Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Devas


Devas
őstag

Azok a fotók! :DDD

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#2) Hofeher


Hofeher
aktív tag

Gyerekeknek első telónak megteszi

[ Szerkesztve ]

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#3) gabancs válasza Hofeher (#2) üzenetére


gabancs
addikt

Pont egy gyereknek nem való! Amikor az osztálytársai a csili-vili 3D-s játékokat tolják, akkor csak a keserűség fogja szegényt folytogatni. Ez inkább felnőtnek való, akinek van egy drága komoly telefonja, de mondjuk olyan a munkája, ahol nem szívesen sározná, piszkolná össze a "nagy" telefont. Tehát másod készüléknek.

(#4) babkukta


babkukta
senior tag

Ekkora sz.rt minek adnak ki??? Oké, jó ár/érték aránya van, de egy szutyok a telefon, az üzemidő, a fénykép. Már bocsi, de ez teljesen elrontja az Android élményét... sokan az ilyenek miatt mennek WP-re :D

Üdvözlettel, Tibi

(#5) gabancs válasza babkukta (#4) üzenetére


gabancs
addikt

Ennyi pénzért nincs WP! És mint írtam, második készüléknek tökéletes. Én is nagyon gondolkozom egy olcsó másodkészüléken. És ezen ugyan úgy megkapom az email-hangouts vagy BBM üzeneteket is.

(#6) babkukta válasza gabancs (#5) üzenetére


babkukta
senior tag

Vagy nem :D:D:D

Üdvözlettel, Tibi

(#7) roli543


roli543
őstag

Jóez 😊

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#8) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Ennyiért ez bizony jó.

Persze, ettől még a kamera botrányos, a kijelzőt látni kell élőben, de gondolom gyenge...
Az ár viszont mindent feledtet.

Gyereknek én sem ajánlanám - kivéve, ha olyan kis felelőtlen a lurkó, hogy elhagy, eltör dolgokat - mert pik-pakk kiközösítik.
Olyan felhasználóknak kiváló, akik nem akarnak sokat költeni okostelefonra, mert még vagy nincs nekik, és egyébként is csak kacsingatnak az okosmobilok felé, vagy akik munka, esetleg másodtelefonnak veszik.

Teljesen korrekt.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#9) gepardlacee


gepardlacee
tag

Anno a Vodafone 845-ömet egy tízessebbel drágábban vettem, és ehhez képest egy ipari hulladék :)

radioPLAY - online rádió - www.radioplay.hu

(#10) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

10 éves forma srácnak szerintem ez a tökéletes kezdő androidos telefon. Olcsó, nem hulladék a hardvere, kicsi, zenelejátszó, Rádió, még kamera is van benne (bár ezekkel a képekkel vallatni lehetne :D ).

All→M8

(#11) Csapoati válasza mrlujoak (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hasonlokepp latom en is. Pl anyamnak is jo lenne elso okostelonal. Kicsi a keze, 4" folott minden felejtos. Innentol kezdve maradnak a kisebb kijelzos es gyengebb hardveru androidok (mint pl ez), vagy az iPhone 4/4S. Gondolom nem kell ecsetelnem, hogy melyiknek jobb az ar/ertek aranya.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) Fredo78


Fredo78
aktív tag

"Vodafone Smart Mininél mérföldekkel jobb" ilyenkor azért szentségel kicsit az ember pár héttel korábban, a mobilarena ajánlásának hathatós érve miatt is megvásárolt VSM miatt. :W

(#13) Bog válasza Fredo78 (#12) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Így fejlődik a piac, a VSM tesztjének írásakor nem volt jobb ajánlat abban a kategóriában. Most meg van. Illetve lesz, ha megindul a forgalmazás.
Galaxy S II-t se vegyél okvetlenül, arról is csupa jót írtunk, ami a cikk születésekor helytálló volt...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14) cairojack


cairojack
aktív tag

3,5 col, és egy rakás szutyok. Tök jó hogy van. Ha az ember meg egy használható telefont akar, mondjuk 8 megapixeles kamerával, akkor vegyen 4,5-5 colos tepsit. De gyűlölöm már ezt.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#15) Csapoati válasza cairojack (#14) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem nagyon sikerult megerteni, hogy kik lehetnek a keszulek celkozonsege. 20 ezerert senki se var(jon) FHD-t meg Snap800-at.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16) bloomberg


bloomberg
tag

Ez szerintem is felesleges, bár biztos megvan a célcsoportja, ha kiadták.

Csak attól féltem én is, hogy néhány vásárló nemhogy az androidból, de még az okostelefonokból is kiábrándul ez után.

Meg kéne hagyni 40-50 ezres kategóriának az okostelefonokat, ezen ár alatt meg normális "butaphone"-okat kéne adni, csodák nincsenek.

szvsz

egyébként én i4s-t tervezek beújítani. (számomra) normális méret, hardware-software optimalizáció, sok jó kis app stb.. persze más árkategória, ezzel az alcatellel soha nem fog versenyezni :)

[ Szerkesztve ]

(#17) Fredo78 válasza cairojack (#14) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Ugyanez az én problémám is!!!
Ha normális hardvert meg mondjuk jó fényképezőt uram bocsá videót szeretnél csak a tepsik jöhetnek szóba!
Kicsit off de te találtál már normál méretű telefont a fenti igényeknek megfelelőt?

(#18) Fredo78 válasza Csapoati (#15) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Szerintem arra gondol hogy 1 mb RAM-mal szép kijelzővel, jó kamerával nem létezik telefon 4,3 coll alatt

(#19) cs.zs. válasza Fredo78 (#12) üzenetére


cs.zs.
addikt

Karácsony előtt vásároltam a gyermeknek VSM-t, már régóta vágyott rá, kitűnő tanuló, megérdemli. 12.990.- volt az ára, ha 3000 Ft-tal azonnal feltöltöttem. Feltöltöttem. A 3000 Ft-os feltöltéshez 3000 Ft bónusz hálózaton belüli beszélgetés jár, így a 15.990.- Ft-os fizetendő végösszeg 6500 Ft lebeszélhetőséget tartalmazott, (a 12990-ből 500 lebeszélhető) és természetesen 1GB-nyi adatforgalmat.
Nagyon is jó vétel a VSM.

[ Szerkesztve ]

...

(#20) DeFranco válasza mrlujoak (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én 33 vagyok, többé-kevésbé geek és pont egy ilyen telefont kerestem, ha lehal a galaxy 3 akkuja, szerintem be is nevezek egy ilyenre.

Praktikus okokból nem kell 4" vagy afeletti méret, nem szoktam a telefonon sem videót nézni, sem játszani, sem HD videót felvenni, de még fotózni sem (csak ha kell valamit gyorsan lekapni, mondjuk egy nyitvatartás táblát).

Nem rád gondolok, de sokan itt úgy vannak vele, hogy az ő kis 16-18 éves világuk jelenti az etalont, amikor a monster killer 4D röccenésmentes pörgetése jelenti az "okos"telefont 4k felbontáson, és a kamera is legalább kell hozza a DSLR szint 80%-át, négy magon, négy gigán, 4G-n és másfél évig egy havi átlagfizetésért, aztán csere.

Nekem meg az jelenti az okostelefont, hogy van internetem, tudok böngészni, és rákeresni szükséges dolgokra, rendelkezésre áll az online navigáció, van szinkronizált naptáram, és email kliensem, diktafonom, zenelejátszóm, szükségfényképezőm (fotózni ott a nagygép), szótáram, youtube-om, iránytűm, vonalkódolvasóm. Izé... personal digital assistant vagy mi.

50+k-t főleg 100+ vagy 150+k-t meg nem vagyok hajlandó kifizetni érte, mert ha tetszik ha nem, legalább az akku elhal egy-másfél év után, aztán még egy kisebb összeg rádobásával van egy periódus benne, de aztán már színes gombokért sem sózod rá senkire.

Nekem ez a telefon tökéletes. Szétcsúsztatható qwerty-vel meg most venném meg délután.

(#21) cs.zs. válasza Fredo78 (#17) üzenetére


cs.zs.
addikt

Van a családban egy SE WT19i, 3,2" 320x480 kijelző, 1GHz proci 512 MB RAM, 5Mp AF kamera, 720P video folyamatos autófókusszal. 2012 májusában 29900 Ft volt 2 év rablánccal, és jól mondjátok, mert a mai napig nincs alternatívája.

...

(#22) Silentfrog válasza Fredo78 (#12) üzenetére


Silentfrog
veterán

Legalább el tudtam adni viszonylag jó áron! Annyit ért az ajánlás! :)

(#23) zdanee


zdanee
őstag

Akárhogy nézem, ez egy Galaxy Mini 2. JB 4.2-vel meg MTK proicival, de akkor is :)

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#24) Silentfrog válasza zdanee (#23) üzenetére


Silentfrog
veterán

Mondj egy olyan telefont ami nem hasonlít valami másikra. :P

(#25) zdanee válasza Silentfrog (#24) üzenetére


zdanee
őstag

Csak kötekedésből: :)

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#26) kolosanyi válasza gabancs (#5) üzenetére


kolosanyi
veterán

20-ért ugyan nincs, de 30-ért van 520, sokkal inkább az, mint ez a telefon. Sőt, sokkal inkább egy használt WP7-es Lumia ennyiért, az ilyen olcsó droidok inkább büntetésnek jók.

(#27) Silentfrog válasza zdanee (#25) üzenetére


Silentfrog
veterán

Képes voltál megkeresni csak, hogy belém köthess? :DDD :)

#26) kolosanyi .: 24.5 k ért volt nemrég a T-nél,feltöltőkártyával

[ Szerkesztve ]

(#28) gabancs válasza kolosanyi (#26) üzenetére


gabancs
addikt

Ja, csak a WP-s telefonokon nem feltétlen kapod meg a hangouts és BBM üzeneteket.

(#29) helixP válasza gabancs (#28) üzenetére


helixP
nagyúr

Ajjjajjj.... :DDD

DeFranco: Egyetértek teljesen! Cégesen kaptam egy Galaxy fame-et és basszus, nagyon jól elvagyok vele, nincs hiányérzetem.
Telefonon nincs értelme játszani, arra ott PC, fotózni elég ez is bőven, ha nagyon muszáj, navigálni is lehet vele, ha éppen nem találok egy címet, még egy-egy cikket is el lehet rajta olvasni, amíg várok valamire, ahogy mondtad: e-mail, naptár, pipa, sőt, még a netet meg tudja osztani. Igazából csak egy második simslot hiányzik személy szerint nekem belőle.
Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#30) szimpláncsak


szimpláncsak
tag

Akik ekézik ezt a telefont elolvasták amúgy a cikket? Szerintem egy átlag felhasználónak bőven jó ez a telefon. A rendszer teljesen smooth, nincs megakadás, viszi a 720p-s videót is a hardver (persze telefonon nézni filmet, még 5" is nagyon "kényelmes" és " élménydús" lehet), viszi még a közepes grafikával bíró játékokat is. Antutu-ban 9200 pont azért egy 20e telefontól nem rossz. Max. a kijelzőbe és a kamerába lehet belekötni, de valahol muszáj kompromisszumot kötni. Azt lehet tudni, hogy melyik szolgáltatóknál lehet majd kapni?

(#31) kolosanyi válasza Silentfrog (#27) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mármint az 520?

(#28) gabancs
A Hangouts még úgy ahogy működik, de BBM valóban nincs. Ha ezekhez van kötve az ember, akkor nem alternatíva a WP, viszont én a saját szemszögemből nézem, nekem egyik általad említett chat szolgáltatásra sincs szükségem, viszont jobban szeretem a csempés rendszert, így én annál is maradnék. :)

[ Szerkesztve ]

(#32) Silentfrog válasza kolosanyi (#31) üzenetére


Silentfrog
veterán

:K

(#33) Sub-ZeRo válasza gabancs (#5) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Még egy 10-est hozzávágsz és ha mákod van egy 520-as lumiát kifogsz. Messze jobb mint ez.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#34) kolosanyi válasza Silentfrog (#32) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az már igencsak durván jó ár. :)

(#35) Csapoati válasza DeFranco (#20) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ettől jobban én se tudtam volna megfogalmazni. :R

#18: Attól még ez a telefon jó ár/érték arányú és nem felesleges, hogy nincs erős hardverű 4,3" alatti készülék.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#36) gabancs válasza Sub-ZeRo (#33) üzenetére


gabancs
addikt

Baromság! Mert ha az 520-as árához is hozzávágsz egy tizest, majd ezt is megtoldod egy tizessel.......
A WP nálam azért esik ki, mert a családban mindenkinem androidos telefonja van és WP alatt nem igazán mennek bizonyos dolgok. Mert, hogy nincs WP-re....

(#37) MeGabee


MeGabee
senior tag

+1
Ha azt nézem,hogy az asszony azóta taccsra tett HTC Wildfire S-ét mennyiért vettem anno,akkor bizony ez egy korrekt kis gép ezért az árért.
Kezdő androidos telónak tökéletesen megfelel,ráadásul 2 magos procival.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#38) Findzs válasza Fredo78 (#18) üzenetére


Findzs
addikt

van az :K [link] [link]

én most ilyet használok pár hónapja eddig nem okozott csalódást
és az oled kijelző 183ppi -vel nagyon adja :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#39) #53932800


#53932800
törölt tag

Megmondaná valaki, hogy miért jobb a smart mininél mérföldekkel?

(#40) Fredo78 válasza Findzs (#38) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Köszi, de ebbe azért bele lehet kötni: Nóném gyártó (bocs ha nem, de én nem ismerem) erősen kérdéses garancia, kérdéses support, 512 RAM, kamerája nem tudom jó-e.

(#41) Sub-ZeRo válasza gabancs (#36) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem azt mondtam, hogy a cikkben említett telefonhoz vágj még hozzá 20-at... Mert ha már a wp-re is egy tizest dobunk akkor ehhez már egy 20-as. Hanem cask egy picit. 10-et. De még annyit sem kell, ha mázlid van, mert volt már 25-ért is hirdetve. Az meg cask 5 ezer. Az meg pár doboz cigi ára, nem vág földhöz senkit... És az 520-on legalább nem akad a rendszer, mint ezen a droid....

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#42) Schmidi válasza DeFranco (#20) üzenetére


Schmidi
tag

Egy véleményen vagyunk. :)
Szerintem az a baj, hogy sokan nem látják be, hogy mások az igények. Nekem elég a low-end android, mert egy erősebbet nem használnék ki, de van akinek kell a jobb.
Ez a telefon pedig teljesen rendben van. Anyukám most is okostelefont használ, ha az tönkremegy, egy ilyen jó lesz neki, mert nem tepsi, nem drága, nem bonyolult. :)

(#43) Csapoati válasza #53932800 (#39) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mondjuk ketszer olyan eros kezdesnek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44) DS39


DS39
nagyúr

ez ilyen happy meal menü mellé jó ajándéknak.

(#45) kromatika


kromatika
veterán

Belő szintre megfelel.Nem rosz.

(#46) #53932800 válasza Csapoati (#43) üzenetére


#53932800
törölt tag

Azt nem mondom, hogy nem jobb vsm-nél,de abbann kételkedem hogy mérföldekkel.

(#47) helixP válasza Sub-ZeRo (#41) üzenetére


helixP
nagyúr

Basszus :(
Rosszul olvastam a tesztet, abban úgy értelmeztem, hogy folyamatos és nem akad :F
Nagyon félreértettem ezeket a mondatokat, köszi, hogy rávilágítottál, hogy ma fordított nap van a mobilarénán...

"...a rendszer még így is egész gyorsnak mondható, ha csak alapfunkciókat használunk, akkor semmi problémába nem ütközhetünk. Az alkalmazásokat viszonylag gyorsan megnyitja a rendszer, a folyamatossággal eközben sincs gond..."

[ Szerkesztve ]

(#48) gabancs válasza helixP (#47) üzenetére


gabancs
addikt

Akad????? Hol olvastál ilyet?

"Talán ez lehet az egyik fő oka annak is, hogy a rendszer még így is egész gyorsnak mondható, ha csak alapfunkciókat használunk, akkor semmi problémába nem ütközhetünk"

(#49) helixP válasza gabancs (#48) üzenetére


helixP
nagyúr

Sehol, csupán... :U

[ Szerkesztve ]

(#50) Csapoati válasza Sub-ZeRo (#41) üzenetére


Csapoati
nagyúr

És az 520-on legalább nem akad a rendszer, mint ezen a droid....

Kemény dolog a sztereotípia, bár kényelmes, az tény.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.