Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) aggleány


aggleány
addikt

Ide várom a hasznos programok javaslatait a folytatáshoz. Akinek van kedve és ötlete, ne habozzon, írja meg, hogy mit találna fontosnak! Nem minden ajánlat fog belekerülni a következő cikkbe, de majd igyekszem minél többet belevenni. :K Előre is köszönöm. :R

(#252) xnace válasza aggleány (#250) üzenetére


xnace
őstag

Igy a leirast olvasva szerintem a "triggerelni" annyit jelent, hogy kapcsolgatni :)

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#253) aggleány válasza xnace (#252) üzenetére


aggleány
addikt

Aha. Erre nem is gondoltam, azt gyanítottam, hogy ez valami érdekes dolgot takar. :B

(#254) VD válasza aggleány (#251) üzenetére


VD
őstag

Javaslom az alábbi programot:
Colorize Widget
[link]
Ez egy widget gyűjtemény, főleg Social rajongóknak jó. De van benne gyorstárcsázó,üzenet kezelő,naptár.
Teljes kijelzős widgetek, de átméretezhetőek. Alapból rengeteg szín és beállítási lehetőség van benne.
Az ingyenes változata is sokat tud. A fizetősben a havi nézetű naptár és a timeline (SE Xperiákon van hasonló) a plusz.

Amiért nagyon szeretem: Nekem ez tudta a legjobban a pótolni a HTC Sense felületét.

(#255) xnace válasza VD (#254) üzenetére


xnace
őstag

Sense feluletet ugy csinalhatsz, hogy Launcher Pro Plus, es Sense tema:DDD

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#256) VD válasza xnace (#255) üzenetére


VD
őstag

Nekem nem a HTC dizájn hiányzott, hanem a funkcionalitása. :N
De való igaz, a fizetős LP szinte megszólalásig hasonlít a Sense-hez. :K
A Colorize viszont ingyenesen tudja azt amit a fizetős LP. :P

(#257) aggleány válasza VD (#254) üzenetére


aggleány
addikt

Köszönöm. :R

(#258) vviktor1


vviktor1
aktív tag

Ez félrement, bocsi...

[ Szerkesztve ]

Ne dudálj, küzdj !

(#259) vviktor1


vviktor1
aktív tag

Hát akkoris ide akarja... Aggleánynak a cikkéhez :

Ajánlásra és ismertetésre érdemesnek tartok néhány multimédiás alkalmazást is, pl. SpbTv, Rádiók+, (net tv és netrádió magyar csatornákkal) + audio és video lejátszó (és netán szerkesztő) programot pl. Mixzing, Mp3 ringtone maker,, Rockplayer és vetélytársaik, ha lehet maradva az ingyenes változatoknál.
Eddíg nagyon jó az összefoglaló csak így tovább !

[ Szerkesztve ]

Ne dudálj, küzdj !

(#260) xnace válasza vviktor1 (#259) üzenetére


xnace
őstag

Így, hogy eszembe juttattad, nekem is eszembe jutott egy-két dolog.

AZ Máv menetrend->Szerintem egyértelmű :D
TV24->Nagyon hasznos TV újság
Kétkerék->Kerékpáros útvonaltervező
TweetDeck->FourSquare, Facebook, Twitter feedek egy helyen

Ha valamelyik volt már, akkor bocsánat, csak régen olvastam a cikket :B :R

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#261) dokee78


dokee78
félisten

Tedd bele ezt is,szerintem a legjobb cameraapp,igaz fizetős,de van free verziója is.
Van pár addon is hozzá!

Camera360 Ultimate|||||||Youtube Reviews

[ Szerkesztve ]

(#262) aggleány


aggleány
addikt

vviktor1

Ezek a szórakoztató alkalmazásokat bemutató cikkbe mennek, de a legtöbb már benne is van. :K

xnace

A nagyja volt már, de az a jó, mert azt mutatja, hogy olyanokat írtam, ami érdekel. :K MÁV menetrend helyett Menetrend Droid van, TV24 és Kétkerék benne van, a TweetDeck pedig a szórakozós cikkben lesz. :K

(#263) xnace válasza aggleány (#262) üzenetére


xnace
őstag

Régen olvastam, nem emlékszem pontosan, hogy mik voltak benne. Majd ma este elolvasmo még egyszer ;)

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#264) seger válasza aggleány (#262) üzenetére


seger
addikt

Lehet hülye kérdés lesz, de olyan kamera app létezik, amivel lehet kicsit zoom-olni?

(#265) dokee78 válasza seger (#264) üzenetére


dokee78
félisten

Úgy rémlik ebben lehet,de szerintem a Camera360-ban is.Nem 100%
Vignette

(#266) Keresztapper válasza aggleány (#253) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Lehet, hogy nem érdekes, de hasznos.

Bocsánat az angol kifejezésért, de nem tudtam a magyar megfellelőjét.

Viszont nem egyszerű kapcsolgatásról van szó, hanem valamihez rendelt "kapcsolgatásról"

Pl. ha bekapcsolom a wifi antennát és a PDA csatlakozik pl egy meghatározott hálózathoz, akkor elindít egy programot, (pl Skype-ot).

Vagy ha mondjuk elindítom a meghatározott navigációs app-ot, akkor a kijelző fényerejét 100%-ra állítja.

Vagy ha bedugom a fülest, akkor a PDA rezgő profilra vált (mert ha éppen nincs a füles a fülemben, akkor utcán nem veszem észre hogy csörög).

Használható lokációk is, így ha hazaérek, akkor profilt válthat, vagy bekapcsolhatja a wifit stb...

Szóval gyakorlatilag végtelen módon és helyzetre konfigurálható, beleértve ebbe azt is, ha egy esemény megtörténtéhez több dolgot, dolgok sorozatát is akarom rendelni.

Így sem érdekes?

[ Szerkesztve ]

http://palscoffeetech.com/

(#267) Jim74 válasza Keresztapper (#238) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szia!

2.3 van rajta. A mondatod 2. felét nem is értem :DDD. Illetve nagyjából értem, csak azt nem tudom, hogy hogyan csináljam meg :DDD

(#268) Keresztapper válasza Jim74 (#267) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Írj pontos ROM verziót kérlek.

http://palscoffeetech.com/

(#269) Lasy válasza Jim74 (#267) üzenetére


Lasy
veterán

használd hozzá inkább az egyszerűség végett a move2sd enabler (root) progit, és akkor minden egyes appot át tudsz tenni az SD-re a fat részre.
Szerintem kezdőknek ez a legegyszerűbb.

+36702778032

(#270) aggleány


aggleány
addikt

Keresztapper

Ez így nagyon jól hangzik, mindenképpen megnézem. :R

Jim74

Töltsd le a Marketről az App2SD nevű progit, azzal át tudod helyezni az alkalmazásokat a memóriakártyára, nem kell hozzá sem root, sem particionálás. Ezzel ugyan nem megy át minden progi, de ez is valami, és nem is bonyolult.

(#271) Keresztapper válasza Lasy (#269) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Ebben igazad is van és tényleg nem kötekvés képpen írom, de ezzel a módszerrel csak annyi a gond, hogy az alkalmazások adatállományának egy (esetenként jókora) része továbbra is a NAND-ban marad. Nekem anno nem jelentett igazi megoldást, de persze készüléke és ROM verziója is válogatja, hogy mennyi a szabad belső terület, mert ha van alapból 150-200 Mb, akkor az mindenre elég lehet ezzel a megoldással is.

http://palscoffeetech.com/

(#272) Capricornus


Capricornus
aktív tag

GO Keyboard

Mindenképp hasznos ha hatékonyan akarunk ékezetes betűket bevinni. :-)

NASA App

Az űrkutatás és a csillagászat iránt érdeklődőknek kötelező darab. Tájékozódhatunk a legújabb küldetésekről, nézhetünk gyönyörű képeket a csillagászat és az űrkutatás minden területéről, emellett videókat is megtekinthetünk.

Per aspera ad astra!

(#273) xnace válasza Capricornus (#272) üzenetére


xnace
őstag

Ez a GO Keyboard nekem nagyon nem jött be. Elfoglalja a képernyő 3/4-ed részét, de valóban király a 101 billentyűs Magyar kiosztás. :K

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#274) Jim74 válasza Keresztapper (#268) üzenetére


Jim74
nagyúr

Android verzió: 2.3.3
HTC Sense verzió: 2.1
Szoftverszám: 1.33.401.2
Kernel verzió: 2.6.35.10-h60b2609
Ezen kívül szükséged van még adatra?

(#269) Lasy: rootolni nem szeretném telefont, mert nem igazán értek ehhez és kicsit tartok tőle :U

(#270) aggleány: megvárom még a válaszokat, aztán megnézem ezt a programot is, köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#275) Jim74 válasza aggleány (#270) üzenetére


Jim74
nagyúr

App2SD-ből van néhány... Melyik készítőtől valót szedjem le? :F

(#276) Capricornus válasza xnace (#273) üzenetére


Capricornus
aktív tag

Hehe, az igaz hogy a képernyő elég nagy részét elfoglalja, de így legalább a bumfordi ujjaimmal is tudom nyomkodni a betűket rendesen. :-)

Egyébként több billentyűzetet is kipróbáltam, és valahogy ez volt a leghasználhatóbb nekem.

Per aspera ad astra!

(#277) xnace válasza Capricornus (#276) üzenetére


xnace
őstag

En a Gingerkeyboardot hasznalom...Nekem tokeletes, barlehetnenek egy picit nagyobbak a gombjai...;)

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#278) THoMZoNE


THoMZoNE
tag

Hi all! Bocs ha ezt már egyszer megkérdezték, de így késő éjszaka nem volt kedvem végignyalni az oldalakat. Tud valaki mondjuk Desire HD hez használható alkalmazás kezelőt? Olyanra gondolok, mint pl az msconfig ahol ki/be lehet kapcsolni a rendszerbetöltéskor automatikusan induló felesleges alkalmazásokat....Választ előre is köszönöm :) Trololololoook kíméljenek

Mások elégedettsége számomra a legfontosabb! - Kérlek értékelj! THoMZoNE.NeT - http://thomzone.net // Piros pont oda-vissza működik!

(#279) Keresztapper válasza Jim74 (#274) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Szia!

Ennyi elég persze. Az a helyzet, hogy ezt csak úgy fogod tudni megoldani, ha olyan főzött ROM-ot teszel fel, amibe beleforgatták ezt a script-et. A ROM elnevezésében a készítő ilyenkor fel szokta tűntetni az a2sd vagy data2ext kifejezéseket, de látom, hogy nem szeretnéd root-olni sem a készüléket, így meg sajna nem fog menni a dolog.

http://palscoffeetech.com/

(#280) aggleány válasza Jim74 (#275) üzenetére


aggleány
addikt

Ha minden igaz, 2.3-tól már van olyan lehetőség is, hogy csak bele kell menni a Beállítások/Alkalmazások/Alkalmazások kezelése, és ott ha belemész egy progiba, akkor ott van a lehetőség, hogy "Áthelyezés SD-re". Nem biztos, hogy pont itt találod, az én telefonom alapján tudom leírni, de valami hasonló helyen lesz. Így nem minden appot lehet áttenni, de elég sokat igen.

(#281) Keresztapper válasza aggleány (#280) üzenetére


Keresztapper
senior tag

De úgy van, hogy mondod.

http://palscoffeetech.com/

(#282) aggleány válasza Keresztapper (#281) üzenetére


aggleány
addikt

:R

(#283) VD válasza aggleány (#280) üzenetére


VD
őstag

2.2 óta van így. ;)

(#284) aggleány válasza VD (#283) üzenetére


aggleány
addikt

Az már majdnem 2.3, nem? :B Így nőneműként nem erősségem a matek, bocsi.

(#285) THoMZoNE válasza ^Clown (#49) üzenetére


THoMZoNE
tag

Remélem az én kérdésemre is tud valaki válaszolni :U

Őőő szeretném megkérdezni, hogy kell e az említett alkalmazás teljes verzióban? (Ingyen) vagy inkább maradjunk a Marketen keresztüli vásárlási lehetőség mellett?

Mások elégedettsége számomra a legfontosabb! - Kérlek értékelj! THoMZoNE.NeT - http://thomzone.net // Piros pont oda-vissza működik!

(#286) aggleány válasza THoMZoNE (#285) üzenetére


aggleány
addikt

Én sajnos nem tudok, de érdemes lenne megkérdezned az Android appz topikban, ott mindig sokan vannak, és minden kérdésre szokott válasz érkezni. :K

(#287) THoMZoNE válasza aggleány (#286) üzenetére


THoMZoNE
tag

Köszi :R

Mások elégedettsége számomra a legfontosabb! - Kérlek értékelj! THoMZoNE.NeT - http://thomzone.net // Piros pont oda-vissza működik!

(#288) aggleány válasza THoMZoNE (#287) üzenetére


aggleány
addikt

Szívesen. :K Ott mindig elég sokan vagyunk, valaki csak tudja a választ.

(#289) Jim74 válasza Keresztapper (#279) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm a segítséget. Ez így kezdő láma :DDD androidosként kicsit magas, de asszem hagyom is a fenébe az egészet :B

(#280) aggleány: ezt a lehetőséget megtaláltam, de gyakorlatilag a telefonnal kapott alkalmazásokból semmit nem engedett áttenni... :( Pl. a térkép (vagy valami hasonló a neve), ami 10 MB-t foglal, nem lehet áttenni... :(

[ Szerkesztve ]

(#290) aggleány válasza Jim74 (#289) üzenetére


aggleány
addikt

A gyári alkalmazásokat sajnos nem lehet áttenni, csak a letöltöttek egy részét tudod ezzel a módszerrel áttenni a kártyára. Ha úgy alakul, hogy teszel át alkalmazásokat, arra figyelj, hogy azokat a cuccokat, amiknek frissülő widgetje van (pl. naptár, időjárás), nem szabad áttenni, mert akkor nem látszik vagy nem működik a widget.

(#291) Jim74 válasza aggleány (#290) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R
Az is lehet, hogy elég lesz a belső memória. Szerencsére a HTC-ben elég sok minden benne van gyárilag.

(#292) aggleány válasza Jim74 (#291) üzenetére


aggleány
addikt

Nem fogy el az a memória olyan könnyen. :N A játékokat majdnem mindet át lehet tenni, és általában azoknak kell több hely. Ha számít a hely, akkor mindig nézd meg letöltés előtt, hogy odaírták-e a progihoz, hogy app2SD (vagy ilyesmi). Ha igen, akkor mehet a kártyára, és nem foglalja a belső memóriát. :K

(#293) Jim74 válasza aggleány (#292) üzenetére


Jim74
nagyúr

Egyre jobban ritkul a homály :DDD THX! :R

Van a NOLED-hez hasonló program? Nálam a NOLED kicsit furcsán viselkedett. Pl. ha csak hívás és sms értesítést jelöltem be, akkor a többinek egy színes négyzetet tett ki, hiába nem volt bejelölve. Kénytelen voltam feketére állítani a nem kértek színét, hogy ne látszódjon. Meg néha menüben a képernyő tetejének egy részét beszínezte.... :F

[ Szerkesztve ]

(#294) aggleány válasza Jim74 (#293) üzenetére


aggleány
addikt

Szívesen. :K

Szedd le a Noled-et, utána tedd vissza, és megjavul. :C

(#295) Jim74 válasza aggleány (#294) üzenetére


Jim74
nagyúr

Még egy kérdés: amikor Google térképet indítottam, mindig feldobott valami Wi-Fivel kapcsolatos kérdést, figyelmeztetést. sikerült véletlenül bepipálnom, hogy többször ne kérdezze. Hogyan tudom visszaállítani? :B

(#296) Keresztapper válasza Jim74 (#295) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Settings/applications/manage applications-ben kikeresed a maps-et és rányomsz a clrear defaults-ra.

http://palscoffeetech.com/

(#297) aggleány válasza Keresztapper (#296) üzenetére


aggleány
addikt

:K

(#298) Lasy válasza THoMZoNE (#285) üzenetére


Lasy
veterán

Warez tartalmakra nem hiszem, hogy fogsz választ kapni bármelyik topicban is.
Mivel az fizetős...

+36702778032

(#299) aggleány válasza Lasy (#298) üzenetére


aggleány
addikt

Én egy kicsit eltévedtem, bocsi. Szépen félreértettem a kolléga kérdését, ezért irányítottam máshová. :B

(#300) Lasy válasza aggleány (#299) üzenetére


Lasy
veterán

a 49-es hozzászólásban az expended controls található megemlítésre.
Ez egy fizetős cucc, azt nem fogják mondani nkei hogy itt és itt letöltheted.
Mármint topicon belül.
Priviben hamarább kap rá választ valakitől. :B

+36702778032

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.