Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petrson


petrson
senior tag

Broááf :O

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#2) tixem


tixem
addikt

Nanosim... Úgynézem a gyártóknál is alacsony a kerítés, miért kell ilyen nettó baromságokat terjeszteni? Mi indkolja pl ennél a telefonnál, vagy akár a lumia 950-nél a nanosim-et? Futnak a hülyeség után.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#3) Xaels


Xaels
félisten

A $400 szerintem nem olyan rossz ár ezért a hardverért, bár gondolom csak a 2/16-os verzió. Azért a RAM-mal való szórakozásért elmennek oda ahová gondolom a többi hasonló gondolkodású gyártóval egyetemben.

A kinézet meg olyan szedett-vedett. Egyáltalán nem tetszik és semmi nyoma nincs a régi finom megoldásoknak amik a céget jellemezték egykor.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) Püpi


Püpi
tag

No boomsound?!
WTF?!!
Na meg az az előlap..
Őszntén: én nagyon HTC buzi vagyok.
De talán inkább csak voltam..
Ez már ultra gáááz!!

(#5) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Árban nem rossz,de ez a forma óriás koppintás...ennél több fantázia lehetett volna a HTCben😓

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#6) Gusztáv válasza tixem (#2) üzenetére


Gusztáv
addikt

Most komolyan, ez legyen a legnagyobb probléma. Már az új kínai telefonok is mind nanosimmel jönnek, ez van. Az ára nem is lett olyan vészes, mint ahogy híresztelték.

Laci

(#7) Jeanne d'Arc

Tetszik nem is kicsit!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#8) davidsone


davidsone
addikt

derék darab

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#9) kkdesign


kkdesign
senior tag

első HTC ami igazán tetszik. HTC optimalizálni is tud. Hányingert kapok 99%ban a droidtól, de ez a telefon nagyon szép lett. Kíváncsi ileszek majd a tesztre, főleg hogy hamarosan szeretnék telefont venni :)

(#10) tixem válasza Gusztáv (#6) üzenetére


tixem
addikt

Persze ez igaz, de akkor is... Engem mindig felidegesítenek az ilyen felesleges hülyeségek, majd meg mire elterjedne a naosim, addigra kitalálnak valami újabb hülyeséget. Én meg rohangáljak a szolgáltatóhoz sim kártyát vagdosni.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#11) TH448


TH448
csendes tag

Látom, sokaknak nagyon nem tetszik a telefon.
Én pozitívan csalódtam benne.
Végre nem vastag káva, ami miatt 5 évesnek néz ki a cucc.
Az első HTC, ami árban nincs elszállva. Főleg, ha itthon is 110+ÁFA lenne, majd kiderül.
Forma követi a trendeket. Az előlap nem a legjobb, ízlések...
A teljesítmény elegendő. Nem fognak ezzel vitézkedni a benchmark huszárok, de felesleges is az az elmúlt pár évben.

Viszont a HTC-nek most piacot kell szerezni, és ha az európai árak nem szállnak el, ezzel sikerülni fog.

Egyébként meg komolyan van, akinek hiányzik pl. a sztereó hangszóró? Én max. a wc-n nézek valamit telefon hangszórókkal, egyébként minimum a füles...

(#12) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

meizu pro 5 desing szerintem

(#13) akishamis


akishamis
csendes tag

Szerintem nagyon csúnya az a gomb alul, valahogy nem illik oda. A 2150-es akksi viszont egy nagy vicc.

Nokia 3210+Windows 95

(#14) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Kinézet kicsit szifon szagu,de tetszik ettől függetlenül is és az ár sem rossz...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#15) Gaborz1 válasza Xaels (#3) üzenetére


Gaborz1
senior tag

A 400$ elég érdekes ár. Annak idején mikor az Oppo R5s volt 200€-ért mindenki ekézte, hogy kicsi az akksi meg így meg úgy. Opcionális a gyorstöltő ne röhögtessenek már. Kérdezem én ez mivel különb 400$-ért mint az R5s volt 200€-ért? Tudom ebben van ujjlenyomat-olvasó, friss android.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#16) bok92


bok92
addikt

Európában lesz az 600 euró is...[link]

(#17) Gusztáv válasza Gaborz1 (#15) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ha jól tudom, az R5s 200 fontos ára az egy marketing akció volt, a normál ár ott is 400 felett volt. Plusz a Oppo márka értéke azért még messze van a HTC-től.

Laci

(#18) Gaborz1 válasza Gusztáv (#17) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Megsúgom, hogy sose lehetett kapni 429€-ért.
Amúgy nem az volt a kérdés, hogy mekkora a két márka hanem, hogy mi indokolja az árkülönbséget.
Ja és ha jól látom a cikkben itt is bevezető ár szerepel. "méghozzá 400 dolláros alapáron az előrendelés keretében"

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#19) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

hátulról szép lett:



De sajnos hátulról és legfőképpen elölről is világosan látszanak az iPhoneos elemek
Kár volt ezért :(
Akik ezt a márkát választották eddig azok jelentős része pont az eredeti design miatt tette ezt.
Aki iPhone hasonmást akart venni, annak idáig is itt volt a Samsung + az egész kínai android gyártó piac.
Eléggé mellé lőttek ezzel.. :U

(#20) snorbi82 válasza Dr.Anonymus (#19) üzenetére


snorbi82
senior tag

A HTC előbb használta ezt a megoldást hatlapnal mint IPhone. De ezt már szinte mindenhol megbeszeltuk.

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#21) alkatraz3000 válasza tixem (#10) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Szerintem a legjobb dolog a nanosim. Nekem iPhone utan most egy 6680 nokiaban van a SIM kartyam. De ha eddig nem lett volna nanosimem, akkor szaladgalhatnek levagatni vagy újat kérni, amihez meghatalmazást kell csinálnom, es sorba kell állnom.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#22) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

A videó címében az "Inspired by Nature" részt olvasva elmosolyodtam. ;]

(#23) Ronan968


Ronan968
tag

Okádék az a vastag alsó káva. :W

(#24) batai15


batai15
félisten

Nem volna ez rossz de: s617 , kis akku. És ha már ujjlenyomat olvasó,akkor navbart meg hagyák el viszont.

(#25) ChrisDzsi95


ChrisDzsi95
aktív tag

Azt a logót (ha már ennyire kell nekik oda) inkább rakták volna a beszédhangszóró alá, az ujjlenyomatolvasó lett volna az alsó rész közepén.. Ez így nem a legszebb :(

(#26) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

ezzel nem fognak tarolni.

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#27) Zsidaaj


Zsidaaj
tag

ez ocsmany rondara sikeredet, a hatulja egy iphone 6ra hasonlit.. ezzen bukni fog a ceg

186 pozitív és 0 negatív értékelés az oldalon!

(#28) babkukta


babkukta
senior tag

ez most komoly? Amikor legelőször megláttam a render képeket, mondtam magamba, h ez biztos h vicc... Erre tényleg kiadták. Ezzel se lesz előrébb a HTC, android M ide, új snapi soc oda. Készítsenek már egy értelmes telefont :(

Üdvözlettel, Tibi

(#29) sveczo


sveczo
tag

Így kép alapján nekem nehéz megítélni, hogy tetszik vagy nem. Anno képen nem jött be az M8. De mikor kézbe fogtam tudtam, hogy kell. Nálam a sim kártya mizéria nem jelent semmit. Nano simet használok. Van hozzá adapter így nem számít milyen sim kell a telóba.

(#30) Graphics


Graphics
Jómunkásember

"csokoládés nevén a Marshmallow"

Ezt nem értem :N

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

elölről Samsung, hátulról iPhone. Én ilyenkor kérdezem, hogy akik tervezik a telefont azok nem látják, hogy a többi telefon hogyan néz ki?? Miért kell akarva, akaratlanul lemásolni a másikat? Volt HTC-m egy One S. Na az HTC design volt, de ez... Mennek ezek a levesbe. Az a gomb is alul. Marha kényelmes lehet megnyomni, ujjlenyomatozni rajta.

(#32) undersance


undersance
tag

A délelőtti cikkben még 600 euróra becsülték az árát, ez a 400 dollár most akkor tuti? Nem mindegy...

[ Szerkesztve ]

(#33) #67656192


#67656192
törölt tag

Tetszik. Qi?

(#34) Integrale válasza tixem (#2) üzenetére


Integrale
veterán

Már legalább 2-3 éve megy a nanosim, kár már kardoskodni ellene.

"Bad reklám is reklám too"

(#35) Graphics válasza tixem (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kisebb helyigény, jobb tervezhetőség a belső komponensek terén.

Láttál telefont szétszedve? :) Fura, de méretéből adódóan 2-3x annyi helyet foglal a normál vagy micro-SIM.

Lehet hülyeségnek tűnik, de egyszer kell lecserélni kicsire... Nem többször.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

már nem azé...de azt a hátsó két müanyag csíkot mi a francért úgy oldják meg?szerintem irtó gagyi...

(#37) Graphics válasza aprokaroka87 (#36) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Máshogy nem tudják.. :D van rá jobb ötleted?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) aprokaroka87 válasza Graphics (#37) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ha jól látom akkor pl picit bentebb van mint maga a hátlap,de lehet csak én láttam úgy,de pl a müanyag csíkok szine is elüt a hátlap szinétől.
Vagy ha lefestenék akkor már nem menne át a jel?

(#39) Graphics válasza aprokaroka87 (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A fém és a műanyag festve el fog ütni..

Meg ha festik, akkor milyenre? A hátlap fém... A csíkot milyenre fessék?, sose lesz egyforma, el fog ütni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) Hunt3r22 válasza undersance (#32) üzenetére


Hunt3r22
őstag

bok92 kolléga linkelt egy gsm arenas cikket ahol 600 euró körüli árakkal fogják árulni az európai áruházak.

400 dollár az csak Usa.

Szép a telefon de nem ennyiért.. :( Htc M8 inkább. :K

Xr

(#41) Markec


Markec
csendes tag

A telep...a telep... :(((

(#42) hunter84


hunter84
aktív tag

HTC One Mini tulajként mondom: Boomsound nélkül mi ez az irtó nagy káva? Mi ez az iPhone design? Mi ez a gyíkfing akksi? Ennyit tud letenni az asztalra a kedvenc gyártóm? Szánalom...

(#43) Dottore


Dottore
addikt

Nem számít, hogy a dizájnt a HTC használta előbb. Attól ez még egy egy óriási baki. Az emberek nem így működnek, az érdekli őket mit gondolnak mások, nem az igazság. A mások pedig sokan vannak, jó a telefonjuk, iPhone a neve és azt gondolják, hogy ez egy másolat.

Mikor az erősebb nevet, vele nevet mindenki, nem kell, hogy igaza legyen.

[ Szerkesztve ]

(#44) urby01


urby01
csendes tag

Ez a design.. 1-2 nézetből szép de előlről... okádék...

Van felcsillano remény:
Mint az h van ujlenyomat olvaso, vékony ház, sok szinű burkolat, optikai stabilizátor, és persze a sense a lagmentes működés is előny..
Az is szuper h 6.0 -val jön..

DE
Kicsi akkumlátor, gyorstöltő hiánya, és az hogy a védjeggyé vált dupla hangszórót is elveszik de az óriási káva marad, usb c tipe nincs, pedig a kinaiak már tolják... szóval ezek olyan hiányosságok amik mellett nem lehet sikeres egy ilyen gyártó mint a HTC...

Pont ezek miatt néz ki ugy hogy hatalmas szomorusággal de Samsungra s6 edget fogok venni m7 utodnak
Ha egy kicsit nagyobb akkus, képstabilizátoros, jó kamerás, gyorstöltéses m10 jönne örömmel térnék vissza a HTC -hez, mert imádom a készülékeit.. De sajnos nem úgy tűnik hogy figyelnének a felhasználók véleményére...

HTC ONE SILVER

(#45) Tyer


Tyer
őstag

Nekem nagyon bejön, hasonlidesign+ jobb vas,és mármegyek is a köv. telomért!!!:D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#46) akoska07 válasza Dr.Anonymus (#19) üzenetére


akoska07
nagyúr

Szép lett a teló,végre meg van a teljes üveglap elől.

Aki azt mondja rá csúnya,az az ájfonra is azt mondja. :D

Nekem mindig is tetszettek az ájfonok,csak az ios miatt,meg a sz@r aksik miatt nem vettem sosem.

Most végre van egy "ájfon" androiddal.
Meg várom mit mondanak a nagy okosok a telóról.
Aztán M9 mellé vagy a helyére befigyelhet.
Az a bordó eléggé jól néz ki.

Plusz dot view-ban nincs is annyira eltakarva.

Ez egy elég jó videó a telóról:
HTC One A9

Az asszonynak szinte biztos hogy ilyen lesz,mert az M7-et már ideje lecserélni.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#47) kali válasza akoska07 (#46) üzenetére


kali
legenda

mióta van 6 plus és 6s plus, azóta pláne nem kellene aggódnod az akkumulátoros üzemidő miatt sem, ha iphone a téma.

ennek az a9-nek viszont nem lesz valami fényes akkumulátoros üzemideje, hacsak nem hoz tényleg valami csodát az új android főverzió...

(#48) akoska07 válasza kali (#47) üzenetére


akoska07
nagyúr

Biztosan javítottak már a dolgon aksi ügyben,de még mindig ott van egy ios. :)

Meglátjuk mit mutatnak majd a számok.

Egyik ismerősöm azonnal meg fogja rendelni amint elérhető lesz nálunk (nem magyarország természetesen). És akkor mindent kiderítek a telóról. Utána el tudom dönteni kell-e több darab belőle.

De a nőknek egyenlőre nagyon bejön a telefon,az összes női ismerősöm azt mondta simán venne ilyet,mert androidos és nagyon szép.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#49) Lord Sidious válasza snorbi82 (#20) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Nem iFankent irom, es tudom, hogy mar 1000x ki volt vesezve, de szvsz... :)

[link]

[link]

[link]

Nem flamet akarok kelteni, de kb. amit gondolok errol, annak a lenyege benne van diohejban.

(#50) Lord Sidious válasza snorbi82 (#20) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Sorry pont frissitettek a Rios-t es veletlenul duplan ment. :F

Nem iFankent irom, es nem celom a flame keltes, de... :)

[link]

[link]

[link]

A lenyeg, amit errol gondolok nagyabbol benne van diohejban :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.