Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) mjocika


mjocika
aktív tag

Basszus közben felülírtam a gyári bootanimation.zip-et, megköszönném, ha valaki megdobna vele :)

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#1602) jopont válasza dinin (#1595) üzenetére


jopont
senior tag

És elég csak a memkarin?

(#1603) jopont


jopont
senior tag

Király, most kiírta hogy a memóriakártya sérült, újraformázhatja :D

(#1604) Kari915 válasza mjocika (#1601) üzenetére


Kari915
tag

Ebben a stock Rom-ban nem tudom milyen lehet? A gyári esetleg?

(#1605) istvan47 válasza Kari915 (#1604) üzenetére


istvan47
senior tag

Alcatel gyári

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#1606) mjocika válasza Kari915 (#1604) üzenetére


mjocika
aktív tag

Ja én a telenoros "gyárira" gondoltam :) De megnézem ezt a ROM-ot azért :K

Egyszerűen nem értem, ott a bootanimation.zip a helyén, s nem csinál semmit bekapcsoláskor :Y

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#1607) jopont válasza mjocika (#1606) üzenetére


jopont
senior tag

Próbáld ki azt, ami Istvánnál működik sztem először.

(#1608) istvan47


istvan47
senior tag

Most már többször kitöröltem és újra felraktam tökéletesen müxik! :P

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#1609) mjocika válasza jopont (#1607) üzenetére


mjocika
aktív tag

Hurrá ! A gyári alcateles bootanimáció működik, de eddig nem sikerült működésre bírnom egyetlen más animációt sem ezen kívül.

Istvan47!
Raktál fel egyedi animációkat is?

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#1610) Kari915 válasza mjocika (#1609) üzenetére


Kari915
tag

A gyári milyen?

(#1611) mjocika válasza Kari915 (#1610) üzenetére


mjocika
aktív tag

Hát őszintén szebbre számítottam :) Rakjak fel róla képeket?

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#1612) Kari915 válasza mjocika (#1611) üzenetére


Kari915
tag

Hálás lenék érte. :R

[ Szerkesztve ]

(#1613) istvan47 válasza mjocika (#1609) üzenetére


istvan47
senior tag

igen Samsungomon ami volt többet is kipróbáltam és tökéletesen működik csak a felbontsa nem jó mivel a Galaxy S nagyobb felbontású volt :P
de működik!

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#1614) mjocika válasza Kari915 (#1612) üzenetére


mjocika
aktív tag

Ha minden igaz akkor itt látható két mappában: [link]

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#1615) istvan47


istvan47
senior tag

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#1616) mjocika válasza istvan47 (#1613) üzenetére


mjocika
aktív tag

Nem tudom mi lehet a hiba, de majd kiderítem. Lehet, hogy én nem szedtem le megfelelő animációkat.

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#1617) mjocika


mjocika
aktív tag

Nos igen, úgy néz ki, hogy a txt-ben hiába redukáltam le a png képek méretét, valamiért a telcsi nem dolgozta fel. Ha pontosan 320X480-ban vannak a képek, akkor megy is. Már csak az axxa a csőrömet, hogy a kis Telenoros logót, honnan lehetne elővarázsolni, hogy azt is átalakíthassuk?
Illetve megkérnék valakit, hogy a telenoros boot animációt tölltse fel nekem valahova, nagyon szépen köszi előre is!

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#1618) Kari915


Kari915
tag

Köszönöm nektek. :R
A töltési animáció után, Én is többre számítottam.

(#1619) istvan47


istvan47
senior tag

sziasztok léptem jó éjt mindenkinek! :K :R

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#1620) mjocika válasza istvan47 (#1619) üzenetére


mjocika
aktív tag

Csatlakozom az előttem szólóhoz!
Köszönöm mindenkinek a segítségét, s jó pihenést !

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#1621) morbiusz


morbiusz
csendes tag

Sikeresen rootoltam a készüléket, de egy gondom támadt. Feltettem a Move2SD enablert és rá is mentem a jobb oldali opciora hogy aztán át tudjam másolni az alap programokat(térkép,market,facebook,gmail) az SD kártyára de valamiért még így sem engedi. Valami ötlet? mit rontottam el?

(#1622) Gabex1


Gabex1
csendes tag

Srácok lenne egy lehet, hogy bugyuta kérdésem. A gondom az, hogy a telefonom nem jól jeleníti meg százalékosan az akkumulátor energiájának hátralévő részét, pontosabban amikor 100 %-ról lecsökken 60%-ra onnantól 10 perc elteltével csipog egyet, miszerint 10 % van hátra az akku üzemidejéből. Ez számomra bosszantó, és így kiszámíthatatlan az üzemidő. A teló 1 hónapos. Az első két alkalommal 12 órát töltöttem a lemerülést követően, mégis hülyeségeket ír ki.100% ról, 80%-ra lassan jut el aztán hirtelen rövid időn belül merülést jelez.
A kérdésem az lenne, ha csinálnék Factory Resetet, akkor az akkumulátor registere is törlődne, avagy sem? Mert ha törlődne akkor inkább resetelek ( ha leírjátok hogyan kell :) ) és kezdje el újból az információk gyűjtését az akkumulátor vonatkozásában, hátha beáll rendesen a merülés jelzése.

Az normális, hogy ha megnézem,mi fogyasztotta legjobban az akkut, akkor torony magasan vezet 80% - 90% -al az android op. rendszer, és utánna jön 2 % akkumulátor készenlét, és 2-3 % telefonkészenléti mód. Tehát a merülést nem program beragadása okozza az biztos. Ha keveset telefonálok, (10-20 perc) és minden adatforgalom ki van kapcsolva, semmi játék,és nyomorgatás,akkor teljes töltést követően 24-30 óra alatt lemerül a telefon.Ez így kevés szerintem.

A fentieket leszámítva megvagyok elégedve a telóval. ZTE Blade-ról váltottam
amit 10 hónapig hajtottam.( annak azért ilyen gondja nem volt )

Köszönöm előre is a válaszokat. Ha lehet több hozzászólást is szívesen vennék ez ügyben. Mi a teendőm? :F

[ Szerkesztve ]

(#1623) zedok válasza morbiusz (#1621) üzenetére


zedok
senior tag

Move2SD Enablerrel nem fog működni, olvass 1 hsz-t! :))
Mellesleg Link2SD-t ajánlom figyelmedbe!

Gabex1:
Próbáld meg szerintem a FR-t, bár nem tudom hogy ilyenkor törlődnek-e a beállítások legalábbis az akksival kapcsolatban :( Viszont ha rootolod a készüléket érdemes egy battery calibrationt végezni, szerintem :) (És nem, egyáltalán nem volt buta kérdés, azért van a fórum, hogy gyűljön az információ :C

Mellesleg, pl nekem 1 nap alatt simán lemerül, de ma is alig használtam, kis wifizés, kis chat kb ennyi (ez kb 10-15 perc) és mégis lemerült eléggé gyorsan (20 % körül)

Amit észrevettem még (legalábbis nálam), hogyha lemerítem a telót (10% körülire) és onnan töltöm fel, jobban bírja, legalábbis azt írja. :U

(Megkérdezhetem, mennyivel másabb a ZTE Blade-től, megérte váltani stb? ) Előre is köszi a válaszod! :R

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#1624) nonolada1


nonolada1
senior tag

Nálam ha terhelve van,akkor bír egy napot,de ha csak néha telózok vele,max egy kevés játék,akkor 3 napig is húzza az akku,úgyhogy szerintem az egy nap nagyon kevés,ha nem nagyon van használva.Persze ahhoz,hogy tovább bírja mindenféle adatkapcsolatot ki kell kapcsolni,mert az szívhatja rendesen az akkudat.

(#1625) Braddock


Braddock
őstag

Teljesen lemeríteni a telefont tilos.

(#1626) nonolada1


nonolada1
senior tag

Nem is szoktam koppra lemeríteni,általában 20% körül már tölteni szoktam és 5% alá nem szoktam sosem menni.

(#1627) vigyed


vigyed
tag

Nálam az adatforgalom csak akkor van bekapcsolva,ha tényleg használni akarom (net,chat,email,bár ezek nem fordulnak elő minden nap mert állandó számítógép közelben vagyok),van még napi 4-5 hívásom. Így 2 - 2,5 nap az üzemidő.

Goodbye everybody......

(#1628) Dyrg válasza Braddock (#1625) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Én le szoktam meríteni csutra, hogy kapcsoljon ki magától aztán úgy töltöm fel. Mi azzal a gond, miért tilos? Eddigi telefonjaimat is mindig így töltöttem, mindig is jó volt az akksija!

Viszont mostanában sokszor gondol egyet a teló aztán újraindul... lehet valamit megbojgattam benne... :Y

Megvenni és megszerelni...

(#1629) morbiusz


morbiusz
csendes tag

Link2SD -vel másnak is akadt problémája ? Megcsinálom a partíciót a fentebb leírtak szerint és mégsem látja a készülék. Sőt a program meg sem kérdezi az elérési útvonalat mint másoknak. Az lehet a baj hogy a nem külön kártyaolvasóval csinálom a partíciókat hanem a mobilt dugom rá a gépre és azon keresztül formázom a kártyát ? :F

Kérem segítsen valaki.

(#1630) petyissimo válasza Kari915 (#1527) üzenetére


petyissimo
csendes tag

köszi! mind a négy driver települt, kellett hozzá az a bizonyos fájl, de aztán a device managerben megjelent mint Android Phone
más ötletem nincs :(

(#1631) mkRoland válasza morbiusz (#1629) üzenetére


mkRoland
senior tag

Régebben én is csodálkoztam, amikor Link2SD-zni akartam a telefonban adatkábellel partícionált kártyával, és nem működött. Aztán külső olvasóval elsőre ment. Úgyhogy amondó vagyok, hogy ez a gond vele, tehát amennyiben van lehetőséged külső kártyaolvasóval megcsinálni, akkor azzal tedd!

Dyrg@1628: akksi használattal kapcsolatos hozzászólás

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1632) Kari915 válasza petyissimo (#1630) üzenetére


Kari915
tag

Érdekes, nekem "Qualcomm HSUSB Device"-nak ismerte fel a Pc.

Tehát, ha feltelepült rendesen a teló akkor menni-e kell.
Próbáld ezeket végre hajtani, a korábbi hozzászólásokból, van akinek így sikerült:
"minden futó alkalmazást kikapcsolj ki, wifi-t gps-t stb"
"Telefont indítsd újra...."
"USB hibaelhárítást kapcsold ki, majd be..."
" csak akkor dugd a gépre a telefont, mikor írja, hogy Killing ADB"

Van akinek 10. próbálkozásra végig ment. :F

(#1633) mkRoland válasza Dyrg (#1628) üzenetére


mkRoland
senior tag

Nem jól sikerült a linkelésem az előbb. Ez a jó hsz, ami az akksi merítéssel/töltéssel foglalkozik!

[ Szerkesztve ]

(#1634) bacsa81


bacsa81
csendes tag

Sziasztok,

Dobjunk ossze egy listat azokrol a stock alkalmazasokrol amit lehet torolni:

En eddig ezeket toroltem:

Facebook
Twitdroid
Accuweather
News and Weather

Csaba

(#1635) bluefox82


bluefox82
csendes tag

Sziasztok!

Egy hete vettem egy ilyen Telenor one touch telót, és a töltés animáció nem akar leállni.
Kikapcsolt állapotban egész éjszakás töltés során sem írja ki, hogy feltöltve.
De az akku mégis 99%-on van. Bekapcsolt állapotban pedig 95-nél áll meg, de ha tovább rajthagyom utána akkor is 99%-ot mutat a rendszer.
A kérdésem annyi lenne, hogy ez csak szoftverhiba, vagy tényleg előfordulhat túltöltés, és ebből kifolyólag mondjuk robbanás? Kicsit tartok tőle, nehogy bumm legyen a vége.
Egyébként szerintem nem rossz a teló.

Előre is köszönöm, ha vki megírná a véleményét a hibáról.

Üdv: bluefox82

(#1636) Danesz94 válasza bluefox82 (#1635) üzenetére


Danesz94
senior tag

Robbanás ne fordulhat el.

AZ viszont hülye ötlet, hogy hagyjátok lemerülni!
Még a 20% is igen kevés mert igaz, hogy lituumos az aksi benne ami annyit takar, hogy bármikor rádughatod a töltőre de 40-50% alá nem szabad engedni, hogy lemerüljön.

Nekem most vodafone 845 telóm van és én is megjártam vele ezt az utat.

volt, hogy már azon voltam, hogy mindjárt kidobom az ablakon mert egyszerűen nem bírta az aksi és fél nap alatt lemerül.
Végül egy ismerősöm, mondta, hogy nem szabad hagyni, hogy 50 % alá menjen az aksi és lám igaza volt:D
simán bír akár 2-3 napot úgy hogy a suli wifijét nyaggatom:D

Nem is értem a fejlesztőket miért nem tesznek be egy erősebb aksit az android alapú telókba, na mind1 ők biztos értik:D

Higgyétek el hogy nem lesz az akuval semmi gond ha normálisan töltitek.
Illetve mikor megveszed és ugye 16 órát kell tölteni ( hangsúlyozom egyszer kell ezt csinálni:D) akkor nem kell előtte lemeríteni, ezek a telefonok már nem igényli, sőt inkább rosszat teszel nekik ha lemeríted teljesen.

(#1637) Danesz94 válasza Danesz94 (#1636) üzenetére


Danesz94
senior tag

Ja és túltöltés is kizárt, mivel lekapcsolja a töltést ha kész:D

(#1638) istvan47


istvan47
senior tag

[FX camera] :K ;]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#1639) Kari915 válasza Danesz94 (#1636) üzenetére


Kari915
tag

Minek 16 órát tölteni, ha úgy is lekapcsolja az elektronika a töltést, ha elérte az akku a megfelelő feszültség szintet?? :F

bluefox82.
Szerintem az nem normális amit írsz a töltésről, illetve, ha így tölt. Pár óra alatt minden helyzetben fel kell töltődnie teljesen, persze, ha nem fut a háttérben valami nagy fogyasztó (GPS, Wifi, stb...), de talán még hosszabb idő után akkor is. :F

[ Szerkesztve ]

(#1640) Kari915 válasza Danesz94 (#1636) üzenetére


Kari915
tag

(bocs,de lejárt a szerk.idém.) :W

Hogyan bír ki a Telód 2-3 napot, ha nem meríted le csak 50%-ig? :F
Ha még 50% aláengednéd elmenne 1 hetet is? :Y
Nekem is ilyen teló kell!! :C

(#1641) mjocika


mjocika
aktív tag

Az én telcsim minden este megy töltőre, %-tól függetlenül, de ezen szerintem nincs semmi csodálkozni való. Számomra ez inkább munkaeszköz, nem játékszer, sosem izgatott a mennyi ideig megy el a telefonod kérdés. Amúgy szerintem is rendellenes mutatvány, ha egy telefon egy éjjeli töltés után nem feltöltve jelzést mutat. Én azonnal hajtanák a szervízbe, az tuti.

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#1642) Bailey válasza Danesz94 (#1636) üzenetére


Bailey
senior tag

Szerintem a lítiumos akkut az elektronika pont ezért nem is hagyja teljesen lemerülni, hanem kikapcsol mielőtt teljesen csontra lemerül.

Sőt a Marketen lévő battery calibration app amit ugye új rom felrakása után ajánlatos használni írja is hogy kalibrálás után merítsük le addig hogy kikapcsoljon, aztán töltsük fel megszakítás nélkül 100 százalékra.

Az meg szerintem csak spórolás hogy a gyengébb processzorral ellátott vagy kisebb kijelzős mobilba gyengébb akkut tesznek mondván hogy kevesebbet fogyaszt. Pont ezért kellene ezekbe erősebb akku mert akkor reklámozhatnák a hosszú üzemidőt. Egyedül az xperia mini szériánál elfogadható a kis akku mert azokba fizikailag nem fér el nagyobb.

[ Szerkesztve ]

(#1643) csaba7 válasza Bailey (#1642) üzenetére


csaba7
csendes tag

Sziasztok.A töltéssel kapcsolatban szolok hozzá a fórumhoz.Nyugodtan lemeritheted a telefonod tisztára az nem kisütés! A lipo és a li ion akumlátoroknak vane egy cella feszültsége,amit az elektronika figyel, és még a kritikus pont elött kikapcsolja a telot.Tehát a telefonban nem tudod elérni azta szintet mikor már nem fogja elindítani a töltést. Egyébként ezeket az aksi tipusokat 70 százalékos töltötséggel lehet tárolni 5-10 fokon akár egy évig is. Üdv Csaba

(#1644) Dyrg válasza mkRoland (#1633) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Szia! Köszi az akksi hozzászólás linket, de ez a :
"Kapcsoljuk be. Bootoljunk be Clockwork-be, majd wipe-oljuk a battery stats-t."
Itt elszakadt a fonál... Amúgy most kipróbálom, hogy nem merítem le és úgy fogom tölteni...

Más.... mint már írtam, sokszor magától újraindul a teló, valószínü, hogy belenyúltam a rendszerbe (bár nem emlékszem, hogy mit) szóval gondolkozom egy reseten.
Valaki meg tudja mondani, hogy reset után teljesen visszaállítja a rendszerfájlokat? eltűnnek a névjegyek, appok? Minden full nulla? És melyik kombináció jó? Olvastam az első hozzászólást, nem igazán vettem ki... :F

Megvenni és megszerelni...

(#1645) Ragacska


Ragacska
tag

Ugye nincs gomb a fülesen amit adnak hozza?
Ha dugnék beke egy fülest amin van gomb, azzal lehetne mp3at inditani/megallitani?
Esetleg van más megoldás gyorsan egykezzel, kesztyűben mp3at vezérelni?

(#1646) dinin válasza Ragacska (#1645) üzenetére


dinin
tag

Ezt próbáld ki! https://market.android.com/details?id=com.sp.shake.free&feature=search_result

(#1647) rokirobi


rokirobi
csendes tag

Hello !!!
Nekem az teló kb. 1,5 napot bír használat mellett, de ha csak a telefon funkcióját használom ( napi 2-3 hívás, egy-két sms ) úgy kb. 3 napot bír.

A gyengébbik elölapi kamerát hol kell bekapcsolni?

Örökké akarok élni. Eddig sikerült.

(#1648) jopont válasza Ragacska (#1645) üzenetére


jopont
senior tag

Működik egygombos fülessel, viszont többgombos Mokia fülessel nem. Az egygombos (az is Nokia Nekem)viszont hosszan nyomva indítja a zenét is.

[ Szerkesztve ]

(#1649) jopont válasza rokirobi (#1647) üzenetére


jopont
senior tag

Elindítod a kamerát, majd menü gomb (bal oldali négy kis négyzetes), majd front kamera

(#1650) morbiusz


morbiusz
csendes tag

Billentyűzeten az Y és a Z -t hogyan lehet megcserélni ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.