Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) Crystalheart válasza dabadab (#28) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Jójó, de én remélhetőleg nem olyan programozó leszek, mert a másik felük többet keres :D Bár aza terület, ami engem érdekel egyébként sincs veszélyben, játékok terén akarok elhelyezkedni, és most nagyon befutottak az MMO-k. :) De úgy vagyok vele, hogy Mo.-nak annál jobb, minél nagyobb pénz mozog az informatikában, mert egyedül ott és a kutatásokban lehetünk manapság versenyképesek. Na de ez már erősen off, lehet, megérne egy cikket is. :)

"Jesszusom, milyen logiaki hiperterugrassal keveredtel ide?"

(Ezt a kifejezést éppen ma hallottam, és nagyon megtetszett :P Mondjuk azt lefelejtettem utána, hogy kinek nem inge, ugye ne vegye magára, ezt manapság már ki kell kötni. :) ) Egyébként meg sztem lekövethető a logika az illegális vs. legális dolgok haszna után. Ha legálisan vásárolunk külföldi cuccot (a szoftverek és filmek jó résza ma az), akkor többet költünk mi (a nemzetgazdaságunkban forgó pénzből) külföldre, mint amennyi adó lejön abból. És azt hiszem, pont az szoftveripar és a filmipar az, ahol a versenyt és a minőséget nem veszélyezteti a letöltögetés, mert így is úgy is sikeres ág. De mondom, én nem biztatok senkit, még magamat sem. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.