Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) marcias


marcias
őstag

Na erre tényleg kiváncsi leszek. Agyonvághatná az Atomos cuccokat.

Steam: marcias88

(#2) Bluegene


Bluegene
addikt

ez így van kit érdekel hogyan működik, csak menjen

ha meg nem működik a youtube vagy az indavideo, vagy a kedvenc amőbás online flash játékom akkor "szar"

mondjuk speciel én értem mi zajlik a háttérben(mert olvasom a ph-t), de videózni és játszani is szeretnék a neten :K

ezért se biztos h megvenném az ipad-et, pedig tetszik a dolog egyébként(gyors könnyű, egyszerű, hosszú akkuidő..stb), csak kár h drága és nincs flash

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#3) D.Orion


D.Orion
veterán

sőt a chip mintáit a gyártó – a legnagyobb titokban – már szállítja is az érdeklődőknek. :DD

Itt lenne már az ideje annak, hogy az AMD is megmutassa mire képes! Le az Atom-mal. ;]

(#4) Borgi


Borgi
aktív tag

lássuk lássuk, már epekedve várok a Fusion Power-re :)
üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#5) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

várom a HTML5-ös farmvillet

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Akkor én várok is 1 évet kb, mire beérik a technológia. Aztán választok egy tabletet magamnak. Szerintem megszívja aki most szimplán Atomos megoldást választ most... Ion 2 már jobb, de még mindig arra a fos atomra épül... Tegra 2 is remek rendszer, csak egyeseket zavarhat, hogy nem x86. Reményeink szerint az AMD rendszere mégjobb lesz :))

[ Szerkesztve ]

(#7) Alchemist


Alchemist
addikt

Ha jól tudom, valamivel 10 W alá skálázták a fogyasztását.
Nem lesz ez a tabletekhez egy kicsit sok??

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#8) t72killer válasza Alchemist (#7) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A jelenlegi tabletekben atom/CULV/ULV procik vannak, ezek közül egyedül az atomok esznek kevesebbet.

Platform (CPU+GPU) szinten egy mai atom sem eszik sokkal kevesebet, pl N450->TDP=5.5W.

Ha 8-10W-ból megoldják a CPU+(DX11es, HD gyorsítós!!!)VGA fogyasztását, akkor nemcsak a tableteket, hanem a teljes netbook szegmenst is elláthatják értelmes procival.

Az Atom amúgy nem rossz proci ám, a dolgok jelenlegi állása szerint kb feleannyi teljesítményt kínál harmadakkora fogyasztással(!), mint egy Athlon X2 L310, vagy egy Neo X2 L625.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#9) ujoimro


ujoimro
tag

Márpedig a Google tulajdonában álló, népszerű videomegosztó jelenleg az Adobe Flashre épül.

Valaki megint nem gondolkodik. Akkor miért működik az iPhonokon?

(#10) Pug válasza ujoimro (#9) üzenetére


Pug
veterán

Mondjuk lehet, hogy pont te nem Flash támogatás iPhone-ra is
iPhone nem egyenlő iPad, talán azért :U

[ Szerkesztve ]

(#11) DemonDani válasza Mr.Csizmás (#5) üzenetére


DemonDani
addikt

várhatod asszem :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#12) #06658560 válasza ujoimro (#9) üzenetére


#06658560
törölt tag

Tényleg te nem gondolkodsz, olvasol, jársz utána. Flash nincs, külön appból lehet tecsözni.

(#13) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Hajrá AMD, le kell nyomni az Atomot :)

(#14) Mr.Csizmás válasza DemonDani (#11) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

cinizmusból írtam, mivel az ilyen webes szarok 95%-a flash :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15) Ribi


Ribi
nagyúr

Ilyenkor jut eszembe a régi P4-es gépem. Ha megakartam nézni egy indavideot akkor az ablakot össze kellett húzni, hogy csak a video legyen az ablakban, mert ha a flash reklám is bent volt, akkor szaggatott az egész :)

(#16) Ren Hoek válasza Ribi (#15) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Cerkán én is így voltam... Sőt notin 800 mhz-es battery savingben.

Amúgy amit eddig láttam HTML5 cuccokat, egyáltalán egy fikarcnyival sem kevésbé erőforrászabálóak mint a flash.

Szóval akkor kardoskodnék HTML5 mellett, ha tényleg sokkal kevésbé eszi a hw-t. Ilyet még nemláttam (ha van akkor linket kérek, mert érdekel - de olyan ami megvan flash-ben is)

(#17) lenox válasza t72killer (#8) üzenetére


lenox
veterán

Nem biztos, hogy ertem. Atom alapon az ipadnel nagyobb gepet lehet csak csinalni fele akkora uzemidovel. Mar az sem versenykepes. Akkor az most annal meg nagyobb fogyasztasu? Mert akkor kuka...

(#18) t72killer válasza lenox (#17) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen, ezek u néz ki, többet esznek majd az atomnál = iPad féle cuccokba/passzív hűtésre nem valók, csak netbookba. Az atom is megolvad, ha nem hűtjük aktívan, vagy nem teszünk rá egy komoly rézbordát.:(

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#19) Cathulhu válasza t72killer (#8) üzenetére


Cathulhu
addikt

Kiveve peldaul napjaink divattabletjet, amiben ARM ul. Es amig az ARM tizedannyit eszik mint az AMD Fusionje, azt mondom vigye fene a DX11-et, Jo lesz nekem a tegra250 is, eggyel korabbi alapokon, ugyanugy HD videoval... Az meg hogy nem x86 rendszer van a tableten? Kit erdekel.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#20) t72killer válasza Cathulhu (#19) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

igen, kérdés a felhasználás. pl ha powerpoint előadásokat nem csak nézni, hanem szerkeszteni is szeretnél vele, akkor már bukta lehet.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#21) Cathulhu válasza t72killer (#20) üzenetére


Cathulhu
addikt

Jogos, de szerintem a powerpointhoz es egyeb officehoz a tablet nem eppen idelias, marcsak a billentyuzet es az eger hianyat tekintve is. Meglatasom szerint inkabb a nagykepernyos mobil multimediacenter az igazi szerepkore, es arra meg tokeletes pl az android is.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#22) t72killer válasza Cathulhu (#21) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

jogos, ez inkább netbook feladat. bár van a kettő között átjáró, ld forgatható érintőképernyős cuccok.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#23) Probber válasza Ribi (#15) üzenetére


Probber
őstag

Én mind a mai napig utálom, ha egy oldalra lépve zene, vagy egy videó stb... elkezd ordítani a számomra lényeges Flash tartalom mellet.
Erre jó a Flashblock!
Évek óta használom Firefox-hoz. Így csak azt a Flash tartalmat játssza le, amelyikre rá is kattintok. A többit blokkolja.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#24) Pug válasza t72killer (#18) üzenetére


Pug
veterán

Igen, de azt is érdemes lenne felfogni, hogy ebben benne van grafikus megjelenítés energiaigénye is, tudod, APU.... ;) :U

[ Szerkesztve ]

(#25) t72killer válasza Pug (#24) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

a pine trail-es atomokban is benne van, csak minek :U

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#26) Ste


Ste
addikt

Mire meglesznek vele, mér rég kijön az intel a saját megoldásaival. Szeretem az ilyen bejelentéseket, csak a megvalósulásig tartó időt nehéz kivárni.
Sok mindent akar az Amd, csak sajnos kevésre futja :(

(#27) t72killer válasza Ste (#26) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

kb ez a helyzet. Ma nagyon fincsi lenne egy kb az atom fogyasztásával és a neo x2+HD4200 teljesítményével bíró chip, de ez sajna ábránd. majd 2év múlva, de addigra lesz 2GHz körüli dualcore Atom, GMA4500HD szintű grafikával integrálva (ja, és persze hogy kevesebbet fog enni az AMD-s megoldásnál... én a prescott fiaskót leszámítva nemigen láttam olyan intel procit, ami többet evett volna az aktuális AMD-s versenytársánál)

Nekem végülis mind1, hogy mi van a dobozra írva, csak sokáig bírja az akksi és erős legyen:))

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#29) marcias válasza #71321344 (#28) üzenetére


marcias
őstag

20% terhelés HTML5, 80% terhelés flash verzióban nálam. Más kérdés, hogy a hang akadozott HTML5 módban. :F

Steam: marcias88

(#30) Cathulhu válasza marcias (#29) üzenetére


Cathulhu
addikt

Meg mindig jobb, nalam egyetlen csuszka se mozdithato, ha meg a hangeron akartam butykolni, akkor egy fulsuketito sisterges lett a jutalmam (Chrome 5.0.366.2 beta). Maradok a flashnel.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#31) #71321344 válasza Cathulhu (#30) üzenetére


#71321344
törölt tag

nekem valami 4.valahányas chromiumom van, az alatt nem volt semmi para, de ha nagyobb felbontásra váltok elölről kezdi a videót,bár ezt elviselném,de dobtam a HTML5-öt,nehogy azt higgyék a google-nél,h jobs bácsi igazat mond és a nép a flash halálát akarja:)

CPU terhelést nem néztem,de nem éreztem semmi gyorsulást HTML5 alatt.

(#32) atti_2010


atti_2010
nagyúr

2,5W körül lesz a fogyasztás.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.