Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

En jokat csemegeztem :K

PS4 259€, most vettem XOnet, szoval ez megy eladasra tobbert, de a Staurnos ar alatt... egy kis profit ;]
WD kulso HDD 1,5TB 55€, fincsi :C
LG 21:9-es monitor. Ez bombajo huzas volt, kozel 300€-val volt olcsobb, mint akarhol mashol. Ezt is eladasra vettem.
Igazabol magamnak semmit sem talaltam a kulso HDD-n kivol, a legtobb cucc kacat volt :U

Ja, vettem meg palacsintasutot, mosoport meg oblitot ocsoje :DD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) Stanlee válasza total90 (#1) üzenetére


Stanlee
őstag

Nem néztem egész nap az ajánlatokat, örülök neki, hogy jó cuccokat tudtál bezsákolni.

Az volt a legnagyobb baj, hogy asszonypajtás gépét kellett használnom, mert az enyém befosott és vártam hozzá az alkatrészt amazontól, estére meg amikorra használhatóvá vált a gépem, már semmi érdekes nem volt, a WD-n kívül.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#3) kentucky válasza total90 (#1) üzenetére


kentucky
őstag

Monitortól mennyiért válsz meg?

(#4) total90 válasza kentucky (#3) üzenetére


total90
veterán

A gyári, vagy is mindenhol kapható ár alatt kicsivel, vagy még meglátom mennyire kelendő, de 200€-s haszon alatt nem adom el.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#5) vzozo


vzozo
senior tag

Hello, hát tényleg "botrányos" volt néhány akciós termék készlete, bőven nem ültem egész nap a gép előtt, de amikor éppen rá tudtam pillantani, láttam, hogy az éppen vágyott stuffot már elvitték. OK, OK, a hírverés megvolt, ingyenebéd sehol sincs.:) Azért az 1 terás külsős SSD-n száz euróért gondolkoztam, el lehetett volna adni többért, de aztán abban maradtam, hogy a mostani élethelyzetemben nem állok neki seftelgetni, másra kell az idő.

Azért pár kisebb apróságot be tudtam zsákolni, most már csak a gennyláda DHL-en múlik, hogy mikor kapom meg őket. Ma reggel itt járt a futár egy csomaggal, délután a postaládában volt egy értesítő egy másikról (ma egész nap itthonról dolgozom, szóval meg kellett volna találnia. Ráadásul csodálatos a logisztikai rendszerük, hogy nem egy futár hozta ki az összeset), a többiért meg gondolom majd mászhatok el az Arnulfstrasséra, mert meg sem próbálják kézbesíteni, csak egy értesítőt dobnak be a legtöbbször.:(

(#6) sagit válasza total90 (#1) üzenetére


sagit
addikt

:C

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.