Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Látom neked a kedvenc járműved a roller.

(#2) TheLázs válasza D1Rect (#1) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Legalább egy jó simsont vegyél, hogy legyen mivel járni, amikor a két nyugatnémet csoda letérdel... :U

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#3) Agostino


Agostino
addikt

ahogy olvasom, a jövőben még jó pár százezres hívás várható az irányodba

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4) alkatraz3000 válasza Agostino (#3) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

:D igen valószínű. Az a baj nem tudnék meg lenni ezek nélkül. Mármint ne a hívások nélkül, hanem az öreg romok nélkül. Pedig tudom, hogy teljesen irreális az egész, mégis...

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#5) Agostino válasza alkatraz3000 (#4) üzenetére


Agostino
addikt

egy darabig pátyolgattam én is az e46-omat de aztán rövid matek után rájöttem, hogy az éves szervizek meg javítások díja kb annyi, mint egy új autó éves törlesztője, szóval megváltam tőle. cserébe nincsen több idegeskedés, van garancia.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#6) D1Rect válasza TheLázs (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Az aztán az igazi roller. Már 40 éve is szar volt, az idő nem tett neki túl jót.

(#7) alkatraz3000 válasza Agostino (#5) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Olyan új autót, ami megfelelne az igényeimnek, nagyon sok hitel kéne hozzá, nem tudnék megvenni :D

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#8) dellfanboy válasza Agostino (#5) üzenetére


dellfanboy
senior tag

az új autó is hatul hajt?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#9) Agostino


Agostino
addikt

#7 teljesen átlagos igényeim vannak. az e46 is csak azért jött, mert a környék használt autó mocsarából egyedül ennek lógott ki a teteje.

#8 nem, elől húz

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#10) bitpork válasza Agostino (#9) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Autó vételnél nem a környék határozza meg a vásárlást hanem az autó állapota. Bár én ugye egy állat vagyok csak...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#11) Agostino válasza bitpork (#10) üzenetére


Agostino
addikt

tudom és szoktam is tartani, de ott és akkor nem volt más választásom. az egy olyan élethelyzet volt.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#12) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Van, aki elkurvázza a pénzt, van, aki elissza-eldohányozza, más meg elbéemvézi. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) pet007


pet007
aktív tag

Nohat ennyi iras utan meg egy kepet se tudtal betenni egyik "ujdonsagrol" se? Szepek vagyunk! ;] ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.