Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) haxxika válasza BRIKLY (#67) üzenetére


haxxika
senior tag

Nekem fent volt kb. 3 napig az MIUI a Defymen, tegnap este áttettem rá a CM7-et mert azthittem h baja van... kiderült h csak egy wifi hotspot törlésén múlt az, hogy elment teljesen a wifi keresés... azthittem lehidalok mikor észrevettem...

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#102) LBandi válasza CoolBoy323 (#100) üzenetére


LBandi
aktív tag

Nagyon kössz! Így nagyon megérik a programok az árukat!

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#103) tc2014


tc2014
aktív tag

:)) Köszi a cikket, jól fog jönni. :) THX!

(#104) Menthirist


Menthirist
veterán

jó összeírás, de pár egyéni preferencia és kiegészítés:

Appbrain: már nem használom, mert már marketből is lehet egyből pc-ről egy kattintással feltelepíteni programot telóra, és az is képes már gyűjteni a programjaidat... szóval mivel a gyári market már tudja, számomra felesleges külön program. ráadásul a marketes legalábbis tuti olyan, hogy akkor teszi fel a telót, amikor net közelében van... tehát pl ha épp nincs a közelben wifi, akkor is bekattinthatod, és legközelebb majd amikor arra jársz, ahol van, feltelepül... ráadásul van egy készülék teszt is a rendszerben, tehát amit nem futna, azt nem engedi feltenni (ami néha hátrányos pl custom romok esetén nálam, de pl a firefox-nál jó volt, hogy az nem megy csak arm7 procin, nekem meg arm6 van)

IC Calc: jó cucc, de sajna csak határozott integrálokra (Tudtommal)

Filekezelő nálam Astro, nem ES explorer, megszokásból

GMote helyett Unified Remote, igaz a full 750 Ft (amit bőven megér), de a lite is tudja a dolgok jó részét, és működik bluetooth-on át is. (nekem lite van, és BT, meg minden franc megy, az a pár extra nélkül is megvagyok)

A barcode scannert most lecserélem QR Droidra :)

ami a legfontosabb: számomra a Logmein Ignition (5500 Ft) helyett a Teamviewer van fenn a célra, ami ingyenes (!). Ráadásul elképesztően gyors, és pc-pc között is sokkal jobb minőséget produkált (még trükkös progik esetén is, mint pl maya), mint más programok... videót pl majdhogynem folyamatosan láttam a másik ember gépéről, amikor neki akkora volt, mint a fél képernyő (értsd nagyon sok dolog változott a képen egyszerre)

Documents to go helyett nálam quickoffice van, de ami fontos, hogy ezPDF-et használok pdf megnyitásra, mert annyira sokkal gyorsabb, kényelmesebb, okosabb és jobb, mint az összes általam próbált (vagy 5-6) ilyen, hogy egyértelmű volt a vásárlásom :)

Emellett még használok:

droidcam: teló kamerájából webcam

GentleAlarm: a legjobb ébresztő progi amit csak láttam, millió beállítható dologgal, mivel ébresszen, mennyi idő alatt hangosodjon fel, kijelző milyen legyen, hogy lehessen lekapcsolni, stb...

MathPac: sok matematikai dolgot tud

MoboPlayer: iszonyat jó lejátszó, ami képes arra (amit nem értek, sok program miért nem, vagy legalábbis nem láttam hogy tudná), hogy nagyon kényelmesen keveset is tudjon tekerni. Tehát pl jobbról balra húzod az ujjadat, fent látod a számlálót, ahogy nő pl 6-7 sec-re, és arra kattintva oda is teker... nálam egy fontos, mert amikor egy 1,5 órás videót nézek, és valamiről lemaradok, a lejátszók nagy csúszkáján 1 osztás is 2-3 perc lehet, és nézhetem azt végig azért a pár secért...

zenelejátszás pedig winamp, jó a widget-je is, relatíve okos, kapcsolat a pc-s winamppal, stb...

ezek a felsoroltak szintén nem szentírások, csak írtam pár alternatívát, ami még közkedvelt, illetve amin érdemes elgondolkodni (fizetős helyett ingyenes, vagy bizonyos feature-t hozó programok).

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#105) CoolBoy323 válasza Menthirist (#104) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

köszi a hsz-ed!

az appbrain miatt olvass kicsit vissza, van pro is javára, nem csak kontra!

Integral calc: semmi nem tud határozatlan integrált számolni tudtommal! a számológépem is (mármint az igazi, nem a telefon :D) csak határozottat tud.

a DocToGot azért szeretem, mert abban már van PDF alapból... nekem tökéletesen megfelel :)

ez a GentleAlarm elnyerte a tetszésem... kár, h nem linkelted a progikat :P

(#106) Menthirist válasza CoolBoy323 (#105) üzenetére


Menthirist
veterán

a quickoffice-ban is van pdf olvasó, de eddig minden ilyen progihoz képest (pdf olvasó, akár doctogo vagy bármi más része, akár különálló) sokkal jobb, gyorsabban nyit meg full képes könyveket (többandroid programozásos könyvet olvasgatok), a lapozása is korrektebb, tud oldalhoz ugrani, akármekkora zoomot tud (nem csak 4-5 fokozatot), megjegyzi az oldalszámokat, stb... persze ezek közül sokat tud más progi is, de így ilyen szinten egyben én csak ebben találtam eddig meg...

lehet hogy semmi se tud határozatlant számolni, nem olvastam utána, csak abból merült fel bennem ugye, hogy azért csak két féle van :D

appbraint igen, nem olvastam sokáig, igazából régebben használtam, és akkor is csak kevés ideig... inkább az sd-n tartom a telepítőket, nekem ez a "backup"

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#108) CoolBoy323 válasza Menthirist (#106) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nekem elég amit a doc to go tud, attól nagyobb igényem még nem volt...

de lehet a következő cikkben helyet kap.. elfér végül is :D

kössz, h linkeltél, vkinek biztos segít majd :)

(#109) devast válasza CoolBoy323 (#100) üzenetére


devast
addikt

Ha nem tudod, mi a baj a task killerrel akkor nincs kérdésem. :U

[ Szerkesztve ]

(#110) CoolBoy323 válasza devast (#109) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ne is legyen :W

(#111) gps76 válasza CoolBoy323 (#63) üzenetére


gps76
őstag

Próbáld ki az apmemo-t és meglátod. Ki lehet tenni egy rajzolt képet piciben a főképernyőre emlékeztenek,áttekintő funkció a rajzokból,hogy tudd mik vannak és hol.
Ha másik romot teszel fel és újra feltelepíted a régi jegyzetek,rajzok ott lesznek,a note everythingben csak a telepítés utáni dolgok látszanak.
A képméret csökkentő meg egy egyszerű szerkesztő progi,pl.:ha csinálsz egy 5 mp-es képet,nem célszerű emailben küldözgetni ekkora méretben.Ezzel pillanatok alatt konvertálhatod,és külön helyre mentheted ahol tudod,hogy a kisebb méretűek vannak.

[ Szerkesztve ]

(#112) CoolBoy323 válasza gps76 (#111) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

kipróbálom, de ezeket a note is tudja :)
Te meg azt próbáld ki :)

a képméret csökkentő meg szerintem az összes telefonba be van "építve" gyárilag, nem kell ahhoz külön progi szvsz

(#113) banán007


banán007
tag

jó írás.

pár dolog még:

- app 2 sd (ingyenes)
- do it tomorrow (ingyenes)
- soundhound (ingyenes, de van fizetős)
- playerpro (fizetős)
- quickoffice PRO (fizetős)

[ Szerkesztve ]

(#114) Drenadar válasza CoolBoy323 (#100) üzenetére


Drenadar
veterán

gmail mint acc?
a google accra gondoltál, amivel gmailezni is lehet? :D
vagy akinek nem gmail-es címe van, hanem mondjuk mailbox.hu akkor az nem tudja a marketet használni? :D

/troll off

(#115) mijos


mijos
senior tag

Köszi majd pcrõl megnèzem; hasznosnak tûnik :R

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#116) Drenadar válasza banán007 (#113) üzenetére


Drenadar
veterán

"app 2 sd (ingyenes)"

a Froyoban nem egyből benne van?

(#117) feka007


feka007
nagyúr

Hát én ezek közül nem sokat használok, bár az is igaz, hogy én nem tömöm tele widgetekkel, laucnherekkel, élő hátterekkel stb., sokkal jobb ha betölt 25 mp alatt, minthogy 1,5 percig szenvedjen mint a Win7 az asztalin. Nekem egy gyorsabb custom rom van fent, Fancy Widget Pro, pár ikon azt kész, meg a programok a főmenüben. Így is jól néz ki, és rohadt gyorsan betölt és utána is az. Persze akinek 2 magos, gigás cucca van, az jobban elengedheti magát anélkül, hogy betelne a memória a sok kacattal, nekem a Nexus S-be azért gazdálkodni kell azzal az 512 MB-tal (am jó mobil a wlan gyengeségét leszámítva)

Viszont a cikkben említett szótáron kívül nem tud vki vmi jobbat? Nagyon gagyi, a Symbianos MDictionary lealázza magasan. Androidra csak ez van?

[ Szerkesztve ]

(#118) discrate


discrate
aktív tag

még nincs androidos mobilom, csak tervezem a vásárlást.
skype-ot tudok úgy használni, hogy a telefon működik kameraként és mic-ként is wifivel csatlakozva pc-re? droidcam-mal lehet vagy van erre más spec alkalmazás/kliens?

(#119) Silent77


Silent77
veterán

Nagyon haszon írás volt számomra köszönöm szépen! :R
A felolvasó programmal, hogyan lehet weboldalt felolvastatni?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#120) nemcsa


nemcsa
csendes tag

sziasztok
van valakinek ötlete miért nem tudok minden pdf-et hangosan felolvastatni mantano readerrel?
Egyes fájlokat olvas másokat nem.esetleg nem minden pdf. megfelelő?
üdv :F :F :F

(#121) KTU válasza nemcsa (#120) üzenetére


KTU
addikt

PDF-et lehet képből is konvertálni pl. szkennelték és nem írták

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#122) nemcsa válasza KTU (#121) üzenetére


nemcsa
csendes tag

akkor gondolom ez lehet a probléma,lehet ezen segíteni?

(#123) kymco válasza nemcsa (#122) üzenetére


kymco
veterán

Max OCR-rel

www.refujvaros.hu

(#124) nemcsa válasza kymco (#123) üzenetére


nemcsa
csendes tag

köszönöm megpróbálom :C :C :C

(#125) nemcsa válasza kymco (#123) üzenetére


nemcsa
csendes tag

tökéletesen működik kösz :R :R :R :R

(#126) Fuser és Tsa

Nem értem annyira még az androidos dolgokat.
A GOTO lockscreen-re azt írja, hogy az országomban nem elérhető. Pedig meg is venném.
Van erre megoldás?

(#127) LonGleY


LonGleY
veterán

Köszönöm, hamarosan hasznossá válik ez a topik számomra is!

Slick - Ingyenes üzenetküldő kliens (Gtalk, Facebook chat, MSN stb). Az Androidos verziót próbálta már valaki? A képek alapján nem látszik, hogy egyébként egy ízléses felületű (nem ilyen gagyikék), minimalista, és nagyon szépen testreszabható IM kliensről van szó (más rendszereken állandóan ezt használtam).

Trillian - No és ezt? A wines pro verziója azóta alap, hogy az eszemet tudom. Konkrétan ott a valaha létezett legjobb multi IM kliens. Már a Skype-ot is kezeli és van saját felhőben szinkronizálás (account belépők, chat history stb).

[ Szerkesztve ]

(#128) LonGleY válasza LonGleY (#127) üzenetére


LonGleY
veterán

halott topik?.

(#130) CoolBoy323 válasza LonGleY (#128) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

az :D

ez csak a cikkhez kapcsolódó topik... nem mai cikk :D

[ Szerkesztve ]

(#131) LonGleY válasza #40993792 (#129) üzenetére


LonGleY
veterán

Okés, köszi!

(#132) scope2007


scope2007
addikt

köszi szépen! sok újat hozott ez nekem :R

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#133) CoolBoy323 válasza scope2007 (#132) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

szívesen :) :B

(#134) eerenczi


eerenczi
csendes tag

Szia!
Új Defy+ tulaj vagyok tegnap óta.A program ajánlód sokat segített köszi.Viszont lenne egy problémám a MoreLocale2 programmal.Valószínűleg dilettánsnak fogsz nézni de nem tudom beállítani a Magyar lokalizációt remélem jól írtam.Leírhatnád a beállítást szájbarágósan köszi.

(#135) LonGleY válasza eerenczi (#134) üzenetére


LonGleY
veterán
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.