Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tildy válasza hodostamas (#5) üzenetére


tildy
nagyúr

ebuddy nekem tok felesleges, operat hasznalom csak ezek kozul.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#52) tildy válasza schawo (#34) üzenetére


tildy
nagyúr

XE-nel en jobban szeretem az Accurencyt, batterynek a sima battery widget van fenn , megy a traffic monitor is widgetben , az elixir is kinn van , nomeg a last call widget is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#53) Drenadar válasza Skynet258 (#50) üzenetére


Drenadar
veterán

+1

sztem is érdemesebb a marketet linkelni hisz ha ott megtetszik akkor egyből lehet installálni is... egy gombnyomás.

battery widget pro ugyan fizetős de nagyon sok mindent elmond... nem csak a jelenlegi állapotot, hanem kalkulációk, mutatja ha kevesebbet bír az aksi mint kellene... stb

[ Szerkesztve ]

(#54) CoolBoy323 válasza Skynet258 (#50) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

hogy belém lehessen kötni :DDD

majd a következőt az online marketbe linkelem, h mindenki megnyugodjon ;)

a másik, h írjátok nyugodtan, h ti mi mást használtok, de előtte azért nézzétek meg amiket én linkeltem... sokkal butább, gagyibb programot ajánlani azok helyett köhömmköhömm...

(már körvonalazódik bennem a 2. rész programkínálata, de még jöhet sok-sok tipp ;) )

(#55) CoolBoy323 válasza Drenadar (#53) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

te el is olvastad a cikket, v csak jöttél trollkodni??? :W

(#56) Skynet258 válasza CoolBoy323 (#54) üzenetére


Skynet258
veterán

Jaa, nem, tényleg nem kötözködésből kérdeztem, csak sok helyen még ezt használják, pedig a Market gyorsabb és egyszerűbb. Téged egyébként még megértelek, mert a cikkben jobban mutatnak az ikonképek, gondolom ott az Appbrain widget-jét használtad (én is ezt használtam régen a blogon). Szóvan a kérdés inkább a fórumos linkekre vonatkozott, a cikkben így szebben néz ki. ;)

Én nem írom le mit használok, mert ott a blog (az jól bemutatja :D ), és általában 2-300 program/játék van fent a készüléken. Hosszú lenne felsorolni. ;] Alap progikat meg amúgy is mindenki ismer, meg majd te ezt elintézed a cikkben. ;)

https://geekpulse.hu

(#57) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Szép gyűjtemény, el is mentem gyorsban! :R

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#58) Drenadar válasza CoolBoy323 (#55) üzenetére


Drenadar
veterán

már nem emlékeztem, hogy benne van-e a cikkben, bocsájts meg kérlek :) ezzel nem lett kevesebb a cikked, remélem te is úgy gondolod!
vagy a marketes beszólásom a baj? hehe.
mindegy, peace!

(#59) Yany


Yany
addikt

- ColorNote Notepad übermászthev: [market] Kis jegyzetelős widget, akár jelszóval védve, ingyenes! (ld. alsó kép cetlijei) Kipipálható tételek, todo-lista, értesítések, mindez ráadásul 1-kattintásos módon.
- StayAwake szintén: [market] Bekattinthatod, hogy ne kapcsoljon ki a képernyő.
- Go Launcher EX: [market] Ettől kap értelmet a telefonod. A készülék alap user interfészét cseréli le. Szebb, gyorsabb, testreszanhatóbb, ingyenes! Ráadásul további kihagyhatatlan widget-ekkel lát el. A legjobb dolog, ami velem történt androidon, hogy erre rátaláltam.

Íme pár screenshot:

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#60) BRIKLY válasza Yany (#59) üzenetére


BRIKLY
veterán

nekem ez az óra / időjárás widget kellene.. már sokat szemeztem vele...

(#61) Yany válasza BRIKLY (#60) üzenetére


Yany
addikt

Szerintem a Go Launcher EX is kelleni fog hozzá. Legalábbis annak egy widget-e. Egyébként poén, hogy az értesítő szekcióban szól, ha drasztikus időjárás-változás lesz holnap. Mintha egy sms-t kaptam volna. Bár lehet, hogy ezt a többi is tudja, én nem próbáltam másikat.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#62) gps76


gps76
őstag

Én is kiegészíteném,amit én használok:
- apMemo --- note everything helyett,mert jobb.
- sticky note
- currency converter
- shazam
- műsorújság
- képméret csökkentő
- appmonster

(#63) CoolBoy323 válasza Skynet258 (#56) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

melyik blogra gondolsz?

de ígérem, a következőben a marketre fogok linkelni!! :R
remélem ezzel megnyugtatom a kedélyeket!

@Drenadar: részemről nincs harag, felejtsük el, tudod Te mire gondoltam ;)

@Yany: a Note Everything szerintem jobb, mint a color note... azért is az szerepel a listámban!

home-okat pedig direkt nem írtam bele, de ezt a cikkben is megemlítettem ;)

a Fancy Widget is tud téged figyelmeztetni, ha időváltozás lesz!

@gps76: köszönöm a hozzászólásod, de inkább ne fáradtál volna!
miért jobb az általad preferált jegyzetkészítő???

nem az a cikk lényege, h felsoroljam benne az összes elérhető alkalmazást ami jegyzetet tud készíteni!!
a műsorújság és a képméret csökkentő biztos jó program, de mi az? :DDD

de hát péntek van, mindenki már fáradt :P

[ Szerkesztve ]

(#64) BRIKLY válasza Yany (#61) üzenetére


BRIKLY
veterán

fent van az is! de a widget nevét nem tudom... :(((

(#65) r4z válasza BRIKLY (#60) üzenetére


r4z
nagyúr

GO Weather

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#66) gps76 válasza BRIKLY (#60) üzenetére


gps76
őstag

A MIUI romokban benne van,de mi a neve,passz.
viszont a geniewidget(news and weather) iw nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

(#67) BRIKLY válasza gps76 (#66) üzenetére


BRIKLY
veterán

GT540-re nem hallottam ilyen ROM-ról...

RazorGTR1: megnézem. ő az! köszi! :))

[ Szerkesztve ]

(#68) bigga


bigga
aktív tag

Látom él a topik, találtam is pár olyan progit, ami még újdonságként hatott :) Thx

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#69) speedyx86


speedyx86
tag

LogMeIn helyett van ingyenes és nagyon frankó TeamViewer. Gyakorlatilag ugyanazt tudja.

(#70) Klemice


Klemice
senior tag

Ezer köszönet a cikkért!

(#71) Skynet258 válasza CoolBoy323 (#63) üzenetére


Skynet258
veterán

A sajátomra természetesen (aláírásban). :DDD

https://geekpulse.hu

(#72) CoolBoy323 válasza Skynet258 (#71) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

jah :DD :U

not bad blog ;)

[ Szerkesztve ]

(#73) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Hasznos nagyon, köszi a cikket illetve a hszeket :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#74) kutkut


kutkut
addikt

Szép kis gyűjtemény, grat. :C

Kiegészítésként:
-Opera Mobile - must have :K
-Bp. Menetrend mellé: SmartCity

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#75) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Király írás. Szegény telót agyontelepítem programokkal :D

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#76) luw2win


luw2win
őstag

TubeX youtubeletoltos progi, azert szeretem mert ha mp3-at akarok leszedni, akkor nem a videot szedi le es aztan konvertal hanem kb a zenet, es iylen 2-3mega egy zene. Szoval aki nincs tele internettel de le akar tolteni akkor szerintem ez nagyon jo

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#77) schawo válasza tildy (#52) üzenetére


schawo
titán

Anno megvettem az acurrency fizetős változatát, de nekem nagyon nem jön be, buta, csúnya, és csak naponta frissít, míg az XE percenként.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#78) Tutu7030


Tutu7030
veterán

picsay
Nagyon jó képszerkesztő program. Van fizetős(pro) és free verzió is.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#79) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Kedves Cikkíró!

Érdeklődni szeretnék, hogy a felolvasó program, mennyire alkalmas elektronikus könyvek hallgatására? Vagy nagyon robothang? :)

Köszönöm a választ!

Papa

(#80) janes74


janes74
senior tag

Jó írás,gratula! :R

(#81) Alex91


Alex91
félisten

A legfontosabb lemaradt: Transdroid! :C

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#82) Depression


Depression
veterán

Meg kérhetlek arra (titeket), hogy ha már beírunk egy alkalmazást, akkor egy fél mondatban odabökjük mellé, hogy mire jó? :)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#83) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Egy kis hiba a szövegben:

"Hétköznapi" usereknek megfelelő mind a két backup progi, de ez a "hardcore usereket" is ki tudja elégíteni." > Uhh, akkor ez a program tud valamit ;)

Mondjuk így mondosítanám: a hardcore userek igényeit is ki tudja elégíteni.

:DDD

ON rész: Nagyon jó az összeállítás! A Function Inspector PRO-ért külön köszönet! Fasza program, nagyon. :R

(#84) JoeYi válasza Skynet258 (#50) üzenetére


JoeYi
őstag

roppant egyszerű: appbrainen mindenféle statisztikai bontásban lehet szűrni a top alkalmazásokat (napi/heti/havi/ever), és ha már ott kikerestem vmit nyilván nem megyek at marketra hogy ott is keresgessem, csak beolvasom a qr-t és meg is van.

Ennyi a filozófia. Persze ezt a progit most linkelhettem volna marketra is, de úgy tűnik én már appbrain fan vagyok :)

(#85) CoolBoy323 válasza A_Papa (#79) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Tisztelt A_Papa!

nagyon szép a hangja Juditkának, hisz magyar...
ahhoz, h könyvet olvasson fel, kell egy felolvasó program, amelyikhez majd az Svox-ot társítod, mint TTS alkalmazás.

@core2: az nem elírás, hanem írónia, szójáték a gyönyörű anyanyelvünkkel :)
a szerkesztő Urat se zavarta, nem írta át, nem szólt h írjam át, ezért marad :)

(#86) A_Papa válasza CoolBoy323 (#85) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Köszönöm a választ.! :) Tehát a Svox, nem tudna felolvasni egy txt, vagy html állományt? (Én ilyenekre gondoltam, mint elektronikus könyv.. :) )

Papa

(#87) Tüzi

elixir-t még beírnám :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#88) A_Papa


A_Papa
aktív tag

ColorFalslight: A vaku segítségével a telefont lámpaként használhatjuk.. .) Bevilágítja a fél szobát.. :))

KeepScreen: Megadható melyik alkalmazásoknál ne kapcsoljon ki a telefon kijelzője. Szerintem hasznos, mert sokszor idegesítő, hogy egyszer csak elsötétül a kép..

MoonReader: Nagyon jó magyar nyelvű e-book olvasó. Az állományok kódlapját is megadhatjuk, könyvjelzőzhetünk... okos. :)

[ Szerkesztve ]

Papa

(#89) CoolBoy323 válasza A_Papa (#86) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

önmagában az svox semmit sem tud olvasni/mondani, mert az csak egy (ööö hogyismonnyam) hangszál... hogy beszéljen, kell egy tüdő :D

(#90) Rivaul válasza danih (#8) üzenetére


Rivaul
addikt

Moboplayer tényleg best! Semmi nem fogható hozzá. Rockplayer-t a közelébe nem lehet hozni.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#91) (jan)


(jan)
őstag

Jó kis összeállítás köszi!

Látom mindenki linkelget még pluszba... én sem maradok akkor ki:

ConnectBot - ssh kliens
Digitally Imported Radio - A tune in rádióval ellentétben gyengébb kapcsolattal is remekül működik
Color Flashlight - talán az egyik leghasznosabb program :)
ElectroDroid - Mindenféle elektronikai segédlet
Missed Call - A második leghasznosabb program. nem fogadott hívás vagy nem olvasott sms esetén addig pittyeg amíg meg nem nézzük. remekül testre szabható.
Wifi Analyzer - Asszem ez nem szorul magyarázatra :)
Silent Mode Jammer - kezdőképernyőn a némító csuszka funkcióját állítja át, így nem némít hanem rezgőre kapcsol a telefon.
Duck Hunt - no comment :)

Az Android legyen veletek!

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#92) lalakov


lalakov
senior tag

Nem tudja véletlenül valaki, hogyan lehet programot javasolni a Made In Hungaryre?

(#93) ArchElf


ArchElf
addikt

Távoli hozzáférésre Pocket Cloud (MSTSC + VNC kliens)
Hálózati felderítésre az izgalmas nevű Overlook Fing
File böngészőnek File Expert - alapból ismeri a CIFS-t (minden share-t mutat, nem kell egyesével beállítgatni), tud lefelé streamelni, FTP kliens van benne, FTP/HTTP server üzemmódban is tud működni (hálózaton tud fájlt megosztani)
A többit már leírtátok előttem.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#94) anulu


anulu
félisten

még mindíg csak ismerkedem a telefonnal amit a cégem a fejemhez végott (Galaxy S :D), úgyhogy nagyon köszönöm ezt az összefoglalót! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#95) devast


devast
addikt

Mind a két watchdog kimaradt a listából:
3G watchdog = net adatforgalom mérés, hogy ne lépd túl a havi limitet. (Nálam a call meter ng az adatforgalmat rosszul mérte)
watchdog lite = task killer helyett.

(#96) LBandi


LBandi
aktív tag

Az meg tudja valaki mondani, ha megveszek egy progit a marketről és utána resetelés vagy új rom telepítés miatt elvesznek a telefonról, akkor újra meg kell vennem (1 letöltés=1 fizetés), vagy a market account megjegyzi a már megvásárolt progikat (Steam-hez hasonlóan)?

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#97) ClayMore


ClayMore
aktív tag

NAgyon kell a cikk! köszi érte!

tudsz esetleg frankón itthon is működő navigációs programot? GPS alapú és nem wifi alapúra gondolok. :R

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#98) ArchElf válasza ClayMore (#97) üzenetére


ArchElf
addikt

pl. Sygic Aura
Amúgy ez GPS nélkül is megy, csak elég nagyot tud tévedni (kb 50-100-m-es kört jelöl be GPS nélkül itt Budapesten). Ja és a sebesség-korlátozásoknak nem mindig szabad hinni (M0-n pl elég nagyokat tud tévedni)...

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#99) ClayMore válasza ArchElf (#98) üzenetére


ClayMore
aktív tag

köszi, kipróbálom!

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#100) CoolBoy323 válasza devast (#95) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

azért maradt ki, mert SZERINTEM NEM JÓK!!
az ilyen hsz-eknek mi értelme amúgy? task killer helyett... mert? mi a baj a task killerrel??? :W áhhh...

@LBandi: a programot az acc.odhoz veszed (gmail) nem a telefonhoz!

@ClayMore: iGO, sygic, ndrive soroljam még? :D

szívesen még mindig Mindenkinek, jön majd a folytatás, ne féljetek :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.