Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) psziroot válasza gghrtz (#33) üzenetére


psziroot
csendes tag

Próbálgattam és biztos van olyan helyzet, amikor van létjogosultsága, de számos problémába is belefutottam: a játékon belül a kameramozgás túl gyors/lassú, a gombok a játék menüjében nem működnek megfelelően, másik gombkészlet töltődik be. Mivel inkább munkára használom a gépet, ezért steam stream funkcióját próbáltam használni, hogy megkíméljen magam a telepítéstől és működött is, de teljesen megzavarodott a steam attól, hogy a tableten ezt a szoftvert, az asztali gépről pedig egy játékot kellett volna futtatnia és folyamatosan jelszót kért, kiléptette magát. Pedig egyébként az tetszett, hogy a nagy monitoron a kép tiszta maradt a hátteret takaró vezérlő elemektől, mert az csak a kliens gépen fut. De utóbbi esetben is egy androidos, telefonon futó virtuális kontrollernek a méretéből fakadói könnyebb kezelhetőség miatt több értelmét látom. Az egésznek nagyon barkács hangulata van és csak azoknak jó, akik hajlandóak az egyes játékok személyre szabott beállításával több időt eltölteni.

Amit jó szívvel ajánlok az irányítás megkönnyítésére az egy virtuális egér, aminek az ingyenes változata is bőven elegendő funkciót biztosít, és sokat segít a kisebb méretű ikonok eltalálásban.

"Catus repentinus repentinum capillum habet." - D-S.R.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.