Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Eddig sem a látvánnyal volt a gond, ha nem a bugokkal.... :W

(#2) Normi™


Normi™
őstag

Nem gyenge. :Y

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#3) Tazsam01


Tazsam01
tag

Ubisoft... Jah ebből fogjuk lebutítani és még kell egy kis idő mert még nincs benne elég bug. Remélem megint előrendelik pár százezren, megérdemli az a profi cég a bizalmat.

(#4) okibots


okibots
aktív tag

Nekem bejön eddig :))

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#5) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

valahogy még mindig nem vagyok megfogva. túl messzire ment már a széria a gyökereitől, mind korban, mint minőségben, mind tartalomban.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Hangulatossá tették, de nekem nem tetszik.

(#7) Jeanne d'Arc

Nagyon remelem hogy osszekapjak magukat.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#8) melega


melega
őstag

Nem rosz. Remélem a harcrendszeren is elgondolkoztak.

Novembertől PS 4 re gyűjtök Batman Arkham Knighttal, ha nem lesz megveszem a PS 4-hez külön, később az AC Syndicate is kelleni fog, eddig az egész sorozatot végigjátszottam a Unityt kivéve, mert kedvenc akció kalandjátékaim voltak, mindig Assassin'S CReed rajongó voltam.

[ Szerkesztve ]

(#9) davidsone


davidsone
addikt

csak ne bugzódjon, szaggasson mint az előd csak ennyi...
...meg legyen már sztori és karakterek ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#10) ribizly


ribizly
veterán

Érdekes cég ez az Ubisoft. Első ránézésre nagyon részletes és élettel teli világokat alkotnak, de hiányzik a végére belőle valami. Speciel a Far Cry széria eddig ez alól számomra kivételt képez, de a Watchdogs és az AC: Unity nem ragadott annyira meg. A WD a végére már annyira unalmas volt, hogy a végső missziót meg se csináltam, pedig minden benne volt (egy kis mod-al még grafikailag is nagyon korrektül nézett ki), ami egy jó játékhoz kell... de így sem volt elég. A Unity-nél sem a bug-okkal volt a legnagyobb baj. Nálam a Black Flag után annyira unalmassá vált ez a rihangáljunk egy városban játékmenet, hogy elmondani nem tudom. Hiányzott valami, amit nem tudnék megfogalmazni, ami az előző részekben még megvolt. Holott talán életem egyik legszebb játéka a Unity és voltak olyan missziók és pillanatok, amikor kerestem az államat, de így is egy nem túl jó játéknak tartom visszatekintve. Szóval egy szó mint száz:
Én ezt a részt nem várom, mert volt 1-2 olyan csalódás, ami miatt az Ubisoft termékeit már fenntartásokkal kezelem. Ha 1 hónappal a megjelenés után is mindenhol ódákat zengenek majd róla lehet teszek vele egy próbát... ha majd akciós lesz :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#11) Trevize1987


Trevize1987
aktív tag

Igazából az AC2 zseniális volt, utána a 3-al is jól elvoltam (ami lényegében lezárta a történetet). A következő részek viszont annyira nem érdekeltek, hogy kábé úgy éreztem megszűnt a sorozat.

De ezzel a viktoriánus Angliával megfogtak. Lesz egy plusz vevőjük.

(#12) davidsone válasza Trevize1987 (#11) üzenetére


davidsone
addikt

a black flag-nek is megvolt a hangulata szerintem hangulatos környezet +a vizi/vízalatti világ

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#13) Wlac


Wlac
Ármester

Mindegyik AC más világgal, és így teljesen más hangulattal operál. Ezért értettem meg azokat, akiknek a fényes második rész(ek) után nem jött be a borongós AC III (pedig játékmenetileg sokat fejlődött), vagy akinek a komor harmadik után volt túl sok a Black Flag. Nálam pont ez az utóbbi dolog játszott, hónapokra abba is hagytam a kalózkodást. Nem volt rossz, de nem éreztem azt, hogy ez kell nekem. Pár napja vettem megint elő, lassan megvan a platina, mivel nagyon elkapott.

A Victory Syndicate az elejétől fogva tetszett, holott a Unity világa nem jött be. Szimplán nem szeretem a francia történelmet, sem a hangulatot. Suliban sem érdekelt, filmekben sem jött át, és a Unity-nél is így voltam vele. Ebben azonban bízok, nem vettem még AC-t a megjelenés környékén, de emiatt várom az októbert.

“The wha-"

(#14) davidsone válasza Wlac (#13) üzenetére


davidsone
addikt

szerintem ez pozitív h próbálnak változatos részeket kidobni nem mint pl a cod a 88. rész is ugyanaz...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#15) FireKeeper válasza Wlac (#13) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szerintem tartsd meg azt a jó szokásodat hogy kivársz a vásárlással, ugyanis ha folytatódik a tendencia, hetek hónapok évek kellhetnek mire játszható lesz egy új AC...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#16) wolfman válasza davidsone (#14) üzenetére


wolfman
veterán

A helyszínek változnak, de más se nagyon. Ja de, a történet, ami egyre kevesebb.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#17) Wlac


Wlac
Ármester

Játéktól függetlenül nem bízok az első napos vételben, szóval amúgy is kivárok. De ha azt mondják az első tesztek, hogy a játék jó, akkor lecsapok rá.

“The wha-"

(#18) davidsone válasza wolfman (#16) üzenetére


davidsone
addikt

ez így van, a 2 után beállt a séma azt annyi de legalább a kor és a helyszín változik ez is valami...

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#19) Lenry válasza FireKeeper (#5) üzenetére


Lenry
félisten

korban

;)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.