Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bubi92


bubi92
őstag

jó kis táska. sárga belső engem is nagyon húz egy kata hátizsák fele. amúgy nem szabad ilyen kis táskát venni:D rettentő gyorsan kinövöd. nekem itt figyel a polcon 2 fotóstatyó ami tök felesleges:D

(#2) Matthu


Matthu
aktív tag

Hali!

Jó kis írás! Nekem is Katám van. DR 467-es hátizsák. Szerintem a Kata az egyik legjobb választás, nagyon elmés megoldásai vannak és hibátlan a kivitelezés. Nagyon strapabíró.

(#3) JoeYi válasza Matthu (#2) üzenetére


JoeYi
őstag

én maradok a Nikim mellett, bár fényképezőt nem lehet rakni bele... :)

(#4) zoleek válasza JoeYi (#3) üzenetére


zoleek
tag

:DD
Dehogynem....
Durcábbak is vannak a neten... :Y

Ha nem vagy képes egy értelmezhető privátot összehozni, (köszön-->nevezd meg a tárgyat-->kérdés róla-->elköszön) könnyítsük meg egymás dolgát! Kérlek inkább NE is írj nekem.

(#5) Alexios


Alexios
veterán

Köszi, jó írás, én is most vettem egy 500D-t és valami fotóstáskát keresek hozzá, erről a Katáról még nem is hallottam, eddig csak a Lowepro és Crumplerek közt nézelődtem, de akkor itt is körbenézek:)

(#6) Kroni1


Kroni1
veterán

szép ez a Kata! :D

(#7) dave666


dave666
aktív tag

Köszi a jó írást :R
Jó kis táska :R

Dave666

(#8) zolka78 válasza bubi92 (#1) üzenetére


zolka78
senior tag

Szia, nem hiszem, hogy kinövöm. Az még pont belefér amit szeretnék beszerezni, és nem is hiszem, hogy egyhamar olyan szinten érdekelne a fotózás, hogy rengetek cuccom legyen. Ebbe csak akkor nem tudsz pakolni ha fel vagy szerelve nagy telékkel amik esetleg még fixek is, vagy ha minden téged érdeklő tartományt fixekkel akarsz lefedni. Az egy alapzoom és egy nagylátó, egy telezommal belefér. Nekem elsődleges volt, hogy könnyen tudjak vele utazni és kis helyet foglaljon, válltáskával nem tudnék úgy mozogni ahogy kéne, a hátizsák pedig megint csak egy plusz lenne.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#9) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Dejó, nem is tudtam hogy léteznek ilyen táskák :)

(#10) KennyONE


KennyONE
aktív tag

Jó kis táska lett!:)

Hehe,nekem is ilyen fényképezőm van:D

(#11) zolka78 válasza BloodyEddie (#9) üzenetére


zolka78
senior tag

Léteznek még különbek is. Érdemes nagyon eldönteni, hogy mire van szükségünk és mire használnánk egy fotós táskát, nem csak úgy, hogy beleteszem osztjóvan. Azokban a helyzetekben állja meg a helyét amiben használnánk. Azért sokszor megnézik buszon, metrón, vajon mi ez?

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#12) rainmen


rainmen
aktív tag

Én is most vettem fotóstáskát. Mondjuk én kiegyeztem egy oldaltáskával...
A vállpánt csatja menet közben halkan nyikorog, így mindig tudom, hogy megvan-e. :D

(#13) zolka78 válasza rainmen (#12) üzenetére


zolka78
senior tag

Az enyémen semmi nem nyikorog, vissza is vittem volna ennyi pénzért rögtön :DDD . Jó az oldaltáska is, csak nem nekem.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#14) Kassadin


Kassadin
addikt

A címből azt hittem hogy a barátnődről lesznek pikáns fotók, de sajnos nem. :( ;]

(#15) zolka78 válasza Kassadin (#14) üzenetére


zolka78
senior tag

Igen, ez az internet átka. Mindenki egyből a szexualitást keresi :o . Mellesleg ide nem hiszem, hogy kirakták volna, ez nem az az oldal.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#16) rainmen válasza Kassadin (#14) üzenetére


rainmen
aktív tag

Azt próbálj meg privátban... ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#17) Kassadin válasza zolka78 (#15) üzenetére


Kassadin
addikt

Csak vicceltem. Nem kell túl komolyan venni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#18) zolka78 válasza Kassadin (#17) üzenetére


zolka78
senior tag

Különben ha felraknám a barátnőm képeit, azt a feleségem nagyon zokon venné ;)

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#19) Kassadin válasza zolka78 (#18) üzenetére


Kassadin
addikt

:DDD :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.