szupermacs
veterán

Mert az első 2 részben hogyan végződött? Ahogyan kezdődött. Előjött a semmiből a hihetetlen képességű bérgyilkos, majd a végén fogta magát és eltűnt. Bumm, ennyi! Mit várunk? Egy unalmas és semmitmondó karakter aki senkit nem érdekel, csak maga a játékmenet volt jó, hogy változatosan lehetett végezni az ellenfelekkel.

(#32) k-adi válasza szupermacs (#31) üzenetére


k-adi
nagyúr

nem az volt a story, hogy van egy ügynökség, blabla... elárulják, blabla...spoiler...stb... aztán "visszavonul"... ? lehet rosszul emlékszem, de lehet totál felesleges erről beszélni, mert reboot ez? :DDD

(#33) haddent


haddent
addikt

A sok írástudó....
"Természetesen a további tartalmak, évadok már ingyen érkeznek."

Ha ez így van akkor? Miről is megy a társalgás? Ja semmi, tárgytalan, értem köszönöm.
Egyébként meg ez egy nyamvadt amazon adatlap, nem jelent semmit, maj meglátjuk. Még lehet igazatok, de egyelőre semmi konkrétum arról, hogy így lesz. Arra viszont ott a konkrétum fennt idéztem, hogy ingyenes lesz, még ha így is lesz.

k-adi hát igen, elmehetnél budapest tévé jósnak, ha már most el tudnád képzelni, hogy hogy fog végződni. Még szerencse, hogy nem tudod ;)

[ Szerkesztve ]

(#34) k-adi válasza haddent (#33) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem azon van a hangsúly hogy a későbbi tartalmak, dlck fizetősök e vagy sem....

A probléma ott van hogy nekem ne szúrják ki a szemem 7 küldivel. Akkor halasszák el a megjelenést jövőre és addig kreáljanak még 13 pályát mellé!

Igen, ez csak egy amazon adatlap, lehet csak kamu az egész. Én nagyon remélem...

(#35) szupermacs válasza haddent (#33) üzenetére


szupermacs
veterán

Tehát neked oké, hogy megveszel majd egy teljes játékot amiből csak egy részét kapod meg és majd később talán jön a többi. Ha pedig már az alap játék sem tetszik, akkor megbántad, hogy kiadtad érte a teljes árat. De biztos vannak akiknek tízen-ezer forint nem nagy kiadás és nem érdekli őket, hogy milyen lesz, csak legyen meg és lehessen majd gémpléjeket csinálni a jútúbra.

(#36) #08052480 válasza haddent (#33) üzenetére


#08052480
törölt tag

A sok írástudó

Ezt akar magadra is aplikalhatnad ha meg a kommentek elolvasasa utan sem esett le, hogy az idezett mondattal csak tegnap este lett bovitve a hir :F

(#37) ripla válasza #08052480 (#10) üzenetére


ripla
őstag

még jó, hogy te jobban tudod, hogy én mit láttam a saját szememmel a saját gépemen.
egy őstehetség vagy, komolyan. jövő heti lottószámok?

(#38) oriic válasza haddent (#33) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

23-as kommentben írtam hogy bővítettem a hírt. Mondjuk én sosem gondoltam azt, hogy valaki azt hiszi majd, hogy többször kell 60 dodót fizetni a cuccért. :D

Live-Die-Respawn

(#39) szupermacs válasza oriic (#38) üzenetére


szupermacs
veterán

Én azt gondoltam. :U

(#40) oriic válasza szupermacs (#39) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De most gondolj bele. Ha úgy vesszük, hogy lesz minimum 3-4 évad, akkor az 4 évadnál már 240 dollár lenne. :D Még az EA sem meri ezt meglépni, de még az Activision sem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#41) szupermacs válasza oriic (#40) üzenetére


szupermacs
veterán

Mégis minden DLC-t pénzért adnak. Pedig alapból lehetnének ingyenesek patch formájában, ahogy anno ez UT3-ban is volt. Én még mindig egy letűnt kor világában élek. :D

Viszont nem hozom fel a WoW-ot, ahol minden kiegészítőt teljes áron adnak ki minden 2. évben és havidíjat is kell fizetni, mert értem, hogy ott karbantartani is kell a szervereket és elég nagy cég, fizetni kell a melósokat is, de meg tudnák oldani ott is, hogy ne legyen ennyire "drága" játék.
Mégis felhoztam, bocsánat! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42) [Prolixus] válasza haddent (#33) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Be is baszna, ha a többi "évadért" külön fizetni kellene! Nekem már a hír bővítése előtt is alap volt, hogy azokért nem kel külön fizetni. A probléma itt nem ez, hanem az, hogy teljes áron kapsz egy harmad játékot, meg egy ígértetet...

Persze nem kötelező megvenni. Ezt én nem is fogom. Remélem sok játékos szavaz még hasonlóan a pénztárcájával.

Amúgy persze, csak egy amazon adatlap de nekem ez az egész ügy annyira abszurd, hogy vagy valami unatkozó amazonos akart trollkodni, vagy tényleg igaz. Az szerintem sokat elmond, hogy a fejlesztők nagyban kussolnak arról, hogy ezt a "nem teljes játék" dolgot hogy is kell elképzelni. Ha olyan könnyen emészthető módi lenne, szerintem már elmesélték volna, hogysmint lesz...

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#43) #08052480 válasza oriic (#38) üzenetére


#08052480
törölt tag

Azert nem epp teljesen szurrealis gondolat azt feltetelezni, hogy a kesobbi tartalmakert is kell fizetni (ha nem is teljes de mondjuk dlc szintu arat) vagy epp ezert reduklat arat es a kesobbiekert szinten, a hirben eredetileg meg ugye ez nem volt benne. Mar ha itt madarnak nezik a bandat hogy nem tudnak szoveget ertelemezni.

@ripla: jo'vanakkor, kerlek meselj meg Emese a kalandjaidrol :C szerencsere a vilag rajtad kivul eso resze ilyet nem latott, majd reklamalj nekik, hogy elcsesztek a warez verziot :U

(#44) Fkris válasza james001 (#3) üzenetére


Fkris
őstag

Ez melyen elszomorito:/

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#45) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Blood Money volt a legjobb eddig a sorozatban. Én jól elvoltam az Absolution-el is, emlékeim szerint a konzolos szarságokat ki lehetett kapcsolni. A sztorija jó volt, a játékmenet változatos, szórakoztató (még ha túl nehéz nem is).

(#46) ripla válasza #08052480 (#43) üzenetére


ripla
őstag

szerencsére nem vagy senkim, így nem tisztem, hogy bizonygassam az igazamat egy ilyen ostoba tökfej előtt. maradjunk ennyiben.

[ Szerkesztve ]

(#47) Zsoxx válasza szupermacs (#31) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Te nem tudom mit keresel itt. Csak fikázni jöttél? A hozzászólásaidból világosan látszik, hogy a Hitman nem a te játékod.

(#48) vegitossj7 válasza Zsoxx (#47) üzenetére


vegitossj7
addikt

A Hitman (szerintem) a TPS-ek MOBA-ja. Szép, jó, vannak akik játszanak vele, de az egész egy oltári nagy baromság.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#49) [Prolixus] válasza vegitossj7 (#48) üzenetére


[Prolixus]
addikt

:DDD és még szupermacs a fikázóember :DDD

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#50) #08052480 válasza vegitossj7 (#48) üzenetére


#08052480
törölt tag

Ezt a hasonlatot magamra tetovaltatom :C

@ ripla: csak semmi panik, az "igazad" bizonyitasa az utolso dolog amit toled varok ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.