Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-19 10:23:54

LOGOUT.hu

Alcatel OneTouch Watch

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) hirdeto válasza hirdeto (#100) üzenetére


hirdeto
tag

Ilyen viselve. Nem volt szőrtelen csukló kéznél :D

[ Szerkesztve ]

(#102) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Életképes lehet, az ára is vonzó, valamint gyönyörű, főleg fehérben jön be nagyon. :DD

(#103) Colonel993


Colonel993
senior tag

Valaki nem tudja, hogy esetleg egy laza strandolást kibír a cucc?
Olyan felnőttes nem tini pancsolósra gondolok amikor többet lógsz ki felsőtesttel / karral dögölve a medence szélén, minthogy lubickolsz nyakig a vízben tekeregve...

Jó volna valahogy megmoddolni és belerakni egy névjegyzék szinkronizációt és hívás indítás opciót, egy tablet a telefonom, BT headsettel... Mikor táskában van a tab, így látom ki hív és, hogy felakarom-e venni... Ellenben ha hívni akarok valakit anélkül, hogy a táskából elő kellene vennem a tabot, igen hasznos volna az óráról való gyors kibogarászás és hívás indítás :/

[ Szerkesztve ]

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#104) 33as válasza Colonel993 (#103) üzenetére


33as
senior tag

Pont ma néztem, az SCS-ben! :)

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#105) Saccco válasza 33as (#104) üzenetére


Saccco
nagyúr

Annyira kár, hogy nem kerek a kijelzője, így olyan buta.

Szerk.: Fehérben még inkább.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#106) hy22os


hy22os
csendes tag

Kedves Felhasználók! Hogy kell az órát NFC segítségével összekapcsolni a telefonnal?
Egyébként amikor először akartam Bluetooth segítségével kapcsolatra bírni, akkor felajánlott egy frissítést.
Sajnos ezt Androidos telefonnal nem sikerült megoldani. Már azt hittem, hogy az órával van valami gond, de egy Iphone telefonnal sikerült összekapcsolni, frissítést letölteni, és azóta az Androidos telefonon is kiválóan működik.
Két Bluetooth-os eszköz is összekapcsolható a telefonnal egyébként?
Segítségeteket előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#107) 33as válasza hy22os (#106) üzenetére


33as
senior tag

Jó kérdés elvileg az oldalán levő NFC- felirathoz kell a telefont odaérinteni! :U

Mondjuk, én még nem vette meg az órát a fém szíjas verzióra várok:


MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#108) hy22os válasza 33as (#107) üzenetére


hy22os
csendes tag

Ez valóban nagyon elegáns, nekem is tetszik. Jó lenne, ha külön is meg lehetne vásárolni a szíjat.

(#109) mukisrác


mukisrác
aktív tag

Tudja valaki,hogy hol jelzi ki mennyi van még az akksiból?

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#110) hy22os válasza mukisrác (#109) üzenetére


hy22os
csendes tag

Ha felvillan a számlap, egy kis ikon jelzi a töltöttség szintjét. Ha toltore teszed, akkor kiírja százalékosan is.

(#111) mukisrác válasza hy22os (#110) üzenetére


mukisrác
aktív tag

:R
Bakker, tényleg, mekkora láma vagyok...

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#112) sazo


sazo
tag

Sziasztok!

Én vagyok a béna, vagy az alvás monitorozást külön be kell kapcsolni, hogy működjön? Még az 5 ezer Ft-os Miband is tudja önállóan!

(#113) helixP


helixP
nagyúr

Sziasztok!
40-em van okosórára, Ti mit vennétek ennyiből? Alca Watch, Pebble 2, Lg G, vagy Gear fit?
Más nem kell nagyjából, mint notifikáció és média kezelés.
Előrebis köszi!

(#114) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Hány nap adatait tárolja?

(#115) _david_


_david_
csendes tag

két hétnyi használat után a tapasztalataim eléggé pozitívak, semmi csalódás nem ért. 48 órát simán kibír egy etetéssel, szerintem ez korrekt üzemidő.
csak azt nem értem, miért nem lehet a legtöbb okosóránál megoldani, hogy folyamatosan működjön a kijelző. így elég bután néz ki, aki esetleg ránéz, és nem tudja mi ez, azt gondolhatja, hogy mennyire gáz egy kikapcsolt óra a kezemen. ha már ezen úgyis van számlap, legalább két kis nyilacska mutathatná az időt, az csak nem fogyasztana olyan sokat. ezt leszámítva -bár ugye ez nem csak ennek a készüléknek a hiányossága- nagyon ajánlom mindenkinek, akik reális áron akarnak venni egy olyan okosórát, ami tudja legfontosabb dolgokat. nem bántam meg. :K

(#116) helixP válasza _david_ (#115) üzenetére


helixP
nagyúr

Nincs olyan, hogy csak két nyilacska van a kijelzőn. Vagy be van kapcsolva, vagy nincs (még ha fekete is a háttér a nyilacska alatt).
Tényleg az a fontos, hogy ki mit gondol a karodon lévő dologról? :)

(#117) _david_ válasza helixP (#116) üzenetére


_david_
csendes tag

tudom, hogy nem csak a két nyílnál lenne bekapcsolva. :) úgy értettem inkább, hogy egy ilyen megoldásnak nyilván nincs akkor energiaigénye, mint a max. fényerőnél, teli, színes módnak.
és persze nem mások véleménye miatt, de engem picit zavar, hogy olyan, mintha nem működne. persze minek is menne, mert ha magam felé fordítom, úgyis látom, de na... :)

(#118) helixP válasza _david_ (#117) üzenetére


helixP
nagyúr

IPS-kijelzőnél mindegy, hogy milyen színű :) AMOLED-nél a fekete ilyen szempontból előnyösebb.

(#119) Cry0


Cry0
őstag

sziasztok nem tudom jó helyre írok-e vagy tudtok-e nekem segíten de ez az óra illetve ez az óra között mi a külömbség? illetve szerintetek jobban megéri ezt megvenni mint például egy Samsung Galaxy Fit-et?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#120) Bear válasza Cry0 (#119) üzenetére


Bear
aktív tag

Nincs különbség...

[ Szerkesztve ]

(#121) Colonel993 válasza helixP (#116) üzenetére


Colonel993
senior tag

Nincs számottevő különbség...
A fő fogyasztó nem az LCD panel, vagy az órában lévő hardver... hanem a kijelző "háttérvilágítása"

Ha már bombáztál szét noti LCD-t, talán értheted...
Van egy LCD panel, amin RGB-ben csillió pixel adott értékre áll, értsd; megjeleníti az adatot...
De önálló fénye nincs, illetve olyan csekély, hogy tényleg kb semmi.

Van mögötte 3-5db különböző polarizált lamella a homogén fényeloszlásért, és mögötte egy speciális plexi lap amit él mentén megvilágít vagy egy CCFL fénycső, vagy egy erős LED sor.

Amit TE gondolsz, az a Samu egyedülálló technológiája, az AMOLED / SUPER AMOLED

Itt minden egyes pixel egy önálló fénykibocsájtó elem, RGB LED
Ezért a színek sokkal élénkebbek, a fekete meg valódi fekete, mert ott OFF van.
Azon kívül, hogy ez egy "egyszerűsíti" a kijelző komplexitását, a LED Technológiából fakadóan a fogyasztás is csökken.
Mindemellett működik az elképzelésed, miszerint egy Fekete óralapon csupán két BISZBASZ fehér mutató van (bár teljes Piros, Zöld, vagy KÉK lenne a tuti, mert a fehérhez mindhárom szín kell) akkor a fogyasztás elenyésző a teljesen felületében aktívan kihasznált kijelzőhöz képest.

Viszont ha ilyent akarsz, akkor pöppet mellényúltál; és amit Te akarsz az egy valamilyen Samsung Galaxy Gear S...

[ Szerkesztve ]

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#122) helixP válasza Colonel993 (#121) üzenetére


helixP
nagyúr

Ezt tuti nekem címezted? Mert ugyan azt mondjuk, csak én nem fejtettem ki ennyire szépen, szakszerűen, mint Te :)

(#123) Reignman


Reignman
aktív tag

Valaki tud üvegfóliát az óra számlapjára, ami megvédené?

(#124) Colonel993 válasza helixP (#122) üzenetére


Colonel993
senior tag

Yep...
Egyel lejjebb kellett volna eltalálnom a "Válasz" gombot :))

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#125) Simi87


Simi87
senior tag

Pár napja használom, jó cucc. Nálam az android nem jöhet szóba, Apple watch-nak nevetséges az üzemideje, a maradék alternatívából pedig ez volt a legszimpibb. "Használtan" (totál új) vettem 15-ért.

(#126) gyuri2008 válasza Simi87 (#125) üzenetére


gyuri2008
veterán

Jól sikerült venned.
Itt vetted a ph?

(#127) Simi87 válasza gyuri2008 (#126) üzenetére


Simi87
senior tag

Nem, haverom, aki szinten telefonboltban melozik. Meg kaptam szamlat is, 06.08.-an lett vasarolva 95.000.-ert. :Y

(#128) gyuri2008 válasza Simi87 (#127) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ez érdekes, mert max 45000ft az új ára. [link]

(#129) Simi87 válasza gyuri2008 (#128) üzenetére


Simi87
senior tag

Tudom. De telekom-os szamla van rola, hogy valami okos megvette 95-ert 2 honapja.

(#130) gyuri2008 válasza Simi87 (#129) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen, telefonnal együtt ;)
Külön az óra-hoz nem adnak számlát :N

(#131) Simi87 válasza gyuri2008 (#130) üzenetére


Simi87
senior tag

Csak az ora van a szamlan, en is neztem, mert mindenhol 35-45 kozott van.
Szerinted ha csak az orat vette, arrol nem ad szamlat a telekom? Ertem.

[ Szerkesztve ]

(#132) gyuri2008 válasza Simi87 (#131) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ha ez így van, igen buta volt az illető.
Ennyi pénzért galaxy gear s tudott volna venni.

(#133) Simi87 válasza gyuri2008 (#132) üzenetére


Simi87
senior tag

Hat nekem inkabb ez. Azert jon be, mert koze nincs a zold kukahoz. Este megnezem magamnak azt a szamlat.

(#134) gyuri2008 válasza Simi87 (#133) üzenetére


gyuri2008
veterán

Teljesen mindegy, az a lényeg, hogy jól jártál :K

(#135) Cry0


Cry0
őstag

sziasztek ez az okosóra ha telefonon hívnak vagy írnak nekem sms-t/fb messengeren,vieberen azt tudja jelezni ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#136) Simi87 válasza Cry0 (#135) üzenetére


Simi87
senior tag

Igen, uzenetet olvasni is tudsz.

(#137) Cry0 válasza Simi87 (#136) üzenetére


Cry0
őstag

értem, köszi a választ ha minden jólmegy szerdán beszerzek egy ilyet :))

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#138) Simi87 válasza gyuri2008 (#134) üzenetére


Simi87
senior tag

Idol 3-al lett vasarolva, but en meg is untam. Nezek inkabb valami Apple watch-ot, de arra jo volt hogy rajojjek arra, hogy jo a technologia.

(#139) Reignman válasza Simi87 (#138) üzenetére


Reignman
aktív tag

3 nap alatt meg is untad? Az igen. Velemenyem szerint az ora mindent tud, amire szukseg lehet, ill. szuksegem van, nekem a meregdraga wear es apple orak plus tudasa szuksegtelen, ugyanekkora kijelzon foloslegesek. Ejszakara kikapcsolom, igy birja tobb,mint 1 hetig, teljes feltoltes 3 ora, monitorozza a cardio tevekenyseget, pulzust, hivasok es uzenetek kezelhetoek az orarol, zene vezerelheto, 100fele keppen testreszabhato a kinezete, mutatja az idojarast es stopper is van benne. Compass is. Mennyivel tud tobbet egy 500 dollaros okosora? Melegszik es 2 nap alatt lemerul? Jatszol vele a pici kepernyojen? Gps? Terkep? 2 mpxeles fotok? Arany keret? Kosz nem. Szerintem tok folosleges, arra ott a zsebedben a telefon.

(#140) Simi87 válasza Reignman (#139) üzenetére


Simi87
senior tag

Eleg hulye indokom van. Tul konnyu. Tegnap felvettem az Edifice-emet, es ma mar nem fekudt a watch. Nem teszem be a tobbi koze, mert csak tonkremegy az aksija.

(#141) consono válasza Simi87 (#140) üzenetére


consono
nagyúr

Ha nem jött be, olcsón átveszem ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#142) Simi87 válasza consono (#141) üzenetére


Simi87
senior tag

Olcson hirdetem. Csak a sulyaval van gondom.

(#143) Reignman válasza Simi87 (#142) üzenetére


Reignman
aktív tag

Es az miert jo? Nekem is egy nehez fem ora, egy Oakley Timebomb volt a csuklomon evekig es szinte feludules, hogy nincs, ami lehuzza a kezem...

(#144) Simi87 válasza Reignman (#143) üzenetére


Simi87
senior tag

megszokas kerdese.

(#145) helixP válasza Simi87 (#144) üzenetére


helixP
nagyúr

Köss rá egy féltéglát, ha túl könnyű.
Szerintem A watch ugyan annyira kiforratlan, mint ez, cserébe 3x annyiba kerül.

[ Szerkesztve ]

(#146) Reignman válasza helixP (#145) üzenetére


Reignman
aktív tag

Ez miert kiforratlan? Amit iger, azt megcsonalja. Gyorsan, konnyen, elegansan. Nekem jelen pillanatban semmi nem hianyzik belole. Ez csak egy ora, amit par naposan meg lehet venni 20e-ert, ennyiert egy markasabb gyarto egy egyszeru kvarcorat sem ad.

(#147) Simi87 válasza helixP (#145) üzenetére


Simi87
senior tag

Egyik sem kifforratlan szerintem. Nekem funkcióban mind a kettő elég.

(#148) mukisrác válasza Reignman (#139) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Nekem 1 funkció hiányzik, hogy az endomondo-val nem kompatibilis... (még)

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#149) Cry0


Cry0
őstag

sziasztok tudnátok errőr az órárór véleményt irni ? mennyire hátrány hogy nem android van rajta ? akadozások vannak ? mennyire vagyok megelégedve vele ?
Illetve videó tesztet néztem róla de a menübe nem láttam beállításokat ilyen nincs benne?
előre is köszönöm

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#150) Simi87 válasza Cry0 (#149) üzenetére


Simi87
senior tag

Teljesen jo, en pont azert vettem mert nem droid-os. A telefonon tudsz mindent beallitani. Oran fenyerot, rezgest, aprosagokat lehet csak ki/be kapcsolni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.